Esileht Pereelu ja suhted Laisk mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Laisk mees

Postitas:

Mis teha sellises olukorras, kui mees on laisk? Enam vähem kogu aeg peab meelde tuletama, kui midagi oleks vaja teha. Mees ise selle peale ei tule, et naine ei jõua ka kõike üksi teha. Tundub, et mees kasutab naist vaid ära, et oleks mugav elu.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 11:42; 16.08 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, sul on tavaline mees. Mis siin ikka teha, tuletada meelde, vahetada meest või laiselda samamoodi ja vaadata, kuidas kõik laguneb ja oodata, millal mehel tuleb pähe end liigutama hakata (paljudele ei tulegi). Võid seda passiivagressiivset taktikat ka lühemalt kasutada, kui nt sina oled peres kokk, siis jätad söögi tegemata ja kui mees küsib, kus söök on, siis vastad, et aga sa ju ei öelnud mulle, et peaksin süüa tegema ega tuletanud meelde, et nüüd tuleks söögitegemist alustada. Kuigi võib-olla mees ei küsi midagi ja läheb kööki ning teeb ise võileivad või paneb pelmeenid keema (kardetavasti küll ainult endale). No asi seegi, aga eks siis saad teisi variante kasutada.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 11:52; 16.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ta ei küsi, kui söök tegemata. Ongi siis lihtsalt söömata. Kui peab tööle minema, siis sellel ajal on ta haige. Kui tuletan meelde, et oleks vaja tööle minna, et mina ka üksi ei jõua kõiki üleval pidada, siis öeldakse, et ma tean ja kõik. Siis tuleb sada tervise häda külge.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 11:42; 16.08 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ta ei küsi, kui söök tegemata. Ongi siis lihtsalt söömata. Kui peab tööle minema, siis sellel ajal on ta haige. Kui tuletan meelde, et oleks vaja tööle minna, et mina ka üksi ei jõua kõiki üleval pidada, siis öeldakse, et ma tean ja kõik. Siis tuleb sada tervise häda külge.

See on juba hullem stsenaarium, kui palgatööle ka ei viitsi minna. Ilmselt kas depressioon või ongi selline mammapoja-parasiidi tüüpi mees-iluasi. Depressiooni saab ravida, paljusid muid haigusi ka, mingu aga arstile, kui haige on. Aga kui see viimane variant, siis pole midagi teha.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 11:52; 16.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teha sellises olukorras, kui mees on laisk? Enam vähem kogu aeg peab meelde tuletama, kui midagi oleks vaja teha. Mees ise selle peale ei tule, et naine ei jõua ka kõike üksi teha. Tundub, et mees kasutab naist vaid ära, et oleks mugav elu.

osta sekspoest kummist dildo, seo endale jalgevahele ja siis õhtul kui mees koju tuleb, siis vaata telekast filmi, söö pitsat, kulista õlut ja viska 2 nädalat kantud juustud telekalauale

+14
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju sul variante polegi.

1) Räägi – Kui seda veel teinud pole nii, et see ka lahenduseni viiks. Omast kogemusest – mul on ka pigem laisem mees. Ta ei tee ise rohkem, kui häda pärast vaja või kui see ta endale kasu ei too. Kui mul jälle mingi hetk tundub, et ma pean rohkem panustama siis ma loen talle nimekirja ette, mis nüüd tema õlul on ja kui ta on mõnda aega neid asju teinud ütlen talle, et okei, ma võin nüüd ise ka nende asjadega tegeleda (nt. kodu koristus, söögi toomine / valmistamine, pesu pesemine). Käime mõlemad 8h päevas tööl ja  elame õuealaga korteris – õues on tal vähe tegemist ja ma ei näe ühtegi põhjust, miks ma peaksin kodus rohkem panustama. Meil toimib.

2) Jäta maha – Kui arvad, et asi lihtsalt laiskuses ja rääkimine pole aidanud.

3) Toeta/suuna – kui ongi juba depresiivne. Sellisel juhul ta vajab abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Depressioon on mehel. Midagi teha ei taha,ärritub. Ilmselt süütundest ärritub.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teha sellises olukorras, kui mees on laisk? Enam vähem kogu aeg peab meelde tuletama, kui midagi oleks vaja teha. Mees ise selle peale ei tule, et naine ei jõua ka kõike üksi teha. Tundub, et mees kasutab naist vaid ära, et oleks mugav elu.

