Esileht Pereelu ja suhted Lahutus- klamüüdia-positiivne mul, mehel negatiivne

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Lahutus- klamüüdia-positiivne mul, mehel negatiivne

Postitas:

Kas kellegil on juhtunud, et teate ,et olete ise 100% truu olnud ning teil leitakse klamüüdia.Mehe testid on negatiivsed. Viimati testiti mind ca 11a tagasi raseduse ajal ja siis oli see test igal juhul negatiivne. Mees raiub nagu rauda, et temal ei ole ja mina olen selle endale ise hankinud.
Me ei ela Eestis ja siin on partneri teavitamine kohustuslik. Saadetakse kiri koju ning abikaasa peab ennast testima.
Mees on viimase aasta jooksul korduvalt olnud välislähetuses kokku ca 4 kuud. Mina pöördusin arsti poole , sest kusagil jaanuarist alates on olnud imelikud menstruatsioonid ja veresegused voolused.Sain analüüsi vastused, et klamüüdia ning see oli viimane asi, mida ma oodata oskasin. On olnud imelikke seike seoses mehega tema telefonis (peenisepildid saadetud kellegile) ja mul on tunne, et ta varjab midagi. Ise väidab, et netist pole see kaugemale joudnud. Ma saan ise ka aru, et miskit on mäda, aga ta raiub nagu rauda, et tema pole vasakule pannud ja mina olen olnud truudusetu, mida ma toesti pole olnud. Kuidas on see voimalik, et tema test oli negatiivne?
Praeguse seisuga olen otsustanud selle suhte lopetada, aga imelik lugu on see ikkagi. Peale 3 päevast kuuri lasin ennast uuesti testida, siis oli juba negatiivne. Kas vale positiivne vastus minu proovidel on toesti voimalik?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 10:58; 02.11 11:19; 02.11 11:44; 02.11 13:38; 02.11 15:40; 03.11 20:50; 04.11 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kunagi lugenud vaidlusest – kumb kummale siis haiguse andis. Ja selles loos lõpuks tehti geenianalüüsiga kindlaks lõplik tõde.

Mees on ehk jõudnud tagajärjed likvideerida? Kas kasutate kondoomi? Igal juhul – ta oleks selle siis pidanud sinult saama ju, kui ta ise puhas on? Äkki tema tulemused on hoopis valenegatiivsed?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoomi pole kasutanud. Tema väidab, et mingeid ravimeid votnud pole.Viimati olime vahekorras septembris enne minu ja tema testimist. Kui vastuse sain oli mees välismaal ja teda testiti seal. Leiti Ureaplasma Urelyticum , aga mitte klamüüdiat. Kuna tegemist ei ole Euroopa riigiga, siis pakun ka ise, et lihtsalt tema testi tulemused olid vale negatiivsed. Kuna ta sai seal ravi nyyd Ureaplasma jaoks ja see on sama antibiootikum nagu klamüüdia ravis, ei näita siinsed testid ilmselt midagi enam.
Millisest geenianalüüsist jutt käib , millega ajavahemiku kindlaks saaks teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 10:58; 02.11 11:19; 02.11 11:44; 02.11 13:38; 02.11 15:40; 03.11 20:50; 04.11 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis tähtsust sellele enam on? Kui sul usaldus puudub (õigustatult), siis pole üldse oluline, mida mees raiub, sa ju tead, et ta valetab.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tegelikult ei olegi vahet, aga mind ajab lihtsalt väga närvi see, et ta üritab süüdlaseks mind teha. Muudkui jaurab ja jaurab , et tema pole teinud ja mina olla see häbitu. Oleme koos olnud ca 20a sellest 10a abielus- 1 laps, eks ma üritan ju ikka mingit loogilist seletust leida. Ta on lihtsalt nii veenev, et jääb voi ise uskuma- mul tekkis hetkeks lihtsalt kahtlus, et voib-olla on minu testi vastused valepositiivsed.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 10:58; 02.11 11:19; 02.11 11:44; 02.11 13:38; 02.11 15:40; 03.11 20:50; 04.11 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud imelikke seike seoses mehega tema telefonis (peenisepildid saadetud kellegile)

Issand jumal!
Mis seletusi siin veel leida vaja on? Loogiline ju, et on teinud 🙂
Oh seda naise südant …
Kas uskumiseks peaksid leidma oma mehe teise naise jalgevahelt? Või püüad siis ka asja põhjendada näiteks sellega, et mees otsib sealt ainult kadunud läätse?

