Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laia liistuga meestejalatsid

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Laia liistuga meestejalatsid

Postitas:
Kägu

Mis firmadel on laia liistuga meestejalatseid ja kus neid müüakse? Pojal on lai ja kõrge jalg, meie väikelinnas ei leia talle midagi jalga, st peaks tellima või minema suurde linna ostlema. Josef Seibelil on K-laiusega mudeleid, aga 12aastase jaoks natuke liiga vanainimeselikud. Jalanumber on 41, aga eks ta käiks nr 42ga ka ära, kui firma numbrid algavad sellest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vaata saksa tootjate jalatseid. Ilmselt on sakslastel laia liistuga jalatsid meeste hulgas ostetuimad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rieker

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina otsin 46 number laia liistuga mudeleid pidevalt. Läinud on weekendist tellitud Mustangi mudelid. Icepeaki olen pidanud tagasi saatma. Selline lotovärk, alati peab proovima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu pojal ka lai ja kõrge jalg. Enamasti kannab DC jalatseid. Plätud on Rieker, talvesaapad Timberland, koolis vahetusjalanõud Mustang (tennised). Ainsana vist saab nö kindla peale osta DC jalatseid (neid olen sportsdirectist tellinud), teisi peab proovima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu pojal ka lai ja kõrge jalg. Enamasti kannab DC jalatseid. Plätud on Rieker, talvesaapad Timberland, koolis vahetusjalanõud Mustang (tennised). Ainsana vist saab nö kindla peale osta DC jalatseid (neid olen sportsdirectist tellinud), teisi peab proovima.

Kuidas DC jalatsite numbrid on võrreldes teistega? Ega neil vist numbris mingit laiusele viitavat tähte ei ole? St lihtsalt avaramad, mitte ei ole lisaks numbrile G, H või K täht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keen. Matkaspordist saad sandaale, muu otsi veebist. Kui numbri teada saad, võid edaspidi pmst proovimata osta.
/kõrge ja laia jalaga poja ema ja mehe abikaasa

Please wait...
Postitas:
Kägu

uuri ka memme.ee ja paljajalujalatsid FB lehte… hästi pehmed ja mõnusad pastlad on Tadeevo brändil mugavik.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

mugavik.ee

Mugavik.ee on hea see, et näitab sisetalla laiust ka. Minu pojale sealt midagi ei sobinud kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eccot pole proovinud? Minu mees, kes on väga valiv, enamasti Eccot kannabki, sest seal saab jalgu ka sees liigutada, midagi ei suru kuskile peale ja ei hõõru. Keenil ka laiemad mudelid. Samuti olen kunagi ostnud Timberlandi saapad, mis laiemad. Oligi valikus kitsam mudel ja laiem mudel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tellisin Amazonist ühed Gola ja ühed Riekeri tossud, mille kohta väideti, et laia liistuga. Amazonist tellides on muidugi paras risk, sest tagastamise puhul makstakse vaid 8 € tagastamise hinnast kinni. Ca kümnekas mõne paari jalanõude proovimise eest maksta on ikka kallis lõbu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Riekeri laia liistuga tossud ei osutunud kuigi laia liistuga olevaks ja lähevad tagasi. Gola omade üle mõtleb veel, need on üsna tihedalt ümber jala, kunstnahk kah, ei tea, kas venib natukene järele.

Weekendis on Josef Seibelit, tellisin sealt ühed jalgalükatavad vabaajajalatsid, aga no need on nii madalad, et ei lähe jalga.

Nii et olen jätkuvalt avatud margi- ja poesoovitustele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Clarksil on mõningane valik wide fit jalatseid https://www.clarks.eu/Mens/Wide-Fit-Shoes/c/eum122?q=:relevance:width:H%20(Wide)&sort=relevance#page=1&pageSize=24&productIndex=26136984

Please wait...
Postitas:
Kägu

See tupsuke sul ise ei viitsi tegeleda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

12-aastasel puudub selge ettekujutus reaalsest maailmast. Tupsuke võib ju valida mingid tema meelest ilusad, aga überkallid kusagilt netilehelt, mida siia ei tooda ja siis tegelikult jalga ei lähe ja lisaks koledad ka veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tupsuke võib ju valida mingid tema meelest ilusad, aga überkallid kusagilt netilehelt, mida siia ei tooda ja siis tegelikult jalga ei lähe ja lisaks koledad ka veel.

Tupsuke ei arene?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa oled nii kange ema, et su 12aastane poeg saab ise suurepäraselt oma riiete ja jalanõude muretsemisega hakkama ja sinul pole sellega mingit muret? Kusjuures tegemist on lapsega, kellele on äärmiselt keeruline parajaid jalatseid leida. Aga tõenäoliselt sa ei ole nii kange ema, kes nii tragi lapse on kasvatanud, tõenäoliselt oled lihtsalt üks pealiskaudne jobu.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laia liistuga meestejalatsid