Esileht Pereelu ja suhted Lahutus- klamüüdia-positiivne mul, mehel negatiivne

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Lahutus- klamüüdia-positiivne mul, mehel negatiivne

Postitas:

Klamüüdia pidi andma päris palju valenegatiivseid testitulemusi. Kasutusel on erinevaid teste, mõni annab rohkem, mõni vähem valenegatiivseid tulemusi. Muide – võimalikud on ka valepositiivsed, st sul pole seda klamüüdiat kunagi olnudki. Nii et täitsa võimalik, et mees polegi kõrvalt pannud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 14:16; 03.11 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud imelikke seike seoses mehega tema telefonis (peenisepildid saadetud kellegile) ja mul on tunne, et ta varjab midagi. Ise väidab, et netist pole see kaugemale joudnud.

Siin vist siiski tegu on sellega, et kohustuslik 20a on mööda läinud ning naine ei saa aru, et nüüd on aeg partnerit vahetada.
Se 20a paneb aju lukku. Kahjuks.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 07:36; 03.11 14:24; 03.11 14:41; 03.11 18:07; 03.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla on lahenduse leidmisel abiks see link https://www.kliinik.ee/naistehaigused/id-2/noustamine/question-57583 Mina sinu olukorras laseks määrata antikehad klamüüdiale, et saaks teada, kas on tegu vanade või uute antikehadega. Võib muidugi selguda, et polegi neid.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 14:16; 03.11 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu olukorras laseks määrata antikehad klamüüdiale, et saaks teada, kas on tegu vanade või uute antikehadega.

Jaaa, loomulikult. Sest tavaliselt 20a naisega koos olnud ja telefonis peenisepilte omanud mehed ei peta, vaid neil on lihtsalt teema antikehadega.
Vaesekesed.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 07:36; 03.11 14:24; 03.11 14:41; 03.11 18:07; 03.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, sellel teemaalgatajal veel eelmisest samast teemast ei piisanud, pidi jälle uue tegema?

Sina ja keegi veel… Eelmise teema tegin mina, hoopis keegi teine kägu. Minu mees “kinkis” mulle lisaks klamüüdiale veel HPV, mitu kõrge riskiga tüve.

Natukene imestasingi, et kui minu teemaalgatus sai tohutu miinusterahe, siis selle teema algatajat on kiidetud. Ok, ehk oli suhtumises määrav see, et ma kirjutasin ka oma otsusest – minna petisest lahku. Mind nimetati seal külmavereliseks, kalkuleerivaks, tundetuks robotiks. See on mehe suhtes tõesti julm tegu, et ma ei lepi enam sellise suhtega, kus petetakse, tuuakse haiguseid koju, valetatakse, varjatakse, tehakse tutvumisportaalide tarbeks peenisepilte. Muide, ka minu mees raius ja raiub siiani – tema pole mind petnud. Peenisepildid olid vaid iseenda tarbeks tehtud. Ütles, et talle väga meeldib enda riist. Ainus asi, et pildid olid tehtud näota ja taustaks oli valge lina. Häbenes iseennast? Ei, see oli tehtud ikka selleks, et ta seal seksiportaalis äratuntav poleks.
Ka minu mees hakkas hoopis mind süüdistama, et mina olen ise need haigused kuskilt toonud…

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 17:09; 03.11 18:39; 04.11 00:20; 04.11 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, ka minu mees raius ja raiub siiani – tema pole mind petnud.

Veel üks tola – mismõttes see siiamaani läbi on läinud, et mees peenisepilte teeb?
Ühest pildist ju piisaks???

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 07:36; 03.11 14:24; 03.11 14:41; 03.11 18:07; 03.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide, ka minu mees raius ja raiub siiani – tema pole mind petnud.

Veel üks tola – mismõttes see siiamaani läbi on läinud, et mees peenisepilte teeb?

Ühest pildist ju piisaks???

Mismõttes on siiani läbi läinud? Tal olid tehtud kaks peenisepilti. Kuna ta on kehv arvutikasutaja, siis ei osanud neid meie kodu üldarvutist ära kustutada. Pildid ilmusid välja pisut enne, kui oma diagnoosid sain. Siis pigistasin silma kinni. Ok, laps ei pea ju kannatama…

Miks ma tola olen?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 17:09; 03.11 18:39; 04.11 00:20; 04.11 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal olid tehtud kaks peenisepilti. Kuna ta on kehv arvutikasutaja, siis ei osanud neid meie kodu üldarvutist ära kustutada.

