Esileht Pereelu ja suhted Lahutusest üle saamine raske.

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Lahutusest üle saamine raske.

Postitas:
Kägu

Minul läks vaja psühholoogi abi, kui sain teada peale 20 a abielu mehe pikaaegsest kõrvalsuhtest ja reetmisest.

Ei taha torkida, aga lihtsalt huvitab, kas siis mitte mingeid märke, mis viitas, et asi ei ole õige, ei olnud? Ka mitte tagantjärele mõeldes?

Oli küll. Kuna peres oli aga laps raskelt haige, siis olin sellega hõivatud ja muus asjas pimestatud. Julm, et mees valis sellisel ajal armukese. See vist ongi kõige hullem.

Jah, ja paljud mehed otsivad armukese siis, kui naine on rase. Ka ju äärmiselt vastik, et äärmiselt tundlikul ja naise jaoks raskel ajal, kus peaks eriti kokkuhoidev ja toetav olema, leitakse lõbustusi mujalt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel on justkui õigustus, et sa ei teinud ju minust välja, olid kogu aeg lapsega, siis leidsingi teise, kes mind kuulas ja seksitas ja hellitas. Sina ju seda enam ei teinud, mis mul muud üle jäi. Tüüpiline!

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel on justkui õigustus, et sa ei teinud ju minust välja, olid kogu aeg lapsega, siis leidsingi teise, kes mind kuulas ja seksitas ja hellitas. Sina ju seda enam ei teinud, mis mul muud üle jäi. Tüüpiline!

Ei ole tüüpiline. Paremini tuleb osata valida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel on justkui õigustus, et sa ei teinud ju minust välja, olid kogu aeg lapsega, siis leidsingi teise, kes mind kuulas ja seksitas ja hellitas. Sina ju seda enam ei teinud, mis mul muud üle jäi. Tüüpiline!

Ei ole tüüpiline. Paremini tuleb osata valida.

Loomulikult oleks hea, kui juba 20 aastat varem sa tead, kuidas mees suurtes raskustes käitub. Tegelikult ei tea me keegi, kuidas me  päriselt erinevates kriisides käitume ja neile reageerime. Kes hangub, kes põgeneb, kes matab end töösse, kes hakkab jooma, kes hakkab lahendusi otsima, kes hakkab korraldama kõikide elu, kes otsib lohutaja jne.

Samamoodi sa ei tea, mida teed kui näed pealt autoõnnetust, tulekahju, kellegi surma, äkkrünnakut. See selgub siis, kui see selgub.

Seega soov paremini valida ja teada ette, kuidas teine tulevikus käitub, on veidi kummaline.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega soov paremini valida ja teada ette, kuidas teine tulevikus käitub, on veidi kummaline.

Valik on maha jätta. Tagasi ei muutu, mida vinguda????

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan küsida kuidas ma saan üle oma mehest.Lahutasime pool aastat tagasi ja ma ei saa üle.Ei suuda olen katki …Tahan aga ei saa igal hetkel mõtlen temale ,kurb aga me ei ole ju enam koos aga ikkagi.Kuidas teie üle saite lahutusest,olen koos lastega .

Mis lähed siis lahku. Ole parem naine oma mehele

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahutusest üle saamine raske.