Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminekust tingitud ärevushood

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Lahkuminekust tingitud ärevushood

Postitas:

Tere,

Mul on tunne, et ma pean hakkama endale abi otsima aga ma ei tea kust alustada. Kuna mehega on asjad väga kehvad siis ma tunnen, et mu tasakaal on kadunud. Ma armastan teda kogu südamest aga temal on peale aastaid tunne üle läinud ja ma pean sellega leppima.
Aga See tunne, mis mind valdab, on minu jaoks midagi uut. Ma tunnen pidevalt ärevust, süda peksab kurgus, pole palju vaja, et pisarad voolama hakkaksid. Ja see ärevus mu sees, see on kohutav. Ma ei suuda keskenduda tööl, ma ei suuda süüa, mõtted on ainult temal ja mis ja kuidas edasi. Ma tunnen, et ma ei saa selle tundega enam ise hakkama, ma olen nagu inimvare ????

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 07:53; 28.07 13:07; 31.07 00:01; 31.07 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mul on tunne, et ma pean hakkama endale abi otsima aga ma ei tea kust alustada. Kuna mehega on asjad väga kehvad siis ma tunnen, et mu tasakaal on kadunud. Ma armastan teda kogu südamest aga temal on peale aastaid tunne üle läinud ja ma pean sellega leppima.

Aga See tunne, mis mind valdab, on minu jaoks midagi uut. Ma tunnen pidevalt ärevust, süda peksab kurgus, pole palju vaja, et pisarad voolama hakkaksid. Ja see ärevus mu sees, see on kohutav. Ma ei suuda keskenduda tööl, ma ei suuda süüa, mõtted on ainult temal ja mis ja kuidas edasi. Ma tunnen, et ma ei saa selle tundega enam ise hakkama, ma olen nagu inimvare ????

Sul on hirm tuleviku ees. Sa ei tea kuidas elu edasi läheb. Pead tegema konkreetseid plaane. Kus elama hakkad, kui palju majanduslikult maksab jne. Mida vähem kaootilisust ja segadust, seda kergem sul hakkab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka peale minu jaoks “hingesugulasest” lahku minekut täielikult kindlad ärevushood, mida ma ei osanud mõistusega võttes kuidagi maha rahustada. Küsisin perearstilt saatekirja psühholoogi juurde. Psühholoogi juurde läks saatekirja vaja, psühhiaatri juurde, kes võib ravimeid kirjutada, saab ilma saatekirjata. See psühholoog, kelle juurde ma aja panin, oli juhuslikult ka arsti diplomiga ning võis seetõttu ravimeid välja kirjutada. Ühe sessiooni lõpus kirjutas ärevusvastased tabletid, ma ise soovisin ka neid. Õnneks vähem kui ühest karbist piisas, et aidata üle elada pikalt halvav ärevus sel ajal, kui pidin elu ja koolieksamitega hakkama saama.

Sul on hirm tuleviku ees. Sa ei tea kuidas elu edasi läheb. Pead tegema konkreetseid plaane. Kus elama hakkad, kui palju majanduslikult maksab jne. Mida vähem kaootilisust ja segadust, seda kergem sul hakkab.

Muuses mul nt ei muutunud majandusliku ega elukoha poole pealt mitte midagi, sest elasime pikalt eraldi ja rahakotid olid ka eraldi. Ainult emotsioonid ja see, et mu tulevik ei ole enam temaga seotud.

Praegu savi juba 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on elus kaks tõsisemat suhet laiali läinud ja mõlema puhul olid ka päris hullult ärevushood, aga just sellel perioodil, kui oli selge, et asi on hapu, aga konkreetset otsust lahku minna veel ei olnud.

Kartsin küll, et kui asi päriselt läbi saab, siis läheb veel hullemaks, aga mõlemal korral kadusid päriselt lahku minnes need ärevushood ka peaaegu üleöö, sest siis oli lõpuks asi selge ja sai edasi elada.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te konkreetselt kardate?

Kole lugu, kui kogu inimmassist ainult üks inimene annab mõtte eksisteerida.

 

 

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te konkreetselt kardate?

