Esileht Pereelu ja suhted Lahutus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Lahutus

Postitas:
Kägu

Tere!

Palun rääkige omadest kogemustest.

Abielu on kestnud pea 20 aastat. See on täis tülisid ja probleeme .Kuna mees töötas välismaal ja kodus käis harva ,sai hakkama .Ühesõnaga pole nagu peret olnudki ja kogu vastutus laste eest on lasunud minul.

Nüüd on lapsed suured, saan ise teha tööd nii palju kui vaja, et hakkama saada .Tööd ma ei karda ,olen teinud enne lapsi ka 260-300 h kuus.

Olen kindel oma otsuses lahutada ja kuna mees on ärritav ,vihane ja ründav, süüdistav-pidasin targemaks messengeris sellest kirjutada(vähemalt ei karju keegi mul kõrval)

Ta süüdistaski kõiges mind ,et kogu abielu on minu pärast olnud selline .Ja ma olengi kahepalgeline, elan topelt elu.

Ja ma olen saatan ,kes esitab talle tingimusi(ütlesin vaid selle ,mis seadus ette näeb)

ja ta arvab, et kuna on teeninud rohkem ja ise tasunud pangalaenu, siis mul õigused väiksemad .Seda ,et lapsed üksi olen kasvatanud suureks ,ei pea ta millekski.

ma aga ei allunud tema süüdistustele ja saatsin talle lingi ,kus kõik puust ja punaselt selgeks tehtud ,mis ühis -ja lahusvara.

sellele järgnes vaikus ja õhtul helistas ning nuttis tund aega telefonis ,kuidas ta kahetseb ja pole uhke oma tegude üle .Andku talle võimalus muutuda .Me oleme ta pere jne.

Ütles küll ,et saab aru, et on teistsugune ja mina olen suureks kasvanud ,tema jäänud lapsemeelseks. Mina olen 40 ja tema 51.

Kuidas teie kogemused sellises olukorras.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge pereterapeudi juurde ja ärge jätke pärast paari seanssi pooleli, tehke lõpuni.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge pereterapeudi juurde ja ärge jätke pärast paari seanssi pooleli, tehke lõpuni.

Mis idiootsus see on?

 

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma aga ei allunud tema süüdistustele ja saatsin talle lingi ,kus kõik puust ja punaselt selgeks tehtud ,mis ühis -ja lahusvara. sellele järgnes vaikus ja õhtul helistas ning nuttis tund aega telefonis

Oot-oot, see teadmine, et vara läheb pooleks, pani nutma ja abielu edasi tahtma?

Mina arvan, et lahuta ära jah. Oled veel sellises eas, et leiad uue mehe ja saad veel lapsigi. Kui edasi jorutad, oled märkamatult 50 ja ei leia enam kedagi. Ise tegin selle vea.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik lauset punktiga alustada?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik lauset punktiga alustada?

Imestan ka sama alati. Ja see on meeletult levinud. Mis valu sunnib kirjavahemärgi ette tühikut panema, ma ei mõista.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma aga ei allunud tema süüdistustele ja saatsin talle lingi ,kus kõik puust ja punaselt selgeks tehtud ,mis ühis -ja lahusvara. sellele järgnes vaikus ja õhtul helistas ning nuttis tund aega telefonis

Oot-oot, see teadmine, et vara läheb pooleks, pani nutma ja abielu edasi tahtma?

Mina arvan, et lahuta ära jah. Oled veel sellises eas, et leiad uue mehe ja saad veel lapsigi. Kui edasi jorutad, oled märkamatult 50 ja ei leia enam kedagi. Ise tegin selle vea.

Sekundeerin. Täpselt sama asi. Soovisin tropp-mehest lahutada, kui olin 40, järgnes samasugune nutt ja tagasipalumine (reaalsuses suhtes ei muutu midagi – ära seda unusta) ja venitasin ka haletusest, kuni sain 50. Lõpuks lahutasin ikka ja jäingi üksi. Ära tee sama viga, lahuta nüüd ja naudi veel noorust ja uut elu.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge pereterapeudi juurde ja ärge jätke pärast paari seanssi pooleli, tehke lõpuni.

Ütlen selle peale, et käisin abikaasaga teraapias. Kahest ringist piisas, et aru saada – inimesed ei muutu. Paar kuud oli kõik korras ja siis ununes kõik ja jälle otsast pihta.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et lahuta ära jah. Oled veel sellises eas, et leiad uue mehe ja saad veel lapsigi. Kui edasi jorutad, oled märkamatult 50 ja ei leia enam kedagi. Ise tegin selle vea.

