Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )

Teema: Jah

Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole staarmeikaritega kursis, aga teema lugesin läbi ja oskan kosta vaid niipalju, et kui keegi kellegi rasedaks tegi, siis pigem ikka kuumavereliselt mitte külmavereliselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt, hakkasin mõtlema pingsalt, milline staarmeikar hetkel rase on – no ei tule ühtegi nime meelde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt, hakkasin mõtlema pingsalt, milline staarmeikar hetkel rase on – no ei tule ühtegi nime meelde.

Kuula inimene, sel juhul ei ole staarmeikar rase, vaid tema mehe armuke. Aga ei saa ka aru, kellest jutt käib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

räägi lähemalt, tahaks ka klatšijuttu rohkem kuulda. Kesse “staarmeikar”?

Igast seksist võib naine rasedaks jääda, isegi üheöösuhte ajal, see pole midagi erakordset.

P.S. kui on üheöösuhe, siis see pole kohe armuke.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuula inimene, sel juhul ei ole staarmeikar rase, vaid tema mehe armuke. Aga ei saa ka aru, kellest jutt käib.

No aga algpostitus ütleb ju, et tibin ise KA rase ja kohe sünnitamas – st see staarmeikar ka rase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja nii need jutud alguse saavadki…🤦‍♀️

Please wait...
Postitas:
Kägu

jup

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte, et see midagi muudaks, aga üheöösuhe ei ole päris võrdne armukeseks olemisega.

Kui pikaajalise armukese puhul on siiski miski, mis meest konkreetse naise juurde korduvalt tagasi tõmbab ja tegemist on järjepideva petmisega/mingite tunnetega, siis see, kui korra kiirelt kusagil seksi tehti ja finiito, on veidi teine kaliiber.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Argpüks jälle teema teinud ja kiirelt ära kustutanud. Sa viimasel ajal päris tegus siin, ma vaatan. Mis mureks, kas kardad oma sõnade eest vastutust võtta kohtus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kellest jälle jutt käis…

Please wait...
Postitas:
Kägu

kellest jälle jutt käis…

Rase on Kardashiani meigistiili viljeleja. Teemat ei näinud, ei tea, millest jutt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kellest jälle jutt käis…

Rase on Kardashiani meigistiili viljeleja. Teemat ei näinud, ei tea, millest jutt.

Kes see veel on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Joosep tembutab vä?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma juba viisin otsad kokku ja no kui veidi teiste instas tuulata, siis leiab jah need hashtagid jms üles, oijah, mis seep ikka, ega jah, kui mingi muu naine lapse saanud, siis eks see tihti nii juhtub, et peres ka kohe laps järgi tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kuulge, lõpetage nüüd ära see “mina tean, aga teile ei ütle!” tembutamine. Täiskasvanud inimesed.
Tahate teistega jagada, siis jagagegi lõpuni. Ei taha, siis milleks üldse selle teema siia tegite?
Eriline oinas on see, kes siia pidevalt “.” teemasid teeb, täpselt nagu ennist öeldi: argpüks. Ju tuleb siis pärast teema postitamist Korolevi keiss meelde ja tormatakse ruttu kustutama, et keegi ometi milleski süüdistada ei saaks.
News flash: sa võid kustutada, aga Internet salvestab kõik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema oli sellest, et kellegi staarmeikari mees oli kellelegi teisele lapse teinud, nimesid ei nimetatud ja kuna ma ei jälgi üldse mingite meikarite elu, siis pole aimu ka, kes neist staarid on. 😀 Mu teismeline tütar ehk teaks, peaks temalt küsima. 😀 Aga esimene mõte oli, et ju see teemaalgataja ise ongi see, kellele laps tehti ja nüüd tahaks kogu ilmale kuulutada, kasvõi anonüümseltki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ning nüüd tegeleb teema uputamisega, vanu teemasid ühesõnaliselt kommenteerides upitades.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ning nüüd tegeleb teema uputamisega, vanu teemasid ühesõnaliselt kommenteerides upitades.

Aa ma vaatasingi, et mingi hull valla pääsenud. Aga me saame koos teemaalgataja vastu, kuni saab oma teenitud palga

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aa ma vaatasingi, et mingi hull valla pääsenud. Aga me saame koos teemaalgataja vastu, kuni saab oma teenitud palga

No mis palga, inimene on rase, hormoonid mäslevad, nutab ilmselt päevad läbi, mis tast veel juurde piinata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mis palga, inimene on rase, hormoonid mäslevad, nutab ilmselt päevad läbi, mis tast veel juurde piinata.

Võimalik, aga ma ei usu, et sinu teooria õige on
Pigem ikka tavalise klatšimooriga tegemist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võimalik, aga ma ei usu, et sinu teooria õige on

Pigem ikka tavalise klatšimooriga tegemist.

Klatšimoor ei läheks nii meeleheitele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

-.-

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rahu teine eesti, rahu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav on see et reaalselt tibi instas mehe nimi iga beebipildi sll hashtagina.. nagu meelega tahaks teise naise üles kruttida. Reaalne sóda neil käimas 😀

Ää nüüd sa ka salapäratse, kelle instas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema oli sellest, et kellegi staarmeikari mees oli kellelegi teisele lapse teinud, nimesid ei nimetatud

Teemaalgataja peaks rahulik olema, kui suurim staar selles loos on staarmeikar, siis see ei ole üldse uudisväärtusega lugu. Muidugi ei ole ilus ka tavainimeste kohta tõendamata fakte ilmarahva ette laduda, võib tõesti kalliks maksma minna ja vahel peab lihtsalt mõtlema, mida tasub öelda ja mida mitte (sellele peab tegelikult kogu aeg mõtlema, aga mõne teema puhul on see eriti oluline), siis pole pärast vaja tõmmelda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kes see staarmeikar on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma oleksin pidanud uurijaks õppima. Üles leidsin, kellest jutt käib 😀 minu jaoks võõrad inimesed ja jumal tänatud, et võõras mure. Nimepidi tean ainult seda staarmeikarit, kelle abikaasa on ulapeal käinud. Päris karm laks ikka 😕

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma oleksin pidanud uurijaks õppima. Üles leidsin, kellest jutt käib 😀 minu jaoks võõrad inimesed ja jumal tänatud, et võõras mure. Nimepidi tean ainult seda staarmeikarit, kelle abikaasa on ulapeal käinud. Päris karm laks ikka 😕

Noh? Nime, nime jaga ka. Kui inimene ise instas jagab oma avalikult, kes lapse isa on, siis pole ju mingit saladust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karm laks jah. Selle armukese poolt eriti alatu käitumine instas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )