Esileht Hobinurk lapiteki teppimine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: lapiteki teppimine

Postitas:

Küsimus lapiteki teppimise kohta. Kui selle pealmise lappidest osa saab veel ise kokku, siis koos paksu vahematerjali ja voodriga teppimine on kodus küll raske. Kuidas te seda teete, käsitsi? Või saab kuskilt teppimisteenust? Koduse masinaga ei ole ju teki keskelt võimalik teppida.

Mulle väga meeldivad lapitehnikas suured tekstiilid, aga nende lõplik vormistamine läheb mul ikka metsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin kunagi Reeda Kardinates vatiini ja voodri valmis lapipinnale külge teppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen seni kõik tekid ikka kodus teppinud. Tõsi, üle 2 meetri pole ükski külg olnud. Kõigepealt panen pealse vatiinile ja teen enamuse tepinguid õmblusvaru kaugusel õmblustest (või kuidagi teisiti nagu soov on). Kui nüüd peaks miski kiskuma jääma, siis vatiini annab venitada ja vead kaovad.
Siis laotan voodririide põrandale ja teibin selle paberteibiga põranda külge. Asetan juba peaaegu valmistepitud pealse sellele, kinnitan haaknõeltega ja siis teen veel tepinguid, aga ainult suuri. Minu viimase aja avastus on diagonaalselt riidega tehtud tepingud. Nendega ei jää vasakule poolele kortse.
Tee endale kasutaja http://www.isetegija.net/index.php?pid=85 lehele, seal on palju häid piltidega nõuandeid lapiteki tegemiseks.
Ja veel – tee alustuseks üks titatekk, kus saad tehnikaid proovida. Kellelegi ikka on kunagi kingitust vaja.
Veel – kui tekk on ikka väga suur, siis võiks ühendada alusriidega osade kaupa, aga niimoodi tükkide ühendamisest loe juba isetegijast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk lapiteki teppimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.