Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Laparoskoopia

Postitas:

Tere

Kes on käinud laparoskoopiat tegemas Perhis? Kas lasti koju samal päeval?
Kuidas üldse läks see op?
Homme lähen opile, natuke pabistan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 13:45; 29.11 13:46; 29.11 14:30; 29.11 14:37; 29.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui op on hommiku poole, võid õhtul koju saada. Kui aga lõunal/peale lõunat, siis alles järgmisel päeval. Täisnarkoosis tehti, võttis kauem aega kui planeeritud (leiti lisaks muule veel midagi, mis vajas eemaldamist). Koju sain alles järgmisel päeval, valusid ei olnud. Niidid sulasid ise ära. Praeguseks armid paranenud, ei ole midagi märgata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin sisse opieelsel päeval, järgmine päev oli op ja siis sellest järgmine päev sain koju. Poleks kujutanud ette, et samal päeval oleks saanud, sest olin unine ja valus oli ka natukene, nad jälgisid ärkamist ja mu tegutsemist opijärgselt. Kodus olin 2 nädalat töö pärast, niite käisin arsti juures ära võtmas. Armidest on alles õrnalt see, mis on nabas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 13:45; 29.11 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh tagasiside eest. Loodan et saan koju ka homme õhtul 🙂 kuid se PERH on nii suur et isegi ei saa aru kuhu minna, aga loodan et saan hakkama.:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 13:45; 29.11 13:46; 29.11 14:30; 29.11 14:37; 29.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin sisse opieelsel päeval, järgmine päev oli op ja siis sellest järgmine päev sain koju. Poleks kujutanud ette, et samal päeval oleks saanud, sest olin unine ja valus oli ka natukene, nad jälgisid ärkamist j amu tegutsemist opijärgselt. Kodus olin 2 nädalat töö pärast, niite käisin arsti juures ära võtmas. Armidest on alles õrnalt see, mis on nabas.

3 päeva on päris pikk periood. Kui ammu te tegite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 13:45; 29.11 13:46; 29.11 14:30; 29.11 14:37; 29.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Op ei olnud see aasta. Kuna op pidi hommikul vara olema, läksin sisse pealelõunat. Võtsid vereanalüüsi, andsid riided, sain lahtistit veel õhtul. Hommikul tõusin vara, aga op lõkati edasi ja lõunal oli op. Ärkasin üles, väga külm oli, magasin, korra püsti tõustes oleks minestanud, ülejäänud õhtu oli okei. Järgmine päev kirjutati välja ja olin kodus.
Valud olid nagu päevade omad, raske oli diivanilt ja voodist püsti tõusta, ning külge vahetada, õnneks nädalaga oli kõik korras.
Ses suhtes et igal inimesel on see opijärgne olukord erinev, isiklikult kartsin hullemat kui tegelikult oli (liiga palju googeldamist). 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 13:45; 29.11 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin hommikul pool 8 kohale. Millalgi tuldi anti mulle topsipõhjatäie ravimeid, valuvaigistid jm, mida pidin võtma võimalikult vähese veega. Siis kuskil poole 10 paiku tuldi mulle järgi tuppa, jalutasin saali, 20 sek ja olin narkoosi all. 20 min tegid, kaotasin umbes näpuotsatäie verd. Ärkasin pool 12 võib-olla. Magasin ülejäänud päeva, väga nõrk oli olla, õhtupoole suutsin WC’s käia koridori lõpus. Järgmisel päeval, umbes 12 paiku saadeti koju. Nädalaga sain enamvähem jõu tagasi, et tööle minna. Pabistasin ka jubedalt, aga tegelikult polnudki hullu. Ma olin ITK’s. Personal polnud väga sõbralik ja vastutulelik. Tundsin puudust mingist snäksist, küpsistest näiteks, oleks võinud kaasa võtta. Õhtusööki ei suutnud süüa, ja ega nad midagi ei luba jätta kapi peale, viivad kõik ära. Kesköö paiku oli kõht nii tühi, aga süüa polnud midagi 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 14:17; 30.11 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Op ei olnud see aasta. Kuna op pidi hommikul vara olema, läksin sisse pealelõunat. Võtsid vereanalüüsi, andsid riided, sain lahtistit veel õhtul. Hommikul tõusin vara, aga op lõkati edasi ja lõunal oli op. Ärkasin üles, väga külm oli, magasin, korra püsti tõustes oleks minestanud, ülejäänud õhtu oli okei. Järgmine päev kirjutati välja ja olin kodus.

Valud olid nagu päevade omad, raske oli diivanilt ja voodist püsti tõusta, ning külge vahetada, õnneks nädalaga oli kõik korras.

Ses suhtes et igal inimesel on see opijärgne olukord erinev, isiklikult kartsin hullemat kui tegelikult oli (liiga palju googeldamist). ????

Sama probleem Googeldamisega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 13:45; 29.11 13:46; 29.11 14:30; 29.11 14:37; 29.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin hommikul pool 8 kohale. Millalgi tuldi anti mulle topsipõhjatäie ravimeid, valuvaigistid jm, mida pidin võtma võimalikult vähese veega. Siis kuskil poole 10 paiku tuldi mulle järgi tuppa, jalutasin saali, 20 sek ja olin narkoosi all. 20 min tegid, kaotasin umbes näpuotsatäie verd. Ärkasin pool 12 võib-olla. Magasin ülejäänud päeva, väga nõrk oli olla, õhtupoole suutsin WC’s käia koridori lõpus. Järgmisel päeval, umbes 12 paiku saadeti koju. Nädalaga sain enamvähem jõu tagasi, et tööle minna. Pabistasin ka jubedalt, aga tegelikult polnudki hullu. Ma olin ITK’s. Personal polnud väga sõbralik ja vastutulelik. Tundsin puudust mingist snäksist, küpsistest näiteks, oleks võinud kaasa võtta. Õhtusööki ei suutnud süüa, ja ega nad midagi ei luba jätta kapi peale, viivad kõik ära. Kesköö paiku oli kõht nii tühi, aga süüa polnud midagi ????

Äkki siis võtan midagi kaasa. Kummaline et kui hommikul tehti opi, siis veel pead seal ööbima. Mõned lähevad samal päeval ka koju )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 13:45; 29.11 13:46; 29.11 14:30; 29.11 14:37; 29.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 3 nädalat ,opp oli 15.00 kuni 15.30 ni. Ekipriisis täpne aeg kirjas. Peale oppi vaatasin kella , kell oli 15.40 .olin tunni jälgimispalatis ja siis kùsisin kas saaks tagasi oma palatisse, kuna kell oli 16.30 ja mees oli tulemas. Ja vaadati , et seis ok, olen adekvaatne ja viidigi. Koju küsisin, kuna tundsin ennast füüsiliselt hästi ja mind lubati koju õhtul kell kaheksa ajal. AGA hommikul pidin pool 8 tagasi olema, et mind opereerinud kirurg ja assisteeriv arst üle vaataks 🙂
Vaimselt olin läbi. Kuna oli emakaväline rasedus 6+6 nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 14:43; 30.11 20:58; 02.12 17:48; 02.12 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 3 nädalat ,opp oli 15.00 kuni 15.30 ni. Ekipriisis täpne aeg kirjas. Peale oppi vaatasin kella , kell oli 15.40 .olin tunni jälgimispalatis ja siis kùsisin kas saaks tagasi oma palatisse, kuna kell oli 16.30 ja mees oli tulemas. Ja vaadati , et seis ok, olen adekvaatne ja viidigi. Koju küsisin, kuna tundsin ennast füüsiliselt hästi ja mind lubati koju õhtul kell kaheksa ajal. AGA hommikul pidin pool 8 tagasi olema, et mind opereerinud kirurg ja assisteeriv arst üle vaataks ????

Vaimselt olin läbi. Kuna oli emakaväline rasedus 6+6 nädalat.

Tähendab et see ei olnud plaanijärgne op?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 13:45; 29.11 13:46; 29.11 14:30; 29.11 14:37; 29.11 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin hommikul pool 8 kohale. Millalgi tuldi anti mulle topsipõhjatäie ravimeid, valuvaigistid jm, mida pidin võtma võimalikult vähese veega. Siis kuskil poole 10 paiku tuldi mulle järgi tuppa, jalutasin saali, 20 sek ja olin narkoosi all. 20 min tegid, kaotasin umbes näpuotsatäie verd. Ärkasin pool 12 võib-olla. Magasin ülejäänud päeva, väga nõrk oli olla, õhtupoole suutsin WC’s käia koridori lõpus. Järgmisel päeval, umbes 12 paiku saadeti koju. Nädalaga sain enamvähem jõu tagasi, et tööle minna. Pabistasin ka jubedalt, aga tegelikult polnudki hullu. Ma olin ITK’s. Personal polnud väga sõbralik ja vastutulelik. Tundsin puudust mingist snäksist, küpsistest näiteks, oleks võinud kaasa võtta. Õhtusööki ei suutnud süüa, ja ega nad midagi ei luba jätta kapi peale, viivad kõik ära. Kesköö paiku oli kõht nii tühi, aga süüa polnud midagi ????

