Esileht Pereelu ja suhted lahutusjärgsed meeleolu kõikumised – kaua see kestab?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: lahutusjärgsed meeleolu kõikumised – kaua see kestab?

Postitas:

Kolm nädalat tagasi esitas mees lahutuse idee 14a pikkusele abielule. Kolis nädal tagasi välja. Hetkel peame läbirääkimisi elatislepingu üle.

Minu meeleolu käib seinast seina. Kord on hea tunne, et lahti sain. Ei tunne puudust, ei taha näha. Kuna käib aeg-ajalt laste juures, siis ikka kohtume. Oi kui vastik tunne on kohtuda. Tahaks niiväga kallistada. Järgmine päev on jälle suur must kass tunne. Tahaks nii väga olla tugev, mitte midagi tunda, aga nii raske on. Õnneks on sõbranna, kellele helistada, kui on tunne, et hakkab mõistus jälle kokku jooksma.

Kuidas olete üle saanud? Kaua aega läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse, et kuus kuud on kõige raskem. Mul on neli kuud möödas ja igapäevased nutmised on asendunud korra nädalas nutmistega. Aeg-ajalt on täielik masendus, aga need masendushood ei ole enam kogu aeg. Alguses oli nii, et nutsin praktiliselt 24 tundi päevas, ei maganud, sõin rahusteid. Igal hommikul ärkasin üles, tundsin rinnus teravalt füüsilist valu. Nüüd olen mõnikord isegi rõõmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed pool aastat oli ikka talumatu. Meeleolukõikumised, rinnus terav valu, enesetapumõtted. Siis hakkas vaikselt kergemaks minema. Praegu möödas 1,5 aastat ning need mõtted peas keerutavad edasi. Välispidiselt olin korras nii aasta pärast ja ma olen väga tubli olnud, kuid ega ma veel näiteks suhteks valmis ei ole.
Väga raske on olnud. Tegelikult olen olnud ettevõtlikum kui enne lahkuminemist. Väga palju olen emotsionaaselt kasvanud. Jätkuvalt on veel mõnikord väga raskeid mõtteid, kuid samas on nüüd mu elus väga palju häid asju.
Ka sina pead nüüd selle lahkumineku ära põdema. Aega võtab, kuid küll ka sina sellega ühele poole saad. Sa tahad, et see kiiremini üle läheks, kuid üldjuhul see on pikk protsess. Mõnel lähebki kiirelt, kuid mõnikord ajab ikka närvi küll, et kuidas ma ikkagi veel seda lahkuminekut oma peas ketran.
Psühholoogid ütlevad, et need tunded tuleb läbi põdeda, sest muidu need jäävad allasurutuna sinusse ning takistavad sul terve ja positiivsena oma uut elu alustada.
Kui tundub, et ma jube põdeja, siis abielu oli pikk ning eks ma ikka armastasin ka oma meest ning see lõpp oli mehe poolt väga koledalt korraldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aasta. lahutuse jargsed tunded on oma tugevuselt v6rdsed leinaaja emotsioonidega, seega ela oma tunded rahulikult aasta jooksul labi ja peale seda oled valmis eluga edasi minema, ilma et minevik kummitama jaaks. aga esimesed 6 kuud olid jah raskeimad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

psühholoogid väidavad, et lahutusest täielikuks üle saamiseks kulub pool sellest ajast, mis koos oldi. sul siis 7 aastat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted lahutusjärgsed meeleolu kõikumised – kaua see kestab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.