Esileht Pereelu ja suhted lahutus. lapsed jäävad ema juurde praegu, aga mis siis kui tulevikus soovivad isa juures elada?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: lahutus. lapsed jäävad ema juurde praegu, aga mis siis kui tulevikus soovivad isa juures elada?

Postitas:

Kas on kellelgi kogemust alljärgnevaga. Lapsed jäävad esialgu elama ema juurde, 10a ja 5a. Tegemist poistega. Mis siis saab, kui nad ühel hetkel otsustavad isa juurde kolida? Ma seda üldse ei välista, sest isa on kättemaksuhimulist tüüpi mees, kelle suurim rõõm oleks, kui lapsed tema juurde koliks. See vabastab teda automaatselt elatise nõudest ja loob tingimused, kus ta võib hoopis minult hakata elatist nõudma.

Ma ei välista, et ta loobki sellised tingimused, ideaalsed lastetoad, reisid, mänguasjad, võimalused, et lapsed tõepoolest ühel hetkel soovivadki ära isa juurde minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.09 13:55; 12.09 14:17; 12.09 14:54; 12.09 15:25; 12.09 15:54; 12.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa arvad, et isale on elatise maksmine suurem kohustus kui laste reaalne igapäevane kasvatamine? Et kättemaksuhimust teeb sellised investeeringud, et v
tab lapsed endaga reisile kaasa (issand, kui halb isa!), arvestab kodus, kus lapsed ei ela, siiski lastega ja teeb neile lastetoad (kättemaksuhimust?), ostab lastele mänguasju ja veedab nendega aega ja kõike seda selleks, et sulel kätte maksta?

Hetkel tundub, et ainus kättemaksuhimuline oled siin sina.

Kui isa kõik need tingimused loob ja sinul neid tingimusi pole, siis ongi ju lastel isa juures parem.

Meie kodus on ka olemas mehe lapsele, kes elab oma emaga, tema oma tuba, järgmiseks suveks plaanime kasutatud jalgratta osta, et ta saaks meil külas olles sõitmas käia, eakohaseid mänge oleme ostnud jne – see on ju loomulik osa. MIks peaks lastel isal külas käies olema halvad tingimused – et magavad kuskil köögipõrandal, päev otsa vahivad lage ja istuvad nelja seina vahel jne, kui isal on võimalus neile enamat pakkuda.

Ja 10-aastane on piisavalt vana, et tema arvamust küsida ja arvesse võtta.

Miks üldse mõned arvavad, et isa tahab oma lapsi kasvatada ainult kättemaksuhimust, et tõeline põhjus ei või kindlasti olla see, et ta on laste isa ja armastab neid ja soovib nendega võimalikult palju koos olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas on kellelgi kogemust alljärgnevaga. Lapsed jäävad esialgu elama ema juurde, 10a ja 5a. Tegemist poistega. Mis siis saab, kui nad ühel hetkel otsustavad isa juurde kolida? Ma seda üldse ei välista, sest isa on kättemaksuhimulist tüüpi mees, kelle suurim rõõm oleks, kui lapsed tema juurde koliks. See vabastab teda automaatselt elatise nõudest ja loob tingimused, kus ta võib hoopis minult hakata elatist nõudma.

Ma ei välista, et ta loobki sellised tingimused, ideaalsed lastetoad, reisid, mänguasjad, võimalused, et lapsed tõepoolest ühel hetkel soovivadki ära isa juurde minna.[/tsitaat]

Aga lapsed jäävad ju sinu juurde. Ja iga päev, mis nad sinu juures on, seda rohkem saavad lapsed kinnitust, et tehku isa mida tahab, kuid sinu juures on nende kodu. Ja see ex võib sind ju elatisrahadega kiusata, kuid siis raiud aga seda, et kui ta isana lastest hoolib, siis maksab ta elatisraha.
Ja alguses mõnikord sul krihvatab, et aga äkki…, kuid siis elad rahulikult oma lastega edasi. Alguses lapsed võib-olla uudisimust või ilusate asjadega ostetaksegi isa juurde, kuid sina nüüd lood lastele turvalise kodu, tänu millele ei lähe nad püsivalt kuhugi. Sinu kasuks räägib see, et sina pakkusid oma lastele vanemaks olemist ja kodu igal ajal, mees aga loob uut kodu, mis pole laste kodu, sest seal võib olla uus naine (ka uued lapsed), mistõttu sinu kodu jääb alati laste tõeliseks koduks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 14:05; 12.09 14:41; 12.09 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi. Lastel on oma tuba kodus, kuhu nad hetkel jäävad ehk minu juurde. Ja kodus on neil ka piisavalt mänguasju ja võimalusi.

Ma pigem kardangi seda ilusate uute asjadega ära ostmist jms võimaldamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.09 13:55; 12.09 14:17; 12.09 14:54; 12.09 15:25; 12.09 15:54; 12.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa paanitsed, kui mehel lastega hea läbisaamine, jumal, jumal, anna ometi võimalus kasvatada. Lapsed hakkavad sul külas käima ja sina maksad kenasti elatist. Milles probleem on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.09 14:35; 12.09 14:53; 12.09 14:55; 12.09 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida sa paanitsed, kui mehel lastega hea läbisaamine, jumal, jumal, anna ometi võimalus kasvatada. Lapsed hakkavad sul külas käima ja sina maksad kenasti elatist. Milles probleem on? [/tsitaat]

Äääää…., et ma sünnitasin lapsed, et ex saaks neid kasvatada ja rõõmu tunda ning minule jääb elatise maksmise rõõm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 14:05; 12.09 14:41; 12.09 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Äääää…., et ma sünnitasin lapsed, et ex saaks neid kasvatada ja rõõmu tunda ning minule jääb elatise maksmise rõõm. [/tsitaat]

Seadus lähtub sellest, et lapsel on ema ja isa.

Tuhanded mehed on pidanud leppima olukorraga, kus kogu rõõm seisnebki ainult elatise maksmises.

Seda nimetatataksegi eluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.09 14:35; 12.09 14:53; 12.09 14:55; 12.09 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes ei ole mul küll mingit huvi maksta elatist kuna mees oli see, kes teise naise leidis ja minema tõmbas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.09 13:55; 12.09 14:17; 12.09 14:54; 12.09 15:25; 12.09 15:54; 12.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausalt öeldes ei ole mul küll mingit huvi maksta elatist kuna mees oli see, kes teise naise leidis ja minema tõmbas.[/tsitaat]

Sa ei maksa elatist mitte mehele, vaid oma lastele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.09 14:35; 12.09 14:53; 12.09 14:55; 12.09 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No krt minu poolest oleks võinud normaalset pereelu edasi elada ja keegi ei peaks kellelegi mingit elatist maksma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.09 13:55; 12.09 14:17; 12.09 14:54; 12.09 15:25; 12.09 15:54; 12.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No krt minu poolest oleks võinud normaalset pereelu edasi elada ja keegi ei peaks kellelegi mingit elatist maksma.[/tsitaat]

Rääkida ei anna mehega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.09 14:35; 12.09 14:53; 12.09 14:55; 12.09 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hetkel lapsed jäävad minu juurde, mees võttis aega, et “sarvi maha joosta”. väidetavalt kindlat naist ei ole, aga selles ma veendun väga lähiajal. aga täna juba räägib elatise üle arutades, et vot varsti lapsed hoopis tema juurde kolivad ja mis siis saab…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.09 13:55; 12.09 14:17; 12.09 14:54; 12.09 15:25; 12.09 15:54; 12.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii lolli naise juurest muidugi lasevad lisaks mehele ka lapsed jalga.

ma ka teismelisena läheks, kui isa juures paremad tingimused, raha ja reisid ning firmakad.

mark oleks koos mingi närvihaige mutiga vireleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ära võta seda teemat üleliia tõsiselt (kerge mul öelda muidugi aga siiski). Kui mees võtab sarvede mahajooksmiseks aega, siis usu mind, lastekasvatamine sinna plaanidesse kindlasti ei mahu.

Kas lahutus on juba vormistatud või on tegemist tavalise case-ga kus lahutusest rääkimine sobib südametunnistusepiinade vähendamiseks petmisel (“me olime juba sisuliselt lahutatud” vms bullshit)?

