Esileht Pereelu ja suhted lahkuminek, mees ei koli välja

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: lahkuminek, mees ei koli välja

Postitas:

Kui ise pakkida, siis on mehele seda enam kindlamalt noot kätte antud, et sa tõesti, päriselt tahad temast lahti saada, mitte ei oota “tegelikult” midagi muud.

Jah, osaliselt olen nõus.

Mina aga tahtsin, et mees saaks raudpolt kaasa võtta kõik, mida ta enda omaks peab. Küll mina saan pikapeale uue teleka või panni vms. Ma tahtsin veenduda, et kui tema ISE pakib ja tal selleks ka piisavalt aega on, puudub tal pärast vajadus ja võimalus tulla kiunuma mingi fotoaparaadi või lemmiktaldriku pärast. Või levitada jutte, et mina teda kuidagi asjadega poon või rahaliselt ahistan. Võtku ja mingu.

Nagu öeldud, oma dokumendid, mõned olulised mälestusesemed, ehted ja paremad rõivaesemed ma juba ette viisin tasapisi-tasapisi umbes 2 nädalaga kodust ära. Loomulikult kõik vajalikud laadijad jne. Arvuti “viisin parandusse”, et kui rüselema hakkab, kui ma lahkun, see oleks juba kindlas kohas (tööl näiteks olid mul). Mõne pisiasjagi, mis oluline tundus, näiteks paar lemmikraamatut ja ujumistrikoo toimetasin varem kodust ära. Olulised ravimid, paar riietuskomplekti pesust alates pealisriieteni. Lapsele olulised asjad, kui laps on. Kui mees kukub lõhkuma, jäävad need vähemalt alles, on baas kustkohast uuesti alustada. Soovitan seda teha, enamik mehi ju ei tea, mitu pluusi või rinnahoidjat sul on, mõni kõrvale toimetada pole väga raske.

Sai paar töölaua sahtlit täidetud ja suur spordikott laua all. Kolleeg küsis, ütlesin, et toimetan sugulasele mõningaid ülejäänud asju, aga ma ei tea veel, millal ta meie töökoha linna tulla saab, et saaksin üle anda. Kõlas loogiliselt ka, sest ma ise ei ela selles linnas, kus töötan. Elan palju väiksemas kohas, kuhu naljalt kellelgi asja pole ????

Lõpuks ei taga ise (ja sedaenam lapsega) kojujäämine ju ka seda, et mees riideid kääridega lõikuma ei hakka, naise kuldsõrmuseid potist alla ei lase (nähtud-kuuldud) või läpakat aknast välja ei viska, kui aru saab, et NÜÜD on naisel tõsi taga. Targem on mõelda ette.

Niisiis – minu arvates on parem, kui mees pakib ise kokku kõik, mida enda omaks peab ja siis pole meil enam vaja suhelda teemal, et mees helistab ja heidab ette: “Aga selle taskunoa kinkis mulle ju Vallo, miks sa seda mulle kaasa ei pakkinud, anna siia. Ja teleka sain ka päranduseks, seda sa mulle kaasa ei pakinud!!!” Võta, mis sinu ja lahku, ütlen hoopis mina. Paki ennast kokku ja paki nii korralikult, et sa millegi järgi eales ei peaks tagasi tulema. Mõtle kenasti läbi ja paki kõik, mida pead isiklikult sinu enda omaks, ma lähen jalust ära. Küll meie hakkama saame.

No sul oli see asi siis ikka päris hull vägivallajuhtum, kui sa niimoodi tegid. Tunnen kaasa. Hea, et lahti said. Mul sellega nii halb seis ei olnud, mul oli see mees, kes “kaine peaga on normaalne”. Paraku seda jäi ajapikku vähemaks, aga sellises seisus ma küll ei olnud kunagi, et oleksin pidanud salaja oma asju mujale toimetama ja ise minema kolima hakkama. Jah, oli kuude kaupa seda rääkimist, et koli ära. Aga ma seda ei oleks kindlasti lubanud, et tema nüüd hakkab endaga kaasa pakkima kõike, mida enda arvates omaks peab. Too inimene ju lahkudes karjus sedagi, et ma olevat talle seksi eest võlgu. Puhas absurd. Niisugusele molluskile veel midagi kingituseks kaasa anda – see käinuks jällegi minu au pihta. Aga eks oma vastast tunned ikka ise kõige paremini ja tead, mis taktika valida.

KÕIGE OLULISEM on see, et ei saa ootama jääda, millal selline mees tõesti ise vabatahtlikult minema läheb. Mis iganes see taktika ei oleks, mis sel juhul töötab, seda tuleb ISE kasutada. Kohtusse minek tähendab veelgi kuudepikkust protsessimist ja ei pruugi üldse anda soovitud tulemust. Üks kahest peab siiski hakkama asju pakkima, see on fakt.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.03 13:48; 07.03 16:10; 07.03 16:31; 07.03 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sul oli see asi siis ikka päris hull vägivallajuhtum, kui sa niimoodi tegid. Tunnen kaasa. Hea, et lahti said

See pigem oli vaimne vägivald. Lahkuminemise põhjus ei olnud mehe füüsiline agressiivsus minu vastu kummalgu juhul. Hoopis petmine, valetamine, alandamine, mõnitamine, mitteaustamine jne.

