Esileht Beebi ja mitmikud Lamavas asendis turvahäll

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lamavas asendis turvahäll

Postitas:

Olen turvahälli otsinguil. Eelmine kord, 10 a tagasi oli MC ja ega muud võtta suurt polnudki.
Nüüd on müügil lamavasse asendisse käivad hällid. Ma saan aru, et neid saab selles asendis kasutada autost väljas.
Kas soovitate sellist, või on mõttetu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valisin turvahälli turvatestide tulemuste järgi, sest see on turvahälli kõige olulisem omadus.

Lamavaks käimine oli lihtsalt boonuseks. Meie beebile tasus ära, sest ta magas selles edasi. Ilma saab ka hakkama.

Cybex cloud q on selline lamavaks käiv ja samas turvatestide võitja. Meil on beebi hea magaja ja autost tõstan välja selles ja ta saab selles edasi magada lamavas asendis. Panen kodus põrandale või poodi minnes ratastele ja beebi magab edasi ja asend on parem. Alguses sai ka turvahäll ratastel perearsti juures käidud.

Minu arvates tasub ära nii pikkadel kui lühikestel autosõitudel. Lühikese sõiduga jääb beebi magama ja saab kohale jõudes lamavas asendis edasi magada. Pikal sõidul on hea peatust tehes lasta beebil sirutada sama hälli lamavas asendis. Ei pea hakkama vankri korvi ringi tõstma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka Cybex Cloud Q. Nõustun eelmise vastajaga, et lamav funktsioon on tänuväärt nii lühikestel kui pikkadel sõitudel. Eeldusel muidugi, et laps turvahällis olemisega lepib ???? Ma ei osanud seda ette näha, et minu laps on sünnist saati kirglik turvahälli vihkaja ja seega lamavat asendit olen minimaalselt kasutanud, kahjuks. Sündis talvel ja kuna ta oli turvahällis Cybexi soojakotis, siis pidin ta magavana ikkagi hällist välja tõstma, kuna isegi, kui soojakoti pealt lahti tegin, siis ta higistas nii hullult seal. Aga, sellegipoolest olen hälliga väga rahul ja soovitan. Väga suur päikesevari, mis ühtlasi katab ka vihma ja lume eest, lisaks on minu arust välimuselt ka ilus ja kõige olulisem on muidugi see, et turvatestides on Cybexil väga head tulemused. Miinuseks võib tuua Cloud Q kaalu, kuna häll on tõesti raske, aga minu arust ei midagi ületamatut. Kui kortermajas ilma liftita elad, siis võib mõne kuu möödudes tõesti liiga raskeks muutuda, aga eramajas jõuad need mõned meetrid autoni käia küll. Kui rahakott peale hakkab, siis soovitan nüüd hoopis Cloud Z osta, millel lisaks lamavale asendile on võimalus isofix alusel 180 kraadi turvahälli keerata ja last seega mugavam sisse-välja tõsta, lisaks on Cloud Z umbes kg võrra kergem. Järgmise lapsega plaanin ise kindlasti Cloud Z osta ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Cybex Cloud Q kiitjatega nõus ja valisin ka eelkõige turvatestide järgi. Mõtlesin ka valides, et kas see lamava asendi funktsioon on nii oluline, et selle eest 100 eur rohkem maksta kui teiste Cybexi mudelite eest, eriti et meil endal autot polegi. Aga on ikkagi end igati ära tasunud! Eriti just alguses, kui laps veel nii haprake, oli hea, et sai ta ohutumalt magama jätta, kui ta hällis juba magas. Aga ka hiljem on hea olnud, kui on saanud esikus uinaku lõpuni teha, kui autos magama jäänud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lamavas asendis turvahäll