Esileht Ilu ja tervis Lamedad soolatüükad säärtel

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Lamedad soolatüükad säärtel

Postitas:
Kägu

Tere

Jalgadel (eriti säärtel) on nahaga samat värvi, natuke nahast kõrgemad väikesed moodustised (nagu punnid). Nahaarst kunagi ütles, et lamedad soolatüükad, et ravi ei ole ja kui immuunsus võitu saab, siis kaovad ise ära.

See oli juba aastaid tagasi, immuunsust olen turgutanud erinevate vitamiinidega…kahjuks soolatüükad on alles.

Raseerimine on keelatud, kahjuks muud moodi ei saa (tekivad sissekasvanud karvad) ja tänu sellele on neid juurde tulnud.

Kas keegi on nendest mingi abiga lahti saanud? Neid on ikka pea 100 ringis ja apteeker tavalise soolatüüka rohtu ei lubanud nendele panna. Lisaks proovisin kunagi mingi seene kapsleid, need ka ei aidanud.

Oleksin väga tänulik, kui keegi oskaks mind aidata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vereurmarohtu oled proovinud?
See on väiksemapoolsete kollaste õitega umbrohi, millel on oranž piimmahl. Just seda piimmahla tuleb tüügastele määrida. Meil on küll harilikud soolatüükad olnud, mida ka külmutada saab, kuid võrdluseks: mingi 5-6 korda sai külmutatud ja ära ei kadunud, aga vereurmarohu mahlaga kadusid tüükad juba peale 2-3 kordset määrimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need on need, mis tulevad vanadusega? Kui vana oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul kadusid nad ära peale dr Ohhira probiootikumi kuuri. Olin enne ka igasuguseid asju proovinud ja miski ei aidanud. Probiootikume võtsin umbes kuu aega 2 kapslit päevas ja siis kadusid need tüükad ära. Algul läks asi hullemaks – neid tuli juurde ja hakkasid sügelema. Aga arst ütles, et see ongi nii, et paranemise ajal korraks läheb hullemaks, aga kui läbi põed, siis tagasi nad enam kunagi ei tule.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Lamedad soolatüükad säärtel