Esileht Pereelu ja suhted Lahutusest üle saamine raske.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Lahutusest üle saamine raske.

Postitas:
Kägu

Tahan küsida kuidas ma saan üle oma mehest.Lahutasime pool aastat tagasi ja ma ei saa üle.Ei suuda olen katki …Tahan aga ei saa igal hetkel mõtlen temale ,kurb aga me ei ole ju enam koos aga ikkagi.Kuidas teie üle saite lahutusest,olen koos lastega .

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen samas paadis, värske lahutus seljataga. Mis mind on kõige rohkem aidanud on lihtsalt eluga edasi minemine, tegutsemine. Esimesed paar nädalat kuni kuu olin ikka väga katki, kuid siis hakkasin päev korraga elu uuesti kokku lappima. Kirjutasin hästi palju oma mõtteid üles, lubasin endal kurb olla, analüüsisin neid tundeid ja mõtteid, mis pähe tulid. Otsisin vanade sõpradega kontakti, proovisin palju õues liikuda, võtsin ette tegemisi, mis varem tegemata olid jäänud jne.

See et mehe peale mõtled on täiesti normaalne, elud ilmselt ju pikalt seotud olnud. Mis vahel aitab on panna kirja kõik halvad omadused, põhjused miks lahku läksite, ja kui väga suur igatsus peale tuleb, siis seda nimekirja vaadata. Inimene kipub tagantjärele kõike idealiseerima, nii et hea on paras annus realismi sinna kõrvale võtta ja meenutada, et abielu ei olnud mingi roosamanna.

Lisaks ära häbene teraapiasse minna. Saad lahata nii oma igatsust, kui ka suhte lagunemise põhjuseid ja õppida, mille kallal enda juures tööd peaksid tegema, et samasse lõksu tulevikus langemist vältida. Kasuta seda aega ja vabadust enesearenguks, liiatigi kui sul lapsed on. Hoolitse selle eest, et neil oleks arusaam, et lahutus ei ole maailmalõpp ja neil on endiselt kaks vanemat, kes neid väga armastavad. Keskendu endale, ole vägev ema ja tugev naine ja päev-päevalt muutub see igatsus ka väiksemaks.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid teha seda kõike, mida raamatud ja terapeudid soovitavad ja mida õigeks peetakse. Tegelikult on kõige kiiremaks ja efektiivsemaks  lahenduseks konto kohtinguportaali ja deitima. See toimis nii minu kui mu lahutatud sõbrannade puhul. Aga seda ei peeta heaks lahenduseks. Mul ükskõik, mina sain niimoodi valust ja igatsusest üle.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pool aastat on väga lühike aeg. Aga kui 10 aastat hiljem ikka pole üle saanud ja ripud selle lagunenud suhte küljes, on ikka palju hullem lugu. Juhtub ka seda. Paljud ei saagi oma eluga edasi mindud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei soovita tormata pea ees uude suhtesse.  Tuttav tegi seda kohe, kui sai teada, et eks abiellub ning abiellus ka kohe mingi ilge tropiga. Tehti uhksed ja kallib pulmad ning 2 aastat hiljem läksid lahku.  Eks elab siiani (17 aastat) uue naisega, aga eksnaine jageles veel mitu aastat oma mehega.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind aitas see, kui tegin lõpuks ise otsuse lahti lasta ja distantseerusin. Jõudu sulle ja uus elu on sul kena, kui sa lased sellel endamisi jõuda ja hakkad end armastama 🙂

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna endale veel aega. Käi võimalikult palju väljas. Kõnni, jookse, kuula sel ajal meeldivat muusikat, väsita ennast ära.  Ja peamine, ära laste kuuldes hala, nuta ja meest taga kiru! Ainult aeg aitab. Ole kange.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul võttis aega kaks aastat. Pool aastat olin sisemiselt väga katki. Kuna oli suvi, siis ei lasknud sõbrannad mul kodus kurvastada vaid tassisis mind mööda erinevaid toredaid üritusi. Tutvusin paljude uute meestega, kes mind õhtusöökidele kutsusid. Need kõik piirdusidki ainult restoranis õhtustamisega, kino või teatriga, sest ma ei olnud ühekski suhteks valmis.  Nii sain enesekindluse tagasi.
Sellist aktiivset elu elasin neli aastat. Siis tutvusin oma praeguse abikaasags, kellega oleme 12 aastat koos  olnud.