Nad kardavad seda kolmekuulist rasket perioodi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Mul on hea meel kahe viimase käo üle, kes ei ole seda kunagi tundnud ja loodan, et ei tunne ka. Aga hetkel on see minu jaoks tõsiselt raske olukord ja ma küsisin abi. Kirjutasin, mida ja kuidas ma end tunnen. Teie naermised ei aita kaasa õnneks või kahjuks.</p>

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 07:53; 28.07 13:07; 31.07 00:01; 31.07 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OLen läbi elanud ühe keerulise lahkumineku, vaimses mõttes siis. Päris mitmeid nädalaid olid paanikahood, käed lihtsalt värisesid, pisarad hakkasid suvalistel hetkedel jooksma. Ega muud teha ei saanud kui püüda tavapärast elu edasi elada, aeg tegi korda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkumineku ajal paraku väga levinud vaimne enesetunne ja seisund. Sul on veel hästi, ma sain ka paanikahood toona.

Kõige kiiremini saad rahustavat kiirabi neist tavamüügist saadavatest asjadest:

1. NoStress nätsud või Xylitoliga nätsud rahustavad päris hästi. Xylitoliga nätsu nimetavad teadlased käsimüügi antidepressandiks.

2. Kuldtähe balsam või vietnami salv, kuidas keegi nimetab. Saad apteegist. Enne uinumist määri ninasõõrmete sisse ja randmete sisekülgedele. Elus selguse saamiseks, võid määrida ka otsmikule, niinim. kolmanda silma asukohta. See salv aitab uinuda ja kasuta ka ärevushoogude ajal.

3. Kui asi väga hull, osta ka palderjanitabletid.

4. Kummelitee

5. Veeprotseduurid, puhta vee joomine, tervislik toit. Hoia ja poputa end.

6. Palvetamine ning meditatsioon kohas kuhu tunned, et tahad minna, metsas, mere ääres, kirikus vms. Ärevus tekib sinu sees olevatest lahti mõtestamata, kirjutamata, palvetamata hirmudest. Su keha võibki tunda surmahirmu, sest tegemist võis olla ka suhtesôltuvusega.

7. See enesetunne möödub ja sa tuled sellest välja. Usu mind, ma olin suht tagurpidi ise kunagi. Pai sulle!

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 15:17; 29.07 05:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkumineku ajal paraku väga levinud vaimne enesetunne ja seisund. Sul on veel hästi, ma sain ka paanikahood toona.

Kõige kiiremini saad rahustavat kiirabi neist tavamüügist saadavatest asjadest:

1. NoStress nätsud või Xylitoliga nätsud rahustavad päris hästi. Xylitoliga nätsu nimetavad teadlased käsimüügi antidepressandiks.

2. Kuldtähe balsam või vietnami salv, kuidas keegi nimetab. Saad apteegist. Enne uinumist määri ninasõõrmete sisse ja randmete sisekülgedele. Elus selguse saamiseks, võid määrida ka otsmikule, niinim. kolmanda silma asukohta. See salv aitab uinuda ja kasuta ka ärevushoogude ajal.

3. Kui asi väga hull, osta ka palderjanitabletid.

4. Kummelitee

5. Veeprotseduurid, puhta vee joomine, tervislik toit. Hoia ja poputa end.

6. Palvetamine ning meditatsioon kohas kuhu tunned, et tahad minna, metsas, mere ääres, kirikus vms. Ärevus tekib sinu sees olevatest lahti mõtestamata, kirjutamata, palvetamata hirmudest. Su keha võibki tunda surmahirmu, sest tegemist võis olla ka suhtesôltuvusega.

7. See enesetunne möödub ja sa tuled sellest välja. Usu mind, ma olin suht tagurpidi ise kunagi. Pai sulle!

Kuhu jäi see punkt, et kesköösel täiskuu ajal tuleb ristteele minna ja seal ‘uhhuu’ karjuda?

+5
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 16:59; 29.07 07:10; 30.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu jäi see punkt, et kesköösel täiskuu ajal tuleb ristteele minna ja seal ‘uhhuu’ karjuda

Päikest soovida unustas ta ka.

Aga vblla praegusel kuumal ajal on nad selle eest paar korda valusasti mööda näppe saanud ja nüüd hoiavad end selle päikesega pisut tagasi.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu jäi see punkt, et kesköösel täiskuu ajal tuleb ristteele minna ja seal ‘uhhuu’ karjuda

Päikest soovida unustas ta ka.

Aga vblla praegusel kuumal ajal on nad selle eest paar korda valusasti mööda näppe saanud ja nüüd hoiavad end selle päikesega pisut tagasi.

Täiesti normaalsed soovitused, mida on siin naeruvääristada?