Ja naine kasutab seda olukorda ära, et mugavalt ohvrirollis elada….Krt küll, ei pea naine kõike tegema! Jäta tegemata siis. Mitte midagi ei juhtu, kui sööte vahepeal võileibu või kui mingi tolmurull paar päeva kauem toanurgas vedeleb. Või jäta mees maha ja siis pead ikkagi neid asju üksi tegema, aga siis pole ka meest, kelle süüks seda ajada…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha sellises olukorras, kui mees on laisk? Enam vähem kogu aeg peab meelde tuletama, kui midagi oleks vaja teha. Mees ise selle peale ei tule, et naine ei jõua ka kõike üksi teha. Tundub, et mees kasutab naist vaid ära, et oleks mugav elu.

Küsimus ei ole selles, mida teha mehega. Mees pole asi ega koer. Mees on elus inimene. Küsimus on selles, mida sina teed. Tahad elada, tuletad endale meelde, miks sa selle mehega koos elama hakkasid. Igakord tuletad meelde kuidas oli üks elada. Ja siis räägid mehega. Räägid tõsiselt, silmast silma vaadates ja jaotate kodutööd ära. Hetkel suhtud sa mehesse nagu orja, kes peab sind aitama. Ja sina koged end orjana, et peab meest orjama. Nii et mida sina teed on oluline, mitte see, mida mehega teha. Mees elab sinuga seni, kuni talle sobib. Sina elad mehega, kuni sulle sobib. Nagu koera dresseerida meest ei õnnestu. Küll aga aitab inimlik soojus ja lähedased suhted, koos RÄÄKIMISE JA SUHTLEMISEGA. KUi ei oska rääkida ja suhelda, õpi.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui naine ise midagi mehele vastukaubaks ei paku, siis tõesti rääkimine aitab. elu on ikka kompvek kompveki vastu, jutustada võib kirikus ka. kui mees ei viitsi kodus kaasa lüüa, siis naine pakub talle vähest motivatsiooni seda teha.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha sellises olukorras, kui mees on laisk?

Peeglisse vaatama, muidugi.
Enamus mehi on laisad, aga siiski on teatud protsent ka usinamaid.

See, et sa kogu sellest seltskonnast laisa välja valisid – no arva ise, kelle probleem?
Mind sa ju ei oleks ligi lasknud otsustama, et kas paljuneda selle mehega või mitte. Aga nüüd nutad.
Imelik inimene.

+9
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind sa ju ei oleks ligi lasknud otsustama, et kas paljuneda selle mehega või mitte.

Ära utreeri.

Loomulikult, perekoolikas teeb oma tulevasele abikaasale ja laste alati väga põhjaliku taustauuringu.
Käib tal kodus, vaatab, kuidas (tolmu) kord on, käib garaazis, kontrollib, kas tööriistad on hunnikus sahtlis või on kenasti ritta riputatud, otsustab mehe auto korrasoleku ja puhtuse üle, tutvub tema sõpradega, sõbruneb tema emaga, tööga, hobidega jne.

Ja sina siin tahad jätta muljet nagu perekoolikas saaks kuskil külavahel vaid ups lapsi ja koliks kokku esimese ettejuhtuvaga???
E, nii nüüd küll ei ole.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind sa ju ei oleks ligi lasknud otsustama, et kas paljuneda selle mehega või mitte.

Ära utreeri.

Loomulikult, perekoolikas teeb oma tulevasele abikaasale ja laste alati väga põhjaliku taustauuringu.

Käib tal kodus, vaatab, kuidas (tolmu) kord on, käib garaazis, kontrollib, kas tööriistad on hunnikus sahtlis või on kenasti ritta riputatud, otsustab mehe auto korrasoleku ja puhtuse üle, tutvub tema sõpradega, sõbruneb tema emaga, tööga, hobidega jne.

Ja sina siin tahad jätta muljet nagu perekoolikas saaks kuskil külavahel vaid ups lapsi ja koliks kokku esimese ettejuhtuvaga???

E, nii nüüd küll ei ole.

sa oled nagu friik, tolmurullid ja see ongi see kooselu? nii tühise naisega ei suudagi mees koos elada, midagi muud rääkidagi omavahel pole kui tolmurullid ja tööriistad sahtlis

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Näiteks tekkis tüli sellest, et julgesin küsida kuna tööle läheb. Vihastati ja rohkem enam ei räägita. Ei saa nagu aru sellest, et miks aru ei saada, et tööl peaks käima mõlemad, naine ei jõua tervet peret üleval pidada.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina siin tahad jätta muljet nagu perekoolikas saaks kuskil külavahel vaid ups lapsi ja koliks kokku esimese ettejuhtuvaga??? E, nii nüüd küll ei ole.

Lugedes siin  teemasid, siis üsna sageli tundub, et just nii ongi.

