Esileht Väikelaps laps 114cm- kas reimatec 110 või 116

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: laps 114cm- kas reimatec 110 või 116

Postitas:

palun abi. plika otsustas tänavusel talvel kasvuspurdi sooritada ja kombekas jäi väikseks. Mees praegu saksamaal komandeeringus ja laseksin tal sealt kombeka osta. Kunagi oli meil reimatec 86, mis oli täpselt sama suur kui lenne 92- seega siis numbrilise varuga. Loogika järgi peaks reimatec 110 olema sama, mis 116 teiste firmade kombed. Kas on kellelgi kogemusi, ega 110 väikseks ei jää? kardan, et kui 116 vastab 122, siis hakkab uppuma ja ei saa liigutada.
Ette tänades

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 09:38; 25.01 10:31; 25.01 12:53;
To report this post you need to login first.

Kas sul koos lapsega pole võimalik poodi minna ja proovida? Minu poiss on 116 pikk, kuid ostsin talle Lenne 122. Kummid aitavad kombet kenasti seljas püsida ja nüüd on järgmine hooaeg ka kindlasti muretu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks ei ole jah võimalik minna, sest meie siin ja issi seal. Praegu on Saksamaal väga head aled ja saaks poolmuidu kätte:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 109 cm tüdruk kannab Reimatec 104, mis on talle täitsa paras. Reimatec 104 on isegi natuke suurem kui Lenne 110.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga oleneb lapsest. Kõik kirjutasid, et Lenne on suure varuga. No minu 90 pikale lapsele on 92 Lenne varrukad täiesti kukekad. Nii et mis ühele hiigelsuur võib teisele sama pikale lapsele olla täiesti ok. Ise ostan alati suurema numbri, just pikkade käte tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tahad järgmisel talvel ka seda selga panna (mitte ainult nüüd 2 kuud), siis sinu asemel ostaksin 116.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult ei mõelnud järgmise talve peale, vaid just praeguseks. Kuna nii odavalt saame, siis ei ole mõtet ette osta ja lapsel halb ka, kui üleliia uppuma hakkab:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 09:38; 25.01 10:31; 25.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss 108 ja kannab 110 reimatec igapäevselt ning täpselt selga valatud. Samas meil Reimatec 104 läheb ka selga(kui 110 kuivab toas) See 104 suurus kui põlvitab siis viskab ikka sääre paljaks ja lumi tuleb saabaste vahele, käised ka lühikesed, aga kui pikemad kindad peal, siis ei sega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasaele:
Kas seda 104 numbrit müüa pole plaanis;)
Minu poiss hetkel 98 cm ja 92 jääb ka nüüd keset talve väikseks just:(Kükitades vähe ruumi säärtel juba,varukad ok veel muidu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Anna mehele lapse mõõdud (sisesääre pikkus, üldpikkus kaelaaugust kuni säärte otsteni, varruka pikkus) või mõõda ära väikeseks jäänud kombe ja pane pikkusele juurde nt 6 cm. Müüjatel peaks olema mõõdulint (ka välismaal laenatakse seda poodides hea meelega). Ka sama firma riided võivad olla natuke erinevate mõõtudega. Kui mõõta ei saa, siis vist julgem oleks vist osta 116 suurus – kui jääbki praegu suureks, siis saab järgmisel talvel kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin 131 cm. lapsele reimatec 128 ja seegi lohiseb järgi kui saapaid jalas pole. Arvan, et osta 110.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh! jään siis vist ikka 110 juurde. Kahjuks ei ole mu mees väga mõõtja ja pusserdaja. Suure hädaga saan ta poodi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 09:38; 25.01 10:31; 25.01 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nii odavalt saate, ostke mõlemad. Seda mida ei vaja müüge pärast maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poiss on keskmise kehaehitusega ja pikkust 108. Praegu kannab 104 kombet ja 110 ka olemas ning hiljuti proovisin selga..no ei olnud midagi nii suur, pigem hakkab 104 kükitades väikseks jääma.

Väiksemate suuruste puhul oleks soovitanud võtta väiksema, aga nüüd soovitaks 116 võtta. Eks see olene ka jalgade pikkusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laps 119 cm pikk ja kannab 122 Reimateci, kuskilt pole suur, pigem mõtlen, et järgmiseks aastaks väike. Samuti kannab mu 102 cm pikk laps 104 Reimateci. Samuti õtlen, et kas järgmiseks talveks ikka jagub või. Seega mina ostaksin kindlasti 116 suurus kombe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tüdruk 125cm ja kannab Reimatec nr 122 komplekti ja kombekat. Kombe on täpselt paras, komplekt hakkab väikseks jääma, püksid täiega kukekad. Nr 116 Reimatec kombet kandis minu laps kaks talve – alates pikkusest 110 kuni ca 120, oli väga ok, ei lohisenud midagi. Aga mul pontsakam laps. Võibolla kõhnal ripub seljas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps laps 114cm- kas reimatec 110 või 116

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.