Esileht Ilu ja tervis Laiad jalatsid valusale kondile

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Laiad jalatsid valusale kondile

Postitas:

Ei oska seda teemat väga liigitada, aga proovin siit nõu saada. Vanaemal on jalgadel see kont väga suur ning enamus jalatseid surub peale ja ta ei saa nendega kõndida. Suvel pole hullu, sest rihmikutel saab rihmasid sättida, aga praegu on olukord halb. Kõnnib mingite vanade veninud tennistegs, jalad pidevalt märjad. Palun andke mõtteid, millise stiiliga ja materjaliga jalatseid vaadata ja kust (Tartu, Pärnu). Eritellimust olen uurinud ning 300€+ on suur raha ja garantiid nagu pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa oled hea ja kaastundlik inimene. Palju tervist sinu kallile vanaemale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin piiiika jutu linkidega, mille perekool ära sõi, grr!

Ühesõnaga, kas sa mõtled suure varba konti (hallux valgus) või nn kukekannust ehk kannakonti, siis mõlemad vajavad pehmet, aga toetavad pealist ja head talda. Daamikingad ja kitsa liistuga nahktalvesaapad jme kahjuks su vanaemale enam võimalikud ei ole, need hakkavad jala peale.
Soovitan vaadata spordipoodidest, kui muidu tundub hea, siis võib olla vaja võtta saabas või toss pool või terve number suurem tavalisest suurusest, siis on jalal rohkem ruumi ja saab kinni tõmmata nööridest või krõpsust, et jalas ei loksuks. Skechers on hea ja mugav, Wolfskin on kallis, aga head materjalid ja vastupidavad jne.

Talveks pehme pealisega nn lörtsisaapad– sportdirectist leidsin mõned stiilinäited. Aga kindlasti ei saa neid netist tellida, vaid peab proovima, sest pildi peal ilus tõenöoliselt ikkagi jalga ei sobi.

Sopasemaks ajaks sobivad ka veekindlad nn talvetossud või matkajalatsid (paljud päris matkajalatsid on rasked ja kobakad), aga nendega ikka külmakraadidega ei käi.
Sügiseseks ajaks sobiksid ka jooksujalatsid, need on toestavamad kui nn vabaajajalatsid ja pehme talla ning pealsega.
Ikka tuleb vanaemaga minna mõnda suuremasse kingapoodi ja proovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 09:05; 04.10 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul endal on samuti suure varba kont suur ning teeb valede jalatsitega väga haiget. Kusjuures olen alles 31.
Soovitan vaadata barefoot jalanõusid. Olen leidnud endale mitmed tennised, mis kondile ei suru ning seetõttu olen valu juba peaaegu unustanud. Hetkel olen sobivate talvesaabaste otsingul. Ka Eestis on mitu e-poodi, mis barefoot jalanõusid müüb, kuid tean, et ringi vaadates võib välismaa lehtedelt neid palju parema hinnaga leida. Facebookis on ka barefoot jalanõude grupp.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rieker ja Skechers on ka kaks kaubamärki, mille alt võib selles olukorras sobiva jalanõu leida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Riekeri unustasin.
Kusjuures sellised papud on vägagi mugavad, soojad ja mõõdukalt veekindlad (täiesti lombis seistes nad kuivaks siiski ei jää, aga niisama märjal tänaval või lumega käia vägagi ok, ostsin sellised eelmisel talvel esiteks lastele ja hiljem endale ka, mis siis, et “mutikingad”, mugavus ennekõike, pealis on nii pehme, et vaevalt ühelegi kondile valu tegema hakkab). Amazon

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 09:05; 04.10 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus teatri küljes üks tervisekaupade pood, kus on ortopeedilisi jalatseid, aga ega seal valik suur pole.
soovitan ka sketcherseid, pealsed peaks tekstiilist olema, et veniks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska seda teemat väga liigitada, aga proovin siit nõu saada. Vanaemal on jalgadel see kont väga suur ning enamus jalatseid surub peale ja ta ei saa nendega kõndida. Suvel pole hullu, sest rihmikutel saab rihmasid sättida, aga praegu on olukord halb. Kõnnib mingite vanade veninud tennistegs, jalad pidevalt märjad. Palun andke mõtteid, millise stiiliga ja materjaliga jalatseid vaadata ja kust (Tartu, Pärnu). Eritellimust olen uurinud ning 300€+ on suur raha ja garantiid nagu pole.

Kui teema on tõsine, siis aitaks perearstiga konsulteerimine ja tema nõustaks kuidas saab spetsiaalselt tellida või kuhu pöörduda, selleks on vaja perearstilt suunamist. Siis juba firmad kus saab tellida ja oma soovi ja konkreetse jalakuju kohaselt. Tore on selle asja juures võimalus, et ise peaks maksma vaid 10-20% hinnast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Laiad jalatsid valusale kondile