Esileht Pereelu ja suhted Lahus magamine kerge une tõttu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )

Teema: Lahus magamine kerge une tõttu

Postitas:

Need, kes siin kõrvatroppe kasutavad, et kuidas te äratuskella kuulete ja kas te lähete hommikul samaks kellaajaks tööle?

Ei lähe, aga ma enamasti ärkan ise, ilma igasuguse kellata, veidi enne helinat ja panen kella kinni.
Ja täielikku helitust ei taga pea ükski kõrvatropp, enamasti midagi ikka kuuled, aga helid on summutatud. Kella helinat kuuleb ikka.

Neil, kes kella ei kuule, unega tavaliselt probleeme pole. Või pole probleeme helirikkas kohas magamisega.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.12 21:21; 30.12 22:03; 31.12 00:21; 02.01 19:38; 03.01 00:35; 12.01 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Oleme elukaaslasega koos elanud mõned aastad. Alguse poole magasime küll enamasti ühes voodis, kuid tihti kolis mees siiski poole öö pealt diivanile magama. Mõnda aega edasi aga kujuneski magamisrutiin selliselt, et mina magan voodis ning elukaaslane enam minu kõrvale magama ei tulegi, et ei peaks keset ööd ümber kolimisega tegelema. See on aga viinud sinnani, et ka mina olen harjunud juba üksinda magama ja kui ka üksikud ööd me magame koos, läheb mul meeletult aega, et ise magama jääda, just nimelt selle tõttu, et pole enam harjunud kedagi oma kõrval hingamas kuulama.

Aga miks siis koos magada ei saa? Kui mina jään magama, siis ma üldiselt magan sügavalt, seega mind enam mingid helid jms enam ei häiri. Ka mehe vaikses norinast suudan end kenasti välja lülitada. Sama ei saa ütelda kahjuks tema kohta. Tema jääb kuulama minu hingamist (isegi kui ma veel ei maga) ning nii võtab tal omajagu aega, et üldse magama jääda, uni on tal kerge ning iga väiksemagi heli peale ta ärkab ülesse ning uuesti magamajäämine on taaskord rasekendatud. Olen nõus, et nii on ju tõesti raske end välja puhata ja ega ma süüdistagi, et ta diivanil magada tahab. Küll aga otsin probleemile lahendusi, et vähemalt mingil hetkel saaksime koos magada ühises voodis, nagu mees ja naine ikka.

Mida teha? Mis aitaks mehel sügavamat und kergemini saavutada, et kõikvõimalikud helid ja asjad teda niiväga ei takistaks ja hommikul tunneks ennast väljapuhanuna? Plaanis on osta ka hästi vaikne voodi, kus ühe liigutused ei tekita kraginat ega sega teist magades. Aga ainult see probleemi ilmselt ei lahendaks. Olen ostnud talle erinevaid just unele suunatud vitamiiniasju, aga ega ta just väga järjepidev nende söömises pole olnud, eriti kui tulemusi kiirelt ei avaldu. Kas keegi teab soovitada mõnda tõhusat rahustavat-lõõgastavat-sügavale unele kaasa aitavat vitamiinikompleksi vms?

See ongi normaalne, et inimene magab üksi oma voodis. Küsi endalt, et miks inimesed üldse samas voodis magavad. Sellel võivad olla igasugused ajaloolised ja harjumuslikud põhjused – näiteks noorpaaril pole piisavalt raha, et mõlemal on oma magamistuba ja vanasti magati kogu perekonnaga koos. Mõni on kahjuks endale pähe võtnud, et koos magamine tähendab armastust ja kui eraldi magada, siis ei armasta piisavalt. Kindlasti arvati seda esialgu ka lapsest eraldi magamise kohta, kui hakkasid tekkima omaette voodid.

Enamik mu tuttavaid ja sõpru on noored, 20ndates. Nende jaoks on üksi magamine loomulik, sest samas voodis magades ei maga välja. See pole mingi kohustus, et muidu ei armasta.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks uneuuringutele veel:
Laiem voodi
Eraldi tekid

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvatropid siin abiks pole, kui mees kerge unega on. Kerge unega inimene ärkab ka selle peale üles või ei saa uinuda, kui sina ennast voodis liigutad/sipled.