Nalja teete või? Milleks veel lapsi? Teemaalgatajal juba on lapsed. Kui mehest kopp ees, siis lahuta ära, aga mitte sellepärast, et äkki hiljem ei leiagi uut mees. Normaalne naine leiab tahtmise korral uue mehe igas vanuses. Pole vahet, kas 40 või 50.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne naine leiab tahtmise korral uue mehe igas vanuses. Pole vahet, kas 40 või 50.

Nalja teed! Milleks veel mees?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kogu vastutus laste eest on lasunud minul.

Mina küsin, kas naine on peaplõksu saanud? Mees töötas välismaal, et naist ja tema fantaasiaid rahuldada. Eks oled saanud ka head lasteraha välismaalt. See ongi ka ju pereelu, kus naine tahab kodus jalgu sirutada, siis mees on võtnud vastutuse perele seda võimaldanud.

Oledki meest ju ära kasutnud, häbematu naine. Või nüüd saad ise hakkama. Rõve millisteks muutuvad.

+6
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nalja teed! Milleks veel mees?

Sellepärast kirjutasingi, et tahtmise korral. Kes tahab, kes mitte. Visiitsuhe on sellises vanuses hoopis parem mu arust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees töötas välismaal, et naist ja tema fantaasiaid rahuldada. Eks oled saanud ka head lasteraha välismaalt. See ongi ka ju pereelu, kus naine tahab kodus jalgu sirutada, siis mees on võtnud vastutuse perele seda võimaldanud.

Ja miks sa arvad, et naine on kodus jalgu sirutanud ja mitte tööl käinud? Kas mehed lähvad välismaale tööle ainult sellepärast, et naise fantaasiaid rahuldada?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on ju välismaal töötades nagu poissmees. Muu pärast ei pea muretsema, kui ainult töö ja söögi pärast. Naine kodus vehkleb oma tittedega üksi, nagu tumm leilis. Laste haigused, lasteaeda viimised-toomised, söögid, riided jne. kõik ainult naise kanda ju. Hiljem koolitööd ja muud lastega seotud probleemid. Kui naine veel tööl ka käib, siis võib mehe elu välismaal küll täiesti puhkuseks pidada.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mida sa küsid. Mille kohta kogemust? Vara jagamise kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on ju välismaal töötades nagu poissmees. Muu pärast ei pea muretsema, kui ainult töö ja söögi pärast. Naine kodus vehkleb oma tittedega üksi, nagu tumm leilis. Laste haigused, lasteaeda viimised-toomised, söögid, riided jne. kõik ainult naise kanda ju. Hiljem koolitööd ja muud lastega seotud probleemid. Kui naine veel tööl ka käib, siis võib mehe elu välismaal küll täiesti puhkuseks pidada.

Katkend ühe mehe loost, pere eestis, ühiskorter: “surun hambad risti, ma enam ei jõua. teise mehe varbaküünte klõbin. tahan koju”.  Esiteks võiks naine mõelda ja vaadata, kas on vaja kogu aeg kõht püstis olla ja haigeid lapsi sünnitada. Lapsed päeval lasteaias? siis ju vaba naine terve päeva. Mis koolitööd? ja laste probleemid. Ikka täielik puhkus see naise elu!  Mõlemat pidi on haige lahutada, mees rinnavähiga naisest ja naine mehest, kes avastas, et uus polt on mega nunnu.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katkend ühe mehe loost, pere eestis, ühiskorter: “surun hambad risti, ma enam ei jõua. teise mehe varbaküünte klõbin. tahan koju”.  Esiteks võiks naine mõelda ja vaadata, kas on vaja kogu aeg kõht püstis olla ja haigeid lapsi sünnitada. Lapsed päeval lasteaias? siis ju vaba naine terve päeva. Mis koolitööd? ja laste probleemid. Ikka täielik puhkus see naise elu!  Mõlemat pidi on haige lahutada, mees rinnavähiga naisest ja naine mehest, kes avastas, et uus polt on mega nunnu.

Jumal ku segaselt võib inimene kirjutada. Peaga midagi? Naised käivad ju samuti tööl, mitte ei istu kodus, mis naine vaba terve päeva.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal ku segaselt võib inimene kirjutada. Peaga midagi? Naised käivad ju samuti tööl, mitte ei istu kodus, mis naine vaba terve päeva.

