Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Jah

Postitas:
Kägu

Ei olnud varem ühestki asjaosalisest kuulnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka ei ole neist mitte kellegist mitte midagi kuulnud…pean tunnistama uudishimu pattu ja nüüd veidi uurisin. Mul sellest armusuhtekolmunurgavärgist jummala pohhui, aga avastasin, et see meikar on ju jummala hea. Väga hea. Mulle ta stiil väga meeldib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

miks on lapsele selline nimi pandud? kõlab nagu Mauk 🙂 lolliks lähevad oma originaalsuses

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka ei ole neist mitte kellegist mitte midagi kuulnud…pean tunnistama uudishimu pattu ja nüüd veidi uurisin. Mul sellest armusuhtekolmunurgavärgist jummala pohhui, aga avastasin, et see meikar on ju jummala hea. Väga hea. Mulle ta stiil väga meeldib.

Kuskohast te neid asju uurite, ma tahaks ka vaadata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

miks on lapsele selline nimi pandud? kõlab nagu Mauk 🙂 lolliks lähevad oma originaalsuses

Hollandis üsna popp naisenimi, näiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuskohast te neid asju uurite, ma tahaks ka vaadata.

Siin teemas on päris palju vihjeid, mille abil googles, fbs ja instas otsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karm värk. Armukese tekstid insta piltide all justkui vihjavad, et ametlikku abiellu laps tehti projektikorras, kasutas kuskil väljendit kontrollivajaduse kohta. või no eks see on tema arvamus. Abielu parandamiseks?
Eelmise lapsega ju päris pikk vahe…

Ma saaks aru, et ok, mingi üheöösuhe tekkis ja korra oli ja unustatud ja siis valmis suhteprobleeme omavahel lappima. Aga et laps kellegi teisega ja siis on õnnelik pere justkui… eks kõik on võimalik, aga ei leia enda jaoks nurka, mille alt seda mõistetavaks teha. Keeruline lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karm värk. Armukese tekstid insta piltide all justkui vihjavad, et ametlikku abiellu laps tehti projektikorras, kasutas kuskil väljendit kontrollivajaduse kohta. või no eks see on tema arvamus. Abielu parandamiseks?

Eelmise lapsega ju päris pikk vahe…

Ma saaks aru, et ok, mingi üheöösuhe tekkis ja korra oli ja unustatud ja siis valmis suhteprobleeme omavahel lappima. Aga et laps kellegi teisega ja siis on õnnelik pere justkui… eks kõik on võimalik, aga ei leia enda jaoks nurka, mille alt seda mõistetavaks teha. Keeruline lugu.

Väga kena naine see abkaasa.
Mina jällegi ei saa sellest imestamisest niiväga aru. Nii palju on petmisi ja truudusetust, aga abikaasad ju andestavad ja minnakse ka edasi ühise perekonnana. Mis seal vahet on, et lohakas mees ei kasutanud kaitsevahendit ja sai kohe teisega lapse. Kui normaalne mees, siis toetab seda teist last ka ja kogu lugu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui jutt on sellest, keda mina silmas pean, siis no kuskohast armuke teab, et laps tehti projektikorras? See on puhtalt tema oletus. Ilmselt on pettunud ja vihane, mis on arusaadav, kuna ta ilmselt kasvatab oma last üksi, teine naine aga naudib kõike– rasedust ja mehe toetust. Ausalt öelda ma mõistan mõlemaid osapooli (naisi). Mehest aga on võimatu aru saada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ausalt öelda ma mõistan mõlemaid osapooli (naisi). Mehest aga on võimatu aru saada.

Mees on lihtsalt m*** mees, terve Eesti täis selliseid. 😁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võibolla keegi polegi julgenud öelda rasedale abikaasale, milline seltsiv mees tal on? Elab roosas mullis. Päris kurb olukord. Pakun huupi, et mees ei taha tunnistada armukese last ja sellepärast ka need täägid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehest aga on võimatu aru saada.

Mehest on just eriti lihtne aru saada. Mõtle kõige primitiivsematele eluvormidele ja välista igasugune pikas perspektiivis planeerimine, vastutusvõime ja kaalutlev ajutegevus ja ongi olemas täielik mõistmine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jällegi ei saa sellest imestamisest niiväga aru. Nii palju on petmisi ja truudusetust, aga abikaasad ju andestavad ja minnakse ka edasi ühise perekonnana. Mis seal vahet on, et lohakas mees ei kasutanud kaitsevahendit ja sai kohe teisega lapse. Kui normaalne mees, siis toetab seda teist last ka ja kogu lugu.

