Esileht Pereelu ja suhted Laisk, jõuetu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Laisk, jõuetu

Postitas:

Kas keegi siin on veel minusugune?

Olen üle 30-aastane naine, lapsi pole. Minu abikaasa on piisavalt edukas, et suudab ülal pidada meid mõlemat. Seetõttu olen vabakutseline, raha pärast tööd tegema ei pea.

Väljapoole paistan loominguline, andekas – kui midagi ette võtan, õnnestub see üsna hästi. Ehkki lohakusest jäävad paljud asjad poolikuks.

Aga suurema osa ajast mööduvad mu päevad diivanil televiisorist filme vaadates. Iga päev luban endale, et võtan ennast kokku. Tunnen end läbi kukkununa, parasiidina, laiskvorstina. Asjade edasi lükkamine tekitab ärevust ja depressiooni.

Vahel suudan end kokku võtta – paar tundi, paar päeva, kui tähtaeg tulemas, siis lausa paar nädalat. Aga alati langen tagasi letargiasse, kus ei suuda isegi väikest e-maili saata või telefonile vastata. Päeva lõpuks olen uimane ja väsinud, tunnen et ka füüsiliselt pole see mulle hea.

Ma tean, et selline probleem on naeruväärne, sest enamikul ei ole lihtsalt võimalust niiviisi vedeleda päevad läbi. Aga ma ei saa endast jagu ja kõik.

Kas kellelgi on veel nii olnud ja kuidas olete püsivaid muutusi saavutanud? Eneseabi raamatud, psühhoterapeudi soovitused vms on teretulnud! Ise olen igasuguseid asju proovinud ja uudsuse vaimus ka ajutiselt muutunud, aga lõpuks kõik jälle kordub ikkagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:29; 19.03 21:53; 21.03 23:09; 22.03 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Füüsiline koormus aitab. Hakka jooksmas või regulaarselt trennis käima ja anna endale piitsa, et viilimise mõtet ei tekiks. Ja vaata, et mees sust ei tüdineks. Tuttaval viskas samamoodi oma diivanikaunistusest üle ja naisele oli see väga raske. Nüüd on naisel kindel ja ok palgaga töö, õpib doktorantuuris ja kasvatab väikest last, aga et kindla tööta ja kohustusteta inimesest sinna maani saada äkitselt, oli talle ikka väga piinarikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi siin on veel minusugune?

Olen üle 30-aastane naine, lapsi pole. Minu abikaasa on piisavalt edukas, et suudab ülal pidada meid mõlemat. Seetõttu olen vabakutseline, raha pärast tööd tegema ei pea.

Väljapoole paistan loominguline, andekas – kui midagi ette võtan, õnnestub see üsna hästi. Ehkki lohakusest jäävad paljud asjad poolikuks.

Aga suurema osa ajast mööduvad mu päevad diivanil televiisorist filme vaadates. Iga päev luban endale, et võtan ennast kokku. Tunnen end läbi kukkununa, parasiidina, laiskvorstina. Asjade edasi lükkamine tekitab ärevust ja depressiooni.

Vahel suudan end kokku võtta – paar tundi, paar päeva, kui tähtaeg tulemas, siis lausa paar nädalat. Aga alati langen tagasi letargiasse, kus ei suuda isegi väikest e-maili saata või telefonile vastata. Päeva lõpuks olen uimane ja väsinud, tunnen et ka füüsiliselt pole see mulle hea.

Ma tean, et selline probleem on naeruväärne, sest enamikul ei ole lihtsalt võimalust niiviisi vedeleda päevad läbi. Aga ma ei saa endast jagu ja kõik.

