Esileht Pereelu ja suhted Lahutus – tehniline pool.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Lahutus – tehniline pool.

Postitas:

Mul oli analoogne probleem – mees ei tahtnud lahutust anda, kuigi oli juba ammu teise naisega.

Erinevus oli küll selles, et lahkujaks olin mina, ent nii mõneski mõttes lahkusin ma kodust, kus teist poolt peaaegu ei olnudki.

Abieluvara oli jagatud, kõik tehtud – lahutus ikka veel venis, kokku aasta. Kord oli maa külmunud, kord kärss kärnas. Meil oli probleemiks see, et mees on hasartmängusõltlane (see lõhkus ka viimaks abielu). On olukordi, mil mehe võlgade eest saab ka naist panna vastutavaks ja vahest seda ta lootis? Ja meil üritas mees vähemalt korra suhet taastada, millele tuli väga konkreetne ei.

Viimaks jõudis tema põiklemine ühiste sõprade kaudu uue naiseni, kes pani asjad paika: olgu kohal oldud. Läksime, mees eputas terve ooteruumis istumise, kui hästi tal läheb, kui imeline uus naine ja pere tal on, kuidas meie vanad asjad on tal koridoris kasutusel jms. Ma hoidsin vägisi naeru tagasi ja mõtlesin, et ohh, vaene, vaene tema uus naine.

Allkirja andmine oli kiire ja kuiv tegevus, pärast seda üritas mees korraks kätt väristada ja silma nõrutada, aga ma lasin kiiresti jalga. Hing laulis sees – ära tegin. Nagu rsk diplomi kaitsmine või midagi muud säherdust…

Lahutust pole võimalik mitte anda, lahutada saab ühepoolselt.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See naerualuseks tegemise asi on ka intrigeeriv. Kelle silmis naerualuseks? Mehe? Uue naise? Võimalik. Ehk siis kaks inimest, kellega mul soovitatakse mõistlikult suhelda, kuid teisest küljest arvatakse, et need kaks peavad mind naerualuseks. Mis ilmselt ka tõsi on. Ja nii ongi, et ei soovi kokku puutuda inimestega, kes mind naerualusteks peavad.

Jutt oli sellest, et selle lahutusejutuga mehe järel jooksmine on naeruväärne ja teeb naerualuseks. Lõpeta see ära ja lõpeta asjad normaalsel, neutraalsel teel (kohtu kaudu).
Sa ei ole naeruväärne niisama. Millegipärast arvad, et mehel ja tema uuel naisel oleks sind põhjust selleks pidada.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 22:43; 10.08 11:07; 10.08 12:38; 10.08 13:24; 10.08 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks ta nii kipub olema muidugi, et mehe armuke peab naist naeruväärseks ja alaväärseks. Seetõttu ongi raske mõista, miks hiljem paljud ikkagi suhelda soovivad.
Elu on tõesti imelik.
Algul püüab mees iga hinna eest kaht naist eraldi hoida ja pärast püüab neid iga hinna eest läbi käima sundima.
Ma näiteks ei mõista, mis huvi üldse on sel uuel naisel minu juurde istuma tulla ja mu sugulastega tutvuda 😛
Miks ei sobi variant, et isa oma uue naisega valib lapse sünnipäeva tähistamiseks muu aja ja muu koha?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks sellega venitada ja kaks aastat oodata. Olgu, natuke ootad ja unistad, et äkki mehel läheb see armumine üle ja tuleb, saba jalge vahel, sinu juurde tagasi. Aga kaua sa sedasi ikka muned, mingil hetkel saab ju ehk mõõt täis. Sealt edasi piisab, kui küsida üks kord, kas oled nõus poolte kokkuleppel lahutama? Ja kui vastust ei ole ega tule, siis saad ju avalduse täitsa üksi ära teha. https://www.eesti.ee/et/perekond/abielu/abielu-lahutamine/#abielulahutaminekohtus3 Ei sunnita sind abiellu jääma, ei pea sa seal midagi mehega ka vaidlema, kui teil vara jagada ei ole. Lahutus andmata ka ei jää, isegi kui mees nõus ei ole või vait on. 100 eurot läheb see maksma. Igal juhul parem, kui üksi mingeid salakohtumisi mehega planeerida ja muude selliste intriigidega pead vaevata. Elatise mina nõuaks välja küll, aga see on nagunii eraldi protsess ja sinu otsus, lihtsalt arvesta, et kui sa elatist lastele ei nõua, siis eeldatakse, nad on seda saanud.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 12:58; 10.08 13:37; 10.08 13:43; 10.08 14:25; 10.08 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei saanud oma esimest abikaasat lahutuseks kätte – õigemini ju ma oleks saanud, aga siis oleks ka saanud sõimata, alandda…segamini põlvili palumisega, et ma ta tagasi võtaks jne. Minuga rahumeelselt perbüroosse lahutama poleks ta ilmselgelt tulnud.

Seega otsustasin siiski kontakti vältimiseks anda kohtusse. Kiiresti. Midagi keerulist polnud. Ka lapsi ega kinnnisvara polnud jagada. Läksin kohtumajja kohale, tegin avalduse. Mõne kuu pärast läksin kohale, oli üks kabinet ja üks tädi seal. Küsis, kas ma tahan lahutust, ma vastasin jah. Tädi teatas, et abielu on lahutatud. Allkirja andsin ka. Kogu moos. Maksimum 2×10 minutit muret ja mingi pisike summa riigilõivu.

+33
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.08 13:00; 10.08 13:46; 10.08 14:15; 10.08 14:22; 11.08 18:11; 11.08 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma tahaks silmast silma kohtuda, siis ma leiaks küll mõne viisi. Läheks tema uude kodulinna muuseas puhkust veetma või midagi muud.
See naerualuseks tegemise asi on ka intrigeeriv. Kelle silmis naerualuseks? Mehe? Uue naise? Võimalik. Ehk siis kaks inimest, kellega mul soovitatakse mõistlikult suhelda, kuid teisest küljest arvatakse, et need kaks peavad mind naerualuseks. Mis ilmselt ka tõsi on. Ja nii ongi, et ei soovi kokku puutuda inimestega, kes mind naerualusteks peavad.
Meie olukorras ei ole uue ja vana naise suhtlus kerge tekkima. Ja kindlasti ei saa eksmees seda lahendada nii nagu esialgu püüdis – et soovib uue naisega (pikaaegne armuke eks) ilmuda minu koju lapse sünnipäevale. Mul oli teate tunne nagu ma oleksin oma eksmehele ema ja uuele naisele ämm. Et tulevad aga salatit sööma ja istuvad terrassil mõned tunnid :P. Ajavad sugulastega juttu.

Üks asi on see, kui sina mingi “kogemata” kohtumise oma mehega korraldad ja teine asi, kui mees tuleb teadlikult sinuga kohtuma. Olgu see siis kasvõi Perekonnaseisu amet. Ja ehk seda sa just salaja tahadki, et mees sinu palve peale tuleks. Aga mees ehk ei taha. Ta ei taha sulle heameelt valmistada.
Aga selle postituse peale on küll selge, et sul mehe suunas veel täiega okas hinges. Miks on vaja endale suhted ja suhtlemise nii keeruliseks mõelda. Mis ämm?
Muidugi pole sa mehe uuele naisele mingi ämm. Normaalne inimene, kellel okast hinges pole ja kes on ammugi sellest mehest lahti lasknud, kutsuks ta hea meelega enda juurde laste sünnipäevale ja võtku kasvõi uus kaaslane kaasa, sest see naine kuulub nüüd selle mehega kokku. Ja miks ei või sugulastega juttu puhuda. Inimene on inimene ja temaga võib täitsa meeldiv vestlus tekkida. Miks peaks see olema probleem? Aga sinu jaoks on/oli… sest sul on enda petmise pärast okas hinges. Ja muidugi on sul selleks õigus, sul on täielik õigus olla solvunud. Aga sul pole õigust nõuda teistelt sinule sobivat käitumist. Nead on ikka ise indiviidid ja inimesed. Ma arvan, et oma kangusega sa oledki neile naerualune.. Lase olla neil.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 09:29; 10.08 10:16; 10.08 13:09; 10.08 13:28; 10.08 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap on sees loos ka ühtteist kurba.
Aga kindlasti mitte

#3512309:
No eks ta nii kipub olema muidugi, et mehe armuke peab naist naeruväärseks ja alaväärseks. Seetõttu ongi raske mõista, miks hiljem paljud ikkagi suhelda soovivad.

Elu on tõesti imelik.

Algul püüab mees iga hinna eest kaht naist eraldi hoida ja pärast püüab neid iga hinna eest läbi käima sundima.

Ma näiteks ei mõista, mis huvi üldse on sel uuel naisel minu juurde istuma tulla ja mu sugulastega tutvuda ????

Miks ei sobi variant, et isa oma uue naisega valib lapse sünnipäeva tähistamiseks muu aja ja muu koha?

Muide, nii kurb (:

Ah pole siin kurba midagi.

Elatisest.
Mul ei ole vaja elatist nõuda.
Esiteks -. ma tulen väga normaalselt igati toime. Väga normaalselt.
Teiseks – isa maksab vabatahtlikult osa laste kulusid, trennivarustus, telefonidega seotud kulud, kannab taskuraha jms.
Kolmandaks – lapsed on ju päris suured, mõne aasta elatise pärast ma ei viitsi küll jamada, eriti kui selles osas asi ju toimib igati.

Ja kas mõni uus naine oskab selgitada, miks tahetakse vana naise elamisse trügida? Ma tõesti ei kujuta ette, et kui kord juhtub nii, et hakkan kellegi uueks naiseks, et siis iga hinna eest on vaja vana naise koju pääseda.
Meil on veel nii ka, et laste sünnipäevadel-üritustel eksmehe sugulasi ühtki ei ole. Mehel on elus küll isa, aga temaga ei suhtle mees isegi. Ema on tal surnud. Üks poolvend on mehel, aga seda pole mees ise ka suhtluse vääriliseks pidanud. Seega oma isapoolseid sugulasi me lapsed ei tunnegi.

Ma olin ikka ette kujutanud, et kui väikseid lapsi pole, et siis pole vajadust eriti ka hakata vägisi suhtlema.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eks ta nii kipub olema muidugi, et mehe armuke peab naist naeruväärseks ja alaväärseks. Seetõttu ongi raske mõista, miks hiljem paljud ikkagi suhelda soovivad.

Elu on tõesti imelik.

Algul püüab mees iga hinna eest kaht naist eraldi hoida ja pärast püüab neid iga hinna eest läbi käima sundima.

Ma näiteks ei mõista, mis huvi üldse on sel uuel naisel minu juurde istuma tulla ja mu sugulastega tutvuda ????

Miks ei sobi variant, et isa oma uue naisega valib lapse sünnipäeva tähistamiseks muu aja ja muu koha?

Sinu jutust ei saa tõesti enam peaaegu üldse aru. Teemaalgatuse lihtsast küsimusest on see kaugustesse triivinud.
Ja nii palju pettumust veel hinges. Sa ei ole mingi “vaba naine” veel, oma mõtetes mitte. Oled vabaks lastud, aga ei taha lahkuda. Aja see lahutuse asi korda (ilma meest paaniliselt jälitamata) ja ehk siis saad vaikselt liikuma selle poole, et üle saada.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 22:43; 10.08 11:07; 10.08 12:38; 10.08 13:24; 10.08 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi on see, kui sina mingi “kogemata” kohtumise oma mehega korraldad ja teine asi, kui mees tuleb teadlikult sinuga kohtuma. Olgu see siis kasvõi Perekonnaseisu amet. Ja ehk seda sa just salaja tahadki, et mees sinu palve peale tuleks. Aga mees ehk ei taha. Ta ei taha sulle heameelt valmistada.
Aga selle postituse peale on küll selge, et sul mehe suunas veel täiega okas hinges. Miks on vaja endale suhted ja suhtlemise nii keeruliseks mõelda. Mis ämm?
Muidugi pole sa mehe uuele naisele mingi ämm. Normaalne inimene, kellel okast hinges pole ja kes on ammugi sellest mehest lahti lasknud, kutsuks ta hea meelega enda juurde laste sünnipäevale ja võtku kasvõi uus kaaslane kaasa, sest see naine kuulub nüüd selle mehega kokku. Ja miks ei või sugulastega juttu puhuda. Inimene on inimene ja temaga võib täitsa meeldiv vestlus tekkida. Miks peaks see olema probleem? Aga sinu jaoks on/oli… sest sul on enda petmise pärast okas hinges. Ja muidugi on sul selleks õigus, sul on täielik õigus olla solvunud. Aga sul pole õigust nõuda teistelt sinule sobivat käitumist. Nead on ikka ise indiviidid ja inimesed. Ma arvan, et oma kangusega sa oledki neile naerualune.. Lase olla neil.

Jah, muidugi on mul okas hinges. Ja ma usun, et see jääbki sinna.
Seda enam ei mõista ma seda pealekäimist, et uus naine peaks minu kodus minuga koos aega veetma.
Saab ju nii ka, et mina lasen neil olla ja nemad lasevad mul olla.
Kas kõik uued naised tahavad hirmsasti vanade naistega meeldivaid vestlusi arendada?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin ikka ette kujutanud, et kui väikseid lapsi pole, et siis pole vajadust eriti ka hakata vägisi suhtlema.

Nüüd ma ei saa aru, miks sa ise oma exiga niiväga vägisi suhelda tahad? Teil ei ole enam ühine elu, aga mehel on uue naisega ühine elu. Miks sa surud ennast sinna? Võib ka olla nii, et mees ei taha sinuga suhelda, sest sina ei taha tema uue naisega suhelda. Lihtne. Mõned paarid lihtsalt teevad kõiki asju koos.
Selge ka, et mehele pole oma sugulastega suhtlemine oluline. Sina oled ka nüüd nagu üks neist paljudest sugulastest, kellega ta enam ei suhtle (nagu enda isa või poolvend).

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 09:29; 10.08 10:16; 10.08 13:09; 10.08 13:28; 10.08 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kas mõni uus naine oskab selgitada, miks tahetakse vana naise elamisse trügida? Ma tõesti ei kujuta ette, et kui kord juhtub nii, et hakkan kellegi uueks naiseks, et siis iga hinna eest on vaja vana naise koju pääseda.

Ma ei ole kellegi uus naine, aga võib-olla talle tundub kahtlane, kui mees oma eksnaisega koos aega veedab, tahab mehel pilgu peal hoida. Ilusama põhjendusena võib tuua, et tahab osa saada oma elukaaslase lapse tähtsatest hetkedest ja tutvuda isikuga, kes on tema elukaaslase lastele nii tähtis. Kolmanda põhjusena saaks tuua, kui see oli lapse üritus ja laps viisakusest kutsus selle naise või kutsus siiralt või kutsus seetõttu, et teadis, et isa tuleb siis parema meelega peole, siis see naine ei taha ka solvata last, tahab temaga häid suhteid hoida. Neljanda põhjusena saab tuua, et mees tahtis naist kaasa, et siis pole ta üksi sinu suguvõsaga ja võibolla ka tahab oma uue naisega sinu ees eputada või võibolla tahabki sind sellega endast välja ajada või näha, kas see viib sind endast välja või mitte.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 12:58; 10.08 13:37; 10.08 13:43; 10.08 14:25; 10.08 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ju nii ka, et mina lasen neil olla ja nemad lasevad mul olla.

Aga miks sa siis lahutusega venitad? Mees keeldub asjaga tegelemast, miks sina siis punnitad, et teda kaasata ja temaga suhelda? Lase neil olla, tee ise avaldus ära ja asi ants.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu jutust ei saa tõesti enam peaaegu üldse aru. Teemaalgatuse lihtsast küsimusest on see kaugustesse triivinud.
Ja nii palju pettumust veel hinges. Sa ei ole mingi “vaba naine” veel, oma mõtetes mitte. Oled vabaks lastud, aga ei taha lahkuda. Aja see lahutuse asi korda (ilma meest paaniliselt jälitamata) ja ehk siis saad vaikselt liikuma selle poole, et üle saada.

Ma ei olegi kunagi mõelnud, et sellise sõnumi saatmine võib olla “paaniline jälitamine”.
Ojaa – pikka aega ma ei tahtnud lahkuda. Tõsi. Kammisin Facebooki postitusi ja pilte. Aga – see aeg on läbi.
Kas üle saamiseks üks parimaid viise ei olegi mitte see, et mitte kokku puutuda asjadega, mis probleemi tekitavad?
Kas kohtu kaudu lahutades saabub olukord, kus uus naine ei sooviks enam minu koju tulla? Ja olukord, kus eksmees ei esita avaldusi, kuidas me peaks kõik suhtlema?

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kohtu kaudu lahutades saabub olukord, kus uus naine ei sooviks enam minu koju tulla? Ja olukord, kus eksmees ei esita avaldusi, kuidas me peaks kõik suhtlema?

Aga miks sa sellest lahutuseasjast siis ei räägi, kui mees neid avaldusi esitab? Oleks ju hea hetk. Aga samas saad üksi lahutada, see pole probleem. Sa võid ju öelda, et ei ole huvitatud nendega suhtlemisest ja ei arva, et see oleks vajalik, kui see sulle ei meeldi. Kuhu su kuulus kangus neil hetkedel siis jääb? Aga ma ei unistaks sellest pildist, kus teie mehega vanavanematena olete, karta on, et see uus naine oleks ikka mehel käevangus, nii et sinu valik, kas tahad sellist pilti või eelistad pildil siis pigem üksi oma laste ja lastelastega olla.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 12:58; 10.08 13:37; 10.08 13:43; 10.08 14:25; 10.08 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kohtu kaudu lahutades saabub olukord, kus uus naine ei sooviks enam minu koju tulla? Ja olukord, kus eksmees ei esita avaldusi, kuidas me peaks kõik suhtlema?

Ei pruugi saabuda. Aga niisama venitades jätkub kõik KINDASTI samamoodi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.08 13:00; 10.08 13:46; 10.08 14:15; 10.08 14:22; 11.08 18:11; 11.08 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kellegi uus naine, aga võib-olla talle tundub kahtlane, kui mees oma eksnaisega koos aega veedab, tahab mehel pilgu peal hoida. Ilusama põhjendusena võib tuua, et tahab osa saada oma elukaaslase lapse tähtsatest hetkedest ja tutvuda isikuga, kes on tema elukaaslase lastele nii tähtis. Kolmanda põhjusena saaks tuua, kui see oli lapse üritus ja laps viisakusest kutsus selle naise või kutsus siiralt või kutsuse seetõttu, et teadis, et isa tuleb siis parema meelega peole, siis see naine ei taha ka solvata last, tahab temaga häid suhteid hoida. Neljanda põhjusena saab tuua, et mees tahtis naist kaasa, et siis pole ta üksi sinu suguvõsaga ja võibolla ka tahab oma uue naisega sinu ees eputada või võibolla tahabki sind sellega endast välja ajada või näha, kas see viib sind endast välja või mitte.

Võib muidugi ette kujutada, et oli mingi suur ja tähtis sünnipäevapidu organiseeritud.
Tegelikult oli lapsel sünnpipäev, isa helistas õnne soovimiseks, küsis mis teete, laps vastaski, et eriti midagi ei tee, ainult sugulased tulevad läbi ja istume nendega natuke õues. Ja siis isa avastaski, et aa no me tuleme siis ka. No vot, siis kirjutasin küll – et nii see värk ikka ei lähe. Et minu koju niimoodi sisse sajate. Et kui tahad, saage lapsega enne või pärast või mõnel teisel päeval kokku – aga me tahaks oma lähisugulastega mõnusalt õhtut veeta.

Ja siiski – mul on hea meel, et olete teemasse vastanud ja natuke ka teist nurka näha aidanud.
On üha selgem, et ega mul muud teed polegi kui see kohtu kaudu. Ja vastustest saan aru, et see käib üsna rutiinselt seal. Pole mingit hirmsat asjaajamist.
Aga mõnedevastajate kurvastuseks pean siiski ütlema, et mingit õnnelikku seltskonda meil ei teki. Minu kodu ei muutu kohaks, kus mu eksmees saaks oma uue perega (ka seal lapsed) korterielust puhkamas käia. Päeval aiatoolis istuda ning õhtul saunaga grilli teha 🙂 Ja võib olla ma oleks isegi nii lahke, et uus naine võiks paar peenart siin teha ja mõned marjapõõsad panna 🙂
Jääb ära kahjuks. Ma isegi kõiki tuttavaid meeldivaid inimesigi ei kutsu oma koju hängima.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sinu pildid on ka kuskil nähtavad, sa ju lausa tahad, et neid vaadataks ????

A mis on minu piltidest vaadata? Mida sa arvad, et milline üks 50± mutt välja näeb? Täiesti keskpärane. Juustes kerge hall ja figuur ka pole enam endine. Mis siis, et rõivanumber 38. Aga mingist vanusest lihtsalt pole enam see, mis oli nooremana. Kedagi sellega pahviks ei löö või kellelegi võistleja ei ole. Keskpärane välimus, keskpärane elu.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa enam midagi aru. Oli küsimus, kuidas mehega kontakti saada, et lahutada. Nüüd on peamine küsimus, miks uus naine tahab tulla sinu koju. Kas sa suhtled selle uue naisega tihedalt ja kui tihti ta avaldab soovi tulla su aeda puhkama korterielust? Kas eksmees ei tea midagi sinu ja oma uue naise suhtlemisest? Või see ainus kord kui kui isa ütles et tuleme ka lapse sünnipäevale, ongi see põhjus miks sa arvad, et uue naise elu eesmärk on sinu koju sisse süüa ennast?

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 09:59; 10.08 10:40; 10.08 14:09; 10.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3512355:
Kas kohtu kaudu lahutades saabub olukord, kus uus naine ei sooviks enam minu koju tulla? Ja olukord, kus eksmees ei esita avaldusi, kuidas me peaks kõik suhtlema?

Aga miks sa sellest lahutuseasjast siis ei räägi, kui mees neid avaldusi esitab? Oleks ju hea hetk. Aga samas saad üksi lahutada, see pole probleem. Sa võid ju öelda, et ei ole huvitatud nendega suhtlemisest ja ei arva, et see oleks vajalik, kui see sulle ei meeldi. Kuhu su kuulus kangus neil hetkedel siis jääb? Aga ma ei unistaks sellest pildist, kus teie mehega vanavanematena olete, karta on, et see uus naine oleks ikka mehel käevangus, nii et sinu valik, kas tahad sellist pilti või eelistad pildil siis pigem üksi oma laste ja lastelastega olla.

Eks nende avalduste esitamisest on kah aega möödas. Lapse sünnipäeva asi näiteks täitsa eelmise suve lugu. Pärast seda pole mees avaldusi esitanud. Talvel käis mees teise lapse sünnipäeval siin küll, aga seda tegi ta tööpäeval, nii et mina temaga ei kohtunud. Ja eks me mõlemad ajame oma jonni, tõsi. Kui te nüüd küsite, et miks lahutuseasjast ei räägi siis kui mees avaldusi esitab. Räägingi – aga sellele ta ei vasta ning saabub pikk ja rahulik vaikuseperiood ka muude teemade arutamise osas.
Eks teil on õigus. Mees pole nõus lahutuse asja arutama, kuni mina pole nõus ühtset perekonda mängima.
Aga päriselt – teist keegi tahaks oma eksmeest oma uue perega oma koju tsillima? Ja niipalju ma seda inimest tean, et õige pea hakataks uue kaaslase lapsele näitama, kuidas ATV kasutada või omaalgatuslikult külmaruumist õlut võtma.
Tegemist on inimesega, kes arvab, et lolle tulebki ära kasutada, suhelda on mõtet ainult nendega, kellest mingi kasu on, ja üleüldse kui midagi ei meeldi, võid ju minna raamatut lugema või midagi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kodu ei muutu kohaks, kus mu eksmees saaks oma uue perega (ka seal lapsed) korterielust puhkamas käia.

See on ju elementaarne. Nii talle ütlegi. Otse.

Sa oled ikka see masohhist…eelistad koera saba või iseenda käe maha võtmist jupi kaupa. Anna kohtusse. Tee suu lahti ja ütle talle või kirjuta. Lihtsa lausega. “Sa ei ole oma uue perega meile oodatud. Head aega”.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.08 13:00; 10.08 13:46; 10.08 14:15; 10.08 14:22; 11.08 18:11; 11.08 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa enam midagi aru. Oli küsimus, kuidas mehega kontakti saada, et lahutada. Nüüd on peamine küsimus, miks uus naine tahab tulla sinu koju. Kas sa suhtled selle uue naisega tihedalt ja kui tihti ta avaldab soovi tulla su aeda puhkama korterielust? Kas eksmees ei tea midagi sinu ja oma uue naise suhtlemisest? Või see ainus kord kui kui isa ütles et tuleme ka lapse sünnipäevale, ongi see põhjus miks sa arvad, et uue naise elu eesmärk on sinu koju sisse süüa ennast?

Uue naisega ei suhtle. Ja korterielust puhkama tahaks pigem eksmees. See ei ole ainus kord. Küll aga viimane kord. Ja nagu vastajatest näed, siis ma peaks hirmsasti seda tahtma ja laskma. Peetakse ebaloomulikuks, et ma ei taha teda oma koju.
Arvad, et isal oli huvi lapse sünnipäeva osas? Ja muu kellaaeg ega koht siis ei sobinud?

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetakse ebaloomulikuks, et ma ei taha teda oma koju.

Pigem peetakse ebaloomulikuks, et täiskasvanud naisena pole sa suutnud talle seda lihtsalt öelda ja ehitad mingt tsirkust selle asemel, et asjad ära korraldada. Korrektselt, täpselt, väärikalt.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.08 13:00; 10.08 13:46; 10.08 14:15; 10.08 14:22; 11.08 18:11; 11.08 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga päriselt – teist keegi tahaks oma eksmeest oma uue perega oma koju tsillima?

Ei laseks ilmselt, eriti kui muidu suhted pigem viletsad. Aga ma oleks kohe ära ka lahutanud. Võibolla mees ei tea, et sa oled testamendi teinud, võibolla isegi loodab, et kui nii juhtub, et sured enne teda, on temalgi su varast midagi saada, ja seetõttu ka pigem ei taha lahutada. Võibolla ta päris nii ei mõtle ja hoiab lihtsalt erinevad võimalused lahti.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 12:58; 10.08 13:37; 10.08 13:43; 10.08 14:25; 10.08 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa enam midagi aru. Oli küsimus, kuidas mehega kontakti saada, et lahutada. Nüüd on peamine küsimus, miks uus naine tahab tulla sinu koju. Kas sa suhtled selle uue naisega tihedalt ja kui tihti ta avaldab soovi tulla su aeda puhkama korterielust? Kas eksmees ei tea midagi sinu ja oma uue naise suhtlemisest? Või see ainus kord kui kui isa ütles et tuleme ka lapse sünnipäevale, ongi see põhjus miks sa arvad, et uue naise elu eesmärk on sinu koju sisse süüa ennast?

Uue naisega ei suhtle. Ja korterielust puhkama tahaks pigem eksmees. See ei ole ainus kord. Küll aga viimane kord. Ja nagu vastajatest näed, siis ma peaks hirmsasti seda tahtma ja laskma. Peetakse ebaloomulikuks, et ma ei taha teda oma koju.

Arvad, et isal oli huvi lapse sünnipäeva osas? Ja muu kellaaeg ega koht siis ei sobinud?

Ma pole kõiki vastuseid nii täpselt lugenud, et seda välja lugeda. Aga täiesti vabalt võib olla, et see uus naine ei tea midagi sellest, et sinu arvates tema su koju trügib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 09:59; 10.08 10:40; 10.08 14:09; 10.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3512355:

Kas kohtu kaudu lahutades saabub olukord, kus uus naine ei sooviks enam minu koju tulla? Ja olukord, kus eksmees ei esita avaldusi, kuidas me peaks kõik suhtlema?

Aga miks sa sellest lahutuseasjast siis ei räägi, kui mees neid avaldusi esitab? Oleks ju hea hetk. Aga samas saad üksi lahutada, see pole probleem. Sa võid ju öelda, et ei ole huvitatud nendega suhtlemisest ja ei arva, et see oleks vajalik, kui see sulle ei meeldi. Kuhu su kuulus kangus neil hetkedel siis jääb? Aga ma ei unistaks sellest pildist, kus teie mehega vanavanematena olete, karta on, et see uus naine oleks ikka mehel käevangus, nii et sinu valik, kas tahad sellist pilti või eelistad pildil siis pigem üksi oma laste ja lastelastega olla.

Eks nende avalduste esitamisest on kah aega möödas. Lapse sünnipäeva asi näiteks täitsa eelmise suve lugu. Pärast seda pole mees avaldusi esitanud. Talvel käis mees teise lapse sünnipäeval siin küll, aga seda tegi ta tööpäeval, nii et mina temaga ei kohtunud. Ja eks me mõlemad ajame oma jonni, tõsi. Kui te nüüd küsite, et miks lahutuseasjast ei räägi siis kui mees avaldusi esitab. Räägingi – aga sellele ta ei vasta ning saabub pikk ja rahulik vaikuseperiood ka muude teemade arutamise osas.

Eks teil on õigus. Mees pole nõus lahutuse asja arutama, kuni mina pole nõus ühtset perekonda mängima.

Aga päriselt – teist keegi tahaks oma eksmeest oma uue perega oma koju tsillima? Ja niipalju ma seda inimest tean, et õige pea hakataks uue kaaslase lapsele näitama, kuidas ATV kasutada või omaalgatuslikult külmaruumist õlut võtma.

Tegemist on inimesega, kes arvab, et lolle tulebki ära kasutada, suhelda on mõtet ainult nendega, kellest mingi kasu on, ja üleüldse kui midagi ei meeldi, võid ju minna raamatut lugema või midagi.

Ega muidugi ei taha oma koju inimest, kes seal permehena käituma hakkab ja minu asju teistele jagama (ATV-d, õlut…). Mitte mehe uues naises pole probleem (teda sa ei tunnegi, ehk on tore inimene) vaid su enda eksis. Aga sellest on ju juba aasta möödas… ehk mees ei tea, et sa oled üle saanud ja tahad nüüd järsku rahulikult koos naeratades lahutusavaldust andma minna, mitte tüli üles tõstma hakata (mida sa ju tegelikult selgelt tahad, sest pole veel millestki üle saanud, kui aasta tagasi toimunust räägid nagu mees pidevalt mingeid avaldusi esitaks…)
Esita avaldus kohtusse ja korras, siis on mehel veelgi vähem õigust sinu ATV-ga oma kasulapsi sõidutada ja saad seda ka talle teatada. Praegu ta ju ikka veel su abikaasa ja ehk arvab siiani, et sinu asjad on ka tema asjad, sinu kodu, tema kodu jne.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 09:29; 10.08 10:16; 10.08 13:09; 10.08 13:28; 10.08 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ma arvan, et sa oled saanud kätte vastuse oma küsimusele –

ei, sa ei saa temast teisti kui läbi kohtu lahutada.

Edu!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 12:26; 10.08 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda enam ei mõista ma seda pealekäimist, et uus naine peaks minu kodus minuga koos aega veetma.

Kas kohtu kaudu lahutades saabub olukord, kus uus naine ei sooviks enam minu koju tulla? Ja olukord, kus eksmees ei esita avaldusi, kuidas me peaks kõik suhtlema?

Oled reaalsustaju täiesti kaotanud?
Seni on selgunud, et see oli üksainus kord, kui *lapse sünnipäeval* sellist võimalust mainiti, et ehk tulevad läbi ja sa keeldusid. Või millised “avaldused” ja pealekäimised” veel siis olnud on?
Täiendan: OK, paistab, et enne lapse sünnipäeva oli ka mainitud, et võiks tulla, aga ei jäänud muljet, et mingi üüratu pealekäimine toimuks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 22:43; 10.08 11:07; 10.08 12:38; 10.08 13:24; 10.08 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda enam ei mõista ma seda pealekäimist, et uus naine peaks minu kodus minuga koos aega veetma.

Kas kohtu kaudu lahutades saabub olukord, kus uus naine ei sooviks enam minu koju tulla? Ja olukord, kus eksmees ei esita avaldusi, kuidas me peaks kõik suhtlema?

Oled reaalsustaju täiesti kaotanud?

Seni on selgunud, et see oli üksainus kord, kui *lapse sünnipäeval* sellist võimalust mainiti, et ehk tulevad läbi ja sa keeldusid. Või millised “avaldused” ja pealekäimised” veel siis olnud on?

Täiendan: OK, paistab, et enne lapse sünnipäeva oli ka mainitud, et võiks tulla, aga ei jäänud muljet, et mingi üüratu pealekäimine toimuks.

Mhm. Ei hakka kirjeldamagi, milline pealekäimine oli esimesel poolaastal peale mehe ära kolimist. See ei ole ükskord. Selline järjepidev jutt siiski sellest, kuidas mees ei mõista, kuidas ma ei taha suhelda. Ja miks ei võiks olla kõik rahul. Ja mis mul ometi selle vastu on. Ja kuidas ikka kõigil oleks parem. Ja et nemad küll ei keela mul oma koju tulla. Ja et avalikus kohas pole midagi keelatud, et kui me läheme lastega üritusele, siis temal on täielik õigus sinna uue perega “kogemata” sattuda. Aga jah – peale keeldumist lapse sünnipäeval – peale seda on vaikus.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle aja peale, mis sa siin jahud, oleks saanud avalduse ära teha.
Ja otsi psühholoog.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:10; 10.08 15:52; 10.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle aja peale, mis sa siin jahud, oleks saanud avalduse ära teha.
Ja otsi psühholoog.

Mulle hakkab juba tunduma, et see “jahuja” siin on pr. Iluselu mingi uus kirjanduslik väljund.

Sest ainult see tädi suudab mingist Como järve ääres puhkamisest ja ilusast elust teema teha ja siis ööpäeva jooksul 25 korda iseenda teemasse kommenteerida….kogu aeg proovib nagu asja üleval ja elus hoida.

Et kellegagi midagigi rääkida saaks.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:55; 10.08 15:58; 10.08 16:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutus – tehniline pool.