Esileht Väikelaps Laps (4a) üliaeglane sööja, minul mõistus otsas:(

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Laps (4a) üliaeglane sööja, minul mõistus otsas:(

Postitas:

Vahepeal vaja pissil käia, siis jälle kakal (väidab, et ei suuda kannatada), siis vennat kontrollida (kasvõi üle õla piiludes), jutustada, laulda, lollitada jne jne. Ei aita keelamine ega meelitamine (saab magustoitu) või rääkimine, et mänguaega jääb väheks.
Kui ta selline kõrend välja ei näeks, siis võtaks mingil hetkel söögi lihtsalt eest ära, aga nälga ju ka ei saa last jätta:( Ja seda ka ei taha, et õhtusööki ei söö, aga enne magama minekut hakkab jogurtit vmt nuiama. Mingeid selliseid sööke ei tee, mis lapsele ei maitse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 4.a7kuune BMI indeksi järgi alakaaluline tüdruk-laps.
Sööb vähe ja kui sööb, sööb ka üliaeglaselt, vahel sekka ka lollitab. Lollitamist ma ei luba, seega tõstan ta laua tagant ära ja läheb teise tuppa elu üle järele mõtlema. Kui ära on mõelnud, sööb korralikult.
Üldiselt päris söömata pole jätnud, aga järele olen mõtlema saatnud.

Kaksikvend sööb korralikult, ei lollita, seega on minu reeglid arusaadavad.
Tegelt, tüdruk on alati vähe söönud ja ma enam ei närveeri tema söömise pärast. Kakab korralikult, järelikult ta vajabki vähem süüa, on ka kiire ainevahetusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ta selline kõrend välja ei näeks, siis võtaks mingil hetkel söögi lihtsalt eest ära, aga nälga ju ka ei saa last jätta:( [/tsitaat]Toidu eest võtmisega ei jäta sa last nälga! Kui tal oleks nälg, siis ta ju sööks.
Kui enne magama minekut midagi nõuab, siis paku sama söömatajäetud toitu. Kui ikka ei söö, siis pole näljane ja võib söömata magama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan küll seda aeglast söömist täiesti rahulikult. On sul kuhugile kiire, et ei jõua seda laste söömist ära oodata? Pissile-kakale on tavaliselt vaja minna minutipealt ja see tegevus ei annagi oodata. Ma olen leppinud sellega, et minu poistel ei jätku kannatlikkust, et pool tundi jutti laua taga istuda. Tean lapsi, kes istuvad pool tundi aga need on hoopis teistsuguse iseloomuga ülirahulikud lapsed. Minu lapsepõlves tegi ema söömisest ühe ebameeldiva sundusliku protsessi. Kogu aeg käis üks toidu toppimine ja näägutamine. Oma lastega olen käitunud algusest peale vastupidiselt. Põhimõte on, et kui ei söö, siis ei söö aga söömiseks annan piisavalt aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin oma lapsele ajalised piirangud peale. Kui ikka 15minutiga söödud ei saa, siis läheb söök eest ära ja muud lisaks ka ei saa. Toimis ideaalselt. Kuskil 3-4päeva jäigi pooltühja kõhuga ja eks see tegi omatöö ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 18.52 minul on just vastupidi samamoodi kaksikud,tüdruk on alakaaluline,aga sööb poisist rohkem,aga poiss sööb lauataga tervelt tund aega sest pole lihtsalt vaja kuskile kiirustada on tema mõte.Aga plikal on kiire ainevahtus nii kui sööb nii kakab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Laps (4a) üliaeglane sööja, minul mõistus otsas:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.