Ma olen ise ka selline, muidu hea unega, uneprobleeme ei ole ja magan üksi magades terve öö rahulikult, aga vot magama jäämisel ja sellisel kellaajal, kus ma tööpäeviti ärkan (kl 7) on mul uni kerge ja siis ärkan ka iga krõpsu peale üles. Muidu ma tahan ikka vabal päeval kauem magada ja ajab närvi küll, kui miski une kell 7 ära ajab.

Mehe kõrval ma ka terve öö rahulikult magada ei saa, kuna minu mees vehib ja sipleb unes, magama jäämisel keerutab ennast ühele küljele ja siis teisele ja liigutab jalgu. Öösiti keerab ta läbi une minult teki maha ja tõmbab selle endale külje alla nii et ma ärkan öö jooksul mitu korda üles selle peale, et mul on külm või siis selle peale, et ta on oma jalad üle minu tõstnud. Oleme proovinud ka erinevate tekkide all magamist, aga vahel ta suudab ikka läbi une minu teki endale külje alla keerata ja siis enda teki all ise edasi magada.

Mõne puhul ilmselt ongi kõige mõistlikum magada eraldi tubades. Kunagi lugesin selle kohta ka mingit artiklit, et on tehtud uuringuid, et eraldi magavad inimesed tegelikult paremini ja puhkavad end rohkem välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanis on osta ka hästi vaikne voodi, kus ühe liigutused ei tekita kraginat ega sega teist magades.

Lai (vähemalt 160cm) jenkkitüüpi voodi hea raske lateksmadratsiga, ei tunne te üksteise liikumist, kui just kaisus ei ole, mõlemal on ruumi laiutada, ei nagise, ei krägise jne. Lisaks parajalt laiad tekid, kas üks ekstralai või kaks. Norskamise või hingamise vastu see ainult ei aita…
Ja kui oled juba üksi magama harjunud, siis ongi raksem sest tee mis tahad, aga üksinda magabki kõige paremini välja. Aga siis võiks mehele teise tuppa kipaka diivani asemel normaalse voodi osta, muidu on pärast seljaga vms hädas. Vhesed diivanvoodid on igapäevaseks magamiseks mõeldud, aga korralikumad kannatavad selle välja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks tuttav arst soovitas mehele tennispalliga särgiga magada. Mees oli skeptiline, nimetas seda piinamiseks, aga soostus proovima ja nüüd magab juba aasta sellega. Minul öö rahulikum ja ta ise puhkab ka palju paremini välja, sest norskamine jääb ära. Nüüd meil 2 voodit väikese vahega. Huvi korral saab ka kokku lükata. Kui ruumi oleks, magaksin siiski eraldi toas.

Mida see tennisepalliga särk endast kujutab? Kas see aitab mingil moel norskamise vastu?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 22:49; 31.12 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelst on väga naiivne arvata, et sellist asja nagu inimese uni ja sellega seonduvad harjumused on lihtsad vitamiinidega või muu sarnae posimisega muuta.

Miks mitte litsalt leppida oma eripäradega.
Ostke korralik magamiseks sobiv diivan (või isegi voodi sinna elutuppa) ja harjutage sisse harjumus, et linad koristatakse kohe hommikul ära (minu joaks oleks see mehe praegune laiskus siin hoopis suurem probleem, kui eraldi magamine).

Aga noh noortel inimestel on ikka veres seda revolutsionaalsust, et kõike annab maailmas muuta. Pusige siis ja pusige. Lõpuks olete lihtsalt mõlemad pahurad ja magamata :).

Head uut magamisaastat!

