Esileht Ilu ja tervis Laparoskoopia ja rütmihäire

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Laparoskoopia ja rütmihäire

Postitas:
Kägu

On oht, et tehakse laparoskoopia.
Diagnoositud VES rütmihäire. Südame UH-s leiti, et üks südameklapp ei toimi korrektselt ja vasak vatsake on natukene suurenenud. Mingeid ravimeid ma ei tarbi. Aga rütmihäire on mul 24/7. Vahel tunnen ka ebakorrapäraseid lööke. Soomes mulle ei tahetud anda isegi riiklikule kardioloogile aega, sest ,, ma ei mahu kriteeriumitesse ,,. UH tegin Eestis oma raha eest. Kuidas üldanesteesia võib mõjuda mu südamele? Ma tõesti kardan, et suren ära seal opilaual või jään täiesti südamehaigeks. Mul on lapsed kes mind koju ootavad. Viimased ööd olen hakanud unes niimoodi ehmatama, et isegi mees ehmatab üles.
Olen 34a naine.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No selge, südamearst ei olegi sind üle vaadanud ja nüüd netis otsid mingeid diagnoose ja ravi võimalusi? Südame vahelöögid on pooltel elanikel.On head südame ravimid. Kohe saad apteegist osta magneesiumi Magnex.Seda võta 1-2 tabletti päevas, see on vahelöökide vastu.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesid ultraheli vastusest midagi välja ja nüüd otsid diagnoosi? Ma ütleks selle peale et loll valmis.Ausalt.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesid ultraheli vastusest midagi välja ja nüüd otsid diagnoosi? Ma ütleks selle peale et loll valmis.Ausalt.

Arst ise seletas mulle UH vastust. Ei lugenud ma kuskilt ise midagi välja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No selge, südamearst ei olegi sind üle vaadanud ja nüüd netis otsid mingeid diagnoose ja ravi võimalusi? Südame vahelöögid on pooltel elanikel.On head südame ravimid. Kohe saad apteegist osta magneesiumi Magnex.Seda võta 1-2 tabletti päevas, see on vahelöökide vastu.

No Soomes ei saadeta mind kardioloogile. Kohalikust tervisekeskusest olen küsinud ja öeldi, et nemad saata ei saa. Korra käisin Soomes tasulises aga no lihtsalt jutustamise eest 150€ maksta oli ka nõme. Sealne arst soovitaski Eestisse minna UH-d tegema, sest Soomes see maksab erakas umbes 400€ ja riiklikusse mind ei saadeta.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Soomes ei saadeta mind kardioloogile. Kohalikust tervisekeskusest olen küsinud ja öeldi, et nemad saata ei saa. Korra käisin Soomes tasulises aga no lihtsalt jutustamise eest 150€ maksta oli ka nõme. Sealne arst soovitaski Eestisse minna UH-d tegema, sest Soomes see maksab erakas umbes 400€ ja riiklikusse mind ei saadeta.

Kusjuures olen varem söönud magneesiumi, panangini, viirpuutilku, südametilku, korraks esimene kuu nagu aitas aga pärast polnud enam vahet kas võtsin või ei, sest ei toiminud 🤷🏼‍♀️

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No küll mees lapsed üles kasvatab, milles probleem.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühtegi anesteesiat ei tehta ilma, et anestesioloog inimese üle vaatab ning küllap tema hindab, kas patsient on anesteesiaks kõlblik. On ju selge, et keegi ei võta inimest meelega opilauale surema.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatud vastused! Siin terviserubriigis tiirutavad ringi ja halvustavad mõnuga kaasinimeste muresid eriliselt pahatahtlikud isendid. Moderaator, kus sa oled?

Teemaalgatajale: kindlasti ei ole muretsemiseks põhjust, laparoskoopiline uuring on ajaliselt lühike ja narkoos südame tööle sarnast põntsu panna ei saa, nagu kardad. Vastasel juhul jääksid igasugused operatsioonid üldse ära, sest südamehäired on ju märksa rohkem levinud, kui sellest rääkida tavatsetakse. Räägi anestesioloogile oma hirmudest, küllap ta siis jälgib sind selle lühikese narkoosi ajal suurema hoolega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa Eestis kardioloogi juures üldse oled käinud? Mina hästi ei usu,sest kardioloog alati kirjutab vahelöökide vastu ravimit.(näiteks Metoprolol)

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see oli ultraheli arst kes sulle selgitas vastust.Ravi määrab ikka kardioloog.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sind ei saadeta kuhugi opile.Operatsioon on alati viimane abinõu nüüd ja tulevikus.Sulle kirjutatakse südame ravimid.Seejärel vaadatakse kuidas tableti ravi mõjub ja milline on ravi tulemus.Milline on  sinu vererõhk? Sa pead oma vererõhku kontrollima 1 kord nädalas.Pead ostma vererõhu aparaadi.Ja stress maha.Iga päev värskes õhus jalutama 2 km.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sind ei saadeta kuhugi opile.Operatsioon on alati viimane abinõu nüüd ja tulevikus.Sulle kirjutatakse südame ravimid.Seejärel vaadatakse kuidas tableti ravi mõjub ja milline on ravi tulemus.Milline on sinu vererõhk? Sa pead oma vererõhku kontrollima 1 kord nädalas.Pead ostma vererõhu aparaadi.Ja stress maha.Iga päev värskes õhus jalutama 2 km.

