Esileht Pereelu ja suhted lahus, aga mees tõi roosi sõbrapäevaks

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: lahus, aga mees tõi roosi sõbrapäevaks

Postitas:

Lahkuläinud inimestele üks küsimus. Kas teile on mehed sõbrapäevaks roosi koju toonud ja kaardi kirjutanud neli päeva peale lahkuminekut ja kui ta ütleb, et enam ei armasta ja ta sinu vastu huvi üldse ei tunne enam? kas see on normaalne käitumine+

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 09:50; 16.02 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, see on normaaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees hindab ja väärtustab seda mis olnud. See võib tähendada otseselt seda, et kõik on otsas, mitte seda, et kõik võiks jätkuda. See, mis olnud, on ka väärtus ja seda saab ka hinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu mees hakkaski mulle siis lilli kinkima, kui olime lahku läinud (sõbrapäevaks, naistepäevaks).
Kooselu ajal ei teinud ka mulle sünnipäevaks kingitust, aga kui lahku läksime, siis olid ka sünnipäeval kingitused platsis.
Ei pea ju vihaga lahku minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me lahutasime möödunud kevadel (abielus olime 6 aastat, koos elasime 7; lapsi pole) ja eile oli ta suure potilille ning maasika vahuveiniga ukse taga 🙂
Koos me seda siiski ära ei joonud (seisab siiani külmikus), kuna mul olid õhtuks muud plaanid. Pool tunnikest ajasime sõbralikult juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ohverdus suhte hauale. Lahkumineku leina tähistamine ja tunnustamine. See on viis, kuidas eluga edasi minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu vend viis ka naistepäeval eksile ja ühisele tütrele lilled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ilus, ohverdus suhte hauale…
ma pole lahus, pole plaaniski lahutada, aga mees ei toonud mulle midagi. mis see on, kindel, hea ja toimiv suhe? 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehh, me olime ka lahus, kui mees kinkis sõrmuse. lihtsalt oli lubanud, et ma saan sõrmuse ja siis täitis lubaduse (sõrmus oli kullassepa eritiellimusel tehtud ja ei olnud lahkumineku hetkeks valmis). mina hakkasin aga kah igasugu asju ette kujutama:-) lahku me jäime ja lahus me oleme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mind peetakse igal aastal sõbrapäeval meeles ja ka naistepäeval saan eksilt lilli. Sünnipäeva pole vaja mainidagi. Mis selles nii imelikku siis on? See et meie kooselu ei laabunud ei tähenda ju seda, et me muidu head sõbrad ei või olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lahkuläinud inimestele üks küsimus. Kas teile on mehed sõbrapäevaks roosi koju toonud ja kaardi kirjutanud neli päeva peale lahkuminekut ja kui ta ütleb, et enam ei armasta ja ta sinu vastu huvi üldse ei tunne enam? kas see on normaalne käitumine+[/tsitaat]
Normaalne oleks see minu arvates sel juhul kui lahku mindi sõbralikult ja mees on ka varasemalt sellel päeval lilli toonud ning pole ka muid tähtpäevi ära unustanud.
Kui aga mees ütles, et enam ei armasta ning naine ikka veel armastab, siis seda teades on minu arvates küll mehe poolt kummaline roose kinkida. See annaks justkui märku, et on veel lootust. Milleks naise värskele haavale soola riputada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Normaalne oleks see minu arvates sel juhul kui lahku mindi sõbralikult ja mees on ka varasemalt sellel päeval lilli toonud ning pole ka muid tähtpäevi ära unustanud.
Kui aga mees ütles, et enam ei armasta ning naine ikka veel armastab, siis seda teades on minu arvates küll mehe poolt kummaline roose kinkida. See annaks justkui märku, et on veel lootust. Milleks naise värskele haavale soola riputada?[/tsitaat]
Ka mina mõtlen nii. Sest meie lugu pole kaugeltki veel selles mõttes otsustatud. Mina tõstsin ta välja, kuna mees ei tunne mu vastu midagi ja käib mööda sõpru teatamas, et tema ei tunne om anaise vastu midagi, et tema tahab lahku minna. Aga seda öelda tema ei suutnud, et tema tahab lahku minna. Minaolin see, kes ütles, et koli minema, niimoodi enam ei saa jätkuda siin see asi. Ja siis oli see suur roos toodud ja kaart ka, et head sõbrapäeva. Sest tundes mind ta peaks ju teadma, mida ma võin arvata sellest. Igatahes veider. JA see onnagu soola raputamine haavale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 09:50; 16.02 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära loe sellest midagi välja. Ütlen otse, kuigi mitte ilusalt – ta tahab voodisoojendajat, kui kuskilt mujalt ei saa. Aga see on ka kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted lahus, aga mees tõi roosi sõbrapäevaks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.