Esileht Pereelu ja suhted lahkuminek… ja pulmaalbum,mis tegite sellega.

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: lahkuminek… ja pulmaalbum,mis tegite sellega.

Postitas:

Lapsed peaksid ikka teadma, et kunagi on nende lahkuläinud vanemate elus olnud ka ilusad ühised ajad – ja et nemad on just nende ilusate aegade tulemus, ehkki hiljem läks nagu läks. Seda teada võib olla väga lohutav. Muidugi tuleks see laste jaoks alles hoida, nagu ka perepildid sellest ajast, kui lapsed väikesed olid. Lastele üldselt meeldib vaadata pilte ja kuulata lugusid sellest, mida nad kunagi tegid, kuidas nende ümber siis elu käis jmt. Sageli annavad just need minevikupildid ja -lood tagasi osa sellest nii hädavajalikust turvatundest ja usust inimsuhetesse, mille vanemate lahutus on lõhkunud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viskasin ära. Ei minule ega lastele pole vaja ühist mälestust inimesest, kellel pole suuri eesmärke ja kes ei arene.

Ja miks selline abiellumiseks kõlbas?

No olin loll jah, arvasin et tal vanuse ja kogemusega tekivad eesmärgid ja ambitsioonid. Aga tema tahtis istuda oma riskivabas mugavustsoonis. Nüüd nutab et alimendid söövad poole palgast. Kui ma tahan et mu lapsed oleksid tulevikus edukad, siis loomulikult hoian ma nad sellisest inimesest eemale.

Kui ainus asi, mida sa talle ette heidad, on see, et ta pole ambitsioonikas üle laipade trügija ja kui ta muidu on karske, kaine, sõbralik, vastutustundlik inimene, siis oled sa küll koletis. Ma loodan, et su lapsed on oma iseloomu pigem isalt pärinud.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 18:31; 28.12 18:33; 28.12 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma tahan et mu lapsed oleksid tulevikus edukad, siis loomulikult hoian ma nad sellisest inimesest eemale.

Sellega kindlustad ka selle, et su edukad lapsed hoiavad tulevikus sinusugusest inimesest samuti eemale. Nagu veskikivist kaelas.

Muidugi, kasutavad ema ära, samuti nagu ema isa kasutas, ja kui sellest vanemast enam kasu pole, kui sellelt enam midagi saada pole, siis viskavad minema. Oh mitte kohe – käivad veel aegajalt pigistamas, et kas saab natukenegi midagi ja teevad silma ees head nägu – aga nii ajapikku.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 18:31; 28.12 18:33; 28.12 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viskasin ära. Ei minule ega lastele pole vaja ühist mälestust inimesest, kellel pole suuri eesmärke ja kes ei arene.

Ja miks selline abiellumiseks kõlbas?

No olin loll jah, arvasin et tal vanuse ja kogemusega tekivad eesmärgid ja ambitsioonid. Aga tema tahtis istuda oma riskivabas mugavustsoonis. Nüüd nutab et alimendid söövad poole palgast. Kui ma tahan et mu lapsed oleksid tulevikus edukad, siis loomulikult hoian ma nad sellisest inimesest eemale.

Kui ainus asi, mida sa talle ette heidad, on see, et ta pole ambitsioonikas üle laipade trügija ja kui ta muidu on karske, kaine, sõbralik, vastutustundlik inimene, siis oled sa küll koletis. Ma loodan, et su lapsed on oma iseloomu pigem isalt pärinud.

No ega ta nii puhas poiss nüüd ka ei ole. Ma ei hakka kõike rääkima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.12 06:57; 26.12 17:36; 27.12 20:15; 28.12 08:21; 28.12 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega ta nii puhas poiss nüüd ka ei ole. Ma ei hakka kõike rääkima.

Kui sinu jaoks peamine ja olulisim põhjus meest unustada ja ühised mälestused temaga kustutada on just see, mis sa enne esile tõid, siis see räägib sinu prioriteetidest küllaltki selget keelt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 18:31; 28.12 18:33; 28.12 21:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted lahkuminek… ja pulmaalbum,mis tegite sellega.