1. Tegu on vaesemat sorti perega, kus igalühel oma personaalarvutit ei olegi. Läpakast või tahvlist rääkimata.
2. Tegu on keskmisest lollima mehega, kes teeb küll peenisepilte, aga saata neid kellelegi ei oska.

“Tola” suhtes vabandan, see oli minust ülekohtune ja ebaviisaks.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.11 07:36; 03.11 14:24; 03.11 14:41; 03.11 18:07; 03.11 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei osanud neid meie kodu üldarvutist ära kustutada.

Mis asi on kodu üldarvuti?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 17:54; 03.11 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei osanud neid meie kodu üldarvutist ära kustutada.

Mis asi on kodu üldarvuti?

Ilmselt siis pere igal liikmel on oma arvuti ja siis veel üks ühine (üldine) arvuti, mida siis näiteks külalised kasutavad – või pereisa, kui vaja peenisepilte saata.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, sellel teemaalgatajal veel eelmisest samast teemast ei piisanud, pidi jälle uue tegema?

Sina ja keegi veel… Eelmise teema tegin mina, hoopis keegi teine kägu. Minu mees “kinkis” mulle lisaks klamüüdiale veel HPV, mitu kõrge riskiga tüve.

Natukene imestasingi, et kui minu teemaalgatus sai tohutu miinusterahe, siis selle teema algatajat on kiidetud. Ok, ehk oli suhtumises määrav see, et ma kirjutasin ka oma otsusest – minna petisest lahku. Mind nimetati seal külmavereliseks, kalkuleerivaks, tundetuks robotiks. See on mehe suhtes tõesti julm tegu, et ma ei lepi enam sellise suhtega, kus petetakse, tuuakse haiguseid koju, valetatakse, varjatakse, tehakse tutvumisportaalide tarbeks peenisepilte. Muide, ka minu mees raius ja raiub siiani – tema pole mind petnud. Peenisepildid olid vaid iseenda tarbeks tehtud. Ütles, et talle väga meeldib enda riist. Ainus asi, et pildid olid tehtud näota ja taustaks oli valge lina. Häbenes iseennast? Ei, see oli tehtud ikka selleks, et ta seal seksiportaalis äratuntav poleks.

Ka minu mees hakkas hoopis mind süüdistama, et mina olen ise need haigused kuskilt toonud…

Teemaalgataja- ma ei saanud ka aru, mis teisest teemast siin jahuti. Ma nii tihti ilmselt perekoolis ei viibi, et kõigi teemadega kursis olla. Omamoodi lohutav teada, et ma yksi sellise trolli otsa pole komistanud. Hämmastav , et mehed olenemata rahvusest täpselt yhtemoodi käituvad. Vallaline sõbrants täna rääkis, et see pidi mingi epideemia olema, et mehed talle juba teise sõnumiga riista pilte saadavad. Täiesti pealtnäha siledad ja normaalsed isendid olla olnud.
Minu troll on nyyd jauramise lõpetanud ning yritab teeselda, nagu midagi poleks juhtunud- räägib teine maast ja ilmast syytute silmadega. Ka minu jaoks on see suhe läbi, aga tundub, et trollist lahti saamine ei olegi nii lihtne. Kogu selle loo juures ei olegi petmine, kui selline see kõige hullem asi, vaid fakt, et minu tervisega niimoodi mängiti. Mul läks “õnneks”- sain vaid klamyydia, aga oleks hullemini võinud minna. On väga palju suguhaiguseid, mida ravida ei saagi ju. Edaspidi nõuan kondoomi kasutamist ka nö pysisuhtes. Kedagi ei saa usaldada.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 10:58; 02.11 11:19; 02.11 11:44; 02.11 13:38; 02.11 15:40; 03.11 20:50; 04.11 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal olid tehtud kaks peenisepilti. Kuna ta on kehv arvutikasutaja, siis ei osanud neid meie kodu üldarvutist ära kustutada.

1. Tegu on vaesemat sorti perega, kus igalühel oma personaalarvutit ei olegi. Läpakast või tahvlist rääkimata.

2. Tegu on keskmisest lollima mehega, kes teeb küll peenisepilte, aga saata neid kellelegi ei oska.

“Tola” suhtes vabandan, see oli minust ülekohtune ja ebaviisaks.

Jah, me oleme väga vaene pere!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 17:09; 03.11 18:39; 04.11 00:20; 04.11 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, sellel teemaalgatajal veel eelmisest samast teemast ei piisanud, pidi jälle uue tegema?

Sina ja keegi veel… Eelmise teema tegin mina, hoopis keegi teine kägu. Minu mees “kinkis” mulle lisaks klamüüdiale veel HPV, mitu kõrge riskiga tüve.

Natukene imestasingi, et kui minu teemaalgatus sai tohutu miinusterahe, siis selle teema algatajat on kiidetud. Ok, ehk oli suhtumises määrav see, et ma kirjutasin ka oma otsusest – minna petisest lahku. Mind nimetati seal külmavereliseks, kalkuleerivaks, tundetuks robotiks. See on mehe suhtes tõesti julm tegu, et ma ei lepi enam sellise suhtega, kus petetakse, tuuakse haiguseid koju, valetatakse, varjatakse, tehakse tutvumisportaalide tarbeks peenisepilte. Muide, ka minu mees raius ja raiub siiani – tema pole mind petnud. Peenisepildid olid vaid iseenda tarbeks tehtud. Ütles, et talle väga meeldib enda riist. Ainus asi, et pildid olid tehtud näota ja taustaks oli valge lina. Häbenes iseennast? Ei, see oli tehtud ikka selleks, et ta seal seksiportaalis äratuntav poleks.

Ka minu mees hakkas hoopis mind süüdistama, et mina olen ise need haigused kuskilt toonud…

Teemaalgataja- ma ei saanud ka aru, mis teisest teemast siin jahuti. Ma nii tihti ilmselt perekoolis ei viibi, et kõigi teemadega kursis olla. Omamoodi lohutav teada, et ma yksi sellise trolli otsa pole komistanud. Hämmastav , et mehed olenemata rahvusest täpselt yhtemoodi käituvad. Vallaline sõbrants täna rääkis, et see pidi mingi epideemia olema, et mehed talle juba teise sõnumiga riista pilte saadavad. Täiesti pealtnäha siledad ja normaalsed isendid olla olnud.

Minu troll on nyyd jauramise lõpetanud ning yritab teeselda, nagu midagi poleks juhtunud- räägib teine maast ja ilmast syytute silmadega. Ka minu jaoks on see suhe läbi, aga tundub, et trollist lahti saamine ei olegi nii lihtne. Kogu selle loo juures ei olegi petmine, kui selline see kõige hullem asi, vaid fakt, et minu tervisega niimoodi mängiti. Mul läks “õnneks”- sain vaid klamyydia, aga oleks hullemini võinud minna. On väga palju suguhaiguseid, mida ravida ei saagi ju. Edaspidi nõuan kondoomi kasutamist ka nö pysisuhtes. Kedagi ei saa usaldada.

Jah, lugesin sinu teemaalgatust, nagu oleksin selle ise kirjutanud. Ainsa vahega, et mul on puhas eesti mees. Ja kooselu on kestnu mõnevõrra kauem kui sul. Ja lisaks klamüüdiale sain ka HPV. Kõik muud tunded, emotsioonid, reaktsioonid ja kogemused kattuvad 100%. Isegi mehe käitumine kattub 😀 Ja just see on kõige alatum, et minu tervisega mängitakse. See ei ole lihtsalt petmine, vaid kuritahtlik käitumine. Minu elu ja tervise rikkumine! Mis õiguseg?

Mida plaanid? Kas kolid selle mehe juurest ära?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.11 17:09; 03.11 18:39; 04.11 00:20; 04.11 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trihhomoonas ja klamyydia levib ka kondoomi kasutamisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, sellel teemaalgatajal veel eelmisest samast teemast ei piisanud, pidi jälle uue tegema?

Sina ja keegi veel… Eelmise teema tegin mina, hoopis keegi teine kägu. Minu mees “kinkis” mulle lisaks klamüüdiale veel HPV, mitu kõrge riskiga tüve.

Natukene imestasingi, et kui minu teemaalgatus sai tohutu miinusterahe, siis selle teema algatajat on kiidetud. Ok, ehk oli suhtumises määrav see, et ma kirjutasin ka oma otsusest – minna petisest lahku. Mind nimetati seal külmavereliseks, kalkuleerivaks, tundetuks robotiks. See on mehe suhtes tõesti julm tegu, et ma ei lepi enam sellise suhtega, kus petetakse, tuuakse haiguseid koju, valetatakse, varjatakse, tehakse tutvumisportaalide tarbeks peenisepilte. Muide, ka minu mees raius ja raiub siiani – tema pole mind petnud. Peenisepildid olid vaid iseenda tarbeks tehtud. Ütles, et talle väga meeldib enda riist. Ainus asi, et pildid olid tehtud näota ja taustaks oli valge lina. Häbenes iseennast? Ei, see oli tehtud ikka selleks, et ta seal seksiportaalis äratuntav poleks.

