Esileht Pereelu ja suhted laiskus, masendus, depressioon, vitamiinipuudus….???

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: laiskus, masendus, depressioon, vitamiinipuudus….???

Postitas:
Kägu

millest see tuleb, et puudub tahtmine midagi teha. no kohe üldse ei taha midagi teha. välja arvatud nüüd siin oma mure kurtmine. muid asju ei taha ja ei jaksa.
õnnestus end sundida riidekappe koristama. aga teen seda täiesti vastumeelselt ja suure pingutusega.
tegelikult viimasel ajal on see tunne vägagi sagedane, käib hooti. vahel on pikem, vahel lühme. vahel isegi tunne, et ei tahagi elada. tahaks hüüda \”peatage palun maakera, tahan maha minna!\”.
lükkan kõike edasi, mida vähegi edasi lükata annab. keskendusprobleemid on tekkinud. maj. murede ja suhetemuredele ei taha mõeldagi.
tahaks end kõigest välja lülitada. aga nii ei saa ju elada. ja midagi ette võtta ka ei oska. ja raske on, kui iga sammu juures peab end sundima seda sammu tegema. iseenesest ei tule midagi.
olen ma laisk?
depressioonis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: laiskus, masendus, depressioon, vitamiinipuudus….???

Depressioon 99% tõenäolisusega. Otsi abi. Ausalt, mida kauem viivitad, seda hullem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

sinu olukorras kirjeduse järgi, kui sa oled naine, mida sa oled, on sul 99% tõenäosusega depressioon.
samas olukorras mees on aga lihtsalt laisk lojus. kellele tuleks öelda paar kõva sõna või lahku minna.
http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8889775

Please wait...
Postitas:
Kägu

Flux,supper rõõmupill 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on stress. stress tähendab MITTE HAKKAMASAAMIST. (not coping). kui sul on liiga palju ülesandeid ja sa nendega enam hakkama ei saa, tekib stress.
suure tõenäosusega ka toitainete puudus. Võta üks korralik B-vitamiini kompleks koos magneesiumiga. AD-st hoia eemale.
katsu rohkem liikuda! liikumine vallandab heaoluhormooni. võta enda jaoks iga päev kasvõi 20 min ja jaluta. peale seda tunned justkui uut energiat.
maga piisavalt! unepuudus on suur stressor!

Please wait...
Postitas:
Kägu

B-grupi vitamiinidest võib ka kasu olla (aga neid saab tegelt teraviljast ja tervislikust toidust enamvähem ilusti kätte), kuid mina soovitan sul võtta magneesiumi lisaks. Uuri apteegist, mis on paremini imenduvad vormid ja võta enne uinumist sisse. Minu stressi vastu aitavad nad küll.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Pereelu ja suhted laiskus, masendus, depressioon, vitamiinipuudus….???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.