Esileht Pereelu ja suhted Lahutus ja suhtlemine

31 postitus (kokku 31)

Teema: Lahutus ja suhtlemine

Postitas:

Lihtsalt lisada sõbraks FB-s ei saa. Üks saadab sõbrakutse, aga teine peab selle ka aktsepteerima ehk vastu võtma. Miks sinu sugulased on massiliselt selle värdi sõbrakutseid vastu võtnud? Kas nad ei tea, kuidas ta sind kohtles? Siis räägi neile! Räägi oma vennaga ka, et ta mingil juhul selle tüübiga tegemist ei teeks! Pärast ongi neil mingi ühine äri. Rikub su venna elu ka ära nagu sinu oma.

Oma koju oma peole ma kutsun ainult mulle meeldivaid inimesi. Miks ma peaks oma koju, oma turvapaika, laskma ebameeldivaid inimesi? Lapse sünnipäeval saab isa osaleda mitmel muul moel. Laste sünnipäeval kaasa aitamine. Omaette kohtumine kolmandal päeval. Ei pea selleks tungima lapse ema uude koju.

Mina kirjutaks talle hästi külma ja viisaka kirja. Jumalapärast ei hakkaks emotsioonitsema. Midagi taolist: “Kuna sa kohtlesid mind meie abielu ajal väga halvasti ja oled minu jaoks äärmiselt ebameeldiv inimene, siis ma ei soovi sind oma koju.” Kõik. Punkt.

No ma ei tea. Ma ei hakka kellelegi dikteerima, kas sõbrakutseid vastu võtab või mitte.
See pole minu arvates minu asi.
Mis mind häirib, on just see, et eksmees soovib tulla perekondlikule üritusele.
Ma saaksin isegi hakkama sellega, kui ta tuleb üritusele, kus on lapsed. Aga vat sinna täiskasvanud sugulastega koosistumisele ma ei soovi.
Sedasi ma talle ka teada andsin. Midagi ta selle peale vastanud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.07 11:23; 06.07 12:00; 06.07 12:31; 06.07 12:58; 08.07 13:14; 11.07 14:07;
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Pereelu ja suhted Lahutus ja suhtlemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.