Esileht Pereelu ja suhted lahutusadvokaat

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: lahutusadvokaat

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada head lahutusadvokaati? Teretulnud ka kõik soovitused, et kuidas seda asja ette võtta. laps on kogu aeg haige, ise ainult nutan ja nõu ei ole kellegilt küsida…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 23:04; 15.05 23:57; 19.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse haiguste pärast küll nüüd lahutama ei peaks hakkama. Ilmselt on tegemist suht väikese lapsega, see läheb mööda! Olin ka vahepeal täiesti masenduses, lapsed haiged pidevalt + öised ärkamised. Hetkel väiksem laps 4 ja on viimase aasta jooksul vaid 2x haige olnud. Mõtle hoolega läbi, kas lahutus on õige lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pane oma meiliaadress

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, milleks on pandud minu postitusele miinuseid? Toon lihtsalt teemaalgatajat maa peale tagasi. Tean, mida ta tunneb, olen selle läbi teinud.
Siin ka ikka paras seltskond koos. Võta üks ja viska teist 🙂
Saagu enne stressist üle ja siis hakaku lahutama. Siis saab olema jälle üks vaene lapsuke, kes pendeldab lahutatud vanemate vahet. Jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

waiga@hot.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 23:04; 15.05 23:57; 19.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine http://www.isad.ee foorumisse. Sealt võid saada paremaid soovitusi advokaadi valikul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]suunaja1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru, milleks on pandud minu postitusele miinuseid? Toon lihtsalt teemaalgatajat maa peale tagasi. Tean, mida ta tunneb, olen selle läbi teinud.
Siin ka ikka paras seltskond koos. Võta üks ja viska teist 🙂
Saagu enne stressist üle ja siis hakaku lahutama. Siis saab olema jälle üks vaene lapsuke, kes pendeldab lahutatud vanemate vahet. Jõudu![/tsitaat]
Kust Sa võtad, et ta hakkab lapse haiguse pärast lahutama? Kust Sa võtad, et ta stressi pärast lahutab?
Nii lihtsa asja peale, et tema stress ja nutmine tuleb sellest, et lahutus ees?
Laps haige – see takistab teda ju abi otsima minemast.
Jumal küll, kuidas mõni ikka oskab kohe ridade vahelt lugeda asju, mida seal ei pruugigi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, et üldse arvamust avaldasin… Milleks peaksin ridade vahelt lugema, kui on selgelt probleem välja toodud. Ka lapse haigus jms on selgelt välja toodud.

Kohe on vaja laitma hakata postitust, mis vähegi vastukarva või teie arvates teemast veidi kõrvale?

Oehh…

Laduge nüüd veel miinuseid, näitamaks, kui kitsarinnalised siinsed inimesed võivad olla.
Kena päeva!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]suunaja1 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandan, et üldse arvamust avaldasin… Milleks peaksin ridade vahelt lugema, kui on selgelt probleem välja toodud. Ka lapse haigus jms on selgelt välja toodud.

Kohe on vaja laitma hakata postitust, mis vähegi vastukarva või teie arvates teemast veidi kõrvale?

Oehh…

Laduge nüüd veel miinuseid, näitamaks, kui kitsarinnalised siinsed inimesed võivad olla.
Kena päeva![/tsitaat]

Mina nõustun sinuga. Haige laps võib mehe-naise suhte totaalselt segi lüüa. Näen seda oma sõbranna pealt, kes lastega rohkem haiglas, kui kodus. See paneb koosluse proovile. Aga nad väga üritavad.

Seega soovitaks teemaalgatajale esimese katsena pigem pereteraapiat. Lahku tuleks minna siis, kui mitte miski enam ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps on haige, sest ta igatseb isa järgi, kes novembri alguses jalga lasi. Kuna olen kodune, siis ei tea kuidas rahaliselt toime tulla, lõpmatuseni võlgasid ei korja ja majapidamine vajab mehekätt. Vot nii on see lugu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 23:04; 15.05 23:57; 19.05 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sul raha ei ole, siis millest kavatsed advokaadile maksta? Advokaadi tunnihind on pööraselt kallis. Ja mis lahendamist vajav keeruline probleem on, et kohe advokaati vaja on? Kas mees on kadunud ja keegi ei tea, kus ta on? Äkki on hoopis surnud? Kui lihtsalt läks ära, siis küllap on ta isegi huvitatud lahutusest. Koos perbüroosse, seal avaldus, kuu aja pärast lahutama. Kui on küsimus ühisvaras, siis võiks püüda kokku leppida ja vastav jagamine notaris ära teha. Ei ole vaja lahutusadvokaati, nagu kusagil naistekas lugenud või filmis näinud oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted lahutusadvokaat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.