Sa mainid, et oled välja uurimas, mis tegelikult toimub, selle eest sulle tunnustus. Ära ainult mehele seda välja näita, mis plaanid sul on, varjab veel paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüan mitte tõsiselt võtta ja ta maa peale tagasi tuua. Reaalsus on siiski see, et kui näiteks lapsed isaga kodus, siis pole kellelgi meeles rohtu võtta kui on ette kirjutatud.

Lahutusavaldus on allkirjastatud. Hetkel vaidleme elatise ümber ja jõustama peaksime minema 1,5 kuu pärast.

Ei ma ei näita välja, et mul on infot ja kanalid, aga see selgub järgmiseks nädalaks kindlasti, kus ta tegelikult oma öid veedab. Kasutan seda infot ainult enda südame rahustuseks, et kui tuleb minna jõustama lahutust, siis vähemalt tean, et teen õiget asja ja ei jää kripeldama, et jätsin piisavalt pingutamata abielu päästmise nimel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.09 13:55; 12.09 14:17; 12.09 14:54; 12.09 15:25; 12.09 15:54; 12.09 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas on kellelgi kogemust alljärgnevaga. Lapsed jäävad esialgu elama ema juurde, 10a ja 5a. Tegemist poistega. Mis siis saab, kui nad ühel hetkel otsustavad isa juurde kolida? Ma seda üldse ei välista, sest isa on kättemaksuhimulist tüüpi mees, kelle suurim rõõm oleks, kui lapsed tema juurde koliks. See vabastab teda automaatselt elatise nõudest ja loob tingimused, kus ta võib hoopis minult hakata elatist nõudma.

Ma ei välista, et ta loobki sellised tingimused, ideaalsed lastetoad, reisid, mänguasjad, võimalused, et lapsed tõepoolest ühel hetkel soovivadki ära isa juurde minna.[/tsitaat]

Mina hakkasin kokku elama mehega, kel oli ka 10 aastane poeg. Lahutatud olid nad olnud selleks ajaks kaks aastat. Kui olime poolteist aastat koos elanud, tuli ka mehe poeg meie juurde ära. Mehe eks hakkas
1. meest kiruma lapse ees, kui halb ta ikka on
2.ei lubanud pool aastat isaga kokku saada, kui me juba koos elasime
3.hakkas oma viha ka lapse peal välja elama
4.jättis lapse hooletusse
Me ei pakkunud lapsele luksuslikku elu vaid stabiilset elu koos meiega. Ma arvan, et kui sa seda ei tee, mida minu mehe eks, siis ei lähe ka lapsed kuskile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausalt öeldes ei ole mul küll mingit huvi maksta elatist kuna mees oli see, kes teise naise leidis ja minema tõmbas.[/tsitaat]

Enamike Eesti meeste igapäev lapsekasvatuses…maksa ja maksa
Ja siis te imestate, miks mehed ei maksa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 16:44; 13.09 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa töesti aru,siin naistel muud pole kui elatist saada.ja kui ise peaks maksma hakkama,siis seda ei taheta teha mitte mingil juhul.kuidas siis lapsed hakkama peavad saama?ma arvan,et pooled naiwed siin annaks lapsed mehele kwsvatada,kui poeks elatist saada.
Kirjutad veel,et mees ise oli see kes lahkuda tahtis.egs hea naise juurest äraei joosta!!ja jälle probleem kui mees laste eest tahab hoolitseda!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa töesti aru,siin naistel muud pole kui elatist saada.ja kui ise peaks maksma hakkama,siis seda ei taheta teha mitte mingil juhul.kuidas siis lapsed hakkama peavad saama?ma arvan,et pooled naiwed siin annaks lapsed mehele kwsvatada,kui poeks elatist saada.
Kirjutad veel,et mees ise oli see kes lahkuda tahtis.egs hea naise juurest äraei joosta!!ja jälle probleem kui mees laste eest tahab hoolitseda!?
[/tsitaat]

Mina olen naine kelle juurest mees “ära jooksis”. Üldjuhul jäävad lapsed ema kätte. Mõnikord hooldusõigus jagatakse, kuid siis ei pea keegi kellegile maksma. Aga mina arvan nii, et kui üks naine loovutab oma lapsed, siis temast pole mingit elatise maksjat, sest see inimene on nii oma maailmavaate ning kogu elamiskorraldusega sassis.
Muuseas, mina ei loovutaks oma lapsi, kui exmees elatist ei maksaks. Küll jään endale kindlaks, et kui ta lahkus abielust, jättis lapsed mulle, siis rahaliselt peab ta vastutama jätkuvalt. Nii lihtne see ongi.
Muuseas, ei nõua mina mingeid hiigelsummasid. Kõik käib selle miinimumi piires. Ka kinnitan, et minu kulutused lastele on suuremad.
Ja siis sellest, et hea naise juurest ära ei joosta. Sul võib õigus olla. Küll paneb mind imestama, et selle jubeda naisega see vaene ja õnnetu mees elas väga pikalt, soovis lapsi saada ja rääkis tulevikust, kuid kui uus tibi vaateväljas, siis olin mina mõrd valmis, lapsed meenusid alles kunagi hiljem ning nüüd olen veel miski rahaahne ka. Tegelikult olen täiesti tavaline naine, kes soovib oma lastele parimat ning katsun oma eluga rahulikult ja õnnelikult edasi minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 14:05; 12.09 14:41; 12.09 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ja naine on võrdväärsed vanemad, siis pole vahet, kumma juures lapsed elavad, teine pool maksab elatist ja ongi õiglane.

Kui isa on alati olnud osalev ja võrdselt panustanud vanem ning temal on lahutuse järgselt paremad tingimused, sobivam töökoht, rohkem vaba aega jm hüved, mis lastega kooselamiseks paremini sobivad, siis ongi õiglane, et lapsed on mehe juures ja ema maksab lastele (mitte mehele!) elatist.

Aga kui mehes tärkasid isatunded alles lahutuse ajal, siis suhtuksin sellesse väga kriitiliselt ning ei leia, et naine, kes on sünnist saadik laste põhivanem olnud, igakülgselt nende eest hoolitsenud ja palju rohkem aega lastesse panustanud kui mees, peaks mehele, kes lapsed asjade ja lõbustustega enda poole meelitas, veel elatist ka kontole kandma. Ehk siis õiglusest rääkides peaks vaatama kogu senist vanemolemist, mitte seda palge, mida parasjagu lahutuskeerises olev vanem näidata soovib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hetkel lapsed jäävad minu juurde, mees võttis aega, et “sarvi maha joosta”. väidetavalt kindlat naist ei ole, aga selles ma veendun väga lähiajal. aga täna juba räägib elatise üle arutades, et vot varsti lapsed hoopis tema juurde kolivad ja mis siis saab…[/tsitaat]
Haa haa haa.
Kui uus naine on mängus, siis võid mürki võtta, et see arutamine ainult arutamiseks jääbki.
Uued naised ei salli eelmise elu lapsi, halvemal juhul keelavad neile ka elatist maksta – ole selleks valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mehe laps tuli meile elama, kui oli 10 a, seda otsust sai pikalt kaalutud, arutatud ja nõu peetud ning lõpuks tegime ära. lapse soov oli selleks, käiaime lapsega psühholoogi juures, kes rääkis lapsega 4 silma all ja kes kinnitas, et see on tõesti lapse tahe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nii lolli naise juurest muidugi lasevad lisaks mehele ka lapsed jalga.

ma ka teismelisena läheks, kui isa juures paremad tingimused, raha ja reisid ning firmakad.

mark oleks koos mingi närvihaige mutiga vireleda.[/tsitaat]
Idioot! Huvitav miks küll on isa juures paremad tingimused??? Kas mitte sellepärast, et issikene pole pidanud rase olema, sünnitama, lapsi kodus hooldama, jäädes kõrvale rahateenimisest ja karjäärist ning olles tööjõuturul tööandjate silmis luuser, kuna naisel on väiksed lapsed, kes pidevalt haiged ja kes sellist töötajat tahaks tööle võtta või talle head palka või palgatõusu võimaldada…. Meestel puuduvad igasugused takistused raha teenida, sellepärast neil ongi paremad palgad, elamistingimused, reisid jne. Sa, naiivitar, oleks pidanud üldse jääma sündimata.

Mõistan teema-algatajat täielikult. Soovitan teha kõik, mis sinu võimuses, et see tõprast mees leiaks kiiresti endale ühe mimmi, kes ta aja täielikult ära hõivaks ja kes poleks mingil tingimusel nõus su mehe väntsakaid oma koju lubama. Siis kaob mehel igasugune soov lapsi enda juurde võtta ja ta maksab sulle rõõmuga nõutud elatist, et sa neid ise kasvataksid. Nii juhtus minu eksiga. Meestel on lapsi vaja siis, kui neil elu igav. Kui elu aga uue mimmiga huvitavaks muutub, pole tal mingeid lapsi enam vaja koju jalgu töllerdama uuele naisele pahameelt valmistama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 19:21; 12.09 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa töesti aru,siin naistel muud pole kui elatist saada.ja kui ise peaks maksma hakkama,siis seda ei taheta teha mitte mingil juhul.kuidas siis lapsed hakkama peavad saama?ma arvan,et pooled naiwed siin annaks lapsed mehele kwsvatada,kui poeks elatist saada.
Kirjutad veel,et mees ise oli see kes lahkuda tahtis.egs hea naise juurest äraei joosta!!ja jälle probleem kui mees laste eest tahab hoolitseda!?
[/tsitaat]
Loomulikult on ebaõiglane naiselt mingit elatist nõuda, kuna naine on see, kes selle lapse üldse ilmale tõi, loobudes karjäärist ja oma sissetuleku kasvatamisest, millega mees samal ajal vabalt tegeleda sai. Täiesti absurdne on nõuda naiselt elatist, kes niigi on rahateenimisest just nimelt lapse saamise tõttu mehest viletsamas olukorras. Et naine siis tehku kõike: sünnitagu ja teenigu raha ka võrdselt mehega. Ja mees ainult teenib raha???

Õnneks targad naised sünnitavad järjest vähem, sest ei soovi absoluutselt kõike teha, samal ajal kui mehed teevad ühte asja.

Õiglane oleks olukord siis, kui mees ja naine, kes lapsi soovivad, kohe alguses kokku lepivad, mis on kellegi panus. Kuna naine on ainus, kes sünnitada saab (kahjuks), siis mehelt paeb tulema samaväärne panus. Samaväärne panus on see, mida ei saa hiljem ümber mõelda ja ära tühistada, nagu lapse puhul (last ei saa tagasi toppida, kui hiljem inimesed meelt muudavad). Nii, et naine toob suhtesse lapse, kes kuulub võrdselt mõlemale, mees aga toob suhtesse kodu (ametlikult), mis kuulub mõlemale. Edasi, kui laps on sündinud, siis mõlemad panustavad võrdselt lapsehooldusesse, st et ka naine saab teha tööd ja karjääri ning ka mees saab olla titega kodus ja mähkmeid vahetada ja kodu korras hoida. Alles siis on olukord võrdne selles osas, et hiljem pole kummalgi põhjust kurta, et peab kellelegi elatist maksma, sest mõlemad on saanud võrdsed võimalused olla tööandjate silmis luuser (pisikese lapse haiguste jms tõttu) kui ka raha teenida ja karjääri teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 19:21; 12.09 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult on ebaõiglane naiselt mingit elatist nõuda, kuna naine on see, kes selle lapse üldse ilmale tõi, loobudes karjäärist ja oma sissetuleku kasvatamisest, millega mees samal ajal vabalt tegeleda sai. Täiesti absurdne on nõuda naiselt elatist, kes niigi on rahateenimisest just nimelt lapse saamise tõttu mehest viletsamas olukorras. Et naine siis tehku kõike: sünnitagu ja teenigu raha ka võrdselt mehega. Ja mees ainult teenib raha???

[/tsitaat]

Kaua siis naine selle sünnitamise seljas liugu võib lasta? Olen ise päris mitu last siia ilma toonud, aga see sünnitamise fakt küll nüüd minu meelest nii mainimist väärt pole. Lapsed on 10 ja 5, aga need palju aastaid tagasi toimunud 2 sünnitust mõjutavad karjääri igavesti?
Kui mees võtab lapsed enda juurde kasvatada, siis naine ju saabki oma karjäärile paremini pühenduda ja elatist maksta.

Normaalsel juhul lapsed on osa aega isa juures, osa aega ema juures ja keegi ei maksa kellelegi elatist. vanemad kolivad üksteisele piisavalt lähedale, et lastel oleks mugav emma-kumma juurest ikka koolis käia, näiteks nädal siin, nädal seal. lastel on võrdselt tähtis suhtlemine mõlema vanemaga ja need, kes kohe kisama hakkavad, et lapsel on vaja ainult ÜHT elukohta – siis te ei tea, mida te räägite, see on kibestunud ja kadedate eksnaiste jutt. Mina pole kibestunud ja olen niimoodi kenasti, koos eksiga, 2 last täiskasvanuks kasvatanud. Lisaks on neil olnud veel kolmas kodu – vanavanemate juures maakodu, kus viibida suviti ja nädalavahetustel. lastel on tänu sellele kõigiga head peresuhted, mitte mingisugust kahju pole sündinud. Ka pubeaeg möödus nendega rahulikult, väärtsuhinnangud on paigas ja mingit kardetud loksutamise sündroomi pole neil tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rikkad mehed teevad igasugu asju. Seda olen ma näinud. KOrraldavadki elu nii ilusaks ja lastele see meeldib. See on neile nagu uus töövõit lihtsalt. Nad on harjunud härjal sarvist haarama ja asjad ära tegema ilma pikalt põdemata. Saavuta mehega võimalikult hea läbisaamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine, kes “jooksis” mehe juurest lõpuks ära, kuna kodune olukord oli niii kohutav. Ütleme, nagu Pai naine. Teismelised poisid jäid isa juurde, sest seal oli suur mehe põlvest põlve pärandatud maja. Lapsed olid seal kogu aeg kasvanud. Isa suur rahakott oli maja ilusaks ehitanud ja mulle toonitati kogu aeg – näed, mida mina saavutanud olen. Nüüd kui ära olen, mustatakse mind kodus igatpidi, küll ei olnud elamine korras, küll üldse vastik inimene.
Jah, usun, et su eksmees võib tulevikus kenasti provotseerida, kui lapsed isa juured hakkavad käima ja elu helget poolt vaid näevad. Kodus ju ema käseb riided ära panna, ennast pesta, õppida vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 15:20; 13.09 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen naine, kes “jooksis” mehe juurest lõpuks ära, kuna kodune olukord oli niii kohutav. Ütleme, nagu Pai naine. Teismelised poisid jäid isa juurde, sest seal oli suur mehe põlvest põlve pärandatud maja. Lapsed olid seal kogu aeg kasvanud. Isa suur rahakott oli maja ilusaks ehitanud ja mulle toonitati kogu aeg – näed, mida mina saavutanud olen. Nüüd kui ära olen, mustatakse mind kodus igatpidi, küll ei olnud elamine korras, küll üldse vastik inimene.
Jah, usun, et su eksmees võib tulevikus kenasti provotseerida, kui lapsed isa juured hakkavad käima ja elu helget poolt vaid näevad. Kodus ju ema käseb riided ära panna, ennast pesta, õppida vms. [/tsitaat]

Kui sa iseendas igasuguseid vigu nägemast keeldud, siis see kohe 100% tähendab, et sul neid oli.
Mitte keegi ei usu, et sina olid see suur märter ja mees oli kurjuse kehastus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.09 16:44; 13.09 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sa iseendas igasuguseid vigu nägemast keeldud, siis see kohe 100% tähendab, et sul neid oli.
Mitte keegi ei usu, et sina olid see suur märter ja mees oli kurjuse kehastus. [/tsitaat]

Oeh! Üritasin vaid teema alatanud inimesele selgitada, et võib olla küll nii, et tulevikus lapsed ära ostetakse, nendega manipuleeritakse jne.
Minu lugu võib olla mõne teise teema juures…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 15:20; 13.09 18:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted lahutus. lapsed jäävad ema juurde praegu, aga mis siis kui tulevikus soovivad isa juures elada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.