Inimesi aitavad erinevad vahendid ja kõige paremini toimib see, millesse ise usud. Minul on suur usk ravimtaimedesse ja need ka aitavad mind iga kord. Südamekloppimise vastu aitab nt veiste-südamerohu tinktuur.

olen nõus selle käoga, kes ütles, et ärevus taandus, kui lõplik lahendus oli käes. Mul oli samamoodi, kui mees oli välja kolinud ja lahutus sisse antud, siis tuli mingi rahu. Et pean nüüd ainult iseeendale lootma, oma laste nimel hakkama saama ja küll ma juba toime tulen. Siis kadus ka see meeletu ärevus, mis oli nii kaua, kuni lõplikku lahendust veel polnud. See on kõige piinavam aeg. Peale seda saab alata paranemine ja iga päevaga läheb kergemaks.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkumineku ajal paraku väga levinud vaimne enesetunne ja seisund. Sul on veel hästi, ma sain ka paanikahood toona.

Kõige kiiremini saad rahustavat kiirabi neist tavamüügist saadavatest asjadest:

1. NoStress nätsud või Xylitoliga nätsud rahustavad päris hästi. Xylitoliga nätsu nimetavad teadlased käsimüügi antidepressandiks.

2. Kuldtähe balsam või vietnami salv, kuidas keegi nimetab. Saad apteegist. Enne uinumist määri ninasõõrmete sisse ja randmete sisekülgedele. Elus selguse saamiseks, võid määrida ka otsmikule, niinim. kolmanda silma asukohta. See salv aitab uinuda ja kasuta ka ärevushoogude ajal.

3. Kui asi väga hull, osta ka palderjanitabletid.

4. Kummelitee

5. Veeprotseduurid, puhta vee joomine, tervislik toit. Hoia ja poputa end.

6. Palvetamine ning meditatsioon kohas kuhu tunned, et tahad minna, metsas, mere ääres, kirikus vms. Ärevus tekib sinu sees olevatest lahti mõtestamata, kirjutamata, palvetamata hirmudest. Su keha võibki tunda surmahirmu, sest tegemist võis olla ka suhtesôltuvusega.

7. See enesetunne möödub ja sa tuled sellest välja. Usu mind, ma olin suht tagurpidi ise kunagi. Pai sulle!

Kuhu jäi see punkt, et kesköösel täiskuu ajal tuleb ristteele minna ja seal ‘uhhuu’ karjuda?

Sünnipoolest idioot või lihtsalt pole muud peale hakata ajaga?

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 15:17; 29.07 05:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnipoolest idioot või lihtsalt pole muud peale hakata ajaga?

Tundub, et oled tõesti. Kolmanda silma peale Vietnami salvi määrmine on sulle halvasti mõjunud.

Pai sulle ja päikest!

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 16:59; 29.07 07:10; 30.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nomaitea, mõtte jõud on päris tugev. Kui inimene siiralt usub, et salvi määrimine või tee joomine tal enesetunde paremaks teeb, siis see teeb ka.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 08:29; 31.07 07:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka nõus sellega, et psühholoogiliselt on kõige hullem aeg enne lõplikku otsust ja lahkuminekut, et äkki veel või ei, kas on veel lootust või nüüd on kõik, kuidas ma hakkama saan jnejne. Kohutav vaimne solgutamine.

Minupärast võib inime vabalt palderjanitablette süüa vms, kui ta tunneb, et neist on raskel perioodil abi ja natuke olemist kergendab, ja no kummelitee jms soovitused- mis seal halba on. Kui aru saad, et elu läheb edasi, siis hakkab kergem nagunii. Soovitan lõdvestus- ja hingamisharjutusi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma aastaid tagasi lahku läksin, otsisin ka igasugu imelikest kohtadest abi.

Mina kes ma ei usu uuhhud ja lamemaalasi, võisin näiteks terve kuuri homöopaatilisi pille piimaga sisse. No aitasid.

Oluline on soov ennast muuta, abiks võib igasugu asju ja tegevusi olla.

Ajaga läheb paremaks ja seda rutem mida rohkem ise oskad ennast aidata.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 20:10; 30.07 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kes ma ei usu uuhhud ja lamemaalasi, võisin näiteks terve kuuri homöopaatilisi pille piimaga sisse. No aitasid.

Mis konkreetselt tõestab, et sa usud uhhuud ja lamemaalasi. Mitteuskujal ei teki vähimatki mõtet osta homöopaatilisi pille.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 16:59; 29.07 07:10; 30.07 08:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kes ma ei usu uuhhud ja lamemaalasi, võisin näiteks terve kuuri homöopaatilisi pille piimaga sisse. No aitasid.

Mis konkreetselt tõestab, et sa usud uhhuud ja lamemaalasi. Mitteuskujal ei teki vähimatki mõtet osta homöopaatilisi pille.

Peale seda pole ma selliseid  trikke teinud. See näitabki kui sassis ma olin kui lahku läksin.

Keegi tuttav inimene määris need pähe.sai ise oma  tuttavalt.????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 20:10; 30.07 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidulisandid, mis sisaldavad heaoluhormooni ehk serotoniini tõstvat aminohapet L-tryptophan trüptofaan) ja/või 5-HTPd, aitavad leevedada ärevust, rahutust jne, ei tekita sõltuvust ega muid häireid. Saadaval apteegis ja leiab ka netist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga See tunne, mis mind valdab, on minu jaoks midagi uut. Ma tunnen pidevalt ärevust, süda peksab kurgus, pole palju vaja, et pisarad voolama hakkaksid. Ja see ärevus mu sees, see on kohutav. Ma ei suuda keskenduda tööl, ma ei suuda süüa, mõtted on ainult temal ja mis ja kuidas edasi. Ma tunnen, et ma ei saa selle tundega enam ise hakkama, ma olen nagu inimvare ????

Kas sul sõbrannasid ei ole, kellega rääkida, dringid teha?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.07 13:41; 30.07 16:56; 30.07 23:02; 30.07 23:05; 30.07 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma laseks ad välja kirjutada. Ja hakkaks vōtma ka kui tunnen et ise välja ei vea. Mul on need sama seisu tōttu kapi peal – juba teadmisest on parem – et kui enda jōust ja oskustest ei piisa, hakkan vōtma.

See olukord on hea vōimalus areneda. Ōppida oma emotsioone juhtima. Ma olen ōppimid, et inimesed ja olukorrad on neutraalsed – tähendus, mis sa neile annad, loeb. Su mees

on ka lihtsalt tavaline mees, sa ise oled andnud talle tähenduse. Vōta see ära! Ja emotsioone vali – ise otsustad, millega lähed kaasa ja millega mitte. See tahab harjutamist ja ei ole lihtne aga hiljem kasulik oskus vōtta.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma laseks ad välja kirjutada. Ja hakkaks vōtma ka kui tunnen et ise välja ei vea. Mul on need sama seisu tōttu kapi peal – juba teadmisest on parem – et kui enda jōust ja oskustest ei piisa, hakkan vōtma.

Lõpetage ära oma Ad-de soovitamine! Istuge maha, rääkige ennast tühjaks, kui vaja, siis iga päev. Mitte ärge toppige endale mingeid tablette sisse.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.07 13:41; 30.07 16:56; 30.07 23:02; 30.07 23:05; 30.07 23:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tegelikult ei ole siin TA kallal midagi ilkuda. Tean täpselt, TA, mida sa tunned, olen ise hetkel samas olukorras ja oleks nagu ise sinu teksti kirjutanud. Millal lahkuminek oli? Ei oska sulle muud soovitada, kui lihtsalt aega anda. Kui sul on häid sõbrannasid, lähedasi, siis räägi nendega ja proovi endale tegevust leida, et sa ei oleks kogu aeg oma mõtetega üksi.

Muud ei ole teha, kui lihtsalt oodata, et ajaga läheks kergemaks – ja usu mind, läheb. Mõnel võtab see lihtsalt kauem aega. Kui juba pikema perioodi vältel sa tunned, et üldse ei lähe kergemaks, siis muidugi otsi abi! Esimesed paar kuud ongi väga raske. Kui peaks juba ohtlikud mõtted tekkima, siis otsi abi kohe!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli olukord sama. Kaks kuud tagasi sain teada, et on leitud uus silmarõõm. Lasin endale AD välja kirjutada. Nüüd olen umbes kolm nädalat võtnud ja enesetunne on tunduvalt parem, vahel võtan mõne rahusti juurde, kuna mul pole nii hästi läinud, et ta kodust minema oleks kolinud.  Suudan juba näha ta vigu mida enne ei näinud, samuti on ta käitumine üleolevaks ja egoistlikuks muutunud. Alguses olin ikka väga katki ja mõtlesin isegi endaga lõpparve tegemisele. Tegelikult olen praegu ka kohati segaduses, just eelnevaid häid aegu meenutades, aga tean, et lähen elus nüüd ilma temata edasi, sest see mees kes välja koorus ei ole enam sama inimene kellega mina elasin.