Peale keskat võetakse see “äge kutt”, peale paari last selgub, et elu polegi äge

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Memmepojad kes mõtlevad ainult endale jäävad ilma laste armastusest

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Memmepojad kes mõtlevad ainult endale jäävad ilma laste armastusest

Aga neil savi. Kas arvad, et nendel meestel, kes siin igas elatiseteemas kraaksuvad, on sooja või külma oma lastest. Ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees kirjutaks, et naine kodus midagi ei tee ja ei taha ka tööle minna, siis kindlasti oleks see depressioon.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha sellises olukorras, kui mees on laisk? Enam vähem kogu aeg peab meelde tuletama, kui midagi oleks vaja teha. Mees ise selle peale ei tule, et naine ei jõua ka kõike üksi teha. Tundub, et mees kasutab naist vaid ära, et oleks mugav elu.

Tuleb endalt küsida, kuidas see mees enda koju sai?  Täiskasvanud inimest ümber ei õpeta, kui ei sobi, palud mehel lahkuda. Ja endalt tuleb küsida, et kuidas enda kogemusest saab rääkida kolmandas isikus. Kellest siis teema on. Kui sulle tundub, siis sa ju kirjutad, et tundub, et mees kasutab mind ära. Aga kuna sa räägid kellesti teisest, siis kirjutab ,et tundub, et mees kasutab naist ära. See on ohtlik psüühika häire, kui endast räägitakse kolmandas isikus. kui see on aga libakiri, on asi veelgi karmim.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha sellises olukorras, kui mees on laisk? Enam vähem kogu aeg peab meelde tuletama, kui midagi oleks vaja teha. Mees ise selle peale ei tule, et naine ei jõua ka kõike üksi teha. Tundub, et mees kasutab naist vaid ära, et oleks mugav elu.<br /><br />

<br />Ole õnnelik kui sul ainult mees on laisk. Mul abikaasa ema, ütleski, et kas sa võtsid mehe töö tegemiseks, lapsed ka ei tohtinud oma asju koristada, sest selleks olingi ainult mina.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes need mehed sellisteks tümikateks kasvatanud on? Ikka emmed.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teha sellises olukorras, kui mees on laisk? Enam vähem kogu aeg peab meelde tuletama, kui midagi oleks vaja teha. Mees ise selle peale ei tule, et naine ei jõua ka kõike üksi teha. Tundub, et mees kasutab naist vaid ära, et oleks mugav elu.

osta sekspoest kummist dildo, seo endale jalgevahele ja siis õhtul kui mees koju tuleb, siis vaata telekast filmi, söö pitsat, kulista õlut ja viska 2 nädalat kantud juustud telekalauale

Mul hakkas sinust kohe kahju, et sul selline mees on …

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks tekkis tüli sellest, et julgesin küsida kuna tööle läheb. Vihastati ja rohkem enam ei räägita. Ei saa nagu aru sellest, et miks aru ei saada, et tööl peaks käima mõlemad, naine ei jõua tervet peret üleval pidada.

Mis mehi te endale võtate? Isegi tööl ei viitsi käia.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes need mehed sellisteks tümikateks kasvatanud on? Ikka emmed.

Muudkui emmed ja emmed. Aga miks issid neid siis paremateks meesteks ei kasvatanud?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sellise mehega üldse koos olla, kes isegi tööl ei käi ja sissetulekut ei oma? Ja ei tahagi tööle minna nagu ma aru saan.
Siin aitab ainult fakti ette panemine, kas läheb tööle või lähete lahku.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks tekkis tüli sellest, et julgesin küsida kuna tööle läheb. Vihastati ja rohkem enam ei räägita. Ei saa nagu aru sellest, et miks aru ei saada, et tööl peaks käima mõlemad, naine ei jõua tervet peret üleval pidada.

Mees peaks ju peret üleval pidama, mitte vastupidi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes need mehed sellisteks tümikateks kasvatanud on? Ikka emmed.

Muudkui emmed ja emmed. Aga miks issid neid siis paremateks meesteks ei kasvatanud?

Aga siin koguaeg räägitakse, et mehed on lontrused. Alles nüüd on mehed lontrusteks muutunud? Varem ei olnud siis?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes need mehed sellisteks tümikateks kasvatanud on? Ikka emmed.

Muudkui emmed ja emmed. Aga miks issid neid siis paremateks meesteks ei kasvatanud?

Ei ole nõus – minu mees on väga töökas, kuldsete kätega. Samas tema enda isa on kodus nagu ilupuu, lösutab diivanil ja samal ajal ämm paneb tapeeti seina. Isalt küll ei ole mees midagi õppinud, kui siis – minu isalt.  Käime ämma-äia juures remondi tegemas,  sest äi ennast sellega ei vaeva. Õnneks elavad korteris.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahuta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes poes käiks, et saaks neid võileibugi 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Laisk mees