Esileht Hobinurk Lapimaa, jõuluvana

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lapimaa, jõuluvana

Postitas:

Tere!
Kuna tõenäoliselt sel aastal on lapsel viimane nö. päris jõuluvana aasta 🙂 tuli uitmõte, et käiks temaga ehk jõuluvanal külas. Olen ise seal korra käinud, mnjaa….eks ta kommerts on, aga no siiski lapsele oleks emotsioon.
Kas oskate soovitada norm hinna ja kvaliteedi suhtega korraldajat? Ise guugeldasin neid aga kõigil sarnane programm, lihtsalt hind erinev.
Või on teil alternatiivseid ideid, kus ka nt jõulumaad on hästi tehtud. Läte, Leedu jne? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme käinud kolmel korral, Tensiga, Germaloga ja omal käel. Sel aastal lähme samuti Lapimaale, aga hoopis kaugemale.
Absoluutselt parim programm oli Tensil, Germalol on hea programm, aga nende giid mulle ei meeldinud.
Iseseisvalt peab pikalt ööbimised ära broneerima ja sõit on oma perega pikem, aga natuke vabam oli käia ringi ja saime ka oma pere asju ajada.
Kui võimalik, vali Tensi Reisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Viru Reisidega ja selle reisi organisatoorne pool oli nii halb, et tagantjärele kuulub seal kogetu juba huumori kullafondi.
Kui tahad teha säästureisi, siis organiseeri kõik ise. Lapimaal on ikka sealsed fikseeritud hinnad, sealt küll mingit kokkuhoidu ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt huvist küsin, miks peaks turismibürooga minema? Mida nad pakuvad, millega ise hakkama ei saa? Ma saan aru, kui endal autojuhilube või autot pole, siis peab tõesti bürooga minema. Kuigi tegelikult ju väga luks rong sõidab ka Rovaniemisse.
Aga kui on auto ja load, siis pileti ostad sealt väravast ja hotelli(d) paned bookingust. Milleks bürood vaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 19:26; 29.11 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme käinud kolmel korral, Tensiga, Germaloga ja omal käel. Sel aastal lähme samuti Lapimaale, aga hoopis kaugemale.
Absoluutselt parim programm oli Tensil, Germalol on hea programm, aga nende giid mulle ei meeldinud.
Iseseisvalt peab pikalt ööbimised ära broneerima ja sõit on oma perega pikem, aga natuke vabam oli käia ringi ja saime ka oma pere asju ajada.
Kui võimalik, vali Tensi Reisid.

Kas Germalo giid oli Kaili? Kelle kohta sa kirjutasid, et ei meeldinud? Kuidas hindad Tensi valitud majutuskohti, kas olid sama head nagu Germalo omad?
Tuttav, kes käis Germaloga, soovitas mulle just Germalot, et oli super giid ja läbimõeldud programm. Ütles, et ei valinud Tensit, sest Tensil olid ööbimiskohad väga viletsad ühise tualetiga ühika-tüüpi toad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi paneks selle rongi lingi, mis autosid peale võtab ja kus hinnad ka näha oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.vr.fi/cs/vr/fi/autojuna-tarjoushintaan?gclid=Cj0KCQiA0vnQBRDmARIsAEL0M1k3ka0Ydw4daZNmlnXbL3WzqbtrPCWzCNdvagSjPdcnUjIM0FWY3VgaAmfnEALw_wcB

Miks tahad auto rongi peale panna? Kas kavatsed Rovaniemist veel kuhugi kaugemale, Levisse näiteks, edasi sõita? Ilma autota on rongipilet palju odavam. Olen kindel, et Rovaniemi raudteejaamast Pajakülla (jõuluvana külla) läheb mingi buss ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 19:26; 29.11 20:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Lapimaa, jõuluvana

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.