Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja mehe tehtud kingitused

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Lahkuminek ja mehe tehtud kingitused

Postitas:

Kui ma viimati kolm ja pool aastat tagasi toonase elukaaslase poolt välja kolisin (omal algatusel), siis nõuti mult tagasi ka kingitused ja lisaks jäeti endale kahasse ostetud asjad (sest ta olevat need välja teeninud ja need on temale vajalikud). Rõõmuga tagastasin kõik asjad, sest milleks mulle seda sodi vaja. Jah, ühest suuremast kingitusest oli küll veidi kahju aga kuna ta oli paras sitapea, siis minu enda tulevane meelerahu kaalus selle kahjutunde suurelt üle.
Kui sa kavatsed mehe minema saata, siis viisakas oleks pakkuda, et ta võib nendest koos ostetud asjadest miskit kaasa võtta, kui soovib. Kingitused võiksid ikkagi jääda kingituseks aga kui sa ise ei taha seda kingitust endale tulevikuks jätta, siis paku tagasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma viimati kolm ja pool aastat tagasi toonase elukaaslase poolt välja kolisin (omal algatusel), siis nõuti mult tagasi ka kingitused ja lisaks jäeti endale kahasse ostetud asjad (sest ta olevat need välja teeninud ja need on temale vajalikud). Rõõmuga tagastasin kõik asjad, sest milleks mulle seda sodi vaja. Jah, ühest suuremast kingitusest oli küll veidi kahju aga kuna ta oli paras sitapea, siis minu enda tulevane meelerahu kaalus selle kahjutunde suurelt üle.

Mida vähem asju seda sitapead meelde tuletamas on, seda parem.

Aga sitapea elagu edasi kodus, kus kunagi sinuga sai elatud, asjade keskel, mis kõik sind meenutavad. Paras.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Oi, ma näen, et olen vahepeal käosööt olnud, teleturu tasemel, aga mida sa siis ikka siit ootad, kui mitte korralikku parastamist, ehk nokkimist… No tore, kui linnukesed saavad end selles osas välja elada, jäävad kodus mehe ja laste närvid tervemaks.

Vaata, Ansip appi ei tule, tibuke.

Lugemisoskuse osas vähemalt mitte. Korter, abielu ajal soetatu, on ühisvara, kuigi selle ostmiseks on kellegi vara kasutatud, a seda sa muidugi välja lugeda ei osanud. See seletab ka võtmete olemasolu, eksju, ta ju elas seal. Ja mina ei tahtnud enam hetkegi temaga koos elada, isegi korteri nimel. Vahel on targem nendes olukorades üüri maksta. Kokkuvõtteks – läks isegi odavalt. Saastakoristus pole alati odav lõbu.

Mul pole vaja Instat piiluda, see tüüp andis pildid koduvõistlusele, need kargasid meediast (kus refiti instat) mulle ise ette.

Mul pole ühestki asjast kahju, hea on, et teda need enam meelde ei tuletanud. Ma lihtsalt rääkisin oma loo, kuidas kokkulepped ei pruugi pidada ja mõned tegelased ongi kummalised, eksole.

Ja üldse pole asjades kunagi õnn olnud, eksole, a seda vist siinsetele selgeks ei tee.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 10:59; 22.07 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakkisin ise talle kõik tema kingitud asjad kaasa. No tõesti pole mulle neid asju vaja teda meenutama. Sõrmused, ketid, käekell, riided, mikroahi, föön, jope, kingad, saapad vist miskit oli veel. Tehku nende asjadega mis tahab. Ostan endale uued kui vaja.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 15:26; 22.07 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakkisin ise talle kõik tema kingitud asjad kaasa. No tõesti pole mulle neid asju vaja teda meenutama. Sõrmused, ketid, käekell, riided, mikroahi, föön, jope, kingad, saapad vist miskit oli veel. Tehku nende asjadega mis tahab. Ostan endale uued kui vaja.

Mees ka sinu tehtud kingitused tagasi andis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakkus, aga ma keeldusin. Enda kingitud asjad,mis ma kottidesse olin pakkinud ja talle tagastasin, võttis küsimata tagasi. Eks ma muidugi ütlesin ka talle, et muidu viin uuskasutus keskusesse. Ma tõesti ei tahtnud neist asjadest ühtegi enda ligi enam. Oli paha kaaslane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 15:26; 22.07 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korter, abielu ajal soetatu, on ühisvara, kuigi selle ostmiseks on kellegi vara kasutatud,

See on vale. Kui abielu ajal on ostetud kinnisvara ÜHE abikaasa abielueelse vara eest (see on konto väljavõtetelt ja notarist tõstatav), siis see automaatselt EI OLE ühisvara. Nähtud, tehtud (kohtus). Ühisvara on ainult abielu ajal tekkinud ehk juurde tulnud vara.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korter, abielu ajal soetatu, on ühisvara, kuigi selle ostmiseks on kellegi vara kasutatud,

See on vale. Kui abielu ajal on ostetud kinnisvara ÜHE abikaasa abielueelse vara eest (see on konto väljavõtetelt ja notarist tõstatav), siis see automaatselt EI OLE ühisvara. Nähtud, tehtud (kohtus). Ühisvara on ainult abielu ajal tekkinud ehk juurde tulnud vara.

Talle on mõttetu seda seletada, ilmselt annaks oma neeru ka mehe uuele naisele ära kui too tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 13:49; 23.07 08:19; 29.07 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel

Mis sa tont tegid endale konto, et vanu teemasid üles kaevata?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 13:49; 23.07 08:19; 29.07 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jummel

Mis sa tont tegid endale konto, et vanu teemasid üles kaevata?

See on see jah-teema algataja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja mehe tehtud kingitused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.