Üks polnud mind kunagi löönud, teine korra purjuspäi õlast sakutanud, aga ka mitte löönud. Samas teadsin ma ka raudselt, et kui ma lahkuma hakkan, hakkab mees mind füüsiliselt takistama. Peksma ilmselt mitte, küll aga võib hakata justnimelt rüselema, mul kotte käest kiskuma või mind ennast näiteks vastu seina surudes püüdma mulle midagi veel selgitada, kui aru saab, et mul on asjaga nüüd NII tõsi taga, et ma pigem lahkun omaenda korterist kui temaga päevagi veel koos elan. Käest rapsima, lihtsalt füüsiliselt kinni hoidma või käekotti, läpakakotti, mantlit ära kiskuma vms, et saaks ikka veel midagi selgitada, lubada, ähvardada segiläbi.

Ja nii see ka läks. Rüselus toimus. Peksa muidugi ei saanud, aga kraapida ja sakutada küll. Mõned nööbid eest ja kotil sang katki, kõrvarõngas kadunud jne. Ühel korral korteris (mees töötas kodust ja polnud võimalik lähiajal oodata aega, mil teda pikemalt kui kõrvalmajas poeskäik pole), teisel korral trepikojas (ma ei jõudnud välja, mees tuli valel ajal koju ja sai all sõbrannaga ootava auto ja minu käes olevate kottide järgi aru, et ma lahkun).

Esimesel juhul ma rääkisin oma tingimused suuliselt (lahkumisaeg talle jne juhtnöörid 🙂 ) Teisel juhul jätsin lauale kirja ja oleksin tunnike hiljem saatnud sama teksti ka tema e-mailile juhuks, kui ta paberi vihahoos purustab. Aga ta sai mu varem kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.03 14:26; 06.03 16:19; 07.03 13:00; 07.03 15:28; 07.03 15:46; 07.03 16:20; 07.03 16:35; 07.03 16:38; 07.03 20:48; 10.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mispärast te käitute inetult naisega, kelle juurest te tegelikult ära kolima pole nõus?

Ma saan aru, et mees petab tavaliselt tuues vabanduseks, et tal on naisest siiber, et ta ei taha seda naist.
Aga erilised eksemplarid on need, kes tahaks petta ja valetada, aga lahku minema pole nõus.

Siin on kaks küsimust: miks käituda naisega inetult ja miks mitte ära minna. Esimesele on ilmselt palju võimalikke vastuseid alates sellest, et aga miks ka mitte kuni selleni, et naine on ise nõndapalju põhjust andnud, et enam ei hooli.

Teise vastuseks on kõige tõenäolisemalt majanduslikud põhjused. Kui vahelejäämine tuleb miskipärast välja vahetult pärast seda, kui pärast palgapäeva on kõik arved ära makstud, eluaseme kindlustus makstud, auto hooldus, ülevaatus ja kindlustus makstud, külmik ja kapid toitu täis ostetud, siis pole tõenäoliselt enam palju järel, mille eest kuhugi minna. Eluaseme üürimiseks tahetakse täna korraga kolmekordset üürisummat, mis kipub reeglina kuhugi kuupalga ulatusse maksma minema, millegi eest tuleks elada kah. Sellistes tingimustes ei aita see mõni päev kolimise aega ka. Vaja on paari-kolme-nelja kuud, et vajalik kapital kokku panna.

Majanduslikel põhjustel on mõistlik elada kellegiga koos. Isegi kui sa temast eriti ei hooli. Kui natukene hoolid, siis varjad oma ringitõmbamist, et teisel oleks lihtsam arvata, et elab ideaalset või sellelähedast elu. Eriti kui sul pole sellist armukest, kellega tahakski koos elada, vaid on sellised, kes lihtsalt pakuvad seda, mida kodust ei saa. Petmine ja valetamine ei ole siinjuures mitte võõraste naistega magamine, vaid elukaaslasele kinnitamine, et teda armastad, et suhtega on kõik parimas korras.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord jätab sellisel puhul naine ka mulje, et ta ütleb “Kasi minema!” ainult oma emotsioonide väljaelamiseks, et ta ei mõtle seda tõsiselt. Mul oli nii, kui suhted mehega halvaks läksid, ma ei suutnud temaga koos olla, aga lahku minna oli ka raske, muudkui ootasin, et ta ise ära läheks. Aga miks ta oleks pidanud? Mina maksin kõik arved, hoidsin kodu korras, tal oli mugav elu.
Tuleb maha rahuneda ja mehele resoluutselt, rahulikult aga kõigutamatult öelda, et vaat nii, nüüd paki oma asjad ja koli minema. Kui ma lõpuks oma peas selleni jõudsin ja ilma karjumise ja nututa ütlesin: “Nüüd mulle aitab. Ma tahan, et sa ära koliksid.” ja rohkem mitte midagi ei lisanud, ei nutnud, ei selgitanud, üldse enam ei suhelnud, siis ta läks. Kõigepealt läks vihaselt nohisedes ilma asjadeta, paar päeva hiljem tuli (siis, kui ma tööl olin) oma asjade järele. Jättis üsna palju oma kola maha, mis oli tüütu, tuletasin neid talle aegajalt meelde, järele ta ei jõudnudki.
Aga inimesed on erinevad ja mis töötab ühe puhul, ei tööta teise puhul. Alustuseks siiski pead sa oma otsuses täiesti kindel olema. Kui oled kindel, siis sellest edasi saad vastavalt mehe isikuomadustele valida strateegiaid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks siiski pead sa oma otsuses täiesti kindel olema.

Täpselt. Ja kui oled, siis oma meest tundes leiad ka töötavaima lahenduse. Kui tõesti oled kindel, ära venita asjata, see pole kellelegi hea – lapsele muidugi ammugi mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 06.03 14:26; 06.03 16:19; 07.03 13:00; 07.03 15:28; 07.03 15:46; 07.03 16:20; 07.03 16:35; 07.03 16:38; 07.03 20:48; 10.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted lahkuminek, mees ei koli välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.