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud imelikke seike seoses mehega tema telefonis (peenisepildid saadetud kellegile)

Issand jumal!

Mis seletusi siin veel leida vaja on? Loogiline ju, et on teinud ????

Oh seda naise südant …

Kas uskumiseks peaksid leidma oma mehe teise naise jalgevahelt? Või püüad siis ka asja põhjendada näiteks sellega, et mees otsib sealt ainult kadunud läätse?

Nojah, aga ükski normnaalne inimene ei hakka ju teist süüdistama, kui sisimas teab, et on ise süüdi. Eelmistest teemadest võetuna – ainult psühhopaat teeb nii.
Ja üldse, mis pervovärk see on saata peenisepilte? Kui ta seda tegi, siis on teada, millisel teel inimene on.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 12:46; 02.11 14:16; 02.11 14:50; 02.11 16:53; 02.11 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, aga ükski normnaalne inimene ei hakka ju teist süüdistama, kui sisimas teab, et on ise süüdi.

Normaalsed ei peta ka. Petjate hulgas on aga tavaline, et aetakse kogu süü teise kaela, kas siis öeldes, et teine viis tema petmiseni oma tegudega või süüdistatakse teist petmises, et endalt tähelepanu eemale juhtida.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peenisepildid mobiilis, klassika! ????

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas see haigus on tehislik? Kui info väidab, et ainult sugulisel teel on võimalik nakatuda, siis kuidas nakatus esimene inimene või esimesed inimesed. Kui sa kindlalt tead, et sina petnud pole, mingiks korgijoogi ohvriks ka olnud pole, et mälukaotust on saanud esineda, siis polegi vaja enam edasi kaevata. Kas mees tegi või ei teinud, tema teab ise väga täpselt. Sinu otsustada on hetkel, mida sa edasi teed. Kas elad selle mehega või mitte. Kusjuures lahutada võid ka siis kui sa lihtsalt ei taha enam koos elada. Kui sa tunned ise süüd asjade eest, mida sa tegelikult teinud pole, siis peaksid abi otsima. Normaalne see pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Tegelikult ma ju tean, et see kõik on yks suur pläma ja manipulatsioon. Lihtsalt ma olin hetkeks pahviks löödud. Poleks temast nagu seda oodanud, sest ta on alati nõnda ontlik olnud seksikysimustes. Pisut ajab ennastki muigama, aga noh see lahutamise värk on yks paras stress. Eks ta yritab ju musta valgeks rääkida, sest majanduslikus mõttes on tema see, kes mugavast elust ilma jääb. Kui ma kogu selle loo peale mõtlen tunnen vaid viha ja põlgust. Tekib tunne , et ma ei tea yldse , kellele ma oma elust nõnda palju aastaid olen raisanud.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 10:58; 02.11 11:19; 02.11 11:44; 02.11 13:38; 02.11 15:40; 03.11 20:50; 04.11 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, aga ükski normnaalne inimene ei hakka ju teist süüdistama, kui sisimas teab, et on ise süüdi.

Normaalsed ei peta ka. Petjate hulgas on aga tavaline, et aetakse kogu süü teise kaela, kas siis öeldes, et teine viis tema petmiseni oma tegudega või süüdistatakse teist petmises, et endalt tähelepanu eemale juhtida.

Jah, nii ongi. Sest peab olema petise psüühikas selline asi, mis niimoodi oma kaaslase ja perega käituda laseb. Ja kui petis veel teist süüdistama hakkab ja peedistama ja jonnima kodus, siis on ikka midagi väga viltu. Normaalne inimene terve elu mõtleb, nii et ajud ragisevad ja küsib nagu seebikates – miks ja miks ta seda tegi või teeb. Vastus on lihtne – ei saagi mõista psühhe, kelle käitumine ongi seletamatu.Sest kui midagi on seletamatu(teeb, mis tahab ja süüd ei tunne, ajab veel teise kaelagi), siis see ongi see. Seletamatu võib olla ka ime, aga see seda pole.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 12:46; 02.11 14:16; 02.11 14:50; 02.11 16:53; 02.11 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga milles probleem, miks ta sulle oma negatiivset testi vastust ei näita?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsetel inimestel on väga veider omadus hakata uskuma midagi, mida kindlasti toimunud pole.