Kas kellelgi on veel nii olnud ja kuidas olete püsivaid muutusi saavutanud? Eneseabi raamatud, psühhoterapeudi soovitused vms on teretulnud! Ise olen igasuguseid asju proovinud ja uudsuse vaimus ka ajutiselt muutunud, aga lõpuks kõik jälle kordub ikkagi. [/tsitaat]

Jah, mina olen ka täpselt samas seisus!
Kui soovid, kirjuta mulle: metsapiiga@outlook.com.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 18:47; 22.03 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine tootvale tööle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta nädalaks ajaks kõik suhkruga asjad enda menüüst välja. Magusat tahad, söö puuvilja. Üks osa uimasust võib olla lausa suhkrust. Olen üsna kindel, et sa ei istu seal teleka taga ilma midagi magusat näksimata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 19:45; 21.03 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mian võiksin ka olla selline, kui mul lapsi poleks ja poole kohaga töökohta. Kui tähtaegu ei kuku, siis võin looderdada päevad läbi niisama (eeldusel, et lapsed on kas hoius või lastehoidjaga).

Minu puhul töötab variant, et juba hommikul alustan aktiivselt päevaga – trenni vms aga kindlasti kodust välja. Ja nagu eelpool Kägu mainis, toitumine aitab kõvasti kaasa, ma ei tea kas suhkur just nii mõjub, aga süsivesikud muudavad näiteks mind uimaseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele – arvasin, et tuleb mõnitamist ja sõimu, aga hoopis sõbralikud sõnad. Eks ma olen proovinud ka liikumist (tegelikult on mõningane trenn ainus, mida peaaegu iga päev süütundest teen). Suhkruga on tõesti väga problemaatiline suhe – ka toitumishäired pole võõrad, hoian neid kiivalt saladuses.

Aga mul on tunne, et vähemalt hetkel sain teie nõuannetest, julgustavatest sõnadest ja kaaskannatajalt nagu jõudu – proovin ennast taas kokku võtta! Ei, ei proovi – võtan ennast kokku 🙂

Kui kellelgi on jagada kogemusi, kuidas kestvaid muutusi saavutada, siis ootan tänulikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:29; 19.03 21:53; 21.03 23:09; 22.03 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma olen ka selline veidi ambitsioonitu tüüp. Otsin kohta elus. Ootan passiivselt ja julgen iriseda kui keegi hiromant pole. Pean enesehinnangut tõstma, aga seda raske teha. Usun, et võimalik.Praegu olen võtnud endale eesmärgiks iga päev (kodus on beebi+ lasteaialaps) mitu km jalutada. Mul on kalender, kus kõik mu tegevused kirjas, siis saan võrrelda, kirjutada linnukesi, maha kriipsutada jne.Kirjutan aegajalt päevikut, et endast paremini aru saada.Proovin panna lühiajalisi eesmärke ja iga päev kasvõi ühe püstitatud eesmärgi saavutada. Hea tunne tekib juba sellest, et suudad nt pesu ära pesta. Mul jääb ka vahel mitu asja pooleli ja siis olen enda peale pahane. Ma ei taha, et mind raputaksid kurvad elusündmused nendest triviaalsetest mõtetest üles. Tahan tunda rõõmu pisiasjadest ja selline ma kohati olengi. Aga enda puhul leian süüdlase ikka välisest ja siiamaani pole see edasi viinud.
Ühesõnaga kestvaid muutusi saavutada tähendab kestvat tööd iseendaga. Vahepeal on tarvis panna oma probleemile lihtsalt õige diagnoos, küll siis lahendus ka leidub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 22:34; 21.03 17:44; 21.03 22:48; 21.03 23:34; 22.03 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mida sa tunned. Käisin üks päev hiinameditsiinikeskuses, ravi mazzaa¨is. Massöör ütles, et mu energia on maos kinni, teadagi tuleb kogu energia maost. Kõik mu energiavarud on ka n.ö tühjad ehk isegi energiajook ei suuda mind enam turgutada. Müüs mulle purgitäie cordyceps kapsleid ja palus juurde osta Võluvitsa stressisiirupi ja Võluvitsa elujõuvitamiinid. Olen neid nüüd kasutanud 3 nädalat ja mu energi on tagasi. Lisaks hakkasin kodus trenni tegema mis annab ka omakorda energiat ja tahtejõudu juurde.
Võta ennast kokku ja proovi ka neid Võluvitsa tooteid 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen samasugune, aga ma tean, mis mind selliseks on teinud. Mul on viimased 8 aastat olnud peal meeletu vaimne ja füüsiline koormus, kodused mured, läksin ülikooli, juba ülikoolis läksin tööle, töötanud olen juba mitmeid aastaid ilma puhkuseta (see paar nädalat aastas pole ju mingi puhkus). Ühel hetkel hakkas see kõik kuhjuma, enam ei jõudnud, ei suutnud ja tulemus oli see, et sain endale depressiooni, millega olen maadelnud. Sellel aastal otsustasin, et võtan aja maha, puhkan, vaatan, mis edasi ja ma ei tunne end süüdi. Küll elu loksutab kõik jälle paika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eks ma olen ka selline veidi ambitsioonitu tüüp. Otsin kohta elus. Ootan passiivselt ja julgen iriseda kui keegi hiromant pole. Pean enesehinnangut tõstma, aga seda raske teha. Usun, et võimalik.Praegu olen võtnud endale eesmärgiks iga päev (kodus on beebi+ lasteaialaps) mitu km jalutada. Mul on kalender, kus kõik mu tegevused kirjas, siis saan võrrelda, kirjutada linnukesi, maha kriipsutada jne. [/tsitaat]

Hahahaa, keegi oleks nagu mind kirjeldanud. Vanasti, kui tööl käisin, oli mul kirjas posu asju (hirrrmus tähtsaid), millega ma päeva jooksul pidin hakkama saama. Nüüd, lastega kodus olles panen hommikul kirja: *pesu triikida, *vannituba korda jne. ja siis teen ära ja kriipsutan maha. Tekitab mingi asjaliku hea tunde – päeval on ikka mingi tulemus. Mulle tundub, et meiesugustel tüüpidel puudub mingi sisepõlemismootor, endast lähtuv huvi ja motiiv tegutsemiseks. Eeldus või vajadus tegutseda peab tulema väljaspoolt, samuti peab tegudele järgnema mingi katarsis või tunnustus väjaspoolt, siis tekibv ka sisemine rahu. Ilmselt ei ole see nn \”õige\”, sest \”õigetel inimestel\” on ikka eelkõige sisemine vajadus midagi korda saata.
Ma olen elu jooksul küll väga palju pidanud mugavustsoonist välja rabelema, aga nii kui vähegi tekib võimalus, langen sinna kohe tagasi – lebotamisse, seriaalidesse, foorumitesse, ninanokkimisse ja vegeteerimisse. Kui mul oleks elaes olnud selliseid võimalusi kodus lebotada, nagu teemaalgatajal, siis ma ainult nii oleksingi elanud ja ka piinelnud elu mõttetuse käes.
Tänaseks olengi aru saanud, et õnnelik olemiseks ma pean kasvõi kunstlikult tekitama väljakutseid ja neid siis ületama. Permenentselt peab olema \”ora p….s\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 16:09; 23.03 13:57; 27.03 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun kirjutage veel siia teemasse.Ma olen ise ka samasugune, aga kahjuks ei oska ma suurt midagi kirjeldada.Loeksin aga heameelega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui nett ära kaotada, siis oleks palju tegusam.
ma olen katsetanud enda peal, et teen netipaastu. peas hakkavad mõtted kohe liikuma ja aeg ei kao käest. isegi pool tundi on pikk aeg siis, kui netti pole. hakkad mõtlema, et mida teed see pool tundi.
telekas mind ei tõmba nii, aga nett küll. istud korraks maha ja tund läinud. siis vaatad et aega nii vähe, enam ei jõuagi teha, mida vaja.
kui lastel ka on igav ja nad kurdavad selle üle, siis keelan ära teleka ja arvuti. siis hakkab nii igav, et peale poolt päeva hakkab aju neil endal tööle.
kui sa ise tead, et telekas sind tõmbab, siis keela see endale ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun kirjutage veel siia teemasse.Ma olen ise ka samasugune, aga kahjuks ei oska ma suurt midagi kirjeldada.Loeksin aga heameelega.[/tsitaat]

Hihii,isegi nii laisk, et oma lsikust kirjeldada ei viitsi 😀

Mul ka sama pahe. Suurim häda on prokrastinatsioon — nimelt ei suuda kuidagi alustada ja \”rea peale saada\” vähegi pingutust nõudvate ülesannetega. Kui juba peale on hakatud (mõni suurem tööprojekt, kodus koristamine, dieet vms), siis läheb küll, aga just pealehakkamine on jube keeruline. Kooliajal eksamiteks õppimisega oli nii, et alati üks päev jäi puudu,kuna alustasin liiga hilja. Aja planeerimine poleka vist mul väga tugev külg.

Vahel aitavad igasugused trikid ja enese ärapetmised — nt nimekirjade tegemine motiveerib (saab asju maha kriipsutada), siis mingi preemia endale lubamine, rütmi saavutamine (nt iga päev kindlal ajal vaja mingi ebameeldiva tööga tegeleda).

Ei saa aru inimestest, kellel kogu aeg käed sügelevad mingi uue töö järele. Samas mõistan, et just sellised on tublid ja kiiduväärt inimesed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 19:50; 24.03 12:39; 27.03 15:50; 27.03 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin suure avastuse hiljuti enda jaoks: minu laiskuses on süüdi suhkur.
Kuidas ma selleni jõudsin? Tahtsin ilusat trimmis keha ning otsustasin päevapealt, et enam ma suhkurt ei söö. Ei kommidele, ¨okolaadile, tee sisse panen pool lusikat ainult (kui sedagi). Õhesõnaga, söön rohkem valku ja vähem süsivesikuid. Nii.. kuu aega suutsin ilusti magusast eemal püsida. Kuu lõpus tundsin, et mul tekis rohkem energiat, päeval ei olnud ma enam nii unine. Ja siis oh kui tore! Konsumis olid mingid kommid soodukaga ja ma premeerisin ennast ühe pakiga. siis premeerisin veel mõnega ja mõne milka tahvliga ka 🙂 Nädal aega premeerisin end. Kogu mu energia oli kadunud. Läinud. Loengus (olen tudeng) no halb hakkas, kuidas tahtsin magada. Nüüd olen jälle kaks nädalat \”puhas\” olnud. Loengutes enam ei maga (väga palju 😀 )

Ühesõnaga. Mina süüdistan enda laiskuses magusat! Vot nii!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 21:22; 21.03 22:06; 23.03 08:07; 24.03 18:36; 28.03 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen tsüklisse langeja. Ja ka langen mingisse laiskuse, vegeteerimise tsüklisse aegajalt ja muide olen ka tähele pannud, et see va suhkur on üks suur kurjajuur küll. Nt tänagi. Omaarust olin enamvähem hästi öösel maganud ja minu vanuses peaks sellest piisama küll ja peaksin energiast pulbitsema. Mul aga oli pool shokolaadi 350 grammisest tahvlist ja vitsutasin miskipärast endale naha vahele korraga. Ja läksin kella 10 ajal terevisiooni uudiseid vaatama……….plaks jäin magama diivanil nagu kott. Ja püsti enam ei saanud. Nii väsinud olin nagu oleks mitu ööpäeva magamata olnud ja füüsilist tööd rabanud teha. Vaim oli ka nõder. Nüüd siis tulin arvuti ette ja avastasin sellise teema. Täpselt nagu minu jaoks loodud. Tegin endale nüüd miski tee, mis ma ostsin kuskilt krishnaiitidelt ja mõtlen plaani välja, kuidas sellest august välja ronida.

Davai, teeme seda koos ! Ei suhkrule. Õue liikuma! Plaanid paika! Usk endasse! Enesekiitus ja ergutus! No mis veel? Vitamiinipommid ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suhkrule — kerge öelda. Millal suhkruvõõrutuse ajal see tunne üle läheb, et kui kohe magusaid süsivesikuid ei saa, siis ronin mööda seina üles? Ma tänu suhkrule veel üldse saan midagi tehtud — magus amps aitab leida vajaliku impulsi mõne vajaliku asja alustamiseks.
Kui üritan tervislikult toituda (st vähem jahutooteid ja üldse süsivesikuid), siis kipub ni olema, et mõtlengi kogu aeg söögist ja püüan pidevalt rehkendada, kas üks tükk tumedat ¨okolaadi veel mahub mu päevanormi või mitte.

Jah, olen nõrk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulemast klubisse. Olen samasugune. Käin küll täsikohaga tööl, on laps ja pereelu, mis nõuab oma, kuid ma olen täielik looder.

Kui tööl ei oleks mingit survet või tähtaegu, võiksin vabalt terve päeva foorumites passida ja jalga kõlgutada. Kodu võib vabalt 3 nädalat koristamata olla, pesu pesemata, aga mina pikutan diivanil ja mõtlen kui mõttetu ma olen, ei saa midagi tehtud. Ja ei saagi, sest mingit ambitsiooni ei ole. Sõbrannad teevad mul karjääri, istuvad poole ööni kontoris, saavutavad edu ja tegelevad hobidega ja räägivad oma plaanidest, mille nad kindlasti ära ka teevad. Tore kuulata küll, aga oleks endal pooltki nii palju pealehakkamist… oeh. Ja kui ma saaks kodune olla, siis ilmselt elaksingi nii nagu sina. Külili teleka ees:)))

Mitu kuud juba luban trenni minna – lõpuks ikka ei viitsi. Mõtlen, et käiks siis peale tööd korra väljas jalutamaski… mkmm, liiga tuuline, külm vms. Aga ok, teeks siis lõputöö kirjutamisega algust- eeee… noh, see on suurem töö, selle võib edasi lükata… jne, jne. Leian endale tuhat vabandust, miks midagi praegu just midagi teha ei saa.
Aga kui olen soone peal ja toimetan, siis saan sellest vägeva energialaksu ja tohutu enesehinnangu tõusu ja mõtlen, et issand, ma ju saan sellega hakkama, vot nüüd hakkangi nii elama ja toimetama, VÄGEV!! Ja siis mõne aja pärast läheb kõik samasse rütmi.
Hea teada, et minusuguseid on veel:)

Aaa, kõige \”mõnusam\” hetk on minul vahetult enne uinumist, kui olen silmad kini ja mõtlen päevale tagasi, vot siis tekib tõsine enesehaletsus, et olen jälle terve päeva maha maganud. Mitte midagi teinud ja tegelikult, iseennast lollitanud. Siis seal voodis, teki all, annan endale pühaliku lubaduse, kuidas homsest kõik muutub:D

Aga mina sain siit teemast küll häid soovitusi – just see nimekirjade koostamine nt (Y). Väga hea, aitäh, see võiks mullegi sobida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 14:51; 25.03 11:09; 27.03 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hahahaa, keegi oleks nagu mind kirjeldanud. Vanasti, kui tööl käisin, oli mul kirjas posu asju (hirrrmus tähtsaid), millega ma päeva jooksul pidin hakkama saama. Nüüd, lastega kodus olles panen hommikul kirja: *pesu triikida, *vannituba korda jne. ja siis teen ära ja kriipsutan maha. Tekitab mingi asjaliku hea tunde – päeval on ikka mingi tulemus. Mulle tundub, et meiesugustel tüüpidel puudub mingi sisepõlemismootor, endast lähtuv huvi ja motiiv tegutsemiseks. Eeldus või vajadus tegutseda peab tulema väljaspoolt, samuti peab tegudele järgnema mingi katarsis või tunnustus väjaspoolt, siis tekibv ka sisemine rahu. Ilmselt ei ole see nn \”õige\”, sest \”õigetel inimestel\” on ikka eelkõige sisemine vajadus midagi korda saata.
Ma olen elu jooksul küll väga palju pidanud mugavustsoonist välja rabelema, aga nii kui vähegi tekib võimalus, langen sinna kohe tagasi – lebotamisse, seriaalidesse, foorumitesse, ninanokkimisse ja vegeteerimisse. Kui mul oleks elaes olnud selliseid võimalusi kodus lebotada, nagu teemaalgatajal, siis ma ainult nii oleksingi elanud ja ka piinelnud elu mõttetuse käes.
Tänaseks olengi aru saanud, et õnnelik olemiseks ma pean kasvõi kunstlikult tekitama väljakutseid ja neid siis ületama. Permenentselt peab olema \”ora p….s\”.[/tsitaat]