Jumal kui segane jahh, võtsin samuti 20 aastat kokku kolme lausega. Ikka, ikka peaga pahasti. Ei kujuta ette, et saadan  mehe välismaale, imen rahast tühjaks ja siis hakkan seadust nina alla lükkama. Kus seadus 20 aastat oli? Kuhu on jäänud inimesed? Mingi hambad laiali suhtest-suhtesse järgi jäänud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks võiks naine mõelda ja vaadata, kas on vaja kogu aeg kõht püstis olla ja haigeid lapsi sünnitada.

Aga rasedaks jäi naine pühast vaimust või? Ikka oma mees trukkis neid haigeid lapsi juurde ju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal kui segane jahh, võtsin samuti 20 aastat kokku kolme lausega.

Et oli naine, kes sünnitas mehe teadmata haigeid lapsi. Ja siis oli mees, kes jättis rinnavähiga naise maha. Ja siis oli naine, kes jättis oma mehe maha mega nunnu poldi pärast.

Sinu enda elu 20 aasta jooksul või? Raske värk tõesti.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Palun rääkige omadest kogemustest.

Abielu on kestnud pea 20 aastat. See on täis tülisid ja probleeme .Kuna mees töötas välismaal ja kodus käis harva ,sai hakkama .Ühesõnaga pole nagu peret olnudki ja kogu vastutus laste eest on lasunud minul.

Nüüd on lapsed suured, saan ise teha tööd nii palju kui vaja, et hakkama saada .Tööd ma ei karda ,olen teinud enne lapsi ka 260-300 h kuus.

Olen kindel oma otsuses lahutada ja kuna mees on ärritav ,vihane ja ründav, süüdistav-pidasin targemaks messengeris sellest kirjutada(vähemalt ei karju keegi mul kõrval)

Ta süüdistaski kõiges mind ,et kogu abielu on minu pärast olnud selline .Ja ma olengi kahepalgeline, elan topelt elu.

Ja ma olen saatan ,kes esitab talle tingimusi(ütlesin vaid selle ,mis seadus ette näeb)

ja ta arvab, et kuna on teeninud rohkem ja ise tasunud pangalaenu, siis mul õigused väiksemad .Seda ,et lapsed üksi olen kasvatanud suureks ,ei pea ta millekski.

ma aga ei allunud tema süüdistustele ja saatsin talle lingi ,kus kõik puust ja punaselt selgeks tehtud ,mis ühis -ja lahusvara.

sellele järgnes vaikus ja õhtul helistas ning nuttis tund aega telefonis ,kuidas ta kahetseb ja pole uhke oma tegude üle .Andku talle võimalus muutuda .Me oleme ta pere jne.

Ütles küll ,et saab aru, et on teistsugune ja mina olen suureks kasvanud ,tema jäänud lapsemeelseks. Mina olen 40 ja tema 51.

Kuidas teie kogemused sellises olukorras.

Kogemust pole, me juba 30 aastat abielus. Aga advokaadina ütlen, et mis sa sellise saastaga kuskil messengeris jahud, milleks? Kui otsus on kindel, anna lahutus sisse, abieluvara ühisuse korral kõik pooleks. Kui varalahusus, pead ise teadma, mis ja kus. Kui sinu tõhk ignoreerib, lahutatakse kohtu kaudu

Edu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik lauset punktiga alustada?

Imestan ka sama alati. Ja see on meeletult levinud. Mis valu sunnib kirjavahemärgi ette tühikut panema, ma ei mõista.

Osad inimesed lihtsalt keskenduvad tervikule ja sõnumile, mitte detailidele.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40-ndad on minu arvates parim iga, eriti veel kui lapsed noorelt saadud ja juba oma elu elamas.

Mingit kummi venitada 10+ aastat vanema mehega ei ole mõtet.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad inimesed lihtsalt keskenduvad tervikule ja sõnumile, mitte detailidele.

Ei, osadel inimestel puudub lihtsalt elementaarne kirjaoskus, mingit eraldi keskendumist pole kirjutada oskaval inimesel sellise vea mittetegemiseks tarvis. Tavaliselt puudub selliste vigadega kirjutajal ka igasugune loogilise ja tervikliku teksti tootmise oskus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik lauset punktiga alustada?

Sellistel inimestel pole vist vahet kah, kas alustada suhet lahutuse või abieluga. Ebaoluline detail, nagu üks Kägu siin kukkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik lauset punktiga alustada?

Sellistel inimestel pole vist vahet kah, kas alustada suhet lahutuse või abieluga. Ebaoluline detail, nagu üks Kägu siin kukkus.