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostke normaalne magamiseks sobiv diivan elutuppa, millel all kast. Hommikuti voodipesud kokku ja diivani alla kasti. Ka mina olen periooditi mehest eraldi maganud. Nt raseduse ajal. Olin siis ülitundlik ja ärkasin iga asja peale. Kõige parem abi mehe poolt oli see, et ta mõistis minu soovi ja vajadust eraldi magada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvatroppide kohta. Kui on ikka häda ja vaja, siis tehakse silikoonist sinu kuulmekäigukujulisi troppe. Lähed kohale, valatakse sooja vedelikku kõrva, tunni pärast saad toote kätte.
Mängin ööklubis plaate ja asendamatud, siiani kuulen veel. Naine norskab, kasutan samuti.
Odavad pole, tegin 5a tagasi Helsingis, 200 vist maksis. Pole reklaam, lihtsalt väga hea investeering oma elu nimel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks tuttav arst soovitas mehele tennispalliga särgiga magada. Mees oli skeptiline, nimetas seda piinamiseks, aga soostus proovima ja nüüd magab juba aasta sellega. Minul öö rahulikum ja ta ise puhkab ka palju paremini välja, sest norskamine jääb ära. Nüüd meil 2 voodit väikese vahega. Huvi korral saab ka kokku lükata. Kui ruumi oleks, magaksin siiski eraldi toas.

Mida see tennisepalliga särk endast kujutab? Kas see aitab mingil moel norskamise vastu?

Tennisepall on õmmeldud tudusärgi seljale ja seetõttu ei saa selili magada. Aga näiteks minu mehe puhul see ei toimiks, sest tema norskab külili ka.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.12 16:05; 30.12 18:09; 01.01 16:37; 02.01 19:08; 11.01 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvatroppide kohta. Kui on ikka häda ja vaja, siis tehakse silikoonist sinu kuulmekäigukujulisi troppe. Lähed kohale, valatakse sooja vedelikku kõrva, tunni pärast saad toote kätte.

Mängin ööklubis plaate ja asendamatud, siiani kuulen veel. Naine norskab, kasutan samuti.

Odavad pole, tegin 5a tagasi Helsingis, 200 vist maksis. Pole reklaam, lihtsalt väga hea investeering oma elu nimel.

Apteegis müüakse samasuguseid silikoonist troppe. Kümmekond tükki alla 10 euro.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 16:39; 01.01 17:53; 02.01 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustage sellisest madratsist, mis ei laineta koos külje keeramisega kaasa – st teine magaja ei tunne iga sinu keeramist ja pööramist. Lisaks võiks voodi olla vähemalt 180cm lai.
Eraldi tekkidest võib ka abi olla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 18:25; 01.01 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tennisepall on õmmeldud tudusärgi seljale

Ah et tennisepall on su vägeva machomehe tudusärgi seljale õmmeldud? Aga sipukad on tavalised? Mämmub ta muidu enne und ka? Kui tal enne und röötsud ära ei tule, siis ka võib hingamine kõriseda.

+11
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.12 20:01; 01.01 18:28; 02.01 15:40; 02.01 20:36; 04.01 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tennisepall on õmmeldud tudusärgi seljale

Ah et tennisepall on su vägeva machomehe tudusärgi seljale õmmeldud? Aga sipukad on tavalised? Mämmub ta muidu enne und ka?

Sipukatel on ette tennisepall õmmeldud 😀

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 18:25; 01.01 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enne und mämmub, lase tal kindlasti krooksud ka välja, muidu jäävad gaasid sisse.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvatroppide kohta. Kui on ikka häda ja vaja, siis tehakse silikoonist sinu kuulmekäigukujulisi troppe. Lähed kohale, valatakse sooja vedelikku kõrva, tunni pärast saad toote kätte.

Mängin ööklubis plaate ja asendamatud, siiani kuulen veel. Naine norskab, kasutan samuti.

Odavad pole, tegin 5a tagasi Helsingis, 200 vist maksis. Pole reklaam, lihtsalt väga hea investeering oma elu nimel.

Apteegis müüakse samasuguseid silikoonist troppe. Kümmekond tükki alla 10 euro.

