Esileht Pereelu ja suhted Lahutatud paar tähistab pulma-aastapäevi

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Lahutatud paar tähistab pulma-aastapäevi

Postitas:

Minu elukaaslase vanemad on olnud abielus aga see on lahutatud 20 aastat tagasi. Mehe soovil, sest oli kaugsuhe ja mees salaja elas oma nö ,, sekretäriga ,, tegelikkuses koos. Aga mehe ema käis mehe isal ikka pidevalt külas. Lõpuks see salasuhe tuli välja ja kõik lendas suure pauguga vastu taevast. Mehe vanemad hakkasid siis jälle koos elama. Kusjuures mehe vanemad ei tea, et nende miniad teavad, et nad ei ole tegelikult abielus. Kui ka mina esimest korda sain osa nende pulma-aastapäevast siis ma juba teadsin, et nad ei ole abielus aga elavad koos. Siis pakuti mulle torti aga ma ei teadnud põhjust. Lihtsalt huvi pärast küsisin, et mille puhul nii ilus tort on tehtud ja siis mehe ema hästi ettevaatlikult teatas, et neil on pulma-aastapäev ja siis mehe isa hüüdis kohe üle toas, et juba 31 aastat oleme abielus. Mulle tundus see nii veider-naljakas kuidagi. Samas ma tean kui hirmsasti mehe isa pidevalt näägutab ja riidleb mehe emaga ja samas mehe ema varjab suht kõike ta eest. Samas teistele näidatakse ideaalset perekonda. Mehe ema räägib malbe häälega unistuste suhtest ja siis mehe isa tuleb röökides ja lajatab kõva häälega, kuidas asjad tegelikult on. Ma endamisi lihtsalt olen mõelnud, et milleks selline paaniline näitemäng.

+3
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine magama.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nad peale lahuselu taas koos elama hakkasid, miks nad siis ei tohiks oma aastapäeva tähistada, mis sest et paberi järgi lahus. Või peaks nad üritama samal kalendripäeval taas abielluda, et oleks taas õigus seda päeva tähistada? Sügavalt nende endi vaheline teema.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja siis?
Sina tegele oma eluga ja vaata, kuidas su oma abielu 31 aasta järel välja näeb (kui sinnamaani välja veab üldse).

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 18:35; 18.06 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elavad koos, pulmad on kunagi peetud… Mina ei näe pulma-aastapäeva tähistamises küll midagi halba ega kummalist. Ju nad peavad end aastatetagusest lahutusest hoolimata siiamaani seaduslikuks paariks. Omamoodi isegi armas, et siiamaani tähistavad.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas sa võid kindel olla, et nad pole salaja uuesti abiellunud?
Aga üldisemalt, mis see sinu asi on.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igas suhtes on nii head kui halba. Täiuslikku suhet pole olemas.Ju siis nad leiavad, et hoolimata kõigest on nad õnnelikud ja seda tasub tähistada.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see sinu asi on? Kui inimesed ise rahul on, tähistagu kasvõi oma 15 aastat surnud kassi sünniaastapäeva!

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan ka, et mis on see teiste asi. Imelikuks peaks siis, kui nad elaksid lahus ja tähistaksid pulma-aastapäeva, aga tegemist on kooselava paariga, kes oma pulmapäeva tähistavad.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kuupäev on lihtsalt su mehe vanematele märgilise tähendusega. Sealt sai nende ühine ajalugu alguse. See, et vahepeal elu igasuguseid keerde ette võttis, ei tee ju seda päeva olematuks tänase päeva kontekstis, kus nad teineisega rahulolevalt koos on. Las nad siis tähistavad seda. Kellelegi kurja see ei tee.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis see sinu asi on üldse?
las nad tähistavad

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, ma räägin sulle veel imelikuma loo: mina lahutasin 10 aastat tagasi oma laste isast ja me oleme ikkagi igal aastal teineteisele sel päeval helistanud või isegi kokku saanud. Kusjuures meil mõlemal on uued kaaslased, kes seda üldse imelikuks ei pea.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hämmastav üksmeel Kägude poolt, seda ei näe siin iga päev! 😀

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 18:35; 18.06 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaha, minul sama teema – lahutatud, aga igal pulma-aastapäeval ämm hellab mulle ja soovib head pulma-aastapäeva (ja siis me muigame vastastikku telefonis). Tean, et ta teeb oma pojale (minu exile) sama, see siis mühatavat midagi vastu. Ei ole kumbki meist uuesti abielus ega kooselus, seega see nali lubatud.

Aga meil muidugi see peresisene nali – ma ise ka ämmale hellan tema pulma-aastapäeval ja soovin jaksu ja jõudu ja õnne, kuigi nad äiaga elavad praktiliselt vaikides teine teises toas ühisel pinnal. Aga no ei lahuta need ca 70aastased enam, see ilmselge.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema ja isa on ka lahus ja ka lahutatud üle 15 aasta. Igal aastal pulmaaastapäeval helistavad ning kui kokku trehvavad, siis söövad ka kooki.

Üleüldse saavad kenasti omavahel läbi. Minu pulmas olid mõlemad koos oma uute kaasadega, ilma igasuguse draamata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma elasin Mustamäel, oli mul kõrvalkorteris õnnelik lahutatud abielupaar viie lapsega. Ma paraku pole kursis, aga miskipärast oli neile rahaliselt kasulik olla lahutatud. Ilmselt mingid riigi toetused.
Miks ma seda üldse tean oli see, et kunagi mingi koosistumise ajal see mees ütles, et 6 aasta pärast abiellume uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik värk. Mehe ema tundub meeleheitlik, mehe isa psühhopaat.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna lahutas oma mehest 5 aastat tagasi, olles 10 aastat eelnevalt abielus olnud, siis leppisid ära ja hakkasid jälle koos elama, said uue lapsegi. Uuesti abiellunud samas enam pole, pulma aastapäevi tähistavad ikka iga aasta, paljud ei teagi, et nad vahepeal lahutasid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et need lahutatud-aga-kooselavad paarid ikka teavad, et õigusi neil sama palju kui abielupaaril ei ole, mis siis, et kunagi olid abielus? Kaasa saab surma, siis visatakse talle kuuluvast kinnisvarast välja ja tänitatakse veel pealekauba, et ole õnnelik, et su eksabikaasa lubas sul nii pikalt tasuta oma majas elada.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslase vanemad on olnud abielus aga see on lahutatud 20 aastat tagasi. Mehe soovil, sest oli kaugsuhe ja mees salaja elas oma nö ,, sekretäriga ,, tegelikkuses koos. Aga mehe ema käis mehe isal ikka pidevalt külas. Lõpuks see salasuhe tuli välja ja kõik lendas suure pauguga vastu taevast. Mehe vanemad hakkasid siis jälle koos elama. Kusjuures mehe vanemad ei tea, et nende miniad teavad, et nad ei ole tegelikult abielus. Kui ka mina esimest korda sain osa nende pulma-aastapäevast siis ma juba teadsin, et nad ei ole abielus aga elavad koos. Siis pakuti mulle torti aga ma ei teadnud põhjust. Lihtsalt huvi pärast küsisin, et mille puhul nii ilus tort on tehtud ja siis mehe ema hästi ettevaatlikult teatas, et neil on pulma-aastapäev ja siis mehe isa hüüdis kohe üle toas, et juba 31 aastat oleme abielus. Mulle tundus see nii veider-naljakas kuidagi. Samas ma tean kui hirmsasti mehe isa pidevalt näägutab ja riidleb mehe emaga ja samas mehe ema varjab suht kõike ta eest. Samas teistele näidatakse ideaalset perekonda. Mehe ema räägib malbe häälega unistuste suhtest ja siis mehe isa tuleb röökides ja lajatab kõva häälega, kuidas asjad tegelikult on. Ma endamisi lihtsalt olen mõelnud, et milleks selline paaniline näitemäng.

Ikka selleks latseke, et mitte kärgpere olla, kelle pärast mõni oksekopsikuga ringi käib : )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutatud paar tähistab pulma-aastapäevi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.