Esileht Rasestumine ja lapse ootamine LAP-järgne veritsus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: LAP-järgne veritsus

Postitas:

Tere

 

Kellel on olnud laparoskoopia ning pärast seda veritsus? Arsti sõnul on natuke veritsust okei, kuid samas saan nii kergekäelised vastused ja pigem ikkagi tunnen muret. Kas kellelgi on veel olnud? Verd tuleb just tualetis käimise ajal, niisama ei määri. Pärast oppi paar päeva ei olnud midagi, kuid alates kolmandast päevast on see mure tekkinud. Nüüd möödas opist nädal, kuid endiselt wc-käimise ajal tuleb verd. Kohe-kohe peaks algama ka menstruatsioon, ise loodan, et pärast seda äkki kaob ka see probleem.

Sooviks väga teie kogemusi kuulda, kellel olnud sarnane mure. Millal veritsus on lõppenud?

lisan veel, et ei olnud tegemist tavalise uuringuga vaid eemaldati tsüst ja endo kolded.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 14:26; 16.06 19:33; 16.06 19:33; 21.06 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Mina käisin eelmine aasta laparoskoopial (eemaldati samuti munasarjatsüst). Alguses vist ikka tuli verd natuke. Nädal peale oppi käisin niite eemaldamas, siis kindlasti enam veritsust ei olnud.

Kas see veri on pigem värske(helepunane) või vana (pruunikas)? Millal sa niite lähed eemaldama? Ehk saaksid siis uurida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli samal näisustusel laparoskoopia. Verisust oli vahetult opijärgselt vähe, rohkem just 3-4 päeva pärast- ka suuremaid hüübeid. Kokku kestis see nädala kindlasti. Väga ei häirinud, pigem oli hästi ebameeldiv valu rindkeres ja õlas, ei saanud kiiresti liikuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eelmine aasta laparoskoopial (eemaldati samuti munasarjatsüst). Alguses vist ikka tuli verd natuke. Nädal peale oppi käisin niite eemaldamas, siis kindlasti enam veritsust ei olnud.

Kas see veri on pigem värske(helepunane) või vana (pruunikas)? Millal sa niite lähed eemaldama? Ehk saaksid siis uurida?

Pigem tundub nagu vana veri. Täna eemaldasin perearstil niite, ta ei osanud ka väga midagi selle kohta kosta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 14:26; 16.06 19:33; 16.06 19:33; 21.06 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli samal näisustusel laparoskoopia. Verisust oli vahetult opijärgselt vähe, rohkem just 3-4 päeva pärast- ka suuremaid hüübeid. Kokku kestis see nädala kindlasti. Väga ei häirinud, pigem oli hästi ebameeldiv valu rindkeres ja õlas, ei saanud kiiresti liikuda.

 

Minul see valu nüüd möödas, esimestel päevadel oli päris hull. Kuid nüüd vaid see veritsuse mure alles. Aga hea teada, et kellelgi veel olnud vähemalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 14:26; 16.06 19:33; 16.06 19:33; 21.06 11:22;
To report this post you need to login first.

Tere

Kellel on olnud laparoskoopia ning pärast seda veritsus? Arsti sõnul on natuke veritsust okei, kuid samas saan nii kergekäelised vastused ja pigem ikkagi tunnen muret. Kas kellelgi on veel olnud? Verd tuleb just tualetis käimise ajal, niisama ei määri. Pärast oppi paar päeva ei olnud midagi, kuid alates kolmandast päevast on see mure tekkinud. Nüüd möödas opist nädal, kuid endiselt wc-käimise ajal tuleb verd. Kohe-kohe peaks algama ka menstruatsioon, ise loodan, et pärast seda äkki kaob ka see probleem.

Sooviks väga teie kogemusi kuulda, kellel olnud sarnane mure. Millal veritsus on lõppenud?

lisan veel, et ei olnud tegemist tavalise uuringuga vaid eemaldati tsüst ja endo kolded.

Mul oli rohkelt veritsust kohe peale oppi, kestis paar päeva. Veel 2 päeva oli vaikus aga 5-ndal päeval hakkas uuesti natuke määrima, aga olen ise süüdi, tol päeval liiga kaua ja intensiivselt jalutasin. 7-ndaks päevaks peale oppi oli juba puhtus ja enam ei määrinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3-4 päeva peale oppi kergelt veritses ja siis oli korras. Nädal peale oppi ehmatasin ära, et mis nüüd, kas olen enda aktiivsusega midagi korraldanud, et jälle veritsema hakkas ja nö erkpunase verega. Kui aga poole päeva pärast tundsin juba tuttavat kerget kõhuvalu, siis oli selge – päevad hakkasid seekord oluliselt varem 🙂 Opid võivad tsükli sassi lüüa aga kui kahtled, proovi ikka selgus majja saada!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3-4 päeva peale oppi kergelt veritses ja siis oli korras. Nädal peale oppi ehmatasin ära, et mis nüüd, kas olen enda aktiivsusega midagi korraldanud, et jälle veritsema hakkas ja nö erkpunase verega. Kui aga poole päeva pärast tundsin juba tuttavat kerget kõhuvalu, siis oli selge – päevad hakkasid seekord oluliselt varem ???? Opid võivad tsükli sassi lüüa aga kui kahtled, proovi ikka selgus majja saada!

 

Tänan kogemuse jagamise eest!

Nüüd on möödas opist 1,5 nädalat ja veritsus ka kadunud. Ilmselt oli tegemist hoopis varem alanud tsükliga. Aga segadust ikka jagub pärast oppi ja päris kindel ei saa milleski olla. Tuleb OV testid kasutusele võtta. 🙂

Jätan teema alles, ehk saab keegi veel tulevikus siit teiste kogemuste kohta lugeda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 14:26; 16.06 19:33; 16.06 19:33; 21.06 11:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine LAP-järgne veritsus