Mul on nii hea meel, et on olemas keegi minusugune! Kuidas sul praegu läheb? Pean tõesti saama innustust väljast poolt. Ja olen lugenud ka selle kohta, et õigetel inimestel tuleb seestpoolt motivatsioon. Tead, minuarust on asi temperamnedi tüübis kinni. Ma olen ekstravert ja vajangi väliseid muljeid. See selleks. Aga tahad, suhtleme? Oleme teineteisele toeks rasketel hetkedel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 22:34; 21.03 17:44; 21.03 22:48; 21.03 23:34; 22.03 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xylitol kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei suhkrule — kerge öelda. Millal suhkruvõõrutuse ajal see tunne üle läheb, et kui kohe magusaid süsivesikuid ei saa, siis ronin mööda seina üles? Ma tänu suhkrule veel üldse saan midagi tehtud — magus amps aitab leida vajaliku impulsi mõne vajaliku asja alustamiseks.
Kui üritan tervislikult toituda (st vähem jahutooteid ja üldse süsivesikuid), siis kipub ni olema, et mõtlengi kogu aeg söögist ja püüan pidevalt rehkendada, kas üks tükk tumedat ¨okolaadi veel mahub mu päevanormi või mitte.

Jah, olen nõrk.[/tsitaat] Osta magusat puuvilja ja söö niipalju kui sissemahub. Näiteks datlid on niivõrd magusad, et juba mõned võtavad magusaisu ära. Ehk siis söö looduslikku magusaid asju, aga mitte tehismagusaga magusaks tehtud asju. Looduslikul magusal ei ole uimasekstegevat toimet. Eriti hull uimaseks tegija on kui rasv ja magus kokku on saanud. Shokolaadid, koogid, küpsised, tordid. Rasv ei lase magusal kohe imenduda ja siis see jääb verre ringlema ja koormab organismi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 19:45; 21.03 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka selline. Ka suhtleks hea meelega oma \”saatusekaaslastega\”. Olen tegelikult loomult rõõmsameelne ja optimistlik, kuid hetkel tunnen ka, et on olemas see miski, mis ei lase olla see, kes ma tegelikult olla võiks/tahaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 18:25; 21.03 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline tore teema. Ja milline seltskond siin koos on.
Praktiliselt iga vastuse peale tahtsin hüüatada: \” Mina ka! Sama siin!\”
Ma tahaksin teie kõigiga sõber olla, te olete minu hingesugulased 🙂

Aga ma tahan öelda seda, et suhkrul on tõesti see toime millest siin räägitakse. See on läbiproovitud ja tõestust leidnud. Mina olen magusasõltlane ja võtan juba ainult kommi vaatamisest kaalus juurde, sellepärat ma jälgin väga mida söön. Koheselt kui on libastumise periood ja söön magusat, langen otsemat teed letargiasse, olen nagu zombie, täiesti jõuetu ja mõttetu inimene. Kui tsüklist välja saan, läheb olukord tunduvalt paremaks. Nii et magusast loobumine võib lebotamist leevendada küll. Aga midugi ainult natukene kui see on juba inimese loomuses, nagu näiteks minul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 18:41; 21.03 18:51; 24.03 18:07; 25.03 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga teeme siis kuskil oma kommuuni. Nt \”Ainult laiskadele/jõuetutele\” või midagi sellist.
Liitumiseks peab muidugi ennast tõestama, et ikka piisavalt laisk ollakse:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 18:25; 21.03 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga teeme siis kuskil oma kommuuni. Nt \”Ainult laiskadele/jõuetutele\” või midagi sellist.
Liitumiseks peab muidugi ennast tõestama, et ikka piisavalt laisk ollakse:)[/tsitaat]