Mis vahet seal on? Tegelikult ka või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui jutt on sellest, keda mina silmas pean, siis no kuskohast armuke teab, et laps tehti projektikorras? See on puhtalt tema oletus. Ilmselt on pettunud ja vihane, mis on arusaadav, kuna ta ilmselt kasvatab oma last üksi, teine naine aga naudib kõike– rasedust ja mehe toetust. Ausalt öelda ma mõistan mõlemaid osapooli (naisi). Mehest aga on võimatu aru saada.

Sry, aga kuidas on võimalik sellises olukorras midagi nautida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jubedad tekstid armukese piltide all. Halloo, ühed inimesed on abielus ja sina oled armuke, nagu tea oma kohta ka ikka. Kuidas saab teiste abielu siis kommenteerida sõnadega: “narcissistic relationship or out of pure selfishness”… Naine, kes püüab oma abielu koos hoida, ei ole isekas või nartsissistlik. Hoopis see naine, kes püüab abielumeest ja juba ühe ammusündinud lapse isa endale ära tirida, on isekas ja nartsissistlik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jubedad tekstid armukese piltide all. Halloo, ühed inimesed on abielus ja sina oled armuke, nagu tea oma kohta ka ikka. Kuidas saab teiste abielu siis kommenteerida sõnadega: “narcissistic relationship or out of pure selfishness”… Naine, kes püüab oma abielu koos hoida, ei ole isekas või nartsissistlik. Hoopis see naine, kes püüab abielumeest ja juba ühe ammusündinud lapse isa endale ära tirida, on isekas ja nartsissistlik.

Kas muidu mehel ka siinkohal mingi roll on? Või ongi nii, et kaks naist peavad omavahel võistlema ja kaklema?

Isiklikult mina näen siin süüd eelkõige mehes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas muidu mehel ka siinkohal mingi roll on? Või ongi nii, et kaks naist peavad omavahel võistlema ja kaklema?

Mehe roll on hoopis teine teema, kui see, mis ma välja tõin. Loomulikult on mees armukolmnurga tekkes ja sellises draamapuhkemises süüdi, aga ma ei nimetaks seda naiste “omavaheliseks” kaklemiseks, kui mees ja naine täidavad oma pulmapäeval antud tõotusi ehk et elavad abielu edasi ja kolmas (ehk siis armuke) nimetab seda isekaks. Kuidas seda nimetada naistevaheliseks võistlemiseks või kaklemiseks, kui ainus, kes kakleb, on armuke ise nagu viies ratas vankri all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehe roll on hoopis teine teema, kui see, mis ma välja tõin. Loomulikult on mees armukolmnurga tekkes ja sellises draamapuhkemises süüdi, aga ma ei nimetaks seda naiste “omavaheliseks” kaklemiseks, kui mees ja naine täidavad oma pulmapäeval antud tõotusi ehk et elavad abielu edasi ja kolmas (ehk siis armuke) nimetab seda isekaks. Kuidas seda nimetada naistevaheliseks võistlemiseks või kaklemiseks, kui ainus, kes kakleb, on armuke ise nagu viies ratas vankri all.

Eee… See kolmas, ehk siis armuke, ei saa ju tekkidagi, kui üks osapooltest (antud juhul mees) ei laseks sel võimalduda.

Praegusel juhul, mees oli ju “avatud pakkumistele”, ja see õnnestus. Ma olen ilmselt ülivanamoeline, aga minu arust on nii, et mees ei saagi liimile minna, kui tal on peas kõik omal kohal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegusel juhul, mees oli ju “avatud pakkumistele”, ja see õnnestus. Ma olen ilmselt ülivanamoeline, aga minu arust on nii, et mees ei saagi liimile minna, kui tal on peas kõik omal kohal.

Nii ta on, ülemise pea asemel alumisega mõtlemine. Sellisele tahaks ikka koputada kohe, et halloo, mees, pea on mõtlemiseks, mitte ainult soengu sättimiseks. Ja kui tegid vea, siis ole nii palju mees, et vastuta – võta omaks, hakka isaks. Nagu näiteks Karl Madis, kes pole aindatki oma last maha salanud ja on kõigile isa eest väljas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed, millest te räägite?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle kommentaari kirjutajale vist tõesti pole vahet. Peaasi, et mees on kodus, vahet pole, palju mune see kägu külanaiste pesadesse on jätnud. Päris jube suhtumine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga ma ju nõustun sinuga täiesti. Juba ütlesin ka, et mees ongi täiesti süüdi esiteks armukolmnurga tekkes ja teiseks, et see selliseks draamaks puhkes (mees ei suuda “oma” naisi maha rahustadagi). Juba see viimane fakt näitab, millise tühikargajaga tegu on. Tegi segaduse valmis ja ei suuda seda nüüd koristadagi.

Mina kommenteerisin esialgselt seda, mis tekste armuke oma instagrami piltide alla kirjutab. Nimelt tema arvab, et abielunaise otsus jääda suhtesse on “isekas” ja “nartsissistlik”. See mehe süü ei puutu üldse minu pointi, et selline tekst armukese suust on täiesti haige ja jabur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimesed, millest te räägite?

