Esileht Väikelaps Laps ärkab öösiti hüsteeriliselt nuttes!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Laps ärkab öösiti hüsteeriliselt nuttes!

Postitas:

Laps ärkab öösiti hüsteeriliselt nuttes.Kestab see kuskil 20-40 min.siis rahuneb ja magab hommikuni.Rahustada on teda sel ajal suht võimatu.Kui sülle võtta,et lohutada hakkab käte-jalgadega vehkima ja karjub veel hullemini.Kestab see juba 4 viimast ööd.Ka täna öösel jälle.Ainus mis on nö.lapse igapäeva kavas muutunud on see,et oleme paaril päeval õues käinud kelguga(esimesed korrad siis).Muidu kõndis ise ja kui väsis panin vankrisse.Kas oskab keegi soovitada mida teha,mida vältida…oh ma ei teagi kohe:(Kahju pisikesest ja ei oska kuskilt nõu ka mujalt küsida!Kas kellegil olnud sarnast olukorda ja mis teinud olete?Aitähh vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asja nimi on unepaanika. Otsinguga peaksid foorumist leidma kõvasti vastuseid – aeg-ajalt keegi ikka kirjutab sellel teemal.

Minu ühel lapsel on ka aeg-ajalt, kuigi on juba viiene. Laps tegelikult magab sel ajal, kuigi silmad on lahti. Vahib ühte punkti, vahel mulle otsa ja röögib. Mistahes lohutamis-rahustamiskatsed ajavad asja hullemaks. Minu last aitab meelemõistusele tuua teleka ette viimine. Samas mu nooremal lapsel on ka kaks korda olnud ja tema läks teleka peale veel rohkem hüsteeriasse. Teha ei ole unepaanika vastu midagi, sest minu kogemuse põhjal ei sõltu see eelneva päeva kogemustest. Mu vanem laps, kellel on unepaanikat ikka korduvalt olnud, ongi selline erutuvam ja närvilisem laps. Teine on paksunahalisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saab tütar varsti 4a ja ka aegajalt ärkab ja röögib täiest kõrist,peksab jalgadega.Varem oli igal öösel nii..Ta sündinud suures hapniku puuduses ja elustatud laps.Arvasin ,et sellega seos.Neuroloogi sõnul pole see kindel ja võib olla lihtsalt unehäire ja sellest pidid lapsed tulevikust välja kasvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki näeb halba und. Minu laps pole öösel röökinud aga vahel sellist imeliku vaikset nutuhäält teeb. Püüan teda äratada(ei ärka päriselt) räägin, et emme on siin ja sa oled oma voodis, teen vaikselt pai kui räägin ja räägin ikka üsna kõva häälega, ei sosista. Magab rahulikult ja vaikselt edasi järelikult kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no just minu poiss(3,5a) ärkas ja nuttis, meil aitab see kui rahuliku häälega räägin talle, et olen siin ja silitan selga või pead, üsna tihti saan ta endale sülle võtta…päris hirmus on aga ise pead püüdma rahulikuks jääda. Meil tihti juhtub see ka siis kui on suur palaviku tõus/langus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel laps karjub, isegi silmad võivad lahti olla, aga tegelikult ta magab. Mina panin kohe tule põlema, hakkasin temaga juttu ajama, vahel panin ta maha püsti seisma, et üles ärkaks. Ja kui ta ärkvele olin saanud, siis võisin ta voodi tagasi panna ja magas rahulikult edasi. Unepaanika või halvad unenäod vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just samal teemal kirjutada, aga vedas, et ette jõuti. Endal ka 1 a 10k laps ja samamoodi viimasel ajal nutab öösiti hüsteeriliselt. Vehib ja karjub ja ei rahune. Aitabki lõpuks vaid teleri ette viimine. Päris kurb on! Enda jaoks raske ja lapse jaoks samuti. Nüüd ma siis tean unepaanika võimalusest..aga, et miks just viimasel ajal nii tihti? Ta on koguaeg kehv magaja olnud ja ärev laps ning tõmban ka seoseid sünnitusel hapnikupuuduse kätte jäämisega. Samuti hoiatas haiglas neuroloog, et temast võib saada rahutu laps. Just see rahutus seisnebki uneaegadel ja nüüd nädal aega päris kohutavad olnud. Enne polnud nagu hullugi. Hüsteeria tuli alles nüüd:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Laps ärkab öösiti hüsteeriliselt nuttes!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.