Tegelikult aitab ainult aeg. Proovi mingeid põnevaid tegevusi ja hobisid leida, et tutvuksid uute inimestega.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan küsida kuidas ma saan üle oma mehest.Lahutasime pool aastat tagasi ja ma ei saa üle.Ei suuda olen katki …Tahan aga ei saa igal hetkel mõtlen temale ,kurb aga me ei ole ju enam koos aga ikkagi.Kuidas teie üle saite lahutusest,olen koos lastega .

Me ennem olime aastaid lahus ja siis alles lahutasime. Esimesed aastad olid jah masendavad aga mina võtsin psühhiaatri appi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan küsida kuidas ma saan üle oma mehest.Lahutasime pool aastat tagasi ja ma ei saa üle.Ei suuda olen katki …Tahan aga ei saa igal hetkel mõtlen temale ,kurb aga me ei ole ju enam koos aga ikkagi.Kuidas teie üle saite lahutusest,olen koos lastega .

Ega suhetest ei peagi ülesaama. Nendest on vaja õppida ja mäletada. Kui sa pead ülesaamiseks, et enam ei mäleta, siis seda ei tule. Küll aga kui lõpetad süüdistamise. Kõigepealt enda süüdistamise ja siis ka teise süüdistamise, saad keskenduda elamisele. Sa pead tegema otsuse. Kas sa endiselt loodad, et ta tuleb tagasi. Pane see uks kinni. Otsusta, et tegemist on asjaga, mis on otsas. Mõtlen Sinu ja TEma isiklikku suhet. Aga laste kaudu jääb side eluks ajaks. Oled sa teinud otsuse, et nii nüüd, ma elan üksi, mida ma teha saan. Lastele luua lapsepõlve, milles otsused suures osas sõltuvad nüüd sinust. Ja mehega suhtled kui võõra inimesega, viisakalt, rääkides ainult seda, millest on vaja rääkida ehk siis lastest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli lahutus juba paarkümmend aastat tagasi, aga eksnaisest aitasid üle saada uue kohtingud uute naistega. Oli põnev aeg, sai voodis erinevaid partnereid proovida ja lihtsalt vaba mehe elu nautida. Kuus aastat kokku. Valisin hoolega, ei kiirustanud. Siis kohtusin praeguse kaasaga. Siiani koos. Põhiline on oma sarved ikka maha joosta enne kindlat suhet ja partnerit.

+11
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli põnev aeg, sai voodis erinevaid partnereid proovida ja lihtsalt vaba mehe elu nautida.

Meeste unistuste elu on vist jah iga päev uuega keppida, naistele see mingi unelm ei ole.

+14
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeste unistuste elu on vist jah iga päev uuega keppida,

Nii hull see asi ka ei olnud, et iga päev uus. Täpselt ei lugenud ja täpselt ei mäleta, aga umbes kümmekond naist tuli vast ära.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjuta raamat sellest, see pidi Tänapäeval aitama lahutuse puhul

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahutusest üle saamine raske.

Ei usu lahutusõnne ja lastega üksinda jäämise õnne, ei usu elatis-õnne. Ei viitsi rääkida väikestest argistest asjadest, mis loovad turvatunde ja rahulolu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli lahutus juba paarkümmend aastat tagasi, aga eksnaisest aitasid üle saada uue kohtingud uute naistega. Oli põnev aeg, sai voodis erinevaid partnereid proovida ja lihtsalt vaba mehe elu nautida. Kuus aastat kokku. Valisin hoolega, ei kiirustanud. Siis kohtusin praeguse kaasaga. Siiani koos. Põhiline on oma sarved ikka maha joosta enne kindlat suhet ja partnerit.