Lisaks otsisin uue töökoha, kus on päris suur koormus peal ja teen ise kolimisplaane, mille teen teoks kuu aja jooksul, kuigi maja, milles elame, on minu. Eks hiljem vaatab, kuidas sellega saab, aga mina ei taha enam elada kohas, mis oli mõeldud pere jaoks.

Tähtis on kõigepealt ennast korda saada ja siis edasi mõelda, sest üle 20 aasta toiminud, peaaegu ideaalset kooselu ja sõprust keerati mu elu ühe päevaga pea peale. Seega, mina soovitan küll ühe AD kuuri läbi teha. Kuigi ise olin seni ka alati arvanud, et neid kasutavad vaid nõrgad – nüüd paraku olen ise see nõrk, aga tähtis on, et see aitab raskema aja üle elada ja pea selgeks saada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 21:00; 31.07 07:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ninasõõrmete vietnami salvi täis toppimine võib tõesti südamevalu vastu aidata. See valu on pisiasi selle kõrval, kui oled limaskestad ära kõrvetanud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 22:41; 30.07 23:12; 30.07 23:23; 31.07 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli olukord sama. Kaks kuud tagasi sain teada, et on leitud uus silmarõõm. Lasin endale AD välja kirjutada. Nüüd olen umbes kolm nädalat võtnud ja enesetunne on tunduvalt parem, vahel võtan mõne rahusti juurde, kuna mul pole nii hästi läinud, et ta kodust minema oleks kolinud.

Täiesti pekkis naised olete. Sööte Ad-sid ja oma jobust petjast ussi soendate oma majas oma rinnal. Mis teil viga on?  Viska välja see petis ja hakka oma elu elama. Mis mõttes sul pole hästi läinud, et ta välja oleks kolinud? Ega ta koligi enne, kui uue naise juures pole pesa soe. Asjad ukse taha, lukud vaheta ära ja kadugu kus kurat. Mis sul viga on???

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.07 13:41; 30.07 16:56; 30.07 23:02; 30.07 23:05; 30.07 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage ära oma Ad-de soovitamine! Istuge maha, rääkige ennast tühjaks, kui vaja, siis iga päev. Mitte ärge toppige endale mingeid tablette sisse. 0-5 Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Tahaks kohe näha seda viite de.biili, kes seda miinustasid. Tahaks näha, mis kaltsnaised need sellised on. Tasub ennast kokku võtta, oma elu puzzleks lahti võtta, õppida sellest ja edasi minna. Ad-peal õnnetud jäävadki hädapätakateks, kes uluvad hommikust õhtuni ja kogu elu keerleb järgmise mehe ümber, selle asemel, et iseendaga sõbraks saada.

Ad-de sööjad on samal pulgal narkosõltlastega- selle asemel, et probleemiga tegeleda, tõmmatakse aina uut tabletti peale 🙂

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.07 13:41; 30.07 16:56; 30.07 23:02; 30.07 23:05; 30.07 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli olukord sama. Kaks kuud tagasi sain teada, et on leitud uus silmarõõm. Lasin endale AD välja kirjutada. Nüüd olen umbes kolm nädalat võtnud ja enesetunne on tunduvalt parem, vahel võtan mõne rahusti juurde, kuna mul pole nii hästi läinud, et ta kodust minema oleks kolinud.

Täiesti pekkis naised olete. Sööte Ad-sid ja oma jobust petjast ussi soendate oma majas oma rinnal. Mis teil viga on? Viska välja see petis ja hakka oma elu elama. Mis mõttes sul pole hästi läinud, et ta välja oleks kolinud? Ega ta koligi enne, kui uue naise juures pole pesa soe. Asjad ukse taha, lukud vaheta ära ja kadugu kus kurat. Mis sul viga on???

Mida sa hüsteeritsed?
PK tibidel on kombeks mehe pinnale kolida, seega on isegi hästi läinud, et naist pole välja visatud. Miks peab mees endale kuuluvast kinnisvarast lahkuma?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.07 22:41; 30.07 23:12; 30.07 23:23; 31.07 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa hüsteeritsed? PK tibidel on kombeks mehe pinnale kolida, seega on isegi hästi läinud, et naist pole välja visatud. Miks peab mees endale kuuluvast kinnisvarast lahkuma?

Ahh? Ta ju ütles, et mees elab tema majas.

Ma ei tea su tibisid. Ise pole iial ühegi mehe kinnisvaras elanud.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.07 13:41; 30.07 16:56; 30.07 23:02; 30.07 23:05; 30.07 23:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminekust tingitud ärevushood