Esileht Ilu Lahtise seljaosaga kleit

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Lahtise seljaosaga kleit

Postitas:

Millist pesu kanda? Päris ilma rinnahoidjata ei tahaks olla.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Üks variant on need ihule kleepuvad silikoonist rinnahoidjad, kui kogu selg on lahti, siis muud ilmselt polegi, kui ilma olla ei taha. Kui mingi osa seljast ikkagi on kaetud, siis on olemas mingid rinnahoidjad, kus on see rindadealune osa selja taga allpool, osa neist on ka paelteta, osal saab kukla tagant paelad kinnitada, aga ma ei tea, kui toestavad need rinnahoidjad on. Veel on olemas läbipaistvast silikoonist seljaosaga rinnahoidjad, aga need on ju tegelikult ikka näha. Guugelda “bras for backless dress”, näed ise.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilusam on ikka ilma s.t. rindade hoidmiseks eespool midagi, aga mitte sellel paljal osal.
Paljas selg ongi ju selle kleidi mõte.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:58; 20.07 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kannan väga palju lahtise seljaga pluuse ja kleite. Pesu selle jaoks on erinevaid variante. Kannan palju kleebitavaid korve, samas mõne pluusiga saab kanda sellist, kus kinnitus jääb vöökohale. Kuna mul toestuseks rinnahoidjat vaja ei ole, siis palavate ilmadega olen kas ilma või kannan nibukleepse, siis on kleebitud ala pindala väiksem.

Kleebitavaid rinnahoidjaid on erinevaid, pead ise proovima hakkama, millise kujuga sul kõige paremini toestavad ning püsivad. Firmade liimid on erinevad, kuid mida väiksema rinnaga, seda paremini need kõik püsivad. Oluline on hoolduse ja kandmise nõudeid järgida, siis kestavad need kauem.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 11:36; 19.07 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema.

Ms pole oma lemmikkleiti saanud selga panna sel suvel sest tagant peenikese silikoonpaelaga rinnahoidja läks katki.

Kas keegi oskab äkki mõnd konkreetset pesupoodi soovitada, kus madala seljaosaga või silikoonist tagusega rinnahoidjad saadaval? Oleksin väga tänulik. Otsisin ka ise, vasteid on palju kuid kui lähemalt vaatama hakata, ei leia.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 12:55; 19.07 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt sellist kleiti ei kannaks, pigem ainult pidulikumal juhul.
Kogu paljas selg jätab üsna litsaka mulje, veidi sügavam sisselõige on ok (rinnahoidja paelani).

Teemasse nii palju, et mingis videos näitas, kuidas õmmeldi tavalise rinnahoidja esiosa (ilma paelte ja tagumise “ääreta”) kleidile ette. Vbl toimib, vbl vajub väga ära, ei oska komenteerida.

+4
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:03; 19.07 17:09; 19.07 17:12; 20.07 12:06; 20.07 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

gapäevaselt sellist kleiti ei kannaks, pigem ainult pidulikumal juhul. Kogu paljas selg jätab üsna litsaka mulje, veidi sügavam sisselõige on ok (rinnahoidja paelani).

Mina küll ei arva, et paljas selg litsaka mulje jätab. Paljud suvekleidid on sellise lõikega. Mulle isiklikult tundub rinna või kõhu paljastamine igapäevases riietuses  oluliselt  litsakam (kui just tahta sellist väljendit kasutada).

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 10:43; 19.07 13:18; 19.07 13:28; 19.07 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugelda “bras for backless dress”, näed ise.

Kasutasin soovitust ja leidsin, et bodi võiks ilmselt sobida. Siis on lootust, et toestab ka.

Ehk kedagi veel huvitab – https://www.next.com.ee/en/search?w=low%20back%20body#1_0

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 10:43; 19.07 13:18; 19.07 13:28; 19.07 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema.

Ms pole oma lemmikkleiti saanud selga panna sel suvel sest tagant peenikese silikoonpaelaga rinnahoidja läks katki.

Kas keegi oskab äkki mõnd konkreetset pesupoodi soovitada, kus madala seljaosaga või silikoonist tagusega rinnahoidjad saadaval? Oleksin väga tänulik. Otsisin ka ise, vasteid on palju kuid kui lähemalt vaatama hakata, ei leia.

Lindex. Alles hiljuti ostsin silikoonist tagusega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt sellist kleiti ei kannaks, pigem ainult pidulikumal juhul.
Kogu paljas selg jätab üsna litsaka mulje, veidi sügavam sisselõige on ok (rinnahoidja paelani).

Mis on sinu pikaealisuse saladus? Tundud olevat üle-eelmisest sajandist.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 15:14; 19.07 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugelda “bras for backless dress”, näed ise.

Kasutasin soovitust ja leidsin, et bodi võiks ilmselt sobida. Siis on lootust, et toestab ka.

Ehk kedagi veel huvitab – https://www.next.com.ee/en/search?w=low%20back%20body#1_0

Ei kujuta ette, et väljas on +30 kraadi ka ma kannaks mingit trikood kleidi all (peaaasi, et selg paljas oleks ????)?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:03; 19.07 17:09; 19.07 17:12; 20.07 12:06; 20.07 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt sellist kleiti ei kannaks, pigem ainult pidulikumal juhul.

Kogu paljas selg jätab üsna litsaka mulje, veidi sügavam sisselõige on ok (rinnahoidja paelani).

Mis on sinu pikaealisuse saladus? Tundud olevat üle-eelmisest sajandist.

Ei mõju, nõrk!

Olen 31, noor ja kena, aga mitte labaselt paljastuv. Lahtise selgaosaga kleit on pidulikuks ürituseks, suvel kannan lihtsalt õhemaid-lendlevamaid kleite, mitte “eest nabani, tagant sabani”.

Äga ära solvu, palun, ja kanna sina, mida tahad!

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:03; 19.07 17:09; 19.07 17:12; 20.07 12:06; 20.07 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt sellist kleiti ei kannaks, pigem ainult pidulikumal juhul.

Kogu paljas selg jätab üsna litsaka mulje, veidi sügavam sisselõige on ok (rinnahoidja paelani).

Mis on sinu pikaealisuse saladus? Tundud olevat üle-eelmisest sajandist.

Ei mõju, nõrk!

Olen 31, noor ja kena, aga mitte labaselt paljastuv. Lahtise selgaosaga kleit on pidulikuks ürituseks, suvel kannan lihtsalt õhemaid-lendlevamaid kleite, mitte “eest nabani, tagant sabani”.

Äga ära solvu, palun, ja kanna sina, mida tahad!

Kuidas lahtine selg tähendab, et samal ajal on “eest nabani”? Pigem ikka vastupidi – lahtise seljaga kleidid on eest kinni.
Nagu juba ka eespool öeledi, siis selja paljastamine on üks viisakamaid paljastamise viise üldse. Suvaline mini on labasem, kui seda labaselt kanda.
Labaseks muudab kleidi ikka kandja ise.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 15:14; 19.07 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema.

Ms pole oma lemmikkleiti saanud selga panna sel suvel sest tagant peenikese silikoonpaelaga rinnahoidja läks katki.

Kas keegi oskab äkki mõnd konkreetset pesupoodi soovitada, kus madala seljaosaga või silikoonist tagusega rinnahoidjad saadaval? Oleksin väga tänulik. Otsisin ka ise, vasteid on palju kuid kui lähemalt vaatama hakata, ei leia.

CHANGE

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://medpoint.ee/product/rea-rinnahoidjateip-rinnahoidja-asendaja/

Ma kasutan seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema.

Ms pole oma lemmikkleiti saanud selga panna sel suvel sest tagant peenikese silikoonpaelaga rinnahoidja läks katki.

Kas keegi oskab äkki mõnd konkreetset pesupoodi soovitada, kus madala seljaosaga või silikoonist tagusega rinnahoidjad saadaval? Oleksin väga tänulik. Otsisin ka ise, vasteid on palju kuid kui lähemalt vaatama hakata, ei leia.

Lindex. Alles hiljuti ostsin silikoonist tagusega.

Oo, kas veebist vôi kohapealt?
Ma veebist ei leidnud. Äkki meenub mudel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 12:55; 19.07 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu juba ka eespool öeledi, siis selja paljastamine on üks viisakamaid paljastamise viise üldse.

Mina näiteks ei arva nii. Lahtine selg on ikka üsna labane tõesti. Sobib vaid äärmiselt piduliku sündmuse juurde, mitte niisama käimiseks.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu juba ka eespool öeledi, siis selja paljastamine on üks viisakamaid paljastamise viise üldse.

Mina näiteks ei arva nii. Lahtine selg on ikka üsna labane tõesti. Sobib vaid äärmiselt piduliku sündmuse juurde, mitte niisama käimiseks.

Minu arvates sobib just pigem palava ilmaga ja suvise riietusega, mitte õhtuse äärmiselt piduliku sündmuse puhul. Äärmiselt pidulikul sündmusel mõjub ikka väga väljakutsuvana ja igaüks seda välja ei kanna.

Aga see oli õige tähelepanek küll, et suvel bodi ei ole vist kõige mugavam.

See teipimine tundub harjumatu, aga võibolla tõesti kõige esteetilisem variant…

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.07 10:43; 19.07 13:18; 19.07 13:28; 19.07 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu juba ka eespool öeledi, siis selja paljastamine on üks viisakamaid paljastamise viise üldse.

Mina näiteks ei arva nii. Lahtine selg on ikka üsna labane tõesti. Sobib vaid äärmiselt piduliku sündmuse juurde, mitte niisama käimiseks.

Äärmiselt pidulikul sündmusel on ok labane olla?

Tegelikult… labane on inimene, mitte riietus. Mats jääb matsiks iga riietusega. Aastal 2021 kellelegi riietuse suhtes ettekirjutusi teha on väga nõme. Igaüks kannab seda mida soovib. Selg ei ole suguelund, mille paljastamine võiks ümbritsevaid häirida. Konservatiivid katku end pealaest jalatallani kinni ja vaadaku mujale.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahtise selgaosaga kleit on pidulikuks ürituseks, suvel kannan lihtsalt õhemaid-lendlevamaid kleite, mitte “eest nabani, tagant sabani”.

Ilmselt kujutad lahtise seljaga kleidina sellist, kus kogu selg on paljas. Tegelikult on veel hulk kleite, kus seljal V-või U-kujuline kaelus, kust rinnahoidja pael paistma jääks. Ka osadel õlapaeltega päikesekleitidel on pool selga paljas – need ei ole sugugi pidulikuks ürituseks mõeldud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud Change ja Womensecrets. Loomulikult suurem osa internetist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 11:36; 19.07 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea teema.

Ms pole oma lemmikkleiti saanud selga panna sel suvel sest tagant peenikese silikoonpaelaga rinnahoidja läks katki.

Kas keegi oskab äkki mõnd konkreetset pesupoodi soovitada, kus madala seljaosaga või silikoonist tagusega rinnahoidjad saadaval? Oleksin väga tänulik. Otsisin ka ise, vasteid on palju kuid kui lähemalt vaatama hakata, ei leia.

Silikoonpaelaga on Marc&Andre’l , see on pehmendustega. Tellisin, aga huvi korral soovitan poes proovida, minu jaoks ei ole kôige mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kadestan kõhnasi, rindadeta naisi, kes saavad kõike osta, kanda ning kannavad hästi välja.
Ma oma D-korviga hädas kogu aeg, midagi ei istu hästi või näeb visuaalselt kentsakas välja ????

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guugelda “bras for backless dress”, näed ise.

Kasutasin soovitust ja leidsin, et bodi võiks ilmselt sobida. Siis on lootust, et toestab ka.

Ehk kedagi veel huvitab – https://www.next.com.ee/en/search?w=low%20back%20body#1_0

Nojaa kui mõni mees tahaks su vagu künda siis kuidas sa peale kleidi eemaldamist ennast tunneksid selliste pantaloonidega!? Need on ikka masendavad vupplid kuhu seksikas ja mõistusega naine oma keha ei kammitse.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastal 2021 kellelegi riietuse suhtes ettekirjutusi teha on väga nõme. Igaüks kannab seda mida soovib.

Paraku jah.
Igal aastal lõpetajaid nähes korra-kaks “minestan”, teatris/kontserdil saab ka alatasa kulme kergitada ning noh, kui presidendi vastuvõtulegi on tuldud küll rannakleitide, küll ratsasaabastega, siis tuleb tõesti nukralt nentida, et aastal 2021 mõeldaksegi “oma peaga” ning kantakse, mida soovitakse.

Lahtise seljaosaga kvaliteetkangast (maani) tualett on ülipidulik, lehviv/liibuv õhuke suvekleit aga paraku kipub jah sinna “vaadake mind!” kanti minema.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt sellist kleiti ei kannaks, pigem ainult pidulikumal juhul.

Kogu paljas selg jätab üsna litsaka mulje, veidi sügavam sisselõige on ok (rinnahoidja paelani).

Mis on sinu pikaealisuse saladus? Tundud olevat üle-eelmisest sajandist.

Ei mõju, nõrk!

Olen 31, noor ja kena, aga mitte labaselt paljastuv. Lahtise selgaosaga kleit on pidulikuks ürituseks, suvel kannan lihtsalt õhemaid-lendlevamaid kleite, mitte “eest nabani, tagant sabani”.

Äga ära solvu, palun, ja kanna sina, mida tahad!

Mõjus küll. Oli lõbus vastus sinu hinnangulisele “litsakusele” ja järgnevale “labasele”.

Olen 50+ ja nädalavahetuse festivalil nägin nii palju ilusaid lahtise seljaga suviseid kleite, enamikule sobis hästi, ilusad suvised inimesed, eriti praeguste ilmadega. Ise ma selliseid kleite ei kanna, aga teiste seljas on küll kena vaadata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõjus küll. Oli lõbus vastus sinu hinnangulisele “litsakusele” ja järgnevale “labasele”.

Olen 50+ ja nädalavahetuse festivalil nägin nii palju ilusaid lahtise seljaga suviseid kleite, enamikule sobis hästi, ilusad suvised inimesed, eriti praeguste ilmadega. Ise ma selliseid kleite ei kanna, aga teiste seljas on küll kena vaadata.

No jäägu sulle sinu arvamus. Seda, kuidas sina ärritunud oled ja pidevalt midagi tõestada püüad, näen küll. Nii vana inimene oleks võinud aru saada, et siin kirjutades esindan iseenda arvamust. Miks sina selle peale solvud kui mina ütlen, et MINULE tunduvad sellised kleidid labased, ei saa aru. Tahaksid justkui, et meil oleks sama arvamus? Nii vanalt veel nii pubekalik mõtlemine? Jumala eest – katsu elada teadmisega, et paljude inimeste arvamused ei kattu. Nii ka meil. Kuidas see sind küll segab?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.07 13:03; 19.07 17:09; 19.07 17:12; 20.07 12:06; 20.07 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saleda naisterahva seljas on sellised lahtised kleidid väga ilusad. Ei ole litsakad ega labased mu arust.

https://www.na-kd.com/globalassets/mathilde_gohler_open_back_maxi_dress_1658-000035-7800_01d.jpg?ref=BB08642504

Aga selliste voltide puhul ma küll lahtist kleiti ei kannaks. Aga kui mõni teine tahab kanda, siis kandku. Oma asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu juba ka eespool öeledi, siis selja paljastamine on üks viisakamaid paljastamise viise üldse.

Mina näiteks ei arva nii. Lahtine selg on ikka üsna labane tõesti. Sobib vaid äärmiselt piduliku sündmuse juurde, mitte niisama käimiseks.

Äh? Et “üsna labane” sobib vaid “äärmiselt piduliku sündmuse” juurde? Kas veidi vastukäiv mõte ei ole?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, kuidas sina ärritunud oled ja pidevalt midagi tõestada püüad, näen küll.

Inimene kirjutas siia teemasse ühe lühikese sõbraliku kommentaari, millest sa sonid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 10:58; 20.07 14:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu Lahtise seljaosaga kleit