Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laia liistuga meestejalatsid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Laia liistuga meestejalatsid

Postitas:
Kägu

Mis firmadel on laia liistuga meestejalatseid ja kus neid müüakse? Pojal on lai ja kõrge jalg, meie väikelinnas ei leia talle midagi jalga, st peaks tellima või minema suurde linna ostlema. Josef Seibelil on K-laiusega mudeleid, aga 12aastase jaoks natuke liiga vanainimeselikud. Jalanumber on 41, aga eks ta käiks nr 42ga ka ära, kui firma numbrid algavad sellest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vaata saksa tootjate jalatseid. Ilmselt on sakslastel laia liistuga jalatsid meeste hulgas ostetuimad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rieker

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina otsin 46 number laia liistuga mudeleid pidevalt. Läinud on weekendist tellitud Mustangi mudelid. Icepeaki olen pidanud tagasi saatma. Selline lotovärk, alati peab proovima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu pojal ka lai ja kõrge jalg. Enamasti kannab DC jalatseid. Plätud on Rieker, talvesaapad Timberland, koolis vahetusjalanõud Mustang (tennised). Ainsana vist saab nö kindla peale osta DC jalatseid (neid olen sportsdirectist tellinud), teisi peab proovima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu pojal ka lai ja kõrge jalg. Enamasti kannab DC jalatseid. Plätud on Rieker, talvesaapad Timberland, koolis vahetusjalanõud Mustang (tennised). Ainsana vist saab nö kindla peale osta DC jalatseid (neid olen sportsdirectist tellinud), teisi peab proovima.

Kuidas DC jalatsite numbrid on võrreldes teistega? Ega neil vist numbris mingit laiusele viitavat tähte ei ole? St lihtsalt avaramad, mitte ei ole lisaks numbrile G, H või K täht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keen. Matkaspordist saad sandaale, muu otsi veebist. Kui numbri teada saad, võid edaspidi pmst proovimata osta.
/kõrge ja laia jalaga poja ema ja mehe abikaasa

Please wait...
Postitas:
Kägu

uuri ka memme.ee ja paljajalujalatsid FB lehte… hästi pehmed ja mõnusad pastlad on Tadeevo brändil mugavik.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

mugavik.ee

Mugavik.ee on hea see, et näitab sisetalla laiust ka. Minu pojale sealt midagi ei sobinud kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eccot pole proovinud? Minu mees, kes on väga valiv, enamasti Eccot kannabki, sest seal saab jalgu ka sees liigutada, midagi ei suru kuskile peale ja ei hõõru. Keenil ka laiemad mudelid. Samuti olen kunagi ostnud Timberlandi saapad, mis laiemad. Oligi valikus kitsam mudel ja laiem mudel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellisin Amazonist ühed Gola ja ühed Riekeri tossud, mille kohta väideti, et laia liistuga. Amazonist tellides on muidugi paras risk, sest tagastamise puhul makstakse vaid 8 € tagastamise hinnast kinni. Ca kümnekas mõne paari jalanõude proovimise eest maksta on ikka kallis lõbu.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laia liistuga meestejalatsid