10 naist kuue aasta peale, no see pole eriline valimine, vaid et naised ei andnud end kätte. Siis said vanaks ja tuli ruttu keegi ära võtta, kes ikka kokkaks ja hoolitseks vanamehe eest.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli lahutus juba paarkümmend aastat tagasi, aga eksnaisest aitasid üle saada uue kohtingud uute naistega. Oli põnev aeg, sai voodis erinevaid partnereid proovida ja lihtsalt vaba mehe elu nautida. Kuus aastat kokku. Valisin hoolega, ei kiirustanud. Siis kohtusin praeguse kaasaga. Siiani koos. Põhiline on oma sarved ikka maha joosta enne kindlat suhet ja partnerit.

10 naist kuue aasta peale, no see pole eriline valimine, vaid et naised ei andnud end kätte. Siis said vanaks ja tuli ruttu keegi ära võtta, kes ikka kokkaks ja hoolitseks vanamehe eest.

Milleks selline õelus?

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest mulle ei meeldi suhtumine “naiste proovimine”

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna endale veel aega. Käi võimalikult palju väljas. Kõnni, jookse, kuula sel ajal meeldivat muusikat, väsita ennast ära. Ja peamine, ära laste kuuldes hala, nuta ja meest taga kiru! Ainult aeg aitab. Ole kange.

Ma täiendaks seda natuke. Mulle näiteks sellisteks puhkudeks (kurbus, stress) ei sobi üldse ei hea muusika või lemmikmuusika. SEee paneb emotsioonid veel rohkem huugama ja võimendab tundeid, ja ketrab seda emotsiooni ja pigistab pisaraid ja meenutab mingeid asju.
Meest kiru taga, kui tahad, juhul, kui ta on kirumist ikka teeninud ja kiru mitte jah lastega,. aga head sõbrannadega või õega või naabrinaisega, nendega, kes ikka aimasid, et mees selline võib olla, kui räägid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest mulle ei meeldi suhtumine “naiste proovimine”

Sulle ei meeldi ja siis on vaja kohe õelust välja näidata. Okei. Las ta siis olla, ei maksa foorumis õelutsevaid inimesi tähele panna.

no see pole eriline valimine, vaid et naised ei andnud end kätte

Eks oli nii ja naa. Mõni naine ei olnud minust huvitatud, mõnda jälle ei tahtnud mina. Mõne naisega saime mõlemad aru, et meil ei ole mõtet jätkata. Igasuguseid variante oli.

Aga kuna teema oli, kuidas lahutusest üle saada, siis ma “minu personaalküsimust” edasi ei arutaks:)

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuna teema oli, kuidas lahutusest üle saada, siis ma “minu personaalküsimust” edasi ei arutaks:)

Hea mõte, eriti ei huvita tõesti.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mehena ütlen, et kohe deitima minna küll ei soovitaks. Tavaliselt sellised lahutatud naised on hingeliselt liimist lahti ja mehed on osavad nende ärakasutamises.

Võta rahulikult. Enne mine teraapiasse kui deitima..

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam- ole nagu tank. Mul on “au” tunda naisi, kellel lahkumimekust ülesaamine ei võta rohkem kui kaks päeva, sõltumata sellest kui kaua ollakse koos olnud ja et on lapsed.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida materdada meest ja tema otsinguid? Mees on mees. Naine on naine. Igaüks saab üle ja edasi mindud omamoodi, pole vaja vinguda teise üle, saa ise endaga hakkama ja kui saad on hästi ja siis ka pole õigust  teise meetodit halvustada.