Ma arvan, et siin on kõik nii laisad, et keegi ei viitsi kuskil mingit kommuuni tegema hakata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 18:41; 21.03 18:51; 24.03 18:07; 25.03 12:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mulle nii meeldiks selline kommuun. Saaks enda laiskushetki jagada 😀
Kuigi täna ma olen ääretult produktiivne olnud. Jõudsin igale poole ja isegi trennis käisin täna 🙂
Mina tapan enda suhkuvajaduse puuviljadega. Ostan konsumist hunnik pirne või kiivisid ja nii kui tuleb isu, siis ajan neid endale sisse. Pärast esimest pirni ei tahagi nagu enam.
Kusjuures ma lugesin kusagil, et puuviljal ja puuviljal on ka vahe. Et magusad puuviljad nagu hurmaa ja viinamari on ka suuremates kogustes kahjulikud. Kahjutud on vähamagusad puuviljad. Vot nii 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.03 21:22; 21.03 22:06; 23.03 08:07; 24.03 18:36; 28.03 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, mis? Ma arvan veel, et edasiminekuks ja laiskuse võitmiseks on stabiilsus väga oluline. Kui me seni oleme stabiilselt laiselnud nt telekat vaadanud või arvutis passinud. Siis võiks nt esiteks panna endale piirangud laisklemises ja teha midagi stabiilselt iga päev enda jaoks. Ma hakkasin päevikut pidama. Lubasin endale iga päev sinna kirjutada, aga ei tule välja.. Nüüd siis üritan ikka ennast parandada.
Aga kes viitsib selle laisklejate kommuuni teha? FB-s?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 22:34; 21.03 17:44; 21.03 22:48; 21.03 23:34; 22.03 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, teemaalgataja, tunnistan ausalt, et häbenen ennast sedavõrd, et kusagil fb-s ei liituks. Anonüümsena oleks küll tore kaaskannatajatega suhelda ja koos eesmärke seada ning arvet pidada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:29; 19.03 21:53; 21.03 23:09; 22.03 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka selline laiskvorst, et endal hakkab paha. Koristada ei viitsi, enamasti vedelengi päev otsa teleka ja arvuti ees. Jube häbi on aga no pole seda pealehakkamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ega ma ka ei taha FB-i. Oleme siis siinsamas 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 22:34; 21.03 17:44; 21.03 22:48; 21.03 23:34; 22.03 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis ma ei saa aru neist, kes ütlevad, et on ka enese tegevusetusega hädas, kuigi neil täiskohaga töö ja lapsed. Kui palju te siis tahate teha, et ikka ennast laisaks peate? Väsimus pole ju laiskus?

Minul lapsi pole, töö on nii poole kohaga, enamasti töötan kodust ja paindliku ajaga. Eks see viimane ole ka probleem – see tähendab, et pean iseennast distsiplineerima, keegi teine seda ei tee.

Kellel on sarnaseid jooni:

– toitumishäired. Millised?

– tunne, et peagi avastavad inimesed mu ümber (kolleegid) – milline diletant ja teeskleja ma olen

– tunne, et kui suudaksin 5-10 kilo kaalust alla võtta, oleksin täisväärtuslikum

– kalduvus olla uutest projektidest põnevil, vaimustuses. Aga ajapikku muutub elevus ärevuseks ja hakkan asju tegemata jätma, edasi lükkama…

Rääkige ka, mis kattub ja mis mitte. Lisage omalt poolt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 18:29; 19.03 21:53; 21.03 23:09; 22.03 07:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Laisk, jõuetu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.