Teemaalgataja kustutas küll teemaalgatuse ja pealkirja ära, kuid järgnevad kommentaarid räägivad ometi selgesti, millest jutt? Keri pisut.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõttöelda ei saa ma sellises situatsioonis aru ka nn. oma naisest. Mis küll sunnib üht naist sellises suhtes olema/jätkama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kommenteerisin esialgselt seda, mis tekste armuke oma instagrami piltide alla kirjutab. Nimelt tema arvab, et abielunaise otsus jääda suhtesse on “isekas” ja “nartsissistlik”. See mehe süü ei puutu üldse minu pointi, et selline tekst armukese suust on täiesti haige ja jabur.

See on jah küllaltki meeleheitlik ja pettunud inimese jutt armukese suust. Teisalt lubab see arvata, et mees ei täida oma kohust ja on lapse maha salanud. Sest kui asjad oleks selgeks räägitud (jah, ma usun, et ka sellises olukorras ON VÕIMALIK kokkuleppele jõuda), siis see armuke nii ei käituks.

Puhtalt minu arvamus nende infokildude põhjal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vähem kui 10 minutit (koos siinse teema lugemisega) läks aega, et kõik kolm asjaosalist tuvastada!

Hea on see, et kui lõin Google’i otsingusse “staarmeikar”, pakkus see mulle kohe valikuna “staarmeikar j”. Ju siis on see nii “popular search” olnud. 😀

Järgmiseks lõin otsingusse JB nime ja jälle – google pakkus valikuks “JB abikaasa” – ilmselt kah palju otsitud!

Ja siis ei muud, kui abikaasa nimi hashtagiga instasse ja lugema! Armukesel on ka FB-s konto, nii et sama hashtagiga leiab ka sealt pildid üles.

Kuigi ega ausalt öeldes seal midagi eriti põnevat polegi, mingid mõttetud titepildid ainult.

Kogu eelnev jutt siis nendele, kes ise detektiiviks olla ei oska.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuigi ega ausalt öeldes seal midagi eriti põnevat polegi, mingid mõttetud titepildid ainult.

Jutt on pildikirjeldustes ja hashtagides, kõige pikem jutt selle triibulises särgis rasedavideo all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle kommentaari kirjutajale vist tõesti pole vahet. Peaasi, et mees on kodus, vahet pole, palju mune see kägu külanaiste pesadesse on jätnud. Päris jube suhtumine.

Esmalt süvene teksti ja siis alles hakka oma järeldusi tegema. Minu teksti mõte oli see, et petmisi on nii palju, aga ometi need andestatakse sageli. Mina isiklikult ei andestaks abikaasale, kui tuleb välja, et on seljataga kellegi teise naisega kohtunud, saan ka üksi hakkama, aga reetmine oleks vastik. Kirjeldasingi olukorda, kus selgub näiteks, et mees on aasta armukest pidanud. Üldjuhul räägitakse, mees hoiab madalat profiili ja jätkatakse perekonnana. Väga palju selliseid olukordi. Nüüd, kui selgub, et mees on aasta petnud ja armukesele hooletusest lapse teinud, siis see peaks nagu kordades hullem olema. Reetmine ja perekonnale haiget tegemine toimus ju mõlemal korral. Mees käitus oma perekonnaga väga halvasti mõlemal korral. Mis seal vahet peaks olema, selles oli minu point. Ühel juhul, aga kiidetakse veel kaasa ka, et oi kui tore paar, lähevad ühtse perekonnana edasi, teisel juhul kukub justkui taevas maapeale. Minu silmis nõme käitumine mehe poolt mõlemil korral. Hullemaid asju, mida mees oma perekonnale teha saab, on teadlikult selle reetmine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

J.B sünnitas täna öösel. Ei tea kas tütred ühte nägu ka? Tallinn ju väike linn, mingi hetk kohtuvad kogemata. Loodan, et mees ikka võtab vastutuse mõlema lapse eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

J.B sünnitas täna öösel. Ei tea kas tütred ühte nägu ka? Tallinn ju väike linn, mingi hetk kohtuvad kogemata. Loodan, et mees ikka võtab vastutuse mõlema lapse eest.

Peabki ju võtma vastutuse kõigi oma laste eest. See armukesega laps ju damuti tema oma. Materiaalselt kohe kindlasti peab vastutama. Tõttöelda, ei kujutaks ma ette ka seda, et elaksin koos mehega, kes oma ühe lapse maha salgab või selle lapsega ei tegele. Laps on kõige süütum osapool sellistes lugudes. Nüüd peaksid kõik osapooled kompromisse tegema, selle nimel et need kõik lapsed kenasti üles kasvatatud saaks. Ei aita enam vägikaikavedu ega muu.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )