Esileht Kodunurk Lambavilla tekk ajab karvu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lambavilla tekk ajab karvu

Postitas:

Need vastikud peenikesed karvad ronivad ka läbi tekilina. Esialgu ei saanudki pihta, et mis karvad voodisse ilmunud. Ostsime teki kaks kuud tagasi. Kuidas saada karvavabaks? Tekk minema visata? Tita magab ka meiega samas voodis, enne olid kassi karvad ja minu juuksed, nüüd ka lamba karvad!!! Viha teeb kohe, mu pesumasin ei suuda ka neid lamba karvu ära loputada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 17:19; 16.04 20:57; 17.04 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhmm, huvitav. Meil on ka lambavillatekk, vist eelmise aasta novembris või nii Selverist ostetud, aga ei ütleks, et mingit karvajama oleks. Pesnud pole, tekikoti vahetuse ajal on ainult rõdul tuuldunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Dreamlandi lambavillatekk beebile ja see ajas ikka meeletult karva. Kui lasin teda korduvalt läbi kuivati, läks paremaks, aga üldiselt ikka oli magamistoa põrand udemeid täis. Minu arust on selle firma tekid jamad, aga mõne teise firma tekid võivad ju palju parema kvaliteediga olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dreamlandi tekk meil ka 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 17:19; 16.04 20:57; 17.04 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ajab ka pikki karvu dreamlandi tekk. aga on lootus, et ehk ühel päeval lõpevad otsa, vast on ses koostises lühemaid ka 🙂 või millest see teki sisu on, ainult pikkadest karvadest…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu koer ajab ka karvu praegu, kevad ju. Mis need lambad siis kehvemad on. Kannatage ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niikaua ajab karvu kuni neid veel on, siis magame õhukese tekiga edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 17:19; 16.04 20:57; 17.04 08:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Lambavilla tekk ajab karvu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.