Esileht Pereelu ja suhted Lahutus – tehniline pool.

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Teema: Lahutus – tehniline pool.

Postitas:

Ma küll ei tea, kes on pr. Iluselu, aga ärge seda teemat talle siiski pähe määrige.

Aga tegelikult olen ilusa päeva täna siin arvuti taga ära mölutanud küll. Pole muud jõudnud kui ülemise korruse aknakatted uued tellida.
Seega aeg tegutsema hakata.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 09.08 22:36; 09.08 23:09; 09.08 23:33; 10.08 09:31; 10.08 10:32; 10.08 11:20; 10.08 11:31; 10.08 12:19; 10.08 12:51; 10.08 13:22; 10.08 13:27; 10.08 13:38; 10.08 13:55; 10.08 14:03; 10.08 14:14; 10.08 14:17; 10.08 15:34; 10.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle aja peale, mis sa siin jahud, oleks saanud avalduse ära teha.

Ja otsi psühholoog.

Mulle hakkab juba tunduma, et see “jahuja” siin on pr. Iluselu mingi uus kirjanduslik väljund.

Sest ainult see tädi suudab mingist Como järve ääres puhkamisest ja ilusast elust teema teha ja siis ööpäeva jooksul 25 korda iseenda teemasse kommenteerida….kogu aeg proovib nagu asja üleval ja elus hoida.

Et kellegagi midagigi rääkida saaks.

No tal vabalt võib rääkimispartner puudu olla. Kuhu sa ikka lähed halama, kui mees teise naisega uttu tõmbab. Ja arusaadav, et vaja toibuda.
Aga halloo, 2 aastat? Eestis, kus lahutus on ülilihtne? Ja muudkui seletada ja seletada?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:10; 10.08 15:52; 10.08 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga halloo, 2 aastat? Eestis, kus lahutus on ülilihtne? Ja muudkui seletada ja seletada?

No just, ma saaks ka aru, kui 2 kuud tagasi tõmbas uttu. Siis jah vahid veel öösiti kuud ja ulud.

Aga kaks aastat on juba piisav aeg, et vähemalt toibuda ja mitte enam iga sekund põdeda.

Ok, vahel harva tuleb meelde ja torkab…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:55; 10.08 15:58; 10.08 16:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talle on kasulik abielus olla. Räägin oma kogemusest, ka lahusvara korral pärib üleelatud abikaasa võrdselt lastega. Endal just selline case. Kindlasti tee kohtu kaudu, kohus lahutab tagaselja ka.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 17:01; 11.08 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis grillimisest ja aias puhkamisest sa mehe uue naisega räägid, kui sa ei saa isegi oma eksi kätte?
Võta advokaat, las advokaat saadab enda nimel ettepaneku abielu lahutamisesk perbüroos. Kuigi minu arust on see keerulisem – esiteks tuleb avaldus esitada ja siis kuuaega hiljem kohale minna.
Kohtusse teeb advokaat hagi, maksad 100 eurot riigilõivu, kohus peab teid mõlemad üheks korraks kohale kutsuma, kus siis kinnitate et soovite lahustust. Ongi kõik, lihtne.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 17:45; 10.08 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka eksmees ei tahtnud lahutuseks perekonnaseisuametisse tulla. Pika jorutamise ja mittereageerimise ja “kaeba siis kohtusse” peale andsingi lõpuks kohtusse avalduse sisse. See kohtuvärk talle ka tegelikult ei sobinud, eelnevalt arvas, et niisama ähvardan ja ei julge kohtusse avaldust anda. Aga kohtukutse peale oli nõus tulema perekonnaseisuametisse avaldust kirjutama.

Kohtusse antud avalduse võtsin tagasi 1 päev enne 1. istungit, sest just siis sai täis 1 kuu ooteaega ja saime perekonnaseisuametis lahutatud. Enne ei võtnud kui sain 100% kindel olla, et teiseks allkirjade andmise korraks ka kohale tuleb. Tal oli nimelt kombeks pidevalt ümber mõelda ja ma otsast peale poleks tahtnud avaldustega alustda.

Kui mingit laste ja varakaklust tulemas pole, siis pole siin midagi põdeda. Kui niisama reageerima ei hakka, siis ehk on kohtukutsest abi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin teemaalgataja kallal pragavad, et miks suhelda ei taha ja miks eksnaine ei või tulla üritustele ja TA majja kohale.
Mõelge nüüd sellele, et uue naise näol on tegemist endise ARMUKESEGA. Kas teil oleks siis aja möödudes täiesti ükskõik, et mees teid pettis ja tema uus naine on kunagine armuke, keda teie selja taga peeti? Laseksite vabalt selle paari enda majja ja pereüritusteleh hängima? Mina küll ei laseks. Ja minu meelest on täiesti arusaadav ja normaalne, et teemaalgataja seda naist oma majja ei soovi.
Isegi kui oleksite läinud normaalselt lahku ja mees oleks uue naise leidnud hiljem, ikka ei pea laskma uut naist ega tema lapsi oma majja. Miks peakski? Nemad on uus pere ja mehe uuel naisel ja uuel perel ei ole ju eksi majja asja.

Mina sinu asemel ütlekski selgesõnaliselt eksile välja, et uuel naisel (st armukesel) pole sinu majja asja ja mitte ühelgi ajahetkel mingi tingimusel ta sinna oodatud pole. Ja sama kehtib selle uue naise laste kohta. Peaks ju arusaadav olema. Siis sa ei pea taluma sellist asja, et mees uue naisega teil seal verandal istub ja et uue naise lapsed teil ATVga kihutavad jms, mis kirjeldasid.
Mehe suhtumine, et miks ei suhtle ja mis sul selle vastu on, kui tulevad jne jne on suurepärane näide petjate süüdimatusest. Petavad ja susserdavad selja taga, teevad teisele tohutult haiget ja kui pannud kodust minema, siis arvavad, et mis sel eksil viga on, et ei kõlba nüüd armukest ja uut meest võõrustada ja nendega suhelda nagu kõik oleks täiesti normaalne.
Ei – sa ei peagi nendega suhtlema ja sa ei pea end ka süüdi tundma selles, et ei soovi. Täiesti arusaadav, et ei soovi tegemist teha naisega, keda sinu kõrvalt peeti ja kelle tõttu sind maha jäeti.

Selline järjepidev jutt siiski sellest, kuidas mees ei mõista, kuidas ma ei taha suhelda. Ja miks ei võiks olla kõik rahul. Ja mis mul ometi selle vastu on. Ja kuidas ikka kõigil oleks parem. Ja et nemad küll ei keela mul oma koju tulla. Ja et avalikus kohas pole midagi keelatud, et kui me läheme lastega üritusele, siis temal on täielik õigus sinna uue perega “kogemata” sattuda.

Just. Tema leiab su selja taga uue ja “parema”, paneb sinu ja laste juurest ajama ja siis imestab, et miks sa rahul pole ja mis sul OMETI selle vastu on, kui tema nüüd uue naisega sinu ees ja laste juures käib nagu õige mees kuubis.
Tõestus taas, et petmiseks peab ikkagi päris suurel määral süüdimatu ja empaatiavõimetu olema.
Tead, kui mul juhtuski, et leiaksin olemasoleva elukaaslase kõrvalt kellegi teise, tekkiks kustumatu armumine teise vastu, siis mul oleks ikkagi häbi sellise asja pärast. Ja pärast lahkuminekut tunneksin end süüdlasena ega käiks eksi silme ees selle uuega litutamas. Ei tooks ka seda uut kaaslast pereüritustele kaasa, sest miks vaja asjatuid konflikte ja mis asja peaks sellel uuel kaaslasel sinna meie laste üritustele üldse olema.

Muidu aga tundub teemaalgataja jutust, et vastupidiselt väidetule, on ta endiselt ikkagi päris kibestunud ja emotsionaalne kogu selle suhte lõpu, mehe jne suhtes. See, et lahutuse soov tuli sul ka alles nüüd, on huvitav. Natuke jääb mulje, et tahad tingimata eksile tõestada, et sul pole teda enam oma ellu vaja, lahutus on nagu zest. Eksmees võib-olla kardab, et hakkad teda sõimama ja süüdistama, sellepärast ei vasta su kontaktivõtule.

Tee see asi ära kohtu kaudu siis. Ja soovitan keskenduda millelegi muule, vajadusel pöörduda teraapiasse. Kui tõesti juba ligi 2 aastat möödunud, siis selle aja peale oled ikka liiga emotsionaalne ja kinni veel selles kogemuses. Teed vaid endale kahju, eksil ju nagunii täiesti suva, tema on oma “uue perega” ju õnnelik.
Sa ei peagi kellegagi kohe leibu ühte kappi panema, aga soovitan vähemalt mingi meessõbra leida. See parandab su hingehaavasid. Lihtsalt kas või sõber, kellega vahel kuskil käia, kes sind tähelepanuga üle külvab, lähedust pakub jne. See tõstab enesehinnangut ja aitab mõttetut eksi unustada.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 19:51; 11.08 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohus peab teid mõlemad üheks korraks kohale kutsuma, kus siis kinnitate et soovite lahustust.

Ja kui see, kes kohtusse lahutuseavaldust ei teinud, ütleks, et ei soovi lahutust, või ei tuleks kohale, siis jääks kohtus abielu sinu arvates lahutamata või?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.08 12:58; 10.08 13:37; 10.08 13:43; 10.08 14:25; 10.08 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka kunagi eksmehega sama asi. Lõpuks saatsin ta uuele naisele kirja küsimisega, et miks ta mees mulle lahutust anda ei taha – miks ta minuga abielus tahab olla. Paari päevaga hakkas asi liikuma ????

Geniaalne 😀 Lihtsuses peitub võlu ja asi lahendatud 😛

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohus peab teid mõlemad üheks korraks kohale kutsuma, kus siis kinnitate et soovite lahustust.

Ja kui see, kes kohtusse lahutuseavaldust ei teinud, ütleks, et ei soovi lahutust, või ei tuleks kohale, siis jääks kohtus abielu sinu arvates lahutamata või?

Kohus ei saa lahutuse asjas tagaseljaotsust teha, küll aga saab lahendada sisuliselt teise poole osavõtuta. Kohus saadab lisaks hagile ka kohtumääruse, kus nende tagajärgede eest hoiatab.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 17:45; 10.08 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin teemaalgataja kallal pragavad, et miks suhelda ei taha ja miks eksnaine ei või tulla üritustele ja TA majja kohale.

Mitte keegi polegi sel teemal eriti tuld võtnud peale TA enda rohkesõnalise hala (ja tsiteeringu autori). Eksmees üritab oma süümepiinu siluda selle “onju, näed, kõik on ok, kõik saavad läbi ja mingit sigadust pole olnud!” näitemänguga ja uue naisega pole TA isegi sõna suhelnud, et mingist küllasurumise orgunnis teda süüdistada, see ikka su kullakallis abikaas. Anna see asi ükskord ametliku käiguga liikuma, mida sa kraabid seda eksi uksetagust! Sa ei peagi temaga suhtlema, kuigi tundub, et mingi tung üksteise kallal saagida on mõlemal eksil säilinud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et mehe uus tahab kangesti abielluda, aga mees ei taha ja saab praegu pugeda selle taha, et naine, vana nõid, ei anna lahutust, aga oma laste emaga kohtusse minna ka ei taha. Nii et on neli varianti: 1) võtad mehega ühendust näiteks lapse telefoni kaudu ja annad talle teada, et nüüd kas viime lahutuspaberid sisse (paraku peab kuu aja pärast koos ka lahutama minema) või ma annan asja kohtusse ja ühtlasi teavitan su elukaaslast, et nüüd läheb lahutuseks ja saate soovi korral abielluda (mees on väga vihane, aga väikese selgituse järel saab aru, et ega elukaaslane sellest lahutusest teada ei pea saama, kui perbüroos lahutada); 2) annad lahutushagi kohtusse (minu meelest ei ole hulle riigilõive, aga vaata riigilõivuseadusest järele) ja ühtlasi teavitad sellest mehe elukaaslast (mees on aegade lõpuni selle peale vihane); 3) pöördud mehe elukaaslase poole palvega, et ta sunniks meest lahutama, sest sina väga tahaks lahutada, aga mees keeldub üldse reageerimast (ka ajab mehe raudselt vihaseks); 4) annad lahutushagi kohtusse. See viimane on mu meelest kõige parem variant, sest siis ei pea meest kaks korda kuhugi ametniku ette tassima, piisab kui üksi esitad avalduse ja üksi kohtusse ilmud.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohus peab teid mõlemad üheks korraks kohale kutsuma, kus siis kinnitate et soovite lahustust.

Ja kui see, kes kohtusse lahutuseavaldust ei teinud, ütleks, et ei soovi lahutust, või ei tuleks kohale, siis jääks kohtus abielu sinu arvates lahutamata või?

Ei. Kedagi ei saa sundida olema abielus, kui ta seda ei soovi, seda seaduse järgi. Kui mina lahutasin, lahutati korduvkutse korral mu meelest tagaselja juba teisel mitteilmumisel.
See pool, kes avaduse andis, peab muidugi tulema 🙂 Nii ka ei ole, et teed kohtule avalduse ja ise kohale ei lähe ja vupsti – lahutatud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.08 13:00; 10.08 13:46; 10.08 14:15; 10.08 14:22; 11.08 18:11; 11.08 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue elukaaslase poole lahutamise sooviga pöördumise soovitus on eriti napakas, miks vaja kolmas osapool asjasse segada. Veits desperate tundub selline käik. Teemaalgataja ajagu ise seda asja.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 17:01; 11.08 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue elukaaslase poole lahutamise sooviga pöördumise soovitus on eriti napakas, miks vaja kolmas osapool asjasse segada. Veits desperate tundub selline käik. Teemaalgataja ajagu ise seda asja.

Jah, aga tõhus. Mitte meeleheitlik, vaid pigem jätab ehk natuke kiusliku mulje. Aga kindlasti töötab. Kui mees ei vasta, siis uus elukaaslane vast vastab. Ja mees suurest vihast teeb asja lõpuks ära. Kui oleks ise kiuslik ja kibestunud eks, siis see teatamine uuele naisele, et “Mees ei taha lahutada, ju siis otsib põhjust sinuga mitte abiellumiseks” oleks hea kättemaks 😀

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 19:51; 11.08 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue elukaaslase poole lahutamise sooviga pöördumise soovitus on eriti napakas, miks vaja kolmas osapool asjasse segada. Veits desperate tundub selline käik. Teemaalgataja ajagu ise seda asja.

Jah, aga tõhus. Mitte meeleheitlik, vaid pigem jätab ehk natuke kiusliku mulje. Aga kindlasti töötab. Kui mees ei vasta, siis uus elukaaslane vast vastab. Ja mees suurest vihast teeb asja lõpuks ära. Kui oleks ise kiuslik ja kibestunud eks, siis see teatamine uuele naisele, et “Mees ei taha lahutada, ju siis otsib põhjust sinuga mitte abiellumiseks” oleks hea kättemaks ????

See pole mingi kättemaks, see on mahajäetud naise hale kraaksatus. Äkki ei taha see uus naine selle mehega abielluda? Siis nii öeldes teeks ennast täiesti lolliks. Miks sellist asja soovitada.

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.08 13:00; 10.08 13:46; 10.08 14:15; 10.08 14:22; 11.08 18:11; 11.08 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kutsuks mehe koos uue elukaaslasega siiski üheks korraks külla (see peaks mehele ju väga meeltmööda olema, ilmselt tuleks kohale ka) ja siis tõstataks selle teema uue elukaaslase juuresolekul, täiesti rahulikult. Pakuks perekonnaseisuametisse minekuks välja konkreetse kuupäeva. Usun, et mehel on lihtsam kohe nõustuda ja kohale tulla kui kodus seda olukorda selgitama hakata.
Ja siis olekski kõik, rohkem enam külla ei kutsuks loomulikult.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulistan puusalt: mehe uus pruut tahab pulmi teha, aga mees mitte. Seni kuni sinuga abielu on lahutamata, saab uuele öelda, et ma võtaks su naiseks küll, aga see vana mõrd ei anna mulle lahutust ja kahe naisega korraga abielus ju olla ei saa.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii veider, et teismeliste laste vanemad ei saa omavahel kontakti, Me laste isaga laste teemadel pmst iga päev kontaktis.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii veider, et teismeliste laste vanemad ei saa omavahel kontakti, Me laste isaga laste teemadel pmst iga päev kontaktis.

selle jaoks kaevasid mitu aastat vana teema üles, et seda öelda??

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seda mehega suhtlemist ma mõtlesin ikka veidi teisel kombel.

Tahan või ei taha – kasvõi lapse koolilõpetamisel on ju isa kohal. Ei pääse suhtlusest, isegi kui huvitatud pole. Või arvate, et ta sellistesse kohtadesse ei ilmu? Või arvate, et vaatab kuskil saalinurgas aktust ning siis vaikselt läheb minema?

Kui ta sinuga isegi lahutuse vormistamisest rääkida ei taha, kuidas teil siis see laste hammaste teemal diskuteerimine või koos lõpupeol olemine peaks välja nägema? Kui mitte mingit suhtlust praegu ei toimu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seda mehega suhtlemist ma mõtlesin ikka veidi teisel kombel.

Tahan või ei taha – kasvõi lapse koolilõpetamisel on ju isa kohal. Ei pääse suhtlusest, isegi kui huvitatud pole. Või arvate, et ta sellistesse kohtadesse ei ilmu? Või arvate, et vaatab kuskil saalinurgas aktust ning siis vaikselt läheb minema?

Kui ta sinuga isegi lahutuse vormistamisest rääkida ei taha, kuidas teil siis see laste hammaste teemal diskuteerimine või koos lõpupeol olemine peaks välja nägema? Kui mitte mingit suhtlust praegu ei toimu?

Te üldse vaatate ka, kuhu teemasse kirjutate? See on kaks aastat vana teema, mille üks ohmoon välja kaevas.

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul oli ka kunagi eksmehega sama asi. Lõpuks saatsin ta uuele naisele kirja küsimisega, et miks ta mees mulle lahutust anda ei taha – miks ta minuga abielus tahab olla. Paari päevaga hakkas asi liikuma ????

See on väga hea idee! 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka kunagi eksmehega sama asi. Lõpuks saatsin ta uuele naisele kirja küsimisega, et miks ta mees mulle lahutust anda ei taha – miks ta minuga abielus tahab olla. Paari päevaga hakkas asi liikuma ????

Väga erandlik käitumine sel juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha tähitud kirju ja kohtuuksi.

Keda huvitab, mida sa ei taha. Su eksmeest ei huvita. Ma ei tea, mis ettekujutus sul kohtus lahutamisest on, aga võin tutvustada. Sul, nagu ütlesid, vara jagamist ja laste jagamis pole. Polnud ka minul.

Tegin avalduse kohtus lahutuse saamiseks. Võttis oma 10 minutit. Määrati aeg, läksin kohale, meest ei tulnud, kulus 2-3 minutit. Üks naisterahvas täpselt vestles minuga. Määrati kaks korda veel uus aeg, ta ei tulnud ka järgmisel. Ja ei olnud mingit kohtusaali ega inimeste masse, üks tädikene halis kostüümikeses pisikeses kabinetis nn kohtumajas. Ei mingit draamat. Lahutati siis kolmandal korral ilma meheta, kulus umbes 15 minutit. Samuti, kabinetikeses, ilma mingi draamata, üks tädikene ainult.

Ja olingi lahutatud.

Sul on ilmselt mingi kujutlus, kuidas paparazzod sind hakkavad jahtima ja terve vandemeeste kogu nagu ameerika filmis jõllitab sind ning sind pinnitakse tundi kaks, et miks sa tahad ometi lahutada. Või et su mees tuuakse käeraudades kohale, ta on kaotanud töö, sest kes see kohtukutsega meest ikka tööl hoiaks, ta vaatab sind veripunaste silmadega, sisistab sajatusi ja teid lahutatakse kõmiseval hääälel kajavas suures kohtusaalis. Paarikümne uudishimuliku ja AK ning Starfm ajakirjanike ja fotograafide lampide välkudes. Ning pärast hõigatakse Postimehes ja Kroonikas maha, et Kägu ja Käomees on nüüd lahutatud, sest va tõbras Kägu sundis! Ära unistagi. Sa oled oma peas teinud sellest nii suure draama, et see on sada korda suurem ja võimsam, kui see protsess elus on.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest oli põnev eest poolt lugeda, mis siis, et “vana” teema. Kuigi ma ise küsiks, et kui kiiresti need suhteteemad siis aeguvad, et kaks aastat tagasi arutatu on juba “vana teema”? Et nüüdsel ajal siis selle teema arutelu enam ei päde? ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on väga okei, et igavesed teemad käsitletakse minimaalsel arvul lõimedes. Väga idiootne oleks (ja paraku sageli on), kui iga päev ilmuks Perekooli kolm teemat “Mu mees petab mind oma eksiga, mida teha?” või “Kuidas lahutada, kui teine pool ei soovi?”. Need on aegumatud teemad ja varasemaid kogemusi on just kasulik lugeda. Ega need asjad ju ajas muutu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav, mis teemaalgatajast selleks ajaks on saanud, ikka abielus?? 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja huvitav, mis teemaalgatajast selleks ajaks on saanud, ikka abielus?? ????

Vaevalt, kuid tehnilise poole sai küll korda nüüdseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seisime siis koos ametniku ees, see oli hale ja kurb. Nagu haual. Vaenujalal me polnud, aga ühine koogisöömine oleks küll viimane asi olnud, mida oleks teha tahtnud. Pomisesime mõlemad midagi kohmetut ja kõndisime kiirelt erinevatesse suundadesse, kuigi autod olid meil lähestikku ja enne me läksime nende juurest koos.

Mis  ametniku ees seismine ja pomisemine? Lähete, täidate avalduse (või leiate netist vormi ja täidate), annate selle avalduse ära, allkirjad ja minema. Mingit tseremooniat ja ametniku ees kõrvad lidus seismist minul küll ei olnud, vähemalt 17 aastat tagasi, kui mina lahutasin.

Mulle on alati arusaamatuks jäänud mehed, kes lahutusega niimoodi venitavad. Kas nad ei karda, et nad niimoodi veel mõne lapse ees kohustused saavad? Abielu ajal sündinud laps on automaatsele naise abikaasa laps. Selleks, et sellest kohustustest selle lapse ees lahti saada, tuleb ekstra vaeva näha.

Aga jah, kui mees ei taha lahutada, tee see kohtu kaudu ära ja ära pead vaeva.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutus – tehniline pool.