Teemaalgatajale soovitan, et ära pelga kasutada terapeudi abi, see on vägagi normaalne, et lahutusest tervenemiseks kasutatakse spetsialiati abi, sest probleem ei ole ju üksnes lahutuses kui tegevuses vaid…. ja vat need pusad hekseldaki läbi ja leiad tasapisi oma jõu ja sirge selja ja elurõõmu.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elus ei saada millestki üle. Kõik kogemused jäävad meid saatma. Samas mingil hetkel läheb elu edasi ja tulevad uued probleemid peale. Mind aitasid ka teised suhted, aga ma otsisingi teadlikult uut abikaasat. Ma ei soovita teeselda ja näidata, et otsid lohutust. Niiviisi peletadki need “naiste proovijad” eemale. Mina olin väga katki, aga saatus oli mulle armuline ja vähem kui aastaga leidsin 100% sobiva inimese. Tema siis ravis mind lõplikult. Materdage nüüd, aga mina pole kunagi uskunud üksiolemisse ja eneseleidmise võludesse. Mu mees on täpselt samasugune. Mul vedas täiega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elus ei saada millestki üle. Kõik kogemused jäävad meid saatma. Samas mingil hetkel läheb elu edasi ja tulevad uued probleemid peale. Mind aitasid ka teised suhted, aga ma otsisingi teadlikult uut abikaasat. Ma ei soovita teeselda ja näidata, et otsid lohutust. Niiviisi peletadki need “naiste proovijad” eemale. Mina olin väga katki, aga saatus oli mulle armuline ja vähem kui aastaga leidsin 100% sobiva inimese. Tema siis ravis mind lõplikult. Materdage nüüd, aga mina pole kunagi uskunud üksiolemisse ja eneseleidmise võludesse. Mu mees on täpselt samasugune. Mul vedas täiega.

Nii tore lugeda.

Ma ka samas paadis. Ikka imestan, et kui peale lahutust peab hirmsasti ikka ennast leidma ja tervenema, elu paikka loksutama jne, siis milleks ma tahan seda õige pea jälle segi paisata ja kellegile uuele seal ruumi teha. Mõistliku ja küpse inimesega saab koos ka terveneda ja elu ehitada. Nahahoidjad tahavad kuhugi valmis idülli ja probleemi vabasse ellu maanduda. Armastust ei sega probleemid ega kellegi katkine olek.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on siin juba kõlanud, aga see vastab tõele, et uus armastus paneb vana ruttu unustama. Nii kaua kui ollakse üksi nutetakse seda vana taga. Mitte et peaks nüüd meeleheitlikult esimese vastutulija käevangu haakima, aga proovi vältida leinaja stsenaariumit – kõik elavad ümber kaotavad tähenduse, kogu aur läheb lahkunu leinamise peale. Ma tean ikka väga palju neid, kelle nr 2 või isegi 3 abikaasa on kordades parem kui  oli nr 1.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läks vaja psühholoogi abi, kui sain teada peale 20 a abielu mehe pikaaegsest kõrvalsuhtest ja reetmisest.
Esimene aasta möödus udus, seda valu on siiani raske meenutada. Hetkel on möödas üle kolme aasta ja tunne on üsna normaalne kui sellele ei mõtle. Kui mõtlen, hakkab halb.

See ongi lein ja vôtab aega. Pool aastat on lühike aeg. Plaasterdada valu uue suhte või ravimitega, seda ma ei poolda. Tunnete läbi elamine, rääkimine ja vajadusel spetsialisti abi aitab eluga edasi minna.

Kui oled ise endaga rahu saanud, siis saad hakata ka teistele mõtlema ja nautima inimesi enda ümber.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läks vaja psühholoogi abi, kui sain teada peale 20 a abielu mehe pikaaegsest kõrvalsuhtest ja reetmisest.

Ei taha torkida, aga lihtsalt huvitab, kas siis mitte mingeid märke, mis viitas, et asi ei ole õige, ei olnud? Ka mitte tagantjärele mõeldes?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul läks vaja psühholoogi abi, kui sain teada peale 20 a abielu mehe pikaaegsest kõrvalsuhtest ja reetmisest.

Ei taha torkida, aga lihtsalt huvitab, kas siis mitte mingeid märke, mis viitas, et asi ei ole õige, ei olnud? Ka mitte tagantjärele mõeldes?

Oli küll. Kuna peres oli aga laps raskelt haige, siis olin sellega hõivatud ja muus asjas pimestatud. Julm, et mees valis sellisel ajal armukese. See vist ongi kõige hullem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutusest üle saamine raske.