Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja lastele selgitamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Lahkuminek ja lastele selgitamine

Postitas:
Kägu

Loen siin tarku raamatuid, et kuidas ilusti lahku minna… No mis kuradi moodi me räägime lastele (3 kooliealist), et me pole koos õnnelikud, samas naguneriti tülitsenud ka pole, ja see on meie ühine raske otsus, kuigi tegelikult on mees nii armunud ja leidis uue naise, kelle juurde kohe teise linna minema kolib. Okei, jah suhe oli kehv, piim oli nö hapu juba ammu, selles on mõlema panus võrdne… Oehhh

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis ma siis teha saan? Inimest ei saa ju vägisi hoida kinni ja kui tema leiab, et teraapiasse pole mõtet minna, siis jällegi, vägisi ju ei vii. Ja noh mul ongi raskusi viha tundmisega, olen see, kes tunneb igas asjas ise süüd. See, kuidas see viha endast kätte saada, et leina läbi kogeda, on muidugi omaette teema…

+20
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii rahulik kohe et mees kolme lapsega üksi jätab?

Tõepoolest, mida seal karjuda. Riigilt saab 520€, mehelt võib praegu nuiata 900€ (mees saab summat kohtu kaudu vähemaks). Kui mees maksab täie rauaga 900€ kuus ära, siis ei peagi tööl käima.

Kooliealiste lastega pole keeruline, need suudavad ka üksi kodus olla juba. Hull lugu oleks siis, kui jätaks üksi lasteaiaealistega ja tittedega. Aga on sedagi kuulda olnud.

Võib-olla mees tahab lapsi juurde saada ja seksi rohkem saada, sellepärast tegutses. Muidu võib ju kulgeda ka ilma pikema perspektiivita.

+2
-36
Please wait...

Postitas:
Kägu

Niimoodi räägidki, nagu on. Milleks sellised muinasjutud, lapsed pole ju idioodid.

+25
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsed võiksid mehega kaasa minna. Ütle, et sina üksi lapsi kasvatama ei ole nõus, võtku lapsed kaasa.

+9
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsed võiksid mehega kaasa minna. Ütle, et sina üksi lapsi kasvatama ei ole nõus, võtku lapsed kaasa.

Siis tuleb naisel ka alimente maksta.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui mehel uus naine juba olemas, kelle juurde sisse kolida, siis vaevalt see kooliealiste laste eest saladuseks jääb. Mina räägiksin nii nagu asi on – istuge kõik koos maha ja selgitage, et olete otsustanud lahku minna, isa kolib uue naise juurde, aga lastele olete mõlemad armastavad vanemad edasi.

Ükski lahkuminek ei ole kerge ja ka lastel seisab ees kohanemisaeg. Samas vägisi kokku jääda ka ei saa, nii et parata pole midagi. Mina ei hakkaks midagi kokku luuletama ja poolt süüd enda peale võtma kui mehel tegelikult uus pesa juba ammu soojas on. Jah, teie suhtes võis olla probleeme (millises suhtes ei oleks!), aga mehest olnuks viisakas siiski alustuseks üks suhe ära lõpetada ja alles siis hakata uut otsima, mitte nii, et kui uue naise kodu sissekolimisvalmis, siis alles kolib senise naise juurest välja.

+31
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Üldiselt soovitatakse, et vanemad ütlevad ja seletavad koos. Ja hoidute üksteist süüdistamast. Isa seletab lastele, et armastab neid väga ja räägib oma plaani, mil moel ta hakkab teises linnas elades lastega kohtuma. Ei laseks mehel niisama ära jalutada. Pool vastutust laste eest on jätkuvalt tema kanda.

+28
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul läheb kõik hästi!

Sest sa oled tasakaalukas. Kuidas on kõige parem? Tehnikat ei tea, aga aus tuleb olla. Koos rääkides on kindlasti ausust / autentsust kergem saavutada.

Nende armumiste tulemusena lõhutud perekondi on palju, sageli tuleb suurem kahju reageerimisest, mitte olukorrast endast.