Jutt on laparoskoopiast mitte südameopist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatud vastused! Siin terviserubriigis tiirutavad ringi ja halvustavad mõnuga kaasinimeste muresid eriliselt pahatahtlikud isendid. Moderaator, kus sa oled?

Teemaalgatajale: kindlasti ei ole muretsemiseks põhjust, laparoskoopiline uuring on ajaliselt lühike ja narkoos südame tööle sarnast põntsu panna ei saa, nagu kardad. Vastasel juhul jääksid igasugused operatsioonid üldse ära, sest südamehäired on ju märksa rohkem levinud, kui sellest rääkida tavatsetakse. Räägi anestesioloogile oma hirmudest, küllap ta siis jälgib sind selle lühikese narkoosi ajal suurema hoolega.

See pole uuring, vaid mul on emakaväline rasedus mis tuleb eemaldada. Metotreksaati sain 1 süsti aga minu arust see pole drastiliselt vähendanud hcg taset. Sellepärast günekoloog ka hoiatas, et on risk ikkagi opile minemiseks. Nüüd üritan paanikast üle olla ja mõttega harjuda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sind ei saadeta kuhugi opile.Operatsioon on alati viimane abinõu nüüd ja tulevikus.Sulle kirjutatakse südame ravimid.Seejärel vaadatakse kuidas tableti ravi mõjub ja milline on ravi tulemus.Milline on sinu vererõhk? Sa pead oma vererõhku kontrollima 1 kord nädalas.Pead ostma vererõhu aparaadi.Ja stress maha.Iga päev värskes õhus jalutama 2 km.

Jutt on laparoskoopiast mitte südameopist.

Palun tee endale laparoskoopia mõiste selgeks ! https://www.regionaalhaigla.ee/sites/default/files/documents/Laparoskoopia.pdf

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kaas kardioloog ei määranud ega soovitanud ühtki ravimit? kui nii, siis stressad arulagedalt.     vajalikust opist ei jää keegi ilma. anesteetika on täiuslik, räägid narkoositegijale oma hirmust, mis seal ikka. igasugu südamehaiged, rasvunud, raugad jms elavad opid üle. sul ei ole süda sellises seisus, et jalapealt sured. niiet, elad edasi ka peale oppi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Südameravimeid kirjutavad ka perearstid enne kui kardioloogil pole veel käinud. Kui oled käinud, siis kardioloog kirjutab ja edaspidi perearst pikendab. Kui kardioloogile üldse ei saadeta, siis pole näidustust ehk oled üsna terve, ei pea üldse muretsema.  Midagi südamerütmihäiretega mingil operatsioonil ei juhtu, rütmihäiretega patsiendid käivad operatsioonidel nagu kõik teised, lihtsalt loed arstile ette oma ravimid, mida tarvitad. Lisaks käivad rütmihäiretega inimesed ka kõikjal mujal -sukeldumas, mägedes suusatamas, lennukiga lendamas, ronimas, ja teevad üldse kõike. Ainus, mida südameprobleemide korral ei soovitata, on vist talisuplused, seal kontrast liiga suur ja koormus südamele. Aga kõike muud võid rahumeeli teha, ja kasvõi iga kuu operatsioonil käia.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see oli ultraheli arst kes sulle selgitas vastust.Ravi määrab ikka kardioloog.

Südame ultraheli teeb alati arst, kes tegeleb südamehaigetega igapäevaselt. Tema arvamust võib enamasti usaldada

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pole uuring, vaid mul on emakaväline rasedus mis tuleb eemaldada. Metotreksaati sain 1 süsti aga minu arust see pole drastiliselt vähendanud hcg taset. Sellepärast günekoloog ka hoiatas, et on risk ikkagi opile minemiseks. Nüüd üritan paanikast üle olla ja mõttega harjuda.

Emakavälise raseduse operatsioon on erakorraline operatsioon, mis tehakse igal juhul, ükskõik millises seisus süda on, sest ilma selle operatsioonita võib naine surra. Mis arstid seal Soomes küll on?

0
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ilu ja tervis Laparoskoopia ja rütmihäire