Ka minu mees hakkas hoopis mind süüdistama, et mina olen ise need haigused kuskilt toonud…

Teemaalgataja- ma ei saanud ka aru, mis teisest teemast siin jahuti. Ma nii tihti ilmselt perekoolis ei viibi, et kõigi teemadega kursis olla. Omamoodi lohutav teada, et ma yksi sellise trolli otsa pole komistanud. Hämmastav , et mehed olenemata rahvusest täpselt yhtemoodi käituvad. Vallaline sõbrants täna rääkis, et see pidi mingi epideemia olema, et mehed talle juba teise sõnumiga riista pilte saadavad. Täiesti pealtnäha siledad ja normaalsed isendid olla olnud.

Minu troll on nyyd jauramise lõpetanud ning yritab teeselda, nagu midagi poleks juhtunud- räägib teine maast ja ilmast syytute silmadega. Ka minu jaoks on see suhe läbi, aga tundub, et trollist lahti saamine ei olegi nii lihtne. Kogu selle loo juures ei olegi petmine, kui selline see kõige hullem asi, vaid fakt, et minu tervisega niimoodi mängiti. Mul läks “õnneks”- sain vaid klamyydia, aga oleks hullemini võinud minna. On väga palju suguhaiguseid, mida ravida ei saagi ju. Edaspidi nõuan kondoomi kasutamist ka nö pysisuhtes. Kedagi ei saa usaldada.

Jah, lugesin sinu teemaalgatust, nagu oleksin selle ise kirjutanud. Ainsa vahega, et mul on puhas eesti mees. Ja kooselu on kestnu mõnevõrra kauem kui sul. Ja lisaks klamüüdiale sain ka HPV. Kõik muud tunded, emotsioonid, reaktsioonid ja kogemused kattuvad 100%. Isegi mehe käitumine kattub ???? Ja just see on kõige alatum, et minu tervisega mängitakse. See ei ole lihtsalt petmine, vaid kuritahtlik käitumine. Minu elu ja tervise rikkumine! Mis õiguseg?

Mida plaanid? Kas kolid selle mehe juurest ära?

Praeguse seisuga käskisin mehel välja kolida. Kuna me elame praegu minu pinnal, siis tuleb tal välja kolida. Tal on endal korter välja yyritud. Peab ligi 6 kuud ootama, et yyrilised välja koliksid. Yritan lapse pärast asja mitte väga dramaatiliseks ajada ning need 6 kuud vastu pidada. Aga meil kahel on omavaheline nö suhe kyll läbi. Mina olen nyyd muidugi jätkuvalt see paha inimene, kes ta välja viskab, aga ausalt öeldes on mul savi, mida ta arvab.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 10:58; 02.11 11:19; 02.11 11:44; 02.11 13:38; 02.11 15:40; 03.11 20:50; 04.11 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsi mehelt, kust tema arvates talle see ureaplasma küll tekkis. see on täpselt samamoodi sugulisel teel leviv haigus nagu klamüüdia. klamüüdia puhul on muidugi ka see nõks, et test alati ei pruugigi näidata ja ta võib peidus olla astaid-aastaid, kuni ühel hetkel välja lööb.
Sinu jutu põhjal on küll aga fakt, et mees Sind pettis. tema võib Sind süüdistada milles iganes, aga Sa ise ju tead, et Sina pole süüdi (tema teab ju ise sama hästi, kui Sina, et tema süü), mis mõtet sel tõestamisel siis on, et tema tegu. ainult enda närve kulutad ju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ravid ennast ka terveks, siis olete mehega mõlemad terved ja võite rahus edasi seksida.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ravid ennast ka terveks, siis olete mehega mõlemad terved ja võite rahus edasi seksida.

Kurb lugu kyll, aga pärast säärast janti kipub naistel sexiisu selle mehe osas päris yle minema.

Truudusetus on veel andestatav, aga tõbede kojutoomine & syydistuste loopimine enam eriti ei ole. & tyyp, kes internetis oma peenisest pilte levitab, ei erine millegagi tyybist, kes kangi all mantlihõlmad laiali ajab. Liputajaga voodisse, võehhhh.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on kodu üldarvuti?

No minul on tööläpakas, mehel on tööläpakas, sageli teeme tööd kodust. Aga kodus on ka kolm last ning vahel on ka endal suure ekraani taga mugavam tegutseda ning töisesse arvutisse pole mõistlik kõiki omna perefotosid näiteks salvestada. Minu arvates oleks kummaline osta majja viis arvutit. Vaesusega pole siin mingit pistmist. Nii, et meil on ka kodune üldarvuti olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutus- klamüüdia-positiivne mul, mehel negatiivne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.