Seega ma väga soovitan kirjeldada olukorda kui “praegu”, sest on suhteliselt suur tõenäosus (puhtalt mind ümbritsevate inimeste kogemustele tuginedes), et mees tuleb sinu juurde andestust paluma kui armumine möödub. Kas sa võtad ta tagasi, otsustad sina, tõenäoliselt omavad otsustamisel suurt rolli ka need 3 kooliealist last (isegi kui sa seda ei tunnista). Lihtsalt pole mõtet reaktiivselt kõiki sildu põletada.

Sa ei ole süüdi mitte milleski, mõnikord lihtsalt ongi nii.

R. 2 lapse isa.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, jaanidel ei räägi, kuigi mees alguses tahtis, et siis on kõik sugulased koos ja hea teema kaelast ära saada. Ta tahaks kiirelt ja kõigile seda infot jagada. Ma ei saagi aru, miks tal nii kiire on .. mina ju nagunii tean. Aga kardab vist uue pruudiga sugulastele vahele jääda.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poole aasta pärast õllega ukse taga.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen siin tarku raamatuid, et kuidas ilusti lahku minna… No mis kuradi moodi me räägime lastele (3 kooliealist), et me pole koos õnnelikud, samas naguneriti tülitsenud ka pole, ja see on meie ühine raske otsus, kuigi tegelikult on mees nii armunud ja leidis uue naise, kelle juurde kohe teise linna minema kolib. Okei, jah suhe oli kehv, piim oli nö hapu juba ammu, selles on mõlema panus võrdne… Oehhh

Räägib ikka see, kes enam koos elada ei taha. KUi ikka teine juba olemas, siis räägib see vanem, kellel teine olemas. Hetkel käitud nagu mees oleks sinu laps, kelle eest vastutust võtta. Ütledki  mehele, et tema asi lastele öelda. Selgitagu ise kuidas laste jaoks võõras naine on ikka voodis parem kui oma laste ema.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean seda tunnet mul oli kaks aastat tagasi sama ,kõik naised peale minu olid mul mehel eluarmastused…kahjuks.

Nüüd ei tea ma temast midagi,elan koos lastega ja olen õnnelik,ilma temata.

Õnneks sain ta ka alimente maksma ,maksab 600 .- kahe lapse eest.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

olen õnnelik

Mina, mina, mina. Aga lapsed?

+1
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teisest linnast vast lapsed kooli ei saa, aga mehele võid öelda, et üks nädalavahetus kuus on lapsed sinuga ja ülejäänutel isaga. Sina hakkad käima spa-des ja teatris oma vabadel nädalalõppudel. Magad ja suhtled sõpradega. Mehe uus elu armastus ju mõistab, et ühist vaba aega on vähe, kuna mees on kolme lapse isa.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

olen õnnelik

Mina, mina, mina. Aga lapsed?

Mida sa kriunud? Mees oli see, kes naise ja lapsed maha jättis ja laste vastu huvi ei tunne ja sina ikka pead naist vastutavaks? Miks sa mehe käest tema ego ja prioriteetide kohta ei küsi?

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peaks ema soovima lapsed mehele kasvatada anda?

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, jaanidel ei räägi, kuigi mees alguses tahtis, et siis on kõik sugulased koos ja hea teema kaelast ära saada. Ta tahaks kiirelt ja kõigile seda infot jagada. Ma ei saagi aru, miks tal nii kiire on .. mina ju nagunii tean. Aga kardab vist uue pruudiga sugulastele vahele jääda.

Milleks see komejant? Kelle sugulased koos? Mina tõmbaks kohe sugulastega üritustele kriipsu peale. St mees olgu omaette. Hakaku kohe harjuma eluga, millest pool tutvuskonda ära on langenud. Mees las ütleb oma sugulastele ja lastele ise.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma naist ei karda ja kardab mingeid sugulasi? Miks te sugulastele elate? Lastele pidite rääkima. Küll see armumine üle läheb ja mees sinu juurde tagasi tahab.

Mis lohutus see on? Sa ise tahaks tagasi meest, kes vahepeal saba selgas teise naise juures käinud?

+23
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägib ikka see, kes enam koos elada ei taha. KUi ikka teine juba olemas, siis räägib see vanem, kellel teine olemas. Hetkel käitud nagu mees oleks sinu laps, kelle eest vastutust võtta. Ütledki mehele, et tema asi lastele öelda. Selgitagu ise kuidas laste jaoks võõras naine on ikka voodis parem kui oma laste ema.

Sorry, aga no mida juttu? Mismõttes selgitagu ise, kuidas võõras naine on voodis parem? Lastele selliat asja seletada? Absurd. Lastega võiks rääkida inimene, kes on tasakaalukam. Ega lapsed lollid ei ole, vaevalt nad arvavad, et kõik korras on. Ausust, aga ilma liigsete emotsioonideta.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa kriunud? Mees oli see, kes naise ja lapsed maha jättis

Vastus sulle:

Okei, jah suhe oli kehv, piim oli nö hapu juba ammu, selles on mõlema panus võrdne

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägib ikka see, kes enam koos elada ei taha. KUi ikka teine juba olemas, siis räägib see vanem, kellel teine olemas. Hetkel käitud nagu mees oleks sinu laps, kelle eest vastutust võtta. Ütledki mehele, et tema asi lastele öelda. Selgitagu ise kuidas laste jaoks võõras naine on ikka voodis parem kui oma laste ema.

Sorry, aga no mida juttu? Mismõttes selgitagu ise, kuidas võõras naine on voodis parem? Lastele selliat asja seletada? Absurd. Lastega võiks rääkida inimene, kes on tasakaalukam. Ega lapsed lollid ei ole, vaevalt nad arvavad, et kõik korras on. Ausust, aga ilma liigsete emotsioonideta.

Seda teavitamist ei pea labaselt tegema. Eks teemaalgataja ise tunneb oma endist meest, kuidas ta erinevates olukordades käitub. Aga õige on siiski see, et mees põhjendab. Mitte, et jälle naine viskub, oksemaitse suus, mehe ja tema uue naise kaitsele oma laste ja sugulaste ees. Lapsed ei ole rumalad. Mees peab suutma põhjendada oma otsuseid. Mina ei usu, et üks normaalne isa hakkab mingit uue naise seksijuttu oma lastele ajama. Ehk mõtleb läbi enne oma vestluse. Kui mitte, siis ongi lastel viimane aeg mõista, et nende isa on mingi töllakas, kes teeb otsuseid alumise aju signaalide järgi. Ja kindlasti peab isa põhjendama oma lastele, kuidas ta edaspidi laste elus osaleb teisest linnast. Kas ainult papp ja kõned või midagi enamat. Ja ikka otse lastele tuleb öelda. Südamega mees koliks uue tibi oma linna, mitte ei koliks oma laste elust ära.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas seeon lastele karistuseks?

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas seeon lastele karistuseks?

