Esileht Väikelaps Laps ei harju lasteaiaga

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Laps ei harju lasteaiaga

Postitas:

Käidud siis alates augustist ja laps iga päev nutab, et ei taha minna. Jah, seal ta küll rahuneb aga ikkagi..vaatan, kuidas teised lapsed käivad rõõmuga aga minu oma mitte. Ta nutab igal hommikul, no see pole ju normaalne? Kõige hullem on siis, kui laps peaks haigeks jääma:pärast seda pean teda vägisi lasteaeda viima. Ja kusjuures lähen talle kogu aeg kell 4 järgi ja seda just sellepärast, et ma ei talu, et ta nii õnnetu lasteaia pärast on;((( ja niipalju veel, et tegu mitte 2, vaid 5 aastase lapsega!
Olen juba mõelnud, et võtan ta sealt ära, kuna isegi kasvatajad ütlevad, et nad pole näinud last, kes nii pikalt ei harju. On kellelgi äkki nõu anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 3-ne poiss täpselt sama jamaga. Oleme ka augusti lõpust käinud ja samuti rühmas ainuke, kes lõugab pidevalt. No päeval ikka mingi aeg vakka ka. Samuti kasvatajad on hädas ja väsinud, kui üks laps koguaeg kisab ja jaruab. Aga meil ei ole ka muud varianti. Loodan, et aeg teeb oma töö. Nüüd kui loen, et sinu 5-ne ka ei harju, siis ei ole meil lootustki:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile käisime lasteaias nö. tutvumas ja siis nägin ka kuidas paar last (sõimes) nutsid nii meeleheitlikult oma emmesid taga, et mul oli pool päeva masendus pärast. Ja siis see kasvataja ütles ka, et vanemaid on teavitatud olukorrast ja tegelikult tekitab see stressi ka kõigis teistes lastes + kasvatajates, destruktiivne olek täiesti. Aga et ei saa ka midagi ette võtta. Kui vanem arvab, et laps peab seal olema siis nii on ja kõik kannatavad. Väga kurb ja kahe otsaga teema :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Laps ei harju lasteaiaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.