Esileht Kodunurk Lambi 4-kihiline WC paber

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Lambi 4-kihiline WC paber

Postitas:

Kas keegi on veel kuskil seda müügil näinud? Ostsin koguaeg vaid seda, kuid tundub, et tootmisest maas vist. Pole enam ammu kuskil silma jäänud.

Pakend oli selline:
https://toidukas.ee/product/10052-lambi-tualettpaber-sensitive/

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei tea, aga proovid äkki seda, kirjelduse järgi tundub, et võiks olla samaväärne:

https://www.selver.ee/tualettpaber-soft-4-kihiline-zewa-4-rl

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nüüd tehakse enne WC-paberi ostmist Perekooli teema? ????

+8
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nüüd tehakse enne WC-paberi ostmist Perekooli teema? ????

Aga on ju tüütu, kui mingit sinu lemmiktoodet enam Eestis ei müüda. Mul on nii olnud näokreemiga. Pidin hakkama katsetama ja uut lemmikut otsima.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama probleem Lotus Just-1 wc-paberiga, mis on ka 4kihiline. Vahepeal seda ei müüdud, nüüd tuli uuesti müügile, aga kvaliteet pole enam endine. Ühe lehe mõõdud on küll mõnusalt suuremaks tehtud, aga paber endisest pudedam ja peab võtma 2 lehte. Olen kasutanud nüüd hoopis Papia 4- ja 5-kihilist paberit. Hea hinna ja kvaliteede suhe.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nüüd tehakse enne WC-paberi ostmist Perekooli teema? ????

Aga on ju tüütu, kui mingit sinu lemmiktoodet enam Eestis ei müüda. Mul on nii olnud näokreemiga. Pidin hakkama katsetama ja uut lemmikut otsima.

Tüütu muidugi, aga no näokreem ja vetsupaber on ikka üsna erinevad asjad. Ma imestan samuti, et kogu laia valiku juures ei saa nüüd asendust leida või netist tellida?
Aga see ju üsna harilik siin, et enne igat panni ja lampi teeb kägu PK-sse pika ja põhjaliku uuringu nin küsib KOGEMUSI 😀 😀

+6
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see ju üsna harilik siin, et enne igat panni ja lampi teeb kägu PK-sse pika ja põhjaliku uuringu nin küsib KOGEMUSI ???? ????

Miks sulle võõraste inimeste teemad ette jäävad, eriti kui pealkirjast kohe näha millest jutt on?
Püüad ennast teisi halvustades upitada?

+27
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka pigem häirivad need isehakanud teemapolitseinikud siin: “Äää, miks on vaja sellisest asjast teema teha, äää?!?!!”

Aga miks mitte? Kas on mingi teadlaste poolt kindlaks tehtud ja kinnitatud juhend, milliseid teemasid Perekooli Ajaviitefoorumisse teha tohib? Ainult influentseritest taga rääkida, siis läbib teie ülikriitilise sõela?

+19
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina olen Perekoolist alati vastuse saanud ja väga kiirelt. Ükskõik mis teemal. On siin ju ka laule taga otsitud, raamatuid, filme – õige vastus saabub minutitega, mida guugeldades ei leiaks. Samuti, selle asemel, et ise kõik poed läbi käia ja kõik 4-kihilised paberid järgi proovida, võib ju proovida siit küsida. Äkki keegi teab ja oskab soovitada. Ise olen ka tualettpaberi suhtes väga valiv, kasutan 2 kindlat toodet. 1 on lemmik ja teist ostan siis, kui esimest poes ei ole. Olen proovinud ka teisi, aga no ei sobi. Ja kõiki variante tõesti ei jõua läbi proovida, iga katsetus ju maksab ja äraviskamise korral kannatab loodus.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud ka teisi, aga no ei sobi. Ja kõiki variante tõesti ei jõua läbi proovida, iga katsetus ju maksab ja äraviskamise korral kannatab loodus.

Misasja 😀 Niikaua käid pühkimata ringi või?

 

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see ju üsna harilik siin, et enne igat panni ja lampi teeb kägu PK-sse pika ja põhjaliku uuringu nin küsib KOGEMUSI ???? ????

Miks sulle võõraste inimeste teemad ette jäävad, eriti kui pealkirjast kohe näha millest jutt on?

Püüad ennast teisi halvustades upitada?

Kuidas sa oskad välja lugeda, et midagi jäi ette? Vastasin nagu iga teinegi siin, lihtsalt mul on veidike teine arvamus.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka pigem häirivad need isehakanud teemapolitseinikud siin: “Äää, miks on vaja sellisest asjast teema teha, äää?!?!!”

Aga miks mitte? Kas on mingi teadlaste poolt kindlaks tehtud ja kinnitatud juhend, milliseid teemasid Perekooli Ajaviitefoorumisse teha tohib? Ainult influentseritest taga rääkida, siis läbib teie ülikriitilise sõela?

Imelik oled või?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Olen proovinud ka teisi, aga no ei sobi. Ja kõiki variante tõesti ei jõua läbi proovida, iga katsetus ju maksab ja äraviskamise korral kannatab loodus.”

Kas tõesti läheb wc-paber äraviskamisele, kui ei vasta 100% ootustele?

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt tootja otsustad minna enesearengu teed ja teeb nüüd vaikuse laagreid sügavas metsas. See on meie kõigi tulevik. Miks peaks võõrad inimesed tootma ja mulle koju kätte toimetama asju, mida ma tahan?  Miks peaks poed üldse kaupa müüma. Omanikud võiksid ju selle ajaga midagi kasulikku teha enda jaoks? Kogu see jõrin, et pole seda ja toda müügil, lõpeb ükskord sellega, et ongi naturaalmajandus. See, mida oma kätega suudad valmistada ja üleskasvatada, see sul on ja muud midagi. Inglismaal juba on poed tühjad, bensiini pole, kuna pole töötajaid, kes tööd teeks. Nii et tuleb vaim valmis panna ka siin. Kohe kohe pole enam poes midagi või hakkame kõik käima tööpäevi tegema asutustes, mille lahtiolekut on vaja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti läheb wc-paber äraviskamisele, kui ei vasta 100% ootustele?

Ilmselt küll.

Ööbisin just 11 ööd hotellis, mille öö maksis 250 eurot ja ülla-ülla! paber oli ühekihiline. No oli ebamugavam tõesti, aga ellu ma jäin. Pole iial nii väikestele probleemidele tähelepanugi pööranud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Olen proovinud ka teisi, aga no ei sobi. Ja kõiki variante tõesti ei jõua läbi proovida, iga katsetus ju maksab ja äraviskamise korral kannatab loodus.”

Kas hemorroididega niiskeid pabereid ei oleks parem kasutada?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi keskkonna nimel vaatan, et wc paber oleks pigem naturaalse värviga mitte kriitvalge ning jah päris ühekihilist ei soovi, aga et teha sellest nii suur probleem, et kohe perekooli teema teha. Ehk on asjad tootmisest maas, et säästa loodust, mis sa sellest arvad?

Otsi uus mure, tõsiselt ka.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti on kadunud kleenexi koerapildiga wc-paber, 4 rulli, rullid olid tavalisest suuremad ja muidugi kallimad, aga vastu kestis ka kaua, kuna polnud vaja ülearu pikalt rebida. Teistel on viimasel ajal nii pude, et kui veidigi niiskust saab, siis on sõrmed läbi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud ka teisi, aga no ei sobi. Ja kõiki variante tõesti ei jõua läbi proovida, iga katsetus ju maksab ja äraviskamise korral kannatab loodus.

Ja kohe nii ei sobi, et seda paari rulli ei suuda “otstarbeliselt” ära tarvitada, tuleb ära visata ja siis “kannatab loodus”? No mis hellikuid on olemas. Kui ei meeldi, kasutad ära ja enam ei osta. Palju neid 4-kihilisi siis ikka poodides on, mõni nimetus, mida katsetada. Zewa on Lambist paremgi.

https://www.selver.ee/tualettpaber-exclusive-ultra-soft-4-kihiline-zewa-8-rl

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kohe nii ei sobi, et seda paari rulli ei suuda ära tarvitada, tuleb ära visata ja siis “kannatab loodus”? No mis hellikuid on olemas. Kui ei meeldi, kasutad ära ja enam ei osta. Palju neid 4-kihilisi siis ikka poodides on, mõni nimetus, mida katsetada. Zewa on Lambist paremgi.

No ta pole veel selle peale tulnud, et kui 2 tk 2-kihilist võtta ja kohakuti panna, annaks sama välja.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lambi on täitsa olemas

https://www.selver.ee/tualettpaber-3-kihiline-lambi-8-rl

https://www.k-rauta.ee/p/tualettpaber-lambi-toilet-paper-24pcs/d8oq?cat=b2f&index=2

https://www.bauhof.ee/et/tualettpaber-lambi-3-kihiline-valge-8-rulli-694705

Kuskilt neist kohtadest  ikka leiad. Pole  küll 4 kihiline, aga ehk sobib.

Kui ikka ei sobi,  siis saad tellida siit : https://shuupi.ee/product/1493

Lihtsalt googeldasin????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks on vaja 4-kihilist?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nüüd tehakse enne WC-paberi ostmist Perekooli teema? ????

Aga on ju tüütu, kui mingit sinu lemmiktoodet enam Eestis ei müüda. Mul on nii olnud näokreemiga. Pidin hakkama katsetama ja uut lemmikut otsima.

Tüütu muidugi, aga no näokreem ja vetsupaber on ikka üsna erinevad asjad. Ma imestan samuti, et kogu laia valiku juures ei saa nüüd asendust leida või netist tellida?

Aga see ju üsna harilik siin, et enne igat panni ja lampi teeb kägu PK-sse pika ja põhjaliku uuringu nin küsib KOGEMUSI ???? ????

Täiesti nõus,  googeldades sai väga kiiresti. ????

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suva see loodus, peaasi, et minu tagumikku ainud sulgpehmed pilvekesed puuduvad, sest ma olen seda väärt.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus, googeldades sai väga kiiresti. ????

Ainult et… Ei saanud ju?

Küsisin konkreetse brändi 4-kihilise kohta, Sina leidsid erinevate tootjate 3-kihilised.

See viimane link, mille lisasid, muuseas, on ecoopi pakkumine, kus see on samuti otsas.

Tänan, et proovisid aidata, aga paraku siinkohal kasutult.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus, googeldades sai väga kiiresti. ????

Ainult et… Ei saanud ju?

Küsisin konkreetse brändi 4-kihilise kohta, Sina leidsid erinevate tootjate 3-kihilised.

See viimane link, mille lisasid, muuseas, on ecoopi pakkumine, kus see on samuti otsas.

Tänan, et proovisid aidata, aga paraku siinkohal kasutult.

Jumal sinuga ja su vetsu paberiga, õnneks on minu elus tähtsamaid asju, ebameeldiva mulje jätad.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Jumal sinuga ja su vetsu paberiga, õnneks on minu elus tähtsamaid asju, ebameeldiva mulje jätad.”

 

Kui inimene julgeb su eksimusele tähelepanu juhtida, on ta kohe ebameeldiv? Võid pakkuda, kumb teist tegelikult ebameeldiva ja nipsaka mulje jätab. Elu on näidanud, et need ” 🙂 🙂 🙂 ” inimesed.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Jumal sinuga ja su vetsu paberiga, õnneks on minu elus tähtsamaid asju, ebameeldiva mulje jätad.”

Kui inimene julgeb su eksimusele tähelepanu juhtida, on ta kohe ebameeldiv? Võid pakkuda, kumb teist tegelikult ebameeldiva ja nipsaka mulje jätab. Elu on näidanud, et need ” ???? ???? ???? ” inimesed.

Tegelikult oli ebameeldiv kommentaar. Ma üritasin aidata. Las siis jääb pühkimata kui mitte midagi ikka ei sobi.

Üks sort on veel selliseid, et topivad
oma nina igale poole vahele ja mängivad kohtunikku. ????

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen mina väheke imelik, aga ostan peost suure paki kõige soodsamat WC-paberit ja kõik saavad sellega WC käidud.  Et, mis vahe on – võtad õhemat rohkem ja saad ka hakkama. Tagument on eriti tundlik, et ei kannata muuga pühkimist?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks on vaja 4-kihilist?

Et pind tagumikku ei läheks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Kodunurk Lambi 4-kihiline WC paber