Äkki siis võtan midagi kaasa. Kummaline et kui hommikul tehti opi, siis veel pead seal ööbima. Mõned lähevad samal päeval ka koju )

Ju siis olin liiga nõrk. Eks vast on natuke su enda teha. Kui nõuad ikka, et tahad koju minna, usun et saad ka. Kõigile mõjub ju narkoos erinevalt ka, eks see narkoos ongi see, mis nõrgaks teeb. No tegelikult pead ju maksma selle eest ka, et ööbid seal. Kuigi see oli umbes 1.50 eur vm. 🙂 mul oli isegi järgmine päev veel nii nõrk olla, käisin ringi küürakil ja väga aeglaselt. Mul oli palatikaaslane täpselt samamoodi, ta isegi oli kaks ööd, kuna elas kuskil mujal linnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 14:17; 30.11 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 3 nädalat ,opp oli 15.00 kuni 15.30 ni. Ekipriisis täpne aeg kirjas. Peale oppi vaatasin kella , kell oli 15.40 .olin tunni jälgimispalatis ja siis kùsisin kas saaks tagasi oma palatisse, kuna kell oli 16.30 ja mees oli tulemas. Ja vaadati , et seis ok, olen adekvaatne ja viidigi. Koju küsisin, kuna tundsin ennast füüsiliselt hästi ja mind lubati koju õhtul kell kaheksa ajal. AGA hommikul pidin pool 8 tagasi olema, et mind opereerinud kirurg ja assisteeriv arst üle vaataks ????

Vaimselt olin läbi. Kuna oli emakaväline rasedus 6+6 nädalat.

Tähendab et see ei olnud plaanijärgne op?

Oli ju plaanitud. Eelnev pàev olin haiglas juba käinud ja mitu mitu uh tehtud . Ja lasti ka eelnev päev koju, aga opi päeval läksin hommikul kohale nagu arstiga jutt jäi. Kuna ma tundsin kuni opini ennast normaalse rasedana. Kaebused puudusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 14:43; 30.11 20:58; 02.12 17:48; 02.12 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 3 nädalat tagasi,opp oli 15.00 kuni 15.30 ni. Ekipriisis täpne aeg kirjas. Peale oppi vaatasin kella , kell oli 15.40 .olin tunni jälgimispalatis ja siis kùsisin kas saaks tagasi oma palatisse, kuna kell oli 16.30 ja mees oli tulemas. Ja vaadati , et seis ok, olen adekvaatne ja viidigi. Koju küsisin, kuna tundsin ennast füüsiliselt hästi ja mind lubati koju õhtul kell kaheksa ajal. AGA hommikul pidin pool 8 tagasi olema, et mind opereerinud kirurg ja assisteeriv arst üle vaataks ????

Vaimselt olin läbi. Kuna oli emakaväline rasedus 6+6 nädalat.

Tähendab et see ei olnud plaanijärgne op?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 14:43; 30.11 20:58; 02.12 17:48; 02.12 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 3 nädalat tagasi, opp oli 15.00 kuni 15.30 ni. Ekipriisis täpne aeg kirjas. Peale oppi vaatasin kella , kell oli 15.40 .olin tunni jälgimispalatis ja siis kùsisin kas saaks tagasi oma palatisse, kuna kell oli 16.30 ja mees oli tulemas. Ja vaadati , et seis ok, olen adekvaatne ja viidigi. Koju küsisin, kuna tundsin ennast füüsiliselt hästi ja mind lubati koju õhtul kell kaheksa ajal. AGA hommikul pidin pool 8 tagasi olema, et mind opereerinud kirurg ja assisteeriv arst üle vaataks ????

Vaimselt olin läbi. Kuna oli emakaväline rasedus 6+6 nädalat.

Tähendab et see ei olnud plaanijärgne op?

Oli ju plaanitud. Eelnev pàev olin haiglas juba käinud ja mitu mitu uh tehtud . Ja lasti ka eelnev päev koju, aga opi päeval läksin hommikul kohale nagu arstiga jutt jäi. Kuna ma tundsin kuni opini ennast normaalse rasedana. Kaebused puudusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 14:43; 30.11 20:58; 02.12 17:48; 02.12 17:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.