Esileht Hobinurk Laikrete perebänd

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Laikrete perebänd

Postitas:
Kägu

Sattusin selles uue laulu saates neid nägema ja pani tegelikult täitsa imestama, kuidas on vanematel õnnestunud oma teismelised pojadki bändis kaasa lööma saada. Meil on oma teismelistega väga hea läbisaamine, võtame siiani koos palju ette, mõlemad mängivad ka pille, aga iial ei soostuks nad meiega avalikult üheskoos muusikat tegema 🙂 Laikrete lapsed aga tunduvad kõik suure lustiga ema kirjutatud muusikat esitavat. Ja eks selliseid perebände ole ilmselt veelgi.

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis nende lastele meeldib see stiil mida bänd viljeleb. Minu maitse jaoks liiga lääge. Praegu nad veel osalevad, aga mida vanemaks, seda suurem tõenäosus, et nad ei viitsi selles kaasa lüüa.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis nende lastele meeldib see stiil mida bänd viljeleb. Minu maitse jaoks liiga lääge. Praegu nad veel osalevad, aga mida vanemaks, seda suurem tõenäosus, et nad ei viitsi selles kaasa lüüa.

Vanemad lapsed on ju juba täisealised, kui ma ei eksi, siis 19 ja 17 on need vanemad poisid. Kui nad siiani ei ole protesteerima hakanud, siis pigem ei hakkagi. Mina ka juba ammu imestan, et nad on nõus olnud kogu teismelise ea seda kaasa tegema. ju siis sobib jah. Minu maitse see samamoodi liigse lääguse tõttu ei ole.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi ju pigem lastelaulud, mis kirjutatud ilmselt eesmärgiga, et väike tütar saaks neid laulda. Seda enam paneb imestama, et suuri poisse see siiski ka köidab.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tulid tele-esinemise heaks ekraanile kokku. Mis seal siis nüüd nii erilist

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tulid tele-esinemise heaks ekraanile kokku. Mis seal siis nüüd nii erilist

Nende FB kontot vaadates küll selline mulje ei jää, et tuldi korraks kokku. Paistab, et neil on esinemisi küllaga juba varasemalt, enne seda saadet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi on valesti nende juures. Peaks olema hästi ilus ja armas, aga… Ilmselt see nende autolugu tekitas paljudes ebasümpaatsust.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt on bändi tegemine  raha teenimise võimalus, et käivad esinemas ja saavad selle eest tasu. Või esinevat tasuta, ma ei tea seda. Noortele on see hea võimalus midagi teha ja saada tasu selle eest, see võib ka motiveerida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi on valesti nende juures. Peaks olema hästi ilus ja armas, aga… Ilmselt see nende autolugu tekitas paljudes ebasümpaatsust.

Mis autolugu, mis sellega oli siis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tulid tele-esinemise heaks ekraanile kokku. Mis seal siis nüüd nii erilist

Ei tulnud ju ometigi korraks kokku, nad tegutsevad pidevalt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi on valesti nende juures. Peaks olema hästi ilus ja armas, aga… Ilmselt see nende autolugu tekitas paljudes ebasümpaatsust.

Mis autolugu, mis sellega oli siis?

https://foorum.perekool.ee/teema/soiduki-kerjamine-oma-perele/

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi on valesti nende juures. Peaks olema hästi ilus ja armas, aga… Ilmselt see nende autolugu tekitas paljudes ebasümpaatsust.

Mis autolugu, mis sellega oli siis?

https://foorum.perekool.ee/teema/soiduki-kerjamine-oma-perele/

Ohh, seda ma ei teadnud. Päris huvitav lugemine see lingitud teema… Tänapäeva elu ja võimalused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohh, seda ma ei teadnud. Päris huvitav lugemine see lingitud teema… Tänapäeva elu ja võimalused.

Minu jaoks oli väga ebameeldiv seda lugeda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohh, seda ma ei teadnud. Päris huvitav lugemine see lingitud teema… Tänapäeva elu ja võimalused.

Minu jaoks oli väga ebameeldiv seda lugeda.

Minu jaoks samuti. Seda pidasin silmas. Elu tänapäeval on ikka “imeline”- küsi aga raha ja sulle kantakse. Ei pea silmas ainult perebändi vaid suhtumist üleüldiselt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Laikrete perebänd