Esileht Pereelu ja suhted Läksin lahku ja ei oska kuskilt otsast uuesti alustada

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Läksin lahku ja ei oska kuskilt otsast uuesti alustada

Postitas:

Arvan, et detailidel ei ole nii väga vahet, kui sellel, et läksime peale viit aastat lahku. Täiesti tühja asja pärast, aga eks tegelik põhjus oligi selles, et kumbki polnud enam tükk aega õnnlik – harjumus, igav, ei teinud midagi väga koos, lihtsalt olime, heal juhul vaatasime koos filmi.

Saan mõistusega aru, et eks nii oligi parem ja kuna järgmisel aastal saan 30, siis tagantjärgi oli see kindlasti ka selles mõttes viimane aeg, muidu olekski jäänud õnnetult edasi elama ja raisanud veelgi rohkem aastaid.

Süda aga siis valutab kohutavalt, kahtlen, tahaks parandada, aga ei õnnestu, ma ei tea, eluisu on otsas. Tean, et see läheb üle, aga see aeg on kohutav. Kui mõtlen enda väljavaadetele, siis neid ei olegi. Suhtes olles ja kolimisega kadusid sõbrannad, on küll olemas, aga kui nii lähedalt ei suhtle, siis nüüd murega on minna jällegi tobe + enamusel nagunii omad pered jne.

Tinderit ju ei tõmba, aga üksi ei kujuta ka ennast ette. Tahaks ikka kellegagi ju lähedaselt suhelda ja ma ei tea, ei oska enam olla. Ei tahagi olla. Proovisin raamatuid lugeda, trennis käia, et mõtteid mujale saada, aga ei saa. Tunnen end langen kuhugi sügavale musta auku nii ainult.

Natukene isegi hakkas praegu peale selle lühikese teksti kirjutamist, aga südamest palun, andke mulle nõu. Kuidas olete üle saanud, kuidas elu peale raske lahkuminekut edasi läinud, midagigi.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 17:25; 27.01 17:40; 28.01 10:08; 28.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari kuuga läheb üle. Vana suhet tahad tagasi täpselt nii kaua kuni tutvud kellegi uuega, siis enam vana tagasi ei taha. Elus teed edasi seda mida sa tegid enne suhet. Mida vähem mõtled sellele, seda kergem on edasi minna.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerli Kõiv kirjutas mingi raamatu sel teemal.. jumalannade paranemispäevik, võib-olla see aitaks sind?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see nii raske peab olema 🙁
Veel raskem on mitte mõelda, kõik ju meenutab midagi

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 17:25; 27.01 17:40; 28.01 10:08; 28.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead ma pole kunagi varem siia kirjutanud ja kellegiga suhelda tahtnud, aga sina tundud täpselt see inimene olevat, kellega oleks midagi ühist rääkida. Olen ka kohe 30 saanud ja just lahku läinud. Ehk saame üksteisele toeks olla? Kust kandist sa pärit oled ja kas tahad mingit emaili jätta vms? 🙂

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Internetis hakkasin sebima, tekkis sõpru, kellega oli teada, et kokku vbl ei saagi, aga lihtsalt nii põnev oli chattida, kelle arvamus tundus järsku jube oluline. Nii ma justkui ei tundnudki end üksikuna, ootasin hilisõhtuid ja oma seltskonda (natuke nihkes ajavööndite tõttu). Mulle tehti ka selgeks, et olen huvitav vestluskaaslane ja see nagu tõstis enesekindlust ikka. Killud ja naljad lendasid, teadsime üksteise salamõtteid ja unistusi. Niisukest elu saadki elada, kui pole lapsi, kes vajavad aega ja hoolitsemist. See vőtab ikka arvestava osa vabast ajast 🙂
Hakkasin enesekindel, rahulolev ja naeratav välja paistma vist, sest lihtsalt lambist tuldi ja hakati juttu sobitama… Ju mul siis varem kohe otsaette oli kirjutatud, et hõivatud ja tähelepanu ei soovi. Nüüd ma kuidagi nautisin oma iseolemist ja ise hakkama saamist.
Siis tekkis üks teraapiline romanss, suht ruttu saime aru, et ühist tulevikku ei näe, aga armsad käigud ja mälestused…
Ühel hetkel sain jutule inimesega, kes tundus kuidagi nii sobivat. Just see, et ta ei kiirustanud ega *teinud suuri sõnu*. Nii see läks 🙂

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan seda “et Tinderit ikka ju ei tõmba”, ise võtsin ka ülipikalt hoogu, sest tundus nii hirmus (eriti peale pikka suhet), et kuidas ma ennast nüüd sinna üles riputan ja kõik ju näevad 😀 Aga lõpuks ma siiski seda tegin ja tead, põdemiseks pole üldse põhjust. See on lihtsaim viis kuidas uute inimestega tutvuda ja suhtlema hakata. Ja ei kohusta absoluutselt mitte millekski. Ei pea kokku saama, ei pea suhtlema kui ikkagi ei meeldi. Seal on palju inimesi, kes on samas seisus kui oled sina ja kes esialgu ei otsigi otseselt midagi. See aitab nii palju kaasa sellele, et uuesti maailma lootusrikkana näha. Tasub proovida, halvemaks ikka ei lähe ju 🙂
Vanade sõbrannade osas, võid ikka ju proovida suhelda, mine tea, võibolla on nemad samuti sõbrannast puudust tundnud, laste kõrvalt kipuvad teinekord ära kaduma.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teemaalgataja ühe sarnases olekus meesterahvaga ei tahaks suhelda?
Lihtsalt räägiks või kirjutaks, polegi tarvis keerulisemaks ajada. Asendust, lohutust ei otsi, küll aga on võõra inimesega mõnel teemal lihtsam rääkida, kui enda sõprade või pereliikmetega.
Nagu teraapia või nii, kuna sarnane olukord.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 00:55; 28.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et detailidel ei ole nii väga vahet, kui sellel, et läksime peale viit aastat lahku. Täiesti tühja asja pärast, aga eks tegelik põhjus oligi selles, et kumbki polnud enam tükk aega õnnlik – harjumus, igav, ei teinud midagi väga koos, lihtsalt olime, heal juhul vaatasime koos filmi.

Sellise asja pärast lahku minna? Mnjah. Milline on siis lootus, et uues suhtes sama ei juhtu? Või kes neid koos tegemisi ja asju peab korraldama teil? Päkapikud?

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta mulle mariaelisa@online.ee

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 17:25; 27.01 17:40; 28.01 10:08; 28.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teemaalgataja ühe sarnases olekus meesterahvaga ei tahaks suhelda?

Lihtsalt räägiks või kirjutaks, polegi tarvis keerulisemaks ajada. Asendust, lohutust ei otsi, küll aga on võõra inimesega mõnel teemal lihtsam rääkida, kui enda sõprade või pereliikmetega.

Nagu teraapia või nii, kuna sarnane olukord.

Jah, miks mitte, võõra inimesega on tõesti kergem. Kirjuta mulle mariaelisa@online.ee

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 17:25; 27.01 17:40; 28.01 10:08; 28.01 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teemaalgataja ühe sarnases olekus meesterahvaga ei tahaks suhelda?

Lihtsalt räägiks või kirjutaks, polegi tarvis keerulisemaks ajada. Asendust, lohutust ei otsi, küll aga on võõra inimesega mõnel teemal lihtsam rääkida, kui enda sõprade või pereliikmetega.

Nagu teraapia või nii, kuna sarnane olukord.

Jah, miks mitte, võõra inimesega on tõesti kergem. Kirjuta mulle mariaelisa@online.ee

saatsin päeval kirja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 00:55; 28.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on tegelikult tõesti vedanud.
Oled lahku läinud enne kui lapsed asjasse segatud.
Ja kui üksteise seltsis end enam õnnelikuna ei tunne – siis see pole tühiasi. Kui kumbki pool pole rahul, siis tõuseb igast asjast tüli ja see on üks lõpmatu õudus.
Ise lasin oma elul sellisel õudusel aastaid kesta. Sain nagu aru, et asi on vale ja pekkis, sest mees pole rahul. Tema tundis, et nooremana ta polnud atraktiivne ja nii teda ei tahtnud tüdrukud, leppis siis minuga. Siis üle 35-sena majandusliku stabiilsuse saavutanuna hakkasid äkki naised temaga flirtima. Ta tundis, et ei pea leppima selle halvema valikuga, mis kunagi tegi. Nii ta siis ära armus ühte lapsega naisesse, (seda mees ei märganud, et tähelepanu pöörasid talle vallalised lastega naised) – ja katus sõitis ära. Kolis välja oma eluarmastuse juurde.
Noh, ma põdesin ikka… ebanormaalselt. Nagu mul poleks mingit oma elu ega au ega väärikust. Mitte avalikult. Aga mu mõtted ketrasid muudkui ühte rada ja pisar tikkus silma ja – no hale oli endast ja vihane mehele. Läks pea kolm aastat, enne kui august välja ronisin. Tuttavad ja sõbrad seda ei tea, et auk nii sügav oli. Kuidagi tiksusin päeval ikka ära, laste ees ei tahtnud ulguda ka. Mask oli ees kogu aeg. Kuni käis klõps – ja tundsin, et korras. Minuga on korras ja hästi ja paremini kui varem.
Mul ei ole kaaslast, sest ma plaanin mõne aasta oodata kuni laste vanus veidi parem. Kui otseselt ette sattuks, siis võib olla. Aga ma ei otsi teadlikult. Las minna nagu läheb. Ses mõttes on mul hea, et kell ei tiksu. Lapsed olemas ja päris mõistlikus eas. Mõni aasta veel ja noorem läheb gümnaasiumi. Nad on mõistlikud ja vahvad kaaslased. Nad ei oleks kindlasti vastu kui mul oleks kaaslane ja me oleme arutanud, et kunagi mul kindlasti on ka, et nad ei pea muretsema, et ma üksikuks jään.
Eksmees tahaks uuesti pere olla, aga ma ei taha. Ma tunneks ilmselt end jälle hädavalikuna, ja see roll pole enam minu jaoks. Eksmees väidab, et me olevat olnud parim asi ta elus. Aga et ma oleks võinud kannatlikum olla. No ma ei tea – mul pole vaja kannatlikkust vaadata, kuidas mu kaaslane üksikemadega ringi lehvib. See on kellegi teise elu nüüd.

Kui asi ei toimi, ega ta siis ei hakkagi eriti toimima. Lihtsalt mõnda aega võib teha näitemängu ja üritada, aga karta on et plahvatus kummagi seest millalgi tuleb. Seega – varem on parem.
Sul on aega veel ringi vaadata. Püüa luua suhteid pigem vabade ja vallalistega – see kärgperendus on hirmus piin tegelikult. Alguses võib illusioon olla, et kõik armastavad kõiki, aga pikapeale selgub, et lihtsalt püütakse viisakat nägu teha. Ja mingil hetkel kuskilt käriseb.
Mu eksmehel ilmselt tekitas nördimust, et tema lapsega elukaaslane jonnis selle pärast, et mees oma lastega aega veeta soovis. Mul vanemad poisid, uuel noorem tüdruk – no pole lihtne ühistegevusi leida. Ka tekitab pingeid, et uus naine soovib, et mees oleks täiskohaga isa – see tähendab siis lapse trennidesse transportimist ja kõike muud. Mees oli harjunud, et sellised asjad on naise rida. No vat paras talle. Saab nüüd võõra lapsega kogu isarolli kätte. Enne oligi liiga mugav. Mulle meeldib.

Naudi ennast. Seda on kerge öelda, raske teha. Aitavad tegevused, mis on rutiinsed. Näiteks sörkimine. Mitte kõnd – see on liiga mugav – pea hakkab ikka oma mõtteid heietama. Sõbrannadega võta ikka kontakti – nad on toetavamad kui sa arvad. Ütle otse, et vajad seltskonda, et mõtteid eemale saada. Osta omale võimalusel ilusaid asju – kasvõi pesu. Tee ilurutiine – kreemita, tee näomaske. Kata ainult enda jaoks mõnus kohvilaud mõne küpsisega. Vali tassid ja taldrikud, ja salvrätid. Mine loodusesse. Külasta sugulasi. Jne, jne.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ei tõmba Tinderit. Ära otsi kohe uut suhet. Deidi veidi mingite välismaalastega. Saa veidi kogemusi ja päriselt tõmba ringi.Hiljem uue mehega on sul kogemusi ja seks parem. Kasuta lihtsalt kondoomi ja hoia Eesti meestest ringitõmbamise perioodil eemale.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teemaalgatajal uuesti alustamine läinud on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas olete üle saanud, kuidas elu peale raske lahkuminekut edasi läinud, midagigi.

Eks lein tulebki ära leinata. Sa ei saa oodata, et plaksust on kõik möödas. Nutadki ja mõtledki iga minut iga päev. Siis ühel hetkel avastad, et sa pole enam tund tema peale mõelnud. Siis mõned kuud edasi tajud, et pole juba eilsest saadik tema peale mõelnud. Siis mõned perioodid tuleb ta sulle sagedamini meelde. Ega ta jääbki meelde tulema, et sa seda kooselu ära ei unusta, ära seda küll looda. Lihtsalt ükskord mõne aasta pärast on sul üldiselt sellest suhtest ja sellest mehest tagasi vaadates täiesti ükskõik – mingid sädelevad või valusamad meenutused välja arvata. See võtab aastaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Internetis hakkasin sebima, tekkis sõpru, kellega oli teada, et kokku vbl ei saagi, aga lihtsalt nii põnev oli chattida, kelle arvamus tundus järsku jube oluline. Nii ma justkui ei tundnudki end üksikuna, ootasin hilisõhtuid ja oma seltskonda (natuke nihkes ajavööndite tõttu). Mulle tehti ka selgeks, et olen huvitav vestluskaaslane ja see nagu tõstis enesekindlust ikka. Killud ja naljad lendasid, teadsime üksteise salamõtteid ja unistusi. Niisukest elu saadki elada, kui pole lapsi, kes vajavad aega ja hoolitsemist. See vőtab ikka arvestava osa vabast ajast ????

Hakkasin enesekindel, rahulolev ja naeratav välja paistma vist, sest lihtsalt lambist tuldi ja hakati juttu sobitama… Ju mul siis varem kohe otsaette oli kirjutatud, et hõivatud ja tähelepanu ei soovi. Nüüd ma kuidagi nautisin oma iseolemist ja ise hakkama saamist.

Siis tekkis üks teraapiline romanss, suht ruttu saime aru, et ühist tulevikku ei näe, aga armsad käigud ja mälestused…

Ühel hetkel sain jutule inimesega, kes tundus kuidagi nii sobivat. Just see, et ta ei kiirustanud ega *teinud suuri sõnu*. Nii see läks ????

Vedamine

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tee näiteks midagi mis sulle meeldib,näiteks mine kõnni looduses,mine teatri/kinno?
usun et sul hakkab parem,vähemalt loodan!????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord on lohutuseks see,kui mõtled,et kellelgi kuskil on palju hullemini.Kui sul oleks laps,siis olekski palju hullem see asi,sest siis sul poleks valu ainult enda pärast vaid tema pärast lisaks.Kõik need mõtted,kuidas ta issiga koos voodis lollitas ja mängis,kuidas enam ei ole ühiseid sünnipäevi,ühiseid jalutuskäike emme ja issiga…see jada jätkuks lõpmatuseni. Sina aga tee endale kodus mõnus olemine-tee toad korda,osta endale midagi head näksida ja hakka netis suhtlema.Kui ennast näidata ei taha kirjuta kuskil mujal,nt Armastusesaalis.Seal on küll palju selliseid,kellega rääkimisest tasuks pigem kaarega eemale hoida,aga võib ka vahel täitsa toredaid inimesi trehvata.Seal soovitan ise esimesena kirjutada,nii on suurem tõenäosus toreda inimese otsa sattuda.Minu arvamus on,et ei ole hea mõte käia jalutamas või kinos vms üksi,sest see võimendab kurbust ja tekitab ainult mõtteid,et me võiks ju kõike seda koos teha.Niiet,koristama,poodi ja arvutisse 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Läksin lahku ja ei oska kuskilt otsast uuesti alustada

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.