Esileht Beebi ja mitmikud Lamamistooli otsinguil

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lamamistooli otsinguil

Postitas:

Ei suuda otsustada, millist lamamistooli muretseda.

Paljud kiidavad Babybjörni lamamistooli, kommentaare ja tooli andmeid lugedes ei mõista kuidas see nii menukas ja kiidetud toode on…

Miinused minu jaoks:

Kasutus vaid kuni  laps 13kg kaalub

Hind ülikõrge väikese jupi tekstiilkanga ja mõne metalltraadi eest  – ca 200 eurot + lelukaar teised 45 eurot

Vööd ei saa reguleerida – kel vähegi pontsakam beebi, ei mahu sinna tooli.

Peale esimest pesu tekstiili õmblused hargnevad.

Pole sangasid, et tooli beebiga yhest kohast teise tõsta.

Millist lamamistooli soovitate, mida saab vähemal 18 kiloni kasutada, millel tõstmiseks sangad, kaasas lelukaar, võimalik 3 asendit?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli kasutusel TonyLove lamamistool. Vastsündinuna laps magas päevauned seal, sai kenasti uuesti magama kiigutada ning katus lisas pimedust. Hiljem kui juba lisatoitu hakkas saama,siis sai poolistukile panna. Kuid nüüd beebi juba kuu aega istub ning sööb söögitoolis ning lamamistool kasutust ei leia. Seega arvan,et 18 kg ta seal küll nõus pole olema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suuda otsustada, millist lamamistooli muretseda.

Paljud kiidavad Babybjörni lamamistooli, kommentaare ja tooli andmeid lugedes ei mõista kuidas see nii menukas ja kiidetud toode on…

Miinused minu jaoks:

Kasutus vaid kuni laps 13kg kaalub

Hind ülikõrge väikese jupi tekstiilkanga ja mõne metalltraadi eest – ca 200 eurot + lelukaar teised 45 eurot

Vööd ei saa reguleerida – kel vähegi pontsakam beebi, ei mahu sinna tooli.

Peale esimest pesu tekstiili õmblused hargnevad.

Pole sangasid, et tooli beebiga yhest kohast teise tõsta.

Millist lamamistooli soovitate, mida saab vähemal 18 kiloni kasutada, millel tõstmiseks sangad, kaasas lelukaar, võimalik 3 asendit?

Minul oli siiski Babybjörn, olin väga rahul. Lihtne, mugav ja läbi mõeldud lahendus, ei mingeid liigseid kellasid-vilesid.

Minu suur laps saavutas kaalu 13 kg veidi peale 1 aasta sünnipäeva. Selleks ajaks oli tool ammu müüdud, sest kui ta liikvele läks korralikult, siis mingis toolis küll istuda ei tahtnud. Soetasin söögitooli ja köögipuki.

Kui pontsakas see beebi peab olema, et sinna ei mahuks? Mul polnud väike laps ja mahtus kasutusaja lõpuni kenasti.

Miski ei hargnenud.

Tugev pluss just lihtne disain. Seda riidejuppi saab naksti sealt traadi pealt maha võtta, ära pesta ja tagasi panna.

Väga hästi transporditav, käis igal pool meiega kaasas, võttis minimaalselt ruumi.

Sellega olen nõus, et tõstmine on keeruline. Aga ega enamus neid sangasid ei ole tegelikult mõeldud 10+ beebi tõstmiseks koos tooliga.