Päris samad ikka ei ole. See kirjutaja räägib individuaalsetest kõrvatroppidest, mis tehakse konkreetselt sinu kõrva kuju järgi. Neid saab kindlasti teha kuulmisaparaate müüvates spetspoodides. Nemad oskavad väga hästi mõu anda, käige julgelt läbi. Umbes aasta tagasi maksid ca 60 eurot paar, pidi natuke aega ootama. Need tõesti ei tee haiget sest nende kõrvaspüsimine ei põhine mitte survega pitsitamisel, vaid sellel, et ta on täpselt sinu kõrva kujuline.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 22:42; 01.01 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka proovida kahte eraldi voodit, st kaks madratsit ja eraldi kattemadratsid. Kusjuures mõlemad voodid võiks olla 90 või isegi 100 cm laiad. Siis on tõesti nii, et oled seal oma “kausi” sees ja kaaslase siputamine ja küljekeeramine ei häiri tõesti üldse (mu mehel on ka rahutud jalad). Lisaks kindlasti eraldi tekid, võibolla tõesti mõlemal laiad variandid – eraldi madratsite puhul ei satu sinu tekk ka nii kergesti kaaslase sikutatavaks.

Selle kahe voodi puhul on hea veel see, et vajadusel võib nad ka paigutada toa eri nurkadesse. Aga enne proovige kõrvuti (kokku kinnitatuna) ära, juba sellest võib piisata.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 22:42; 01.01 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus on eesmärgiga leida midagi, mis teda sisemiselt aitaks paremale unele kaasa. Kerge uni on tavaliselt ikkagi millegist seesmisest tingitud (olgu selleks siis mõne aine puudus, stress, haigus vms). Ei soovi ka mingeid kangeid unerohte, vaid konkreetselt otsin soovitusi, mis vitamiinid vms on aidanud sisemist tasakaalu luua, et uni oleks terviklik ja hommikuks on inimene puhanud. Kas ja mis on kedagi aidanud sarnaste probleemide juures?

Mis pagana aine puudus, haigus, mis tasakaal. Mõne inimese uni ongi selline, et ärkab iga krõpsu peale. Ja teine magab ka ilutulestiku maha. Mis haigusi sa siit otsid? Otsi parem endast haigusi, kui sa magada ilma hääli tegemata ei saa.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 23:43; 02.01 12:16; 02.01 13:00; 02.01 15:52; 02.01 20:56; 04.01 14:00; 06.01 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad said end lõpuks teise pärast muretsemata välja magada ja armuelu see ka kuidagi ei takistanud (vanaema rääkis, igati sündsalt, et neil jagus sedasorti rõõmusid veel 60ndatesse eluaastatessegi).

Siin su vanaema vist küll luuletas natuke juurde. 60+ ja khm-khm, ikka veel tegid seda?

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 10:47; 02.01 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvatroppide kohta. Kui on ikka häda ja vaja, siis tehakse silikoonist sinu kuulmekäigukujulisi troppe. Lähed kohale, valatakse sooja vedelikku kõrva, tunni pärast saad toote kätte.

Mängin ööklubis plaate ja asendamatud, siiani kuulen veel. Naine norskab, kasutan samuti.

Odavad pole, tegin 5a tagasi Helsingis, 200 vist maksis. Pole reklaam, lihtsalt väga hea investeering oma elu nimel.

Apteegis müüakse samasuguseid silikoonist troppe. Kümmekond tükki alla 10 euro.

Päris samad ikka ei ole. See kirjutaja räägib individuaalsetest kõrvatroppidest, mis tehakse konkreetselt sinu kõrva kuju järgi. Neid saab kindlasti teha kuulmisaparaate müüvates spetspoodides. Nemad oskavad väga hästi mõu anda, käige julgelt läbi. Umbes aasta tagasi maksid ca 60 eurot paar, pidi natuke aega ootama. Need tõesti ei tee haiget sest nende kõrvaspüsimine ei põhine mitte survega pitsitamisel, vaid sellel, et ta on täpselt sinu kõrva kujuline.

Apteegi omad muutuvad soojuse mõjul pehmeks, mistõttu võtavad samuti kõrva sees soovitud täpselt inidividuaalse kuju. Aga ega saa inimestel raha kulutamist keelata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 16:39; 01.01 17:53; 02.01 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad said end lõpuks teise pärast muretsemata välja magada ja armuelu see ka kuidagi ei takistanud (vanaema rääkis, igati sündsalt, et neil jagus sedasorti rõõmusid veel 60ndatesse eluaastatessegi).