Ehhee, ma kohe kujutasin ette, et saan üle pika aja kokku nt vana klassiõega ja otsustame kohvikusse natukeseks lobisema minna. Ja siis küsimusele, et mis uudist, teatab too võidukalt, et: “Täna panin oma pikaajalisele suhtele Arnuga punkti”. Pobisen midagi kaastundlikult, klassiõde ei saa aru, miks. “Me just abiellusime!”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teie kogemused sellises olukorras.

Kogemus on. Arutasime asja põhjalikult ja otsustasime, et kohe lahutama ei hakka, aga kolime eraldi ning suhtleme nii vähe kui võimalik ja vajalik. Tasapisi avastasime pool aastat hiljem, et kuidagi helistame äkki juba ülepäeviti. Kuidas see küll juhtus? 🙂 🙂 Ühel hetkel asvastad end poes mõtlemast, et näed, näiteks forell on soodne, helistan, küsin, kas ta ka tahab, võin mööda sõites talle üle anda. Siis avastasime, et juba ta küsib, kas tahan, et ta mu hommikul peale võtab ja tööle viib, kohutav lumesadu. Siis avastad, et juba küsid ta käest, et kas sa mu sõbranna sünnipäevale tahad tulla. Siis avastad, et tunned muret, kui ta jutu seas mainib, et milline purgisupp tal parajasti pliidil podiseb. Temal? Purgisupp?? Ja mitmendat päeva jörjest, nii et tal on juba oma lemmik-purgisupp? Siis avastad, et lähed tema juurde kassipoega vaatama ja ta ütleb, et hakkab siiis parem kohe põrandaid pesema, muidu pidi alles homme. Küsib, kas käib poes ja toob midagi kohvi kõrvale ka. Ja ühel hetkel istute kuskil koos ja otsustate, et mida kuradit. Ja kolite kokku. Kui ka abielu seksuaalne külg (eriti või üldse) ei taastu, siis sõprus ja austus ainult suurenevad. Vähemalt meil oli niii.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge pereterapeudi juurde ja ärge jätke pärast paari seanssi pooleli, tehke lõpuni.

Ütlen selle peale, et käisin abikaasaga teraapias. Kahest ringist piisas, et aru saada – inimesed ei muutu. Paar kuud oli kõik korras ja siis ununes kõik ja jälle otsast pihta.

Meil piisab nüüd ainult minu pilgust ja kandvast pausist, et mees saaks aru, et kui ta kohe ei lõpeta midaiganes ta vanast mallist on üles uuesti kerinud, siis olen kadunud ta elust ja seekord igaveseks. Juhtub harva, paar korda aastas. Seega inimesed ikka muutuvad, kui nad tahavad. Jah, libisevad vanade kommete juurde, aga kui nad usuvad, et lubadus vanade kommete kordamise korral ära minna on ikka reaalne tegu, mitte sõnakõlks, siis tõmbavad tagasi. Kui see mees muidugi südamest tahab sinuga koos olla rohkem kui misiganes patt tal muidu kombeks oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik lauset punktiga alustada?

Imestan ka sama alati. Ja see on meeletult levinud. Mis valu sunnib kirjavahemärgi ette tühikut panema, ma ei mõista.

Osad inimesed lihtsalt keskenduvad tervikule ja sõnumile, mitte detailidele.

Osad inimesed on lihtsat ebaviisakad. Kui just täiesti harimatu pole, siis nii palju austust teiste inimeste vastu võiks siiski omada, et natukenegi püüda korrektsemalt ja vähem silmariivavalt kirjutada. Näpuvigu võib ikka juhtuda. Samas peaaegu kõigi interpunktsioonireeglite eiramine on lihtsalt räme matslus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik lauset punktiga alustada?

Sellistel inimestel pole vist vahet kah, kas alustada suhet lahutuse või abieluga. Ebaoluline detail, nagu üks Kägu siin kukkus.

Ehhee, ma kohe kujutasin ette, et saan üle pika aja kokku nt vana klassiõega ja otsustame kohvikusse natukeseks lobisema minna. Ja siis küsimusele, et mis uudist, teatab too võidukalt, et: “Täna panin oma pikaajalisele suhtele Arnuga punkti”. Pobisen midagi kaastundlikult, klassiõde ei saa aru, miks. “Me just abiellusime!”

Ma kujutaks pigem nii ette, et sa uurid, kuidas ta peikal elu kulgeb, mille peale ta vastab, et tal pole enam peikat. Sina hakkad midagi pobisema ja ta teatab, et tal on nüüd abikaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutus