Esileht Pereelu ja suhted Lahutus – tehniline pool.

Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )

Teema: Lahutus – tehniline pool.

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.

Näen , et keegi on vana teema üles kaevanud.

Nüüdseks muidugi lahutatud, ja ikkagi kohtu abiga. Eksmehega mõitlikult rääkida ja perekonnaseisuametisse kohale minna ei õnnestunud.

Kohtusse mees ei ilmunud, kuid… abiks oli koroona. Väga raske oli tal ilmselt kohut veenda, et ei saa virtuaalistungil osaleda.

Suhted, noh neid pole mingisuguseid ja lastel on seetõttu kindlasti keeruline.

Mees solvus ja on kibestunud. Ka kohtu virtuaalistungil ei suutnud halvustavatest märkustest ja mühatustest hoiduda.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav küll, mille peale ta ometi solvus, kui lahku minna ja teise naise juurde kolida tahtis ta ise juba aastaid tagasi? Mis fenomen see meestel niisugune on?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka kohtu virtuaalistungil ei suutnud halvustavatest märkustest ja mühatustest hoiduda.

Kuidas on selline käitumine kohtus lubatud? Kas tõesti ametnikest keegi korrale ei kutsu?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oskab keegi öelda:

1) kui põhjalikult peab panema kirja lahutamise põhjused?

2) kas kohtusaalis pean ikkagi oma eksabikaasaga ka mingil istungil ninapidi kohtuma? Või kuidas see pool käib?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oskab keegi öelda:

1) kui põhjalikult peab panema kirja lahutamise põhjused?

2) kas kohtusaalis pean ikkagi oma eksabikaasaga ka mingil istungil ninapidi kohtuma? Või kuidas see pool käib?

1) üldse mitte põhjalikult. Mina ise panin ja tean ka, et sõbranna pani “Iseloomude sobimatus”
2) jah, pead, kui ta ilmub. Sa ei tea ette, kas ta tuleb või ei. Igaks juhuks ilmud vaid minut varem, et mitte temaga koos oodata ja mitte mingil juhul ka hilineda. Seda ei tohi sa teha, kui sina algatad lahutuse. Aga see pole mingi ISTUNG. Üks inimene tegeleb ja räägib, mingit sisulist arutele, et MIKS te lahutate on NULL. Kui sa teda kardad, ära karda. Kohtumajas mees kallale ei tule, protsess võtab mõned minutid. Maksimum 10. Niipea, kui kohtunik ütleb, et “teie abielu on lahutatud” põrutad jooksuga uksest välja kuskile, kus keegi sind juba autoga ootab. Kui sa tõesti teda füüsiliselt kardad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja see pole mingi kohtusaal. Liga palju ameerika filme vaadanud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suhted, noh neid pole mingisuguseid ja lastel on seetõttu kindlasti keeruline.

Aga ega neid suhteid ju polnud enne lahutust ka sugugi, või oli?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei. Oot sellest saate valesti aru, et ma teda ikka tahaks ja järgi jookseks. Ei taha – see on selgeks mõeldud.

Ja ma tõesti ei tahaks 14 ja 16 aastast vanemate napaka lahutusega tegelema panna ehk neid sõnumeid edastama sundima.

Täiskasvanud ema ja isa võiks ikka ise saada (no kujutan end lapseks – ei meeldiks selline asi).

Kohtuga ei meeldiks, sest võiks normaalsemalt saada. No kasvõi nii, et saaks hiljem vanaisa ja vanaemana ühe pildi peal oldud. Mitte, et vihane kriips vahel ja lapsed laveerigu, et kummaga suhelda sobib.

Messengeris, muidugi saab teise inimese sõnumeid mitte lugeda – sa lihtsalt vaigistad sõnumid ja ei ava kunagi seda vestlusakent.

Reaalset aadressi ma ei tea ja mis sest abigi oleks.

Peamiselt ootangi ideid, kuidas asja viisakalt ajada.

Mind kummalisel kombel ei ärrita ega piina enam pikka aega, et mis ta teeb ja miks ta niimoodi teeb. No ju tahab ja teeb ja mis seal vahet on, et miks. See põhjus ju midagi ei muudaks.

Mina tahaks ilma kohtuta ja draamata täiesti vabaks naiseks saada. Seda enam, et mõte liigub sinnapoole, et miks mitte oma alal välisriiki tööle kandideerida mõneks aastaks laste täisealiseks saamisel.

Loomulikult – ma tean, et abiellu ei pea jääma. Aga mul oli miskipärast ettekujutus, et kui kunagi lahutan, siis viisaka inimese kombel ilma kohtuta. Ja siis pärast saamegi lapse viltuseid hambaid või lõpupeo korraldamist arutada.

oh, mis sa muretsed. mina vedasin mehe nii elatise kui ka varajagamise teemadel läbi kohtu ja nüüd, aastaid hiljem pole meil mingi probleem laste viltuseid hambaid v lõpukinke arutada.

su mees saab väga hästi aru, et käitub praegu halvasti, sul pole vaja ennast kaheksaks keerata, et elementaarset sõnumit edastada.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 91 kuni 98 (kokku 98 )

Esileht Pereelu ja suhted Lahutus – tehniline pool.