Mul endine ei tunnistanud end lapse isaks ja nii veider kui see ka pole, siis enne dna-testi tulemusi, ma ise ka hakkasin juba kartma, et mis siis kui tulemused näitavad, et ta polegi isa, kuigi see oli täiesti välistatud. Kui tulemused tulid, siis nagu kivi oleks langenud, et jumal tänatud, ma ei valetanudki. Peale seda juhtumit ei lase kuulujuttudel end üldse enam mõjutada. Korrutasingi endale, et mina tean, et pole teinud, uskugu teised, mis tahavad.

Natuke teemaväline jutt tuli, aga meenus, kui kirjutasid, et oled lasknud end temal mõjutada.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, minu igati arukas mees, hooliv mees, intelligentne mees, aus mees tõi ka meile perre klamüüdia. Oh seda kisa, kuidas mina süüdi olen ja mida iganes. Kuni tunnistas.
Eks süüdistamine ole enesekaitse.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 14:47; 02.11 15:52; 02.11 18:00; 03.11 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, minu igati arukas mees, hooliv mees, intelligentne mees, aus mees tõi ka meile perre klamüüdia. Oh seda kisa, kuidas mina süüdi olen ja mida iganes. Kuni tunnistas.

Eks süüdistamine ole enesekaitse.

Sul pole ju enam, mingit vajadust seda meest idaliseerida ega õigustada, nagu oleks ta arukas, intelligentne ja aus jne. Ta võis sinnani seda sinu meelest olla, aga peale seda sa ju said teada, et ta tegelikult pole seda. See on sinu loodud kujutelm mehest, keda sa tahtsid usaldada ja sellisena näha.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 12:46; 02.11 14:16; 02.11 14:50; 02.11 16:53; 02.11 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Psühholoog selgitas mulle, et paljud inimesed hakkavadki enda süü korral teist süüditama ja ise võivad seda uskuma jäädagi- lihtsalt endale otsa vaatamine ja oma süü tunnistamine on nii pagana valus, et ta ei tule sellega toime. Kui minu mehel oli armuke ja mul kahtlused tekkisid, siis oi kuidas mees kõike tagasi ajas, mitte midagi ei tunnistanud, oskas keerata kõik vastupidi, nii et ma pidin hulluks minema sellest tundest, et süda ütleb et mees valetab, aga tema väidab hoopis, et ma olen armukade ja halb inimene, kes ei lase tal elada. Ta poleks kunagi üles tunnistanud, aga leidsin arvutist nende vestlused. Ka siis olin mina süüdi – vastik nuhk. Mina olin süüdi, et temal hakkas minuga igav ja seks ei olnud enam põnev jne jne.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja: põhiline argument mehe poolt seisnebki selles, et kuna tema testid (see, mis välismaal tehti- nägin pabereid , mis olid liiga detailsed, et ta suudaks neid ise võltsida) on negatiivsed, siis tema mind nakatanud ei ole- järelikult olen mina selle hankinud ja temal lihtsalt vedas, et ta ei nakatanud minuga seksides. Mul ajab see jura juba endal juhtme kokku, et kuidas see võimalik on sellisel juhul. Kaine mõistus ytleb, et raibe valetab, aga tõendusmaterial on puudulik.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 10:58; 02.11 11:19; 02.11 11:44; 02.11 13:38; 02.11 15:40; 03.11 20:50; 04.11 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul pole ju enam, mingit vajadust seda meest idaliseerida ega õigustada, nagu oleks ta arukas, intelligentne ja aus jne. Ta võis sinnani seda sinu meelest olla, aga peale seda sa ju said teada, et ta tegelikult pole seda. See on sinu loodud kujutelm mehest, keda sa tahtsid usaldada ja sellisena näha.

Ei ole need asjad nii lihtsad. Tegelikult ta on seda kõike, aga nagu eespool öeldi – sellises olukorras võib inimene ise nii kohutavalt tahta uskuda, et ta pole süüdi, et jääbki uskuma.
Ma olen selle ise omal nahal läbi elanud, muidu peaks ka jamaks, nagu sinagi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 14:47; 02.11 15:52; 02.11 18:00; 03.11 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis teemaalgatajale üks teemakohane tujutõstja:
Link

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul pole ju enam, mingit vajadust seda meest idaliseerida ega õigustada, nagu oleks ta arukas, intelligentne ja aus jne. Ta võis sinnani seda sinu meelest olla, aga peale seda sa ju said teada, et ta tegelikult pole seda. See on sinu loodud kujutelm mehest, keda sa tahtsid usaldada ja sellisena näha.

Ei ole need asjad nii lihtsad. Tegelikult ta on seda kõike, aga nagu eespool öeldi – sellises olukorras võib inimene ise nii kohutavalt tahta uskuda, et ta pole süüdi, et jääbki uskuma.

