Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Laim

Postitas:
Kägu

Tere

avastasin enda nime googeldades enda kohta laimu, kus hoiatatakse inimesi minu eest, sest väidetavalt pressin meestelt raha välja ja elan sõbrannade kulul. Ma arvan teadvat, kes on sellise postituse teinud, sama inimene on saatnud nii mulle kui ka mu abikaasale sms-e, mille oleme telefonis alles hoidnud. Mida ma saan teha, et antud postitused internetiavarustest kustutataks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Maarja

RE: Laim

Kindlasti saate ühendust võtta nende lehekülgede haldajatega ja anda teada, et see informatsioon Teie kohta on vale. Kui neid asju ei eemaldata, on lahenduseks kohtusse pöördumine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Laim

[small]Maarja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindlasti saate ühendust võtta nende lehekülgede haldajatega ja anda teada, et see informatsioon Teie kohta on vale. Kui neid asju ei eemaldata, on lahenduseks kohtusse pöördumine.[/tsitaat]Ei tea, kuidas see õnnetu teemaalgataja tõendab mingile ei tea kui kaugel asuvale foorumipidajale, et tema just ongi see isik, kellest jutt? Teoreetiliselt võib ju igaüks kirjutada või helistada ja öelda, et ongi see inimene.
Ja isegi kui õnnestub panna foorumi pidaja uskuma, et helistab-kirjutab tõesti just seesama inimene, siis kuidas ta tõestab ära, et see foorumis olev informatsioon vale on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Maarja

RE: Laim

Ja tõepoolest, ega foorumipidaja ei peagi uskuma. Sellisel juhul tulebki kohtusse pöörduda. Politsei ei saa appi tulla, kuna meie pädevuses ei ole mingi seaduse paragrahvi, mille alusel niisama vale info avaldamise eest saaks kedagi karistada.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.