Esileht Beebi ja mitmikud Laps ei maga enam päeval ega õhtul

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Laps ei maga enam päeval ega õhtul

Postitas:

Kas on kellegil kogemusi või samamoodi olnud,et laps lihtsalt ei jää enam magama,ainult kui suure karjumise ja jauramise peale,mis kestab kuskil 3tundi enne ööunne jäämist ja päeval enam ei maga üldse?Ma ei tea enam mida teha,selline olukord algas kuskil nädal aega tagasi.Hommikul ärkab kuskil 8.30,siis teeme hommikused pesemised ja mähkimised ja saab rinda,siis magab kuskil 40min ja kõik,süüa tahab ikka iga 2-3h tagant,ainult,et varem ta ikka magas ka päeval vähemalt ühe 40min une veel või isegi kaks.Nüüd siis ei maga üldse enam päeval.Rinna otsas jääb magama ja nii kui voodisse tõstan,hakkab rahmeldama,naerma ja ei suuda uinuda,näha on,et tahab väga magada,silmad punased,päev otsa ei ole ju maganud aga õhtul ei suuda samuti uinuda.Varem jäi ööunne kuskil kuue seitsme paiku,nüüd kulub selleks kuskil 3-4h rohkem,enne kui ta suudab rahuneda ja uinuda.Varem magas laps ideaalselt ja on alati oma voodis sünnist saadik maganud,kõhu saab korralikult täis,olen proovinud korduvalt veel pakkuda,äkki kõht jäi tühjaks või lihtsalt rahustuseks aga rohkem ta ei võta ka rinda kui üks kord,sööb kõhu täis ja kõik!Äkki on kellegil kogemusi või tegemist lihtsalt ealise iseärasusega,kuidas teil olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka peaks selles eas magama, vähemalt 2 x päeval, kas magama jalutada ei anna? Et võtad sülle, tekk ymber, jalutad magama ja paned siis tasakesi voodisse, kui ärkab, jalutad uuesti magama jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitaks võtta abiks mõne uneraamatu ja rangelt jälgida, nii päevareziimi kui ka magamapaneku meetodeid. Meil oli samamoodi et kisas õhtuti mitu tundi üleväsimusest ja lõpuks aitas ainult iga päev sama päevareziim, varane ööunne minek (19-20), lutita magama õppimine, unerutiin, läks vist ligi kuu enne kui ilusti magama õppis aga nüüd kõik korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, meil praegu täpselt sama jama. Enne oli kulda magama jääja ja nüüd ajab ennast muudkui kõhuli ja õõtsutab. Samas näha, et unine, kuna nühib vahepeal silmi. Öösel magab ka kehvasti, iga 1-1,5h tagant nõuab rinda.
Eile väsitasin teist õhtul korralikult, siis söötsin putru, tegin vanni, tissi ja jäi lõpuks ka magama, aga 3h ja siis hakkas tavapärane öine trall jälle pihta.
Mul endal juba silmad magamatusest ja pidevatest peavaludest nii paistes, et jube:S Hambaid veel pole, loodan, et on sellest, muidu ei oska kohe üldse mingit selgitust sellele asjale välja mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Laps ei maga enam päeval ega õhtul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.