Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja suhtlus

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Lahkuminek ja suhtlus

Postitas:
Kägu

Jõudis ka meie abielu nüüd lahutuseni. Kurb ja ebameeldiv olukord, aga nii läks. Selgus, et mehel armuke. Meil on 2 teismelist. Poisid kohtusid suvel isaga maakodus või käisid nädalavahetustel niisama koos. Suvel oli vabam graafik, sügisel ilmselt mõned nädalavahetused koos. Uue naisega nad kokku ei ole saanud ja ilmselt lähiajal ei saagi.
Kuidas on teil eksmeestega omavaheline suhtlus? Ma ise ei suhtleks üldse, kui väga vaja, siis sõnumite või e-maili kaudu. Laste isa soovib rääkida lisaks lastele ka muudel teemadel. Olen öelnudki, et kui midagi vaja laste teemal arutada, siis saatku sõnum või kiri. Mõtlesin, et hakkan sõnumeid laste kaudu edastama. Üks variant oleks muidugi blokeering, aga ta teine lapsevanem siiski. Ta mõtleb, et kui 4 kuud lahkuminekust möödas, siis peaks juba mul kõik korras olema ja suhtleb nagu ennem. Nii need asjad mul ei käi ja sellist reetmist nii kergesti ei unusta, sõber temaga olla ei kavatse.

+22
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laste kaudu sõnumeid ei saadeta. Punkt. Muus osas loomulilult ei pea mehega suhtlema.

+42
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii need asjad mul ei käi ja sellist reetmist nii kergesti ei unusta, sõber temaga olla ei kavatse.

Mida sa siis ootad?
Igav on või, et üritad draamat pikendada.
Võta ennast kokku ja hakka normaalselt suhtlema, lastepärast kasvõi.

+7
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tahab oma musta südametunnistust sinu abil puhtamaks saada.
kui lapsed juba teismelised, siis pole enam suurt suhtlust kasvatusteemadel vaja, saagu ise hakkama.

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võta ennast kokku ja hakka normaalselt suhtlema, lastepärast kasvõi.

Miks peaks selliste väärakate pärast, kes armukest peavad, ennast kokku võtma ja normaalselt suhtlema?

+30
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu eks on ka sitap…., Okei tropp.
Kui ta üksik oli siis tegeles lastega palju ja kõik sujus. Me ise küll vahel jagelesime aga laste suhtes kõik ok.
Kui endale naise leidis siis lastega tegeleb minimaalselt, regulaarsust pole, paar tundi korra käib a la jäätist söömas. Asi seegi aga siiski.

Ma ootasin, et ta kellegi leiaks. Just lootuses, et äkki muutub normaalsemaks ja tublimaks inimeseks. Meie lahkuminek toimuski sest ta oli nii lödipüks ja saamatu mees, mulle lisalapseks.
Muutunud pole midagi paremuse suunas. Natuke kahju isegi temast inimlikult.

Suhtleme helistades või e-maili teel. Messengeris ega FB teda mul ei ole enam.

Ise olen ammu abielus uue mehega ja lastel turvaline kodu ja kasvamise keskkond olemas.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peaks selliste väärakate pärast, kes armukest peavad, ennast kokku võtma ja normaalselt suhtlema?

Millegipärast on põhjus ka armukese võtmiseks. Tasub ikka peeglisse ka vaadata.

+10
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei, enne lähed ikka lahku, sest ei klapi. Alles siis hakkad uut suhet otsima. Armukeste pidamine on haige, ja ausalt öeldes… naine, sa oled nii sitt, et ma võtan armukese, aga armuke sa oled nii sitt, et ma ei jäta oma naist. Nii vist?

Üldiselt teismelised saavad ise suheldud ja muudel teemadel ei räägi mehega lihtsalt, kui, siis ainult lapsed on teemaks.

+29
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui lapsed on teismelised, siis pole nii palju teise vanemaga õnneks suhelda vaja, kui väikelaste puhul. Lapsi ära sõnumite vahendajana küll kasuta – kui on mingi möödarääkimine, siis tunnevad nemad end süüdi ja üldse peaksid täiskasvanud nii palju suutma suhelda, et oluline info saaks vahetatud. Ainult meili või sõnumi teel on minu arvates väga mõistlik. Esiteks, on sul kõik kokkulepitu must-valgel kirjas (nt minu eks kippus suulised kokkuleppeid ühepoolselt muutma või “unustama”), teiseks kirjutades ei lähe kumbki osapool nii lihtsalt emotsionaalseks, enne mõtled, siis ütled. Mingit small talki ei ole vaja ajada, oledki konkreetne ja emotsioonitu.
Minu arust on mõistlik ka mingid konkreetsed ajad kokku leppida, millal lapsed isa juures on, nt üle ühe nädala R-P. Saate nii sina kui eks sellega oma tegevuste planeerimisel arvestada, samuti ka lapsed, kel pärast lahutust teatav stabiilsus ja reeglipärasus ära kulub. Ja loomulikult võib eelnevalt kirjalikult kokku leppida, kui mingil põhjusel tavapärane lastega koos olemise aeg ei sobi.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui rääkida ei suuda, siis kasuta meili või messengeri. Kui lapsed on teismelised, siis suudavad nad kokkusaamised isaga ilmselt ise ära korraldada. Suhtlemise täieliku vältimise oht (eriti just teismeliste puhul) on, et laps ütleb isale, et jääb ema juurde ja emale, et läheb isa juurde. Ja tegelikult läheb nädalavahetuseks pidutsema. Lihtne ju, kui tead, et vanemad üldse ei suhtle.
Laste pärast võiks vähemalt niipalju sidet hoida, et kasvõi SMS-ga üle küsida, kas bussiga külla läinud laps ikka jõudis kohale jms.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamik lahkuläinutest ikkagi hakkavad ka edaspidi normaalselt suhtlema, mõni erand vaid ei saa oma suhteid korda. See võtab aega. Näiteks mu õde saab oma eksiga nüüd oluliselt paremini läbi, kui abielu ajal. Lahku mingi ka suure tüliga, aga aastad teevad töö ja isana on eksmees olnud väga hea, mehena küll mitte.
Seega anna aega atra seada. Mehed ei tee nii, et leian armukese ja kohe lähen oma pere juurest uue juurde, nad ikka tilbendavad kahevahet, mõni kes vahele ei jää – saab aru, et see uus ei olegi parem ja jääb oma pere juurde.
Suurte laste puhul tasuks teha nii, et lapsed ise lepivad isaga kokku, millal on tema juures ja siis räägivad sinule. See välistab selle, et lepite eksiga kokku ja siis selgub et lapsel endal on mõni üritus.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi ei pea temaga lobisema. Tehku seda oma uue naisega või otsigu mujalt sõbrannasid. Soovitan telefonijutul alati öelda, et ma ei saa pikalt rääkida, hakkan just välja minema; mul on külalised; söögitegemine pooleli – tegelikult sa ei pea põhjendama, ütled lihtsalt, et hetkel on sul aega kaks minutit temaga rääkimiseks. Ja niimoodi ütled alati, kui ta helistab. Aga ise kirjutad talle, kas siis meili või messengeri. No üks hetk peaks ju tal ka kohale jõudma, et sa temaga pikki jutte ei soovi ajada.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et siis alati ja igal juhul on nii, et kui mees vasakule paneb, on oma naine midagi valesti teinud? Ei saagi aru, kas sa oled veel noor ja eluvõõras või lihtsalt rumal?