Ühesõnaga mina paremat leidnud ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebid tüdinevad kiirelt ja ma ei loodaks nii pikka kasutusaega ???? Meil ka BB tool ja minu beebi on kolmas laps, kes seda kasutab. Midagi ei hargne vms. Teiselt ringilt ostsin mängukaare 25 euroga juurde. Ja praegugi on ta kolme kuune ja juba hakkab nihelema ja keerama end maha sealt, ilmselt pikka pidu kasutamisega pole. Aga tool hea, annab endale veidi aega süüa, duši all käia jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei teadnud, millist tooli osta. Lõpuks ikkagi valisin selle paljukiidetud BabyBjörni. Mul küll neljas laps, aga lamamistoole pole varem kasutanud. Ostsin uuena ja maksis koos selle leluga 206euri. Kallis jah, aga hetkel olen küll rahul. Laps veidi üle kuu vana. Hommikul teen köögis süüa ja jalaga kiigutan. Meie põnn on seal rõõmsalt, aga kiigutamist tahab. On seal ka magama jäänud. Minu jaoks pluss oligi see, et kasutatav kuni 13kg. Teised toolid küll nii pika kasutusajaga polnud. Ja lamamistooli koos lapsega ei tohigi tõsta. Hoiatus on toolil peal. Samuti ei tohi tooli laua peale panna. Mulle meeldib ka see riie. Meil valge lühikarvaga koer ja karvu kõik kohad täis. Tool läheb küll karvaseks, aga kangas nii tihe, et karvad tooli riide sisse kinni ei jää. Tolmuimejaga saab jälle puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutus vaid kuni  laps 13kg kaalub

Lamamistooli kasutusaeg lõppeb umbes siis, kui beebi toeta istub ja hoolega roomab. Nii et kui hästi läheb, siis 7-8. elukuuni, aga meil on lamamistooli kasutusaeg olnud kuni pool aastat (4 lapsega) ja isegi mu eriti suur ja priske laps ei kaalunud pooleaastaselt 13 kg. Nii raskeks kasvas ta umbes 11kuuselt, aga siis ta juba kõndis. Keskmine aastane on pigem 9-11 kg.

Minul on olnud alati järelturu-lamamistool. Selline, mille rihmasid saab reguleerida ja mida saab hõlpsalt pesta. Eriti hea, kui saab pesumasinas pesta. Sangad on ka väga kasulikud. Konkreetset mudelit soovitada ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu kolmene ületas alles hiljuti 13 kg. Järelturult sain BB kioge 50,-. Kasutasin ka teise lapsega. Ilmselt panen 35.- müüki. Seisukord tegelt sama mis ostes. Mis valu kõike uuena osta?

Vahepeal oli ka mingi FP tool. Andsin tasuta ära. Poleks elu sees sellise rämpsu eest raha küsinud.

Toole on erisuguseid. Sa ei pea osa BB. Leia omale selline, mis sind rahuldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan ka järelturult vaadata. Facebooki Marketplace on BB toolide pakkumisi täis, leiab erinevas hinnaklassis, sageli juba koos mänguasjaga. Kui ma ise poleks BB tooli sugulastelt tasuta saanud, oleksin kindlasti kasutatuna ostnud. Praegu, mil laps on 9-kuune, olen väga rõõmus, et 200 euri selle tooli eest välja ei käinud, sest tegelikult oleme saanud seda üsna vähe kasutada – lapsele lihtsalt eriti ei ole meeldinud selles olla. Pisikese beebina ei tahtnud ta selles üksinda olla ja kiikumine ega miski teda ei lohutanud seal. Nüüd 7-8 kuuselt istus rohkem, sest hakkas sellest kiikumisest rohkem lõbu tundma, aga nagu eelkirjutajad on öelnud, ei usu ma samuti, et kui laps väga aktiivseks muutub, ta seal kinni istuda tahab. Seega meil olnud rohkem selline koht, kus laps 5 minutiks käest panna ja tõesti suur rõõm, et ma varandust selle tooli alla panema ei pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bb sarnaseid toole on veel, ei pea ostma kallist. Analoogi saab uuelt odavamalt kui bb järelturult (ise pidasin 2 kuud tagasi jahti, kõik alla 70 eur maksvad bb toolid kadusid sekunditega, kui just ilmselgelt kehvas seisus polnud).

Mis teeb seda stiili tooli menukaks – on lapsele mugav, kuna ta vajub sinna sisse pehmelt. Esimese 2 lapsega oli teine tool, kus sees mingid plaadid, pehmendus ümber ja sai seljatuge reguleerida. Kui teine laps oli 3k, oli selge, et midagi seal kulunud, tool lapsele ebamugav.

Ka analoogidel pole sangu – ei tea miks. Aga me võtame lihtsalt raamist kahelt poolt kinni ja tõstame. Võimalik, et sangad puuduvad kindlal põhjusek – kuna raam on peenike, võib ära painduda, kui tõstes surve ühele kohale.

Aga julgustan analoogide poole vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lamamistooli otsinguil