Siin su vanaema vist küll luuletas natuke juurde. 60+ ja khm-khm, ikka veel tegid seda?

On isegi 90-aastaseid, kes sellega tegelevad, ammugi siis 60-ndates.
Me oleme kogu aeg (15a) eraldi maganud, kuigi mees tahaks koos magada. Mees norskab ja tahab soojas toas magada. Mina jälle jääkülmas, mitme tekiga. Mehe liigutamine häirib mind ka. Reisil/külas magame eraldi tekkidega ja erinevat pidi (ühe pea, teise jalad) – nii on rohkem ruumi ja mees ei hinga näkku.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka palju põhjendusi, nagu oleks mingi eriline asi, mida vabandama peab.
Suisa tennisepall õmmeldakse selga, selle asemel, et rahulikult teises toas magada :O

Kas te häbenete eraldi magamist või milles probleem?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:20; 02.01 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka palju põhjendusi, nagu oleks mingi eriline asi, mida vabandama peab.

Suisa tennisepall õmmeldakse selga, selle asemel, et rahulikult teises toas magada :O

Kas te häbenete eraldi magamist või milles probleem?

Meeldib meile seda tunnistada või mitte, aga koos magamine on üks tegureid, mis suhte kvaliteeti parandavad, lähedust tekitada aitavad.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 23:43; 02.01 12:16; 02.01 13:00; 02.01 15:52; 02.01 20:56; 04.01 14:00; 06.01 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka palju põhjendusi, nagu oleks mingi eriline asi, mida vabandama peab.

Suisa tennisepall õmmeldakse selga, selle asemel, et rahulikult teises toas magada :O

Kas te häbenete eraldi magamist või milles probleem?

Meeldib meile seda tunnistada või mitte, aga koos magamine on üks tegureid, mis suhte kvaliteeti parandavad, lähedust tekitada aitavad.

Äkki on hoopis nii, et hästi puhanud inimeste suhtekvaliteet paraneb oluliselt? Lisaks siia, et vististi on eraldi magamine nii suur julgustükk, et see tähendab inimese kõrgemat enesehinnangut niikuinii. Seega – eraldi magavad inimesed on kõrgema enesehinnanguga ja väljapuhanumad, s.t. – rahulolevamad kõige suhtes.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 11:20; 02.01 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on hoopis nii, et hästi puhanud inimeste suhtekvaliteet paraneb oluliselt?

Võib ka nii olla. Olgu asjaosalistel piisavalt tarkust eristada, kui kriitilises seisus osapoolte unekvaliteet on. Mina omast kogemusest aga ütlen, et lahus magades mees ja naine eemalduvad teineteisest. Mina olen ka selline, kes hästi magama ei jää, meie jaoks toimib kõige paremini skeem, kus mees läheb varem magama, mina mingi poole tunni pärast, kui mees on juba uinumise siplemised ära sipelnud ja magab sügavalt. Siis saan mina magama jääda ja mõlemad magame hästi.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 23:43; 02.01 12:16; 02.01 13:00; 02.01 15:52; 02.01 20:56; 04.01 14:00; 06.01 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina omast kogemusest aga ütlen, et lahus magades mees ja naine eemalduvad teineteisest.

Minu kogemus kinnitab sama. Mitme paari näitel.
Alguses hakatakse eraldi tekkide all magama. Ja siis naine kiidab: oi kui hästi ma nüüd välja magan!
Järgmiseks kolitakse eri tubadesse magama. Jälle naine kiidab: oi kui hästi ma nüüd välja magan!
Ja mõne aja pärast kolib mees üldse välja. Selle kohta, kui hea nüüd uni on, ei öelda midagi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 10:47; 02.01 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina omast kogemusest aga ütlen, et lahus magades mees ja naine eemalduvad teineteisest.

Minu kogemus kinnitab sama. Mitme paari näitel.

Alguses hakatakse eraldi tekkide all magama. Ja siis naine kiidab: oi kui hästi ma nüüd välja magan!