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsam oleks ju talle öelda, et sa pole valmis üldse rääkimagi. Mida vähem lapsi omavahelistesse asjadesse segad seda parem.. keegi ei taha ju, et laps hakkaks pooli valima kuna ema on isa peale pahane. Ilmselgelt hakkab laps ema poole hoidma ja eemaldub isast.. hiljem kahetsete kõik sellist olukorda kui sa üle oled saanud. Loomulikult teeb haiget, et mees selline siga on aga ega lapsed ei peaks kannatama sinuga koos.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ka armukese pärast lahku läinud. Meil oli teismeline ja väikelaps.st üsna pingeline lahkuminek oli. Mitu aastat tegelesin enda august välja toomisega.
Suhtleme harva, kirja teel, telefonis siis kui väga kiiresti vaja. Suhtleme vaid laste teemal, mingit small talki ei ole ega tule.
Möödas 15 aastat, lapsed juba täiskasvanud.
Alguses oli mõned aastat meil kokkulepitud suhtluskord lastega, see hajus pikapeale. Teismelised suudavad ise kokkuleppeid teha ja külla minna. Mind polnud vahele vaja.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suhtled edaspidi vaid laste teemadel ja kõik. See saab olla viisakas ja lakooniline suhtlus, mis ei eelda mingit rohkemat läbikäimist edaspidi.
Minu arusaam on selline, et kui mees on petis ja armukesepidaja, salaja olnud ja armukest varjanud alguses, siis see on nende endi valitud suhtlemisvariant. Ja eksnaine ei pea kunagi hakkama nendega ühiselt läbi käima, kui üks lahe pere. Polnud enne vaja armukesega tutvumise alguses naisele teda tutvustada, siis pole ka pärast ammugi vaja. Elasid varjus ja salaja, elagu edasi, nende valik oli see.
Kui aga minnakse lahku ja mees leiab kunagi hiljem ilma pettuseta uue naise, siis on läbikäimine võimalik, kui keegi ei ussita.
Armukese pidaja ja armuke on alati selja taga sussitajad ja ussitajad, sellisest on parem alati eemale hoida, sest kui nad su lähedal olid, tegid nad sulle halba. Argpüksid, kes urkast välja on roninud ja nüüd tõstavad päid.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu eks on ka sitap…., Okei tropp.

Kui ta üksik oli siis tegeles lastega palju ja kõik sujus. Me ise küll vahel jagelesime aga laste suhtes kõik ok.

Kui endale naise leidis siis lastega tegeleb minimaalselt, regulaarsust pole, paar tundi korra käib a la jäätist söömas. Asi seegi aga siiski.

Ma ootasin, et ta kellegi leiaks. Just lootuses, et äkki muutub normaalsemaks ja tublimaks inimeseks. Meie lahkuminek toimuski sest ta oli nii lödipüks ja saamatu mees, mulle lisalapseks.

Muutunud pole midagi paremuse suunas. Natuke kahju isegi temast inimlikult.

Suhtleme helistades või e-maili teel. Messengeris ega FB teda mul ei ole enam.

Ise olen ammu abielus uue mehega ja lastel turvaline kodu ja kasvamise keskkond olemas.

Ise oled ammu abielus uue mehega ja lastel on turvaline kodu ja kasvamise keskkond olemas. Miks sa siis ootad, et mees suhtleks lastega või lapsed temaga? Lastel, nagu ka sul, on kõik olemas.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka ei suhtleks,ega sõbrustaks edasi. Kui vaja, saatku sõnum. Ära lapsi sõnumivahendajaks pane.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See jutt kôlab umbes sama eluvôôralt, kui üks hiljuti loetud Delfi lugejakiri, kus keegi naine ei suutnud kuidagi ära imestada, kuidas naised ei tea NII LIHTSAT nippi, mida teha, et mees petma ei läheks. Ehk siis tema nipp on see, et seksib oma mehega iga päev. Et tema teeb nii ja mees on truu. Ja nii juba(!!!) 7 aastat.

+10
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja suhtlus