See oleks kättemaks uuele naisele laste vaimse elu hinnaga. Elus ei teeks seda oma lastele. Kuigi ilmselge on, et kolm last rikuks värske paarikese elu üsna kiirelt. Ka mina ei mõista seda ettepanekut. Ma ei võtaks elus sellist meest tagasi. Lükkaks kohe uksest välja ja päevapealt annaks sisse lahutuse, vara ja laste jagamise.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägitegi, nagu asi on. Ei ole vaja midagi valetada. Kui lapsed on kooliealised, on ilmselt üht-teist isegi juba märganud. Kõigepealt räägite, et lähete lahku, isa kolib ära teise linna. Kui lapsed küsivad, miks, siis ütletegi, et isa leidis naise, kellega soovib rohkem koos olla. Ja ongi kõik. Ise läksin lahku ja käisin ka psühholoogi juures, tema käest sain palju kasulikke nõuandeid. Kui kodus nutad, pole sedagi vaja meeleheitlikult peita, ütled, et oled kurb, aga see läheb üle. Kui lapsed ükskõik mida küsivad, vastad ainult sellele konkreetsele küsimusele (mitte ei kasuta juhust, et kõik välja valada). Kui lapsed küsivad, kas oled isa peale pahane, siis võid öelda, et oled ikka, see tegi sulle haiget vms. Samas ei ole vaja lastele hakata isa materdama, lapsed saavad väga hästi asjadest aru. Ja psühholoog ütles veel ka seda, et lapsed võiksid käia vähemalt korra vaatamas seda kohta, kus isa nüüd elab, sest muidu neil jääb tunne, et isa kadus kuskile tundmatusse kohta ära ja see tekitab hirmu.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda teavitamist ei pea labaselt tegema. Eks teemaalgataja ise tunneb oma endist meest, kuidas ta erinevates olukordades käitub. Aga õige on siiski see, et mees põhjendab. Mitte, et jälle naine viskub, oksemaitse suus, mehe ja tema uue naise kaitsele oma laste ja sugulaste ees. Lapsed ei ole rumalad. Mees peab suutma põhjendada oma otsuseid. Mina ei usu, et üks normaalne isa hakkab mingit uue naise seksijuttu oma lastele ajama. Ehk mõtleb läbi enne oma vestluse. Kui mitte, siis ongi lastel viimane aeg mõista, et nende isa on mingi töllakas, kes teeb otsuseid alumise aju signaalide järgi. Ja kindlasti peab isa põhjendama oma lastele, kuidas ta edaspidi laste elus osaleb teisest linnast. Kas ainult papp ja kõned või midagi enamat. Ja ikka otse lastele tuleb öelda. Südamega mees koliks uue tibi oma linna, mitte ei koliks oma laste elust ära.

Vot sellega olen ma nõus küll. Aga tõepoolest igasugu voodi põhjendused võiks laste kõrvust kaugele jätta, samuti nagu ka süüdistused.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahutuse osas nõu anda, kuidas kenasti rääkida, seda  ma ei oska. Küll aga soovitan sul asjad seoses laste elukohaga paika panna. Kas uus naine on ikka nõus, et lapsed hakkaksid tema kodus käima või on see ainult mehe enda oletus? Kas lastel on seal üldse ruumi ja kas uuel naisel on ka endal lapsed? Sa võid küll mõelda, et mis see sinu asi on, las eksmees klaarib ise ja vaatab, et lastel oleks koht, kus uues kodus olla, aga su süda on rahul, kui see asi on selgeks räägitud.  Üks eelnevalt kirjutanu ütles, et südamega mees kolis uue tibi oma linna. Mõte on hea, aga miks peaks uus tibi olema sellega nõus. Ma ei usu seda, et uus naine oleks nõus kolima ja lisaks seda, et kolm last pidevalt tema kodus käiks. Alguses armununa ehk jah, aga aasta pärast on tal sellest kõrini. Kui laste elukohaga asjad paigas pole, siis on varsti pahandus majas, uus naine, lihtsalt ei soovi, et lapsed tuleks, ta tahab oma kodus rahus olla.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas uus naine on ikka nõus

Ohhjahh, kas seda uut naist üldse tegelikult ongi. Suur komme on inimestel ka lihtsalt luulutada, nii et sellega kaasa minna on väga mõttetu.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas uus naine on ikka nõus

Ohhjahh, kas seda uut naist üldse tegelikult ongi. Suur komme on inimestel ka lihtsalt luulutada, nii et sellega kaasa minna on väga mõttetu.

Oot mis asja? Et siis teemaalgataja mees tahab lihtsalt niisama lahku minna. Aga et asi põnevam oleks või et naine kergmini lahti laseks, siis ütles, et lahkumineku soovi taga on uus naine?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea oma tutvusringkonnast ühtki meest, kes oleks niisama lahku läinud. Naised küll, aga mehed ei vaevu enne lahku minema, kui uus naine juba platsis ja uus suhe juba tükk aega kestnud.

+11
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja lastele selgitamine