Esileht Imetamine Laktoosi jm talumatus ning imetamine-kas võin?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Laktoosi jm talumatus ning imetamine-kas võin?

Postitas:

Mul on endal üsna tugev piimasuhkru ja piimavalgu talumatus. Neid sisaldavaid asju ei tarbi üldse.

Arst ütles, et see on üsna tõenäoline, et laps võib selle ka pärida. Ma varsti sünnitan aga veidi muretsen ikka juba ette ära. KUI lapsel peaks olema ka see talumatus siis kas ma saan üldse teda imetada sest rinnapiim sisaldab ju ka samu asju. Jah lehmapiimavalku ei sisalda muidugi aga siiski-kuidas talumatus mõjutab imetamist kui ma ise ei tarbi. Kas rinnapiim kui selline võib lapsele ka vaevusi teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.kliinik.ee/lastehaigused/id-5/noustamine?question=25585

Aga ära nüüd suurest hirmust rp andmata jäta, sest kui lapsele on talumatus, siis talle ei pruugi ka tavaline RPA soovida ja vaja on retspetiga – midagi pead sa ju nagunii senimaani andma ja küll see talumatus kohe ka ilmneb, kui üldse on. Ei ole vaja asjade pärast ette muretseda end hulluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laktoositalumatust naljalt imikutel ei esine, ja kui sa ise lehmapiimavalku ei tarbi, siis ei saa seda laps rinnapiimast ka ju kuidagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUI su laps on laktoositalumatus, siis on palju suurem probleem, kui sa teda EI imeta, sest suurem osa rpasid on ju lehmapiima baasil.

Mul on omal lehmapiimatalumatusega laps ja selle avastasime täpselt nii, et kui ma ise lehmapiima ei tarbinud, oli ka lapsega kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Laktoosi jm talumatus ning imetamine-kas võin?