Ma olen selle ise omal nahal läbi elanud, muidu peaks ka jamaks, nagu sinagi.

Veidike kriitilisem olukord toobki välja inimese tegeliku loomuse ja olemuse. Aus ja südametunnistusega inimene ei raiu viimseni vastu vaid kui teise tervisega on juba jamatud(nakatatud), siis õige mees ei mängi enam. See “selline olukord” on sul ka vastupidiseks väänatud (ma ei tea, kelle poolt), kuna selline olukord oli katsumus ja löök ju sulle(petmine, reetmine ,nakatamine, sulle valetamine ) , mitte aga temale. Kes väidab, et see oli petisele kriitiline olukord, siis ok, mingis mõttes, aga naisele ehk sulle oli see sada korda kriitilisem, nii et ikkagi ei kannata kuidagi võrrelda, sinu ja mehe tundeid sellises olukorras. Võrdlusmoment puudub, kuna üks on niivõrd suurem – sinu oma.
Mees hoidis oma nahka niivõrd palju, et enne oli võimeline sind süüdlaseks tegema. Arukas – mis arukas mees ilma kondoomita juhusuhtes on?
aus – null ju
intelligentne – just nii palju, et seda oma pere vastu kurjasti ära kasutada.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 12:46; 02.11 14:16; 02.11 14:50; 02.11 16:53; 02.11 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta seda peenise pilti seletas? Et niisama ajaviiteks ajas püksid maha ja tegi pilti?

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, sellel teemaalgatajal veel eelmisest samast teemast ei piisanud, pidi jälle uue tegema?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 17:54; 03.11 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidike kriitilisem olukord toobki välja inimese tegeliku loomuse ja olemuse.

Klišee. Kriitiline olukord võib sama hästi seda olemust muuta kui välja tuua. Me kõik teeme asju, mille kohta pärast pead kinni hoiame ja mõtleme, et kas tõesti see olin mina.
Ühesõnaga. Ma ei viitsi sinuga vaielda. Kordan, et kuna mul on endal sama kogemus, kuidas ma olukorra mõjul muutusin valetajaks, kuigi olen eelneva ja järgneva elu suutnud ausa ning lojaalsena elada, siis ma tean, et maailm võib vahel võtta imelikke värve. Ja muide, ma ei vabanda ju üldse oma meest kuidagi välja, loomulikult oli ta siga – kuid ma arvan, et ta oli siga vaid sel hetkel ja selles olukorras, põhiolemuselt on endiselt intelligentne ja aus inimene.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 14:47; 02.11 15:52; 02.11 18:00; 03.11 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult oli ta siga – kuid ma arvan, et ta oli siga vaid sel hetkel ja selles olukorras, põhiolemuselt on endiselt intelligentne ja aus inimene.

Klišee või mitte, kuid seesamune ehk siga siis oli see mees ikka juba pettes ja pärast selles nn kriitilises olukorras, kuid minu arvamus on endine, et kriitilisem olukord oli ikka naise olukord, mitte mehe. Kui kogu olukorda kokku võtta, siis petis on siga ja paha nö. Aga tal on võimalus see heastada, kui see oli juhusuhe ja ühekordne ja ennetades väljatulekut ise ära rääkida. Järgmine variant on mitte rääkida ja oodata, et välja ei tuleks ja kui tuleb välja, siis asi lahti rääkida, andeks paluda. Kolmas, nn sigade variant on see, kui kunagi ise välja tuleb, siis aetakse viimseni tagasi, kuni selleni välja, et hakatakse hoopis teist süüdistama. Selles selgubki, mis inimesega on tegu. Muidugi tehakse nii siis, kui on suva, mis kaaslane tunneb. Esiteks petan, siis teen süüdlaseks. psihh ikka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.11 12:46; 02.11 14:16; 02.11 14:50; 02.11 16:53; 02.11 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kunagi lugenud vaidlusest – kumb kummale siis haiguse andis. Ja selles loos lõpuks tehti geenianalüüsiga kindlaks lõplik tõde.

Mees on ehk jõudnud tagajärjed likvideerida? Kas kasutate kondoomi? Igal juhul – ta oleks selle siis pidanud sinult saama ju, kui ta ise puhas on? Äkki tema tulemused on hoopis valenegatiivsed?

Geenianalüüsiga saab petmise siis kindlaks teha, kui keegi saab lapse. Kelle geene sa muidu kontrollid, klamüüdia omasid või?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on petmisekartuses hüsteerik, mis tuli juba eelmisest teemast välja.
Mehe testid olid negatiivsed, milles sa teda õigupoolest süüdistad?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klišee või mitte, kuid seesamune ehk siga siis oli see mees ikka juba pettes ja pärast selles nn kriitilises olukorras, kuid minu arvamus on endine, et kriitilisem olukord oli ikka naise olukord, mitte mehe. Kui kogu olukorda kokku võtta, siis petis on siga ja paha nö. Aga tal on võimalus see heastada, kui see oli juhusuhe ja ühekordne ja ennetades väljatulekut ise ära rääkida. Järgmine variant on mitte rääkida ja oodata, et välja ei tuleks ja kui tuleb välja, siis asi lahti rääkida, andeks paluda. Kolmas, nn sigade variant on see, kui kunagi ise välja tuleb, siis aetakse viimseni tagasi, kuni selleni välja, et hakatakse hoopis teist süüdistama. Selles selgubki, mis inimesega on tegu. Muidugi tehakse nii siis, kui on suva, mis kaaslane tunneb. Esiteks petan, siis teen süüdlaseks. psihh ikka.

Sa ei saa ikka kohe üldse aru, mida ma kirjutan.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 14:47; 02.11 15:52; 02.11 18:00; 03.11 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja: põhiline argument mehe poolt seisnebki selles, et kuna tema testid (see, mis välismaal tehti- nägin pabereid , mis olid liiga detailsed, et ta suudaks neid ise võltsida) on negatiivsed, siis tema mind nakatanud ei ole- järelikult olen mina selle hankinud ja temal lihtsalt vedas, et ta ei nakatanud minuga seksides. Mul ajab see jura juba endal juhtme kokku, et kuidas see võimalik on sellisel juhul. Kaine mõistus ytleb, et raibe valetab, aga tõendusmaterial on puudulik.

Tõendusmaterjaliga on nii, et ta väga vabalt võis Sulle näidata viimase, nn kontrolltesti tulemusi Neid tõendeid, kui olemas, millega tema haigus diagnoositi, ta ilmselgelt ette ei kanna. Eriti et/kui ta diagnoosis ja ravis ennast terveks lähetuse ajal?
Siinkohal järeldan ma kontekstist (mehe enda kahtlane käitumine, sh süüdistamine – ründavad ikka need, kel ise peeglisse vaatamisega raskusi), et iseloomult on mees salakaval ja seega poleks imestada, kui ta sellise valedejada oleks enda õigustamiseks käivitanud.
Või siis oli tegu emma-kumma puhul tõesti valepositiivse/-negatiivse testiga, aga tema nii eelnev kui viimatine käitumine ei jäta just liiga julgustavat muljet edaspidise suhtes (lugesin teema uuesti üle, olin enne valesti aru saanud – et ilma ravikuurita oli Sul teine test negatiivne. Kui esimene oli pos ja peale kuuri neg, siis on hea et kuur mõjus ja ma ei kahtlustaks vale testitulemust).
Kui temaga suhtlemiseks ainus viis on (temapoolne) rünnak ja süüdistamine, siis mina (kuigi ma absoluutselt ei poolda sellist “lahendust”, aga teinekord jõuab kiiremini kohale, kui vastata ta enda relvadega) läheneks kogu tema jura ümber lükates – sest Sa ju tead, et Sa pole süüdi! – ja seejärel argumenteeritult enda poolt välja ladudes, kuidas tema enda käitumine (see kõik, dickpic’idest süüdistamiseni) enam kui kõnekalt kinnitab, mis “mees” ta selline on. Vastuargumendid stiilis “aga sina ju..” saad julgelt kohe ümber lükata. Ja edasi sirge seljaga, igal pool, Sul on põhjust enda üle uhke olla. Kes omaette midagi sisiseb, lasku käia. Kes Sinu poolt teada tahab, tuleb ja küsib. Sa oled tugev naine, soovin Sulle edu! 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees raiub nagu rauda, korduvalt olnud välislähetuses kokku ca 4 kuud. (peenisepildid) aga ta raiub nagu rauda,

Kokkuvõtvalt võib siis öelda, et tegu on raske sepatööga tegeleva, tihti komandeeringus käiva ja peenist pildistava mehega.

Kas seal maal, kus te olete, mingeid normaalseid mehi pole?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 07:36; 03.11 14:24; 03.11 14:41; 03.11 18:07; 03.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutus- klamüüdia-positiivne mul, mehel negatiivne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.