Esileht Pereelu ja suhted Lahtusest üle saamine, kuidas küll…

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lahtusest üle saamine, kuidas küll…

Postitas:

Tere! Loen siin suhteteemade arutelusid ja otsustasin ka ise “abi paluda” Nimelt kuidas olete teie lahutusest-lahkuminekust üle saanud? No nii kuradi valus ja halb on…

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 15:56; 01.06 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutanud ei ole, lahku läinud aga küll. On valus, aga ega seal muud teha ei ole kui aega anda ja üle elada, umbes nagu oodates haiguse üleminekut.

Aitab see, kui end tegevuses hoida. Mina kohtusin senisest sagedamini sõpradega, kes on piisavalt usaldusväärsed, et valust rääkida, aga vestelda ka muudel teemadel. Käisin erinevatel üritustel ja leidsin muud moodi tegevust, et mõtteid kõrvale juhtida. Muuhulgas sõitsin jalgrattaga mööda linna ringi. Eks sai ka alkoholi pisut sagedamini tarbitud, kuid sellega peab ettevaatlik olema, sest ei pruugi alati tuimestada.

No ja siis on ütlus, et “to get over someone, you have to get under someone”. Võib, aga ei pruugi aidata. Uude suhtesse ei tasu kohe kindlasti kiirustada, enne tuleb eelmine enda jaoks lahti võtta ja sellega rahu teha.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sind ei aita, aga ma tegin sõpradega lausa peo kui lahutuspaberitele oli allkiri antud. Nii hea vabanemise tunne oli.
Meil oli enne seda suhe juba pool aastat mõttetu olnud. Me ei suhelnudki omavahel ja siis sain teada, et tal mingi suhe kellegagi tekkinud. Lendas samal päeval koos oma kodinatega uksest välja. Meil oli lahusvara tema soovil, aga eelmise masu ajal läks firma pankrotti ja suht kogu vara kaotas. Ega seda polnudki palju. Maja on mu vanemate oma ja auto minu nimel. Võtsin auto ära ja läks taksoga minema. Nägin teda perekonnaseisuametis paberitele alla kirjutamas ja kuu pärast jõustus lahutus. Tegelikult mõlgutasin ise mõtteid lahutusest mõned kuud enne seda.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ei pea ju mõtlema, kas petab või pettis. Hea ju, ei pea kellegagi rääkima, arvestama, ootama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kerge lahku minna, sest mees oli vägivaldne joodik. Ma ei ole sekunditki kahetsenud vaid olen hoopis tänulik endale, et ma ei olnud loll ega oodanud mehe “muutumist”.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale lahutust oli positiivne see, et hea rahulik oli olla. Ei olnud enam närivaid kahtlusi, kus ja kellega ta on, miks telefonile ei vasta … . Ei olnud enam pettumust ja viha, miks tema kodus midagi ei tee ja kôike ise pean tegema. Aega tekkie natuke rohkem, eriti siis, kui ta lapsed enda juurde vôttis. Uni läks paremaks, sest üksi magada on parem. Ôhtuti lugesin vôi vaatasin neid filme, mida mina tahtsin. Need positiivsed asjad rõõmustasid. Noh eks vahepeal nutsin ka, et pole enam täiuslikku perekonda, aga see kurbus käib asja juurde ja läheb möòda. No ja tinderdamine aitas ka. Viis mõtted mujale. Pool aastat peale lahutust leidsin uue suhte, esialgu vôtan rahulikult. Tore on aegajalt kellegagi koos olla, aga üksi koos lastega elada on ka niii mõnus

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja tinderdamine aitas ka. Viis mõtted mujale. Pool aastat peale lahutust leidsin uue suhte

Müstika mu jaoks, abielu, lapsed ja pool aastat peale lahutust juba uus suhe? Kindlasti väga eluterve ja elujaatav lähenemine, aga minu arust on pool aastat nii lühike aeg, et ei jõua uue olukorraga veel harjudagi.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ei pea ju mõtlema, kas petab või pettis. Hea ju, ei pea kellegagi rääkima, arvestama, ootama.

Sellest rääkimisest ja seksist tunnen just puudust. Ta oli väga hea kaaslane.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 15:56; 01.06 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omad vitsad peksavad, võibolla läheb kunagi üle.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ei pea ju mõtlema, kas petab või pettis. Hea ju, ei pea kellegagi rääkima, arvestama, ootama.

Sellest rääkimisest ja seksist tunnen just puudust. Ta oli väga hea kaaslane.

Kui teil omavahel hea rääkida oli ja seks klappis ka hästi, siis miks te lahku läksite?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omad vitsad peksavad, võibolla läheb kunagi üle.

Kell on äsja saanud 9 ning Perekooli “selgeltnägijast” mürgiprits ja teeneline parastaja on jälle tööpostile asunud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ei pea ju mõtlema, kas petab või pettis. Hea ju, ei pea kellegagi rääkima, arvestama, ootama.

Sellest rääkimisest ja seksist tunnen just puudust. Ta oli väga hea kaaslane.

Mis see lahkuminemise põhjus oli? Ütled, et ta oli väga hea kaaslane.

Ütled, et sul on väga valus, seega eeldan, et lahkumineminek ei olnud sinu soov.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enam ei pea ju mõtlema, kas petab või pettis. Hea ju, ei pea kellegagi rääkima, arvestama, ootama.

Sellest rääkimisest ja seksist tunnen just puudust. Ta oli väga hea kaaslane.

Mis see lahkuminemise põhjus oli? Ütled, et ta oli väga hea kaaslane.

Mis see põhjus ikka oli. Mees tegi kõik aga naine oli bitch ja vingus edasi

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No ja tinderdamine aitas ka. Viis mõtted mujale. Pool aastat peale lahutust leidsin uue suhte

Müstika mu jaoks, abielu, lapsed ja pool aastat peale lahutust juba uus suhe? Kindlasti väga eluterve ja elujaatav lähenemine, aga minu arust on pool aastat nii lühike aeg, et ei jõua uue olukorraga veel harjudagi.

Sa ei jõua poole aastaga endale selgeks teha, et oled nüüd üksi ja iseenda peremees? Palju siis peaks aega olema?
Minu meelest see pikk soigumine mürgitab nii ära, et pärast oled nagu vare.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahtusest üle saamine, kuidas küll…