Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek – suured süümepiinad lapse ees

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Lahkuminek – suured süümepiinad lapse ees

Postitas:

Mõte lajkuminekust on tiksunud peas veidi alla kahe aasta. Ei hakka siinkohal põhjustesse laskuma, kokkuvõttes mees pettis rängalt mu usaldust ning see ei tulenenud mitte ühekordsest katuse ära sõitmisest vaid isiksusehäirest.

Mõistus ja süda järjest kindlmamalt ütleb, et mine, jäädes mürgitad ja raiskad oma elu.

Mis mind on takistanud lõplikku sammu astumast on meie alla 2 a. poeg. Olen ise kahe vanemaga kasvanud ja seega siiani veendumusel, et eriti poisslaps vajab isa kohelolekut, vajab kahe vanemaga peret. Lapse isa jääks elama meist 200 km kaugusesse, kuna on tööga ülekoormatud, siis vast üle ühe visiidi kuus ta välja ei pigistaks, kui sedagi. Kui ise initsatiivi näitan, siis ilmselt saan viia apse isale külla ka 1-2x kuus.

Nii, et iga kord kui laps vaatab küsivalt ringi \”Issi?\” poetan pisara ja tunnen süümepiinu oma langetatud otsuse pärast. sest pealtnäha on ju kõik korras, mees ei peksa, joo, teenib hästi, ainult, et minu tunded tema vastu on kustunud. Suudan küll koos olla, ei vihka ega tunne vastikust, lihtsalt ei tunne mitte midagi. Ja lõplikult lahutades see süütunne ja vastuolu võib mind tõugata korralikku masendusse. Ma annan aru, et laste pärast kooselu ei toimi, kuid hetke olen ummikus…võtan lapselt isa, oma õnnest lähtuvalt.

Naised, kes olete algatanud lahkumineku, kuidas olete enda jaoks selgeks mõelnud laste küsimuse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 09:29; 03.03 09:39; 03.03 16:11; 06.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pannudki tähele, et sarnase sisuga teema on paar teemat allpool aga aitäh neile, kes viitsivad mulle siiski vastata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 09:29; 03.03 09:39; 03.03 16:11; 06.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot, sa ütled, et otsus mehest lahku minna tuli su isiksusehäirest?

ehk aitab sind arst ja sa ei pea lahutama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe omast kahjuks, ise ta seda ei tunnista loomuikut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 09:29; 03.03 09:39; 03.03 16:11; 06.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usalduse kadumine on muidugi tõsine põhjus mehest lahku minna, aga isiksusehäire?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See isiksusehäire jutt tundub kahtlane. Ilmselt naisele ei meeldi lihtsalt mingi mehe iseloomujoon. Naine nimetab seda isiksusehäireks ja see annaks justkui talle õiguse nõuda, et mees muutuks. Mees aga ei ole nõus sellega ja ei lase ennast alla suruda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Anna andeks, aga pean su otsust isekaks. Kui sul mehega koos olla pole halb ja kui su pojal on isaga hea, siis täiskasvanud inimene võiks saada hakkama kooseluga vähemalt seni, kuni pole tekkinud uut tunnet kellegi teise vastu. Ma ei mõista sind. Ja mis sa arvad, et kõigil neil 10-15-25 aastat koos elavatel paaridel on tohutud tunded üksteise vastu? Ei ole. Sõprus, ühine seks, ühised lapsed, ühised sõbrad, aga ei mingeid kuumi tundeid.
Su laps vajab isa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.03 16:28; 06.03 09:54; 06.03 10:49; 06.03 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su otsus pole isekas, kui sa ei tunne soovi koos olla, siis mine. Lapse pärast koos ennast vägistada elama ei ole kasulik ei sulle ega ka kokkuvõttes lapsele!

viimane kägu 16.28 anna andeks, aga loll jutt suhu tagasi, nii rumalat juttu pole juba ammu lugenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 19:53; 06.03 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen sulle lohutuseks, et tütred vajavad isa rohkem kui pojad. Uuri natuke netist psühholoogiat jne. Halb suhe ja kehv kodune atmosfäär teeb rohkem kahju kui lahkuminek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas, kui sa ei taha koos elada, siis keegi ei sunni ka. koli ära ja mida siin veel arutada, ise pead otsustama, mis sulle hea.

poja pärast ära muretse, aeg paneb kõik paika ja sa pole esimene üksikema.

minu naine ka iga tüli lubab ära minna. ma ütlen, et mine, kes sind kinni hoiab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Su otsus pole isekas, kui sa ei tunne soovi koos olla, siis mine. Lapse pärast koos ennast vägistada elama ei ole kasulik ei sulle ega ka kokkuvõttes lapsele!

viimane kägu 16.28 anna andeks, aga loll jutt suhu tagasi, nii rumalat juttu pole juba ammu lugenud.[/tsitaat]
Äkki loed uuesti. Rääkisin olukorrast, kus keegi kedagi ei vägista, naisel pole halb mehega, aga tunne on lihtsalt otsas. Tunde lõppemine EI OLE piisav põhjus lahutamiseks. Kui järel on sõprus ja austus lapse isa vastu, siis sellest on täiesti küllalt, et lapsele anda ette normaalne peremudel. Sellise suhte puhul otsida vabandusi lahkuminekuks on isekas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.03 16:28; 06.03 09:54; 06.03 10:49; 06.03 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tunde lõppemine EI OLE piisav põhjus lahutamiseks. Kui järel on sõprus ja austus lapse isa vastu, siis sellest on täiesti küllalt, et lapsele anda ette normaalne peremudel. Sellise suhte puhul otsida vabandusi lahkuminekuks on isekas.[/tsitaat]
Vaene laps, kes sellises keskkonnas kasvab. Tema kaasa vingub tulevikus kindlasti, et tundetu ja külm inimene.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 10:14; 06.03 12:42;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Vaene laps, kes sellises keskkonnas kasvab. Tema kaasa vingub tulevikus kindlasti, et tundetu ja külm inimene.[/tsitaat]Pigem on ikka vaene see laps, kes ühe vanemaga kasvab. Kõikvõimalikud uurimused on näidanud, et ühe vanemaga perest pärit lapsed ei suuda harilikult ka ise toimivat suhet luua. Ja abielu püsimise alus ei ole tunded, kulla inimene, kas sa oled 15-aastane sinisilm? Mõni üksik pikaajaline paar räägib tunnetest. Võimalikult vähe üksteise ruumi häirimine on hea kooselu võti, mitte tulised 28 aastat kestvad tunded. Hea paar suudab koos teha asju, mida on vaja koos teha, sealhulgas lapsi kasvatada – ja suudab kumbki elada oma elu nii, et teist ei häiri. Romantika surm, eksole? Polegi olemas neid Ämeerika filmist pärit hallipäiseid paarikesi, kes pisarsilmil kuldpulmapäeval vandeid uuendavad … kahju kohe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.03 16:28; 06.03 09:54; 06.03 10:49; 06.03 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, mida viimane kägu silmas peab, olen suures osas temaga nõus.
Minu tunded mehe vastu kustutas petmine minu raseduse ajal ja lapse imikuea alguses. Päris kustunud muidugi pole aga mulle hakkab enam ja enam tunduma, et päris lõpuni andestada ma talle ei suuda kunagi, olgugi et oleme sellest miljon korda rääkinud. Järel on sõprus ja armastust väga vähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.03 09:29; 03.03 09:39; 03.03 16:11; 06.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kõikvõimalikud uurimused on näidanud, et ühe vanemaga perest pärit lapsed ei suuda harilikult ka ise toimivat suhet luua. Ja abielu püsimise alus ei ole tunded, kulla inimene, kas sa oled 15-aastane sinisilm? Mõni üksik pikaajaline paar räägib tunnetest. Võimalikult vähe üksteise ruumi häirimine on hea kooselu võti, mitte tulised 28 aastat kestvad tunded. Hea paar suudab koos teha asju, mida on vaja koos teha, sealhulgas lapsi kasvatada – ja suudab kumbki elada oma elu nii, et teist ei häiri. Romantika surm, eksole? Polegi olemas neid Ämeerika filmist pärit hallipäiseid paarikesi, kes pisarsilmil kuldpulmapäeval vandeid uuendavad … kahju kohe.[/tsitaat]
Sul on ikka väga vanenenud andmed. Tänapäeva uurimused väidavad juba midagi muud.
Loomulikult on tunded olulised. Vanasti valisid vanemad oma lapsele kaasa ja pidi majanduslikel põhjustel temaga koos elama. Elasid nagu venna-õega, aga see polnud ju õnnelik elu.
Pean sind kurvastama, aga ka pärast 20aastat kooselu on tunded olemas. Tunded ei kustu.
On ka õnnelikke kulpulmade pidajaid, kes ikka omavad tundeid. Minu vanavanemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 10:14; 06.03 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to:Kägu | 06/03/2012 10:49

Mis jutt see on et üksikvanema laps ise ei oska suhtes olla? mina olen üksik vanema laps ja ma küll alles noor aga kuus aastat olen suhtes-abielus juba ja hetkel küll ei plaani lahku minekut ?!?!
ja ei ole me pereelu ei tuim ega külm ega midagi ja samas üksikvanem oskab ka oma last või lapsi armastada. lapsel on oluline kodu, kus on turvatunne ja rahu ,mitte kaklevad vanemad ja suured pinged nii ,et laps tunneb vastikust kui peab koju minema ja on igal pool mujal meelsamini kui kodus . ja lõppude lõpuks isa ju ei sure maha vaid elab mujal ja tal on võimalus lapsega suhelda kui ta seda soovib .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Hea ju, kui peale 20 aastat tunded olemas on! Tubli. Kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida … Minu mõte oli selles, et KUI neid tundeid ühel päeval enam pole, siis pole see veel piisav põhjus lahutamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.03 16:28; 06.03 09:54; 06.03 10:49; 06.03 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnete puudumine on ikka põhjus küll lahutamiseks, milleks kinni hoida millestki-kellestki, kui see suhe ei toimi ei enda jaoks ega ka partneri jaoks?
Suht üllatav on seda 100a iganenud arusaama veel tänapäevalgi lugeda.
Parem anda üksteist vabaks ja mõlemal võimalus uuesti ilusaid tundeid kogeda.
Laps ei ole poroloonist ja tajub vanemate suhteid, armastuseta suhtes kasvab armastuseta laps.

Selleks, et sinu laps oleks õnnelik, pead kõigepealt sina õnnelik olema, alles siis saad sa ka teised ümberringi õnnelikuks teha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 19:53; 06.03 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutad, et lisaks sõprusele on siiski säilinud ka pisut tundeid. Mina soovitaks lapse pärast siiski püüda ning hoopis n. perenõustaja juurde minna vms. Kui ikkagi natukenegi veel tundeid alles on, siis tasuks ikkagi veel proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek – suured süümepiinad lapse ees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.