Järgmiseks kolitakse eri tubadesse magama. Jälle naine kiidab: oi kui hästi ma nüüd välja magan!

Ja mõne aja pärast kolib mees üldse välja. Selle kohta, kui hea nüüd uni on, ei öelda midagi.

Jama. Mitte kellelegi pole sügava une ajal aega tunnetada, kas kallim ta kõrval on. Magamaminekul saab kaisutada jms ning öösel saab üks minna oma magamistuppa. Pigem vastupidi – mees ei pea hommikul vaatama oma krussis näoga ja haisva hingeõhuga naist (eriti kui juba seal 40 eluaastad käes) ega toksama öösel, et kuule, sa peeretad. Tema näeb järgmise asjana pärast õhtust seksi särava jumega naist, puhanud ja mitte spermaplekilises öösärgis olevust.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.12 20:01; 01.01 18:28; 02.01 15:40; 02.01 20:36; 04.01 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jama. Mitte kellelegi pole sügava une ajal aega tunnetada, kas kallim ta kõrval on.

Mitte keegi meist ei maga järjest kogu ööd. Me kõik ärkame öö jooksul korduvalt, aga me ei mäleta seda lihtsalt hommikul, sest jääme nii ruttu uuesti kohe magama. Selle ärkamise jooksul aga jõuab inimene märgata, mis ta ümber on – et ta lähedal on keegi. Ja kaudsemalt on lahus magamine (eriti kui see on vaid ühe poole soov ja vajadus) märguanne teisele, et “sa ei sobi mu kõrvale öösel, sul on midagi viga”. Alateadvus jätab selle meelde ja kui päeva jooksul vastupidiseid kinnitusi (“sa meeldid mulle”, “mul on sinuga hea”) vähem on (nagu seda eestlastel pikaajalistes suhetes on), siis jääb tulemus miinusesse ja hakkab suhet mõjutama.

Tema näeb järgmise asjana pärast õhtust seksi särava jumega naist, puhanud ja mitte spermaplekilises öösärgis olevust.

See on ka veider mõttekäik. Spermaplekiline öösärk on muidugi eriti huvitav mõttekeerd, selle jätan üldse tähelepanuta, aga arusaamatu on ka muu – kuhu peale seksi see sassis juustega öine loppis naine siis jääb, kellega seksiti?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 23:43; 02.01 12:16; 02.01 13:00; 02.01 15:52; 02.01 20:56; 04.01 14:00; 06.01 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ka veider mõttekäik. Spermaplekiline öösärk on muidugi eriti huvitav mõttekeerd, selle jätan üldse tähelepanuta, aga arusaamatu on ka muu – kuhu peale seksi see sassis juustega öine loppis naine siis jääb, kellega seksiti?

Mina pakun, et hiilib sealt teisest toast vaikselt vannituppa ja tuunib ennast üles.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.12 16:05; 30.12 18:09; 01.01 16:37; 02.01 19:08; 11.01 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses hakatakse eraldi tekkide all magama.

Sorry, aga ühe teki all ma kohe kindlasti kellegagi magada ei taha.
Mitmed kaua koos elanud paarid hakkavad vanemas eas sageli eraldi tubades magama just seetõttu, et magamisharjumused on erinevad. Ei minda selle pärast kohe lahku.

Mitte keegi meist ei maga järjest kogu ööd. Me kõik ärkame öö jooksul korduvalt, aga me ei mäleta seda lihtsalt hommikul, sest jääme nii ruttu uuesti kohe magama. Selle ärkamise jooksul aga jõuab inimene märgata, mis ta ümber on – et ta lähedal on keegi.

Nii ja naa. Kui tead, et kõrvatoas magab see keegi, pole ka katki midagi. Või samas toas teises voodis. Mis khm-khm-i puutub, nagu keegi siin ontlikult väljendus, siis seda ei pea üldse tegema voodis ega ka enne või pärast magamaminekut.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.12 21:21; 30.12 22:03; 31.12 00:21; 02.01 19:38; 03.01 00:35; 12